*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ \ ۱۲ ربيع الثاني ۱۴۴۰ \ Wednesday, December 19, 2018
پنج شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۷  -  ۰۲:۳۵
دادستان عمومی و انقلاب استان قزوین در گفتگو با «حوزه»: برخورد دستگاه قضایی با محتكران قاطعانه خواهد بود/ مردم انبارهای احتکار کالا را شناسایی کنند حوزه/ دادستان عمومی و انقلاب استان قزوین گفت: برای رسيدگي به پرونده هاي مفاسد و اخلالگران اقتصادی، رئيس قوه قضائيه اذن ويژه ای از رهبر معظم انقلاب گرفتند تا برخوردی قاطع شود و ما نيز تاكيد می كنيم كه برخورد دستگاه قضایی با محتكران قاطعانه خواهد بود.
دبیر کانون های مساجد قزوین: جایگاه اجتماعی مساجد قزوین تقویت شود حوزه/ دبیر کانون های فرهنگی وهنری مساجد استان قزوین گفت: همه مسئولین و آحاد ملت باید در تقویت و استحکام مساجد در کشور باشیم، چراکه رونق گرفتن سنگر مساجد راه مقابله با هجمه فرهنگی دشمنان بسته خواهد شد.
۱۳۹۷/۹/۲۸ - ۱۹:۲۱
عضو شورای حوزه علمیه قزوین: جامعه دانشگاهی و حوزوی وظیفه دارند دستاوردهای انقلاب را به خوبی معرفی کنند حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه قزوین گفت: امروز دشمن به دنبال یاس و ناامیدی در میان ملت ایران بوده و تلاش داشته تا این موضوع را به نخبگان و مردم کشور القا نماید، لذا امروز جامعه دانشگاهی و حوزوی وظیفه دارند که دستاوردهای انقلاب اسلامی را به خوبی معرفی کنند.
۱۳۹۷/۹/۲۸ - ۱۳:۴۰
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری: صیانت از انقلاب و خون شهدا تکلیف دینی و ملی است حوزه/ نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: امروز نظام جمهوری اسلامی ایران در همه عرصه های مختلف پیشرفت خوب وارزشمندی داشته که این به برکت پشتیبانی ملت ایران از انقلاب ، امام خمینی (ره) ومقام معظم رهبری است که باید شکرگزارباشیم.
۱۳۹۷/۹/۲۷ - ۲۲:۴۸
مدیر حوزه علمیه قزوین: بانوان حضرت فاطمه معصومه (س) را الگو قرار دهند حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: بانوان جامعه اسلامی باید فاطمه معصومه(س)را که دارای کمال، فضایل و اخلاق اسلامی بوده اند الگوی خود قرار داده و سیره وسبک زندگی این بانوی مکرمه را در جامعه ترویج نمایند.
۱۳۹۷/۹/۲۷ - ۱۵:۵۶
مدیر کل اوقاف قزوین: بقاع متبرکه پاسخگوی نیازهای مردم باشند حوزه/ مدیر کل اوقاف وامور خیریه استان قزوین گفت:امروز اگر بقاع متبرکه بتوانند پاسخگوی مردم باشند آن‌وقت می‌توانیم ادعا کنیم که این اماکن معنوی به قطب فرهنگی تبدیل‌شده است.
۱۳۹۷/۹/۲۶ - ۲۳:۲۶
مدیر حوزه علمیه خواهران قزوین مطرح کرد: انفجار علمی در حوزه قم به برکت کریمه اهل بیت(س) حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان قزوین با بیان این که امروز شهر مقدس قم به برکت وجود بارگاه ملکوتی حضرت معصومه(س) و حوزه های علمیه توانسته از جایگاه و موقعیت خوبی بهره مند شود، افزود: با پیروزی انقلاب اسلامی، انفجاری علمی و معنوی در قم به وجود آمد که این شهر را به مرکزی علمی در جهان تبدیل کرده است.
۱۳۹۷/۹/۲۶ - ۱۶:۳۵
نماینده ولی فقیه در قزوین: جلوی زمین خواری برخی مسئولان را بگیرید حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه قزوین گفت: متأسفانه برخی از مسئولان دست به دست هم داده‌اند و به نام خود و بستگانشان در هفت‌سنگان زمین گرفته‌اند، نباید اجازه دهیم سوءاستفاده‌کنندگان این کار را توجیه کنند.
۱۳۹۷/۹/۲۶ - ۱۳:۰۳
مدیر مدرسه علمیه شهرستان تاکستان: حوزه و دانشگاه از دستاورد های علمی یکدیگر استفاده کنند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه شهید مصطفی خمینی شهرستان تاکستان گفت: حوزه های علمیه می توانند از دستاورد های علمی دانشگاه برای هدایت جامعه در مسیر سربلندی مادی و معنوی استفاده کنند. دانشگاه نیز می توانند از تولیدات علمی حوزه در راستای توسعه کشور بهره ببرد.
۱۳۹۷/۹/۲۶ - ۱۲:۲۲
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری: دشمن روی جریان های دانشجویی سرمایه گذاری کرده است حوزه/ نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری با بیان این که دشمن روی جریان های دانشجویی سرمایه گذاری کرده است تا بتواند در آنها رخنه و نفوذ کند، لذا امروز هوشیاری در برابر توطئه های دشمنان ضرورت دارد، گفت: مهمترين راه مقابله با توطئه های دشمن، كسب اقتدار و عزت علمی به دست دانشجويان و حوزویان است.
۱۳۹۷/۹/۲۶ - ۱۲:۱۴
سرپرست دانشگاه آزاد در ناحیه جنوب و غرب استان قزوین: وحدت حوزه و دانشگاه زمینه ساز توسعه و پیشرفت کشور است حوزه/ سرپرست دانشگاه آزاد در ناحیه جنوب و غرب استان قزوین گفت: بدون تردید وحدت و ارتباط بیشتر حوزه و دانشگاه زمینه شتاب بخشی به توسعه و پیشرفت کشور را فراهم می‌سازد.
۱۳۹۷/۹/۲۶ - ۱۱:۲۵
عضو شورای حوزه علمیه قزوین : در اداره مساجد به جوانان و نوجوانان میدان داده شود حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه قزوین گفت: نماز بیمه کننده انسان از لغزش و سقوط است، چرا که که شیطان بیش از هر زمانی به هنگام نماز به سراغ انسان آمده و می کوشد ذهن نمازگزار را از توجه ویاد خدا غافل نماید.
۱۳۹۷/۹/۲۶ - ۱۰:۳۷
تهیه کننده صدا وسیمای مرکز قزوین: نبرد رسانه ای نبرد سنگینی علیه نظام اسلامی به راه افتاده است حوزه/ تهیه کننده صدا وسیمای مرکز قزوین گفت: نبرد رسانه ای بسیار سنگینی علیه انقلاب و نظام اسلامی به راه افتاده است، بر همین اساس رسانه‌ها باید دقت بسیار زیادی در این حوزه داشته باشند.
۱۳۹۷/۹/۲۵ - ۲۲:۵۲
در مدرسه علمیه محسنیه قزوین تاکید شد؛ طلاب مباحثه را جدی بگیرند حوزه/ معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: مباحثه هم در بین طلاب باید جدی دنبال شود، چرا که اگر نتوانیم درس ها را به خوبی با یکدیگر بحث و مباحثه کنیم، گرفتار ضعف علمی خواهیم شد.
۱۳۹۷/۹/۲۵ - ۲۲:۴۴
مدیر حوزه علمیه قزوین: گنجینه معرف اهل بیت(ع) بازگشایی و تبیین شود حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین با تاکید بر ضرورت ترویج معارف اهل بیت(ع)، تصریح کرد: امروز گنجینه ای از کلمات، روایات و احادیث از ائمه معصومین(ع) برای ما شیعیان به یادگار مانده و شما سربازان حضرت ولی عصر(عج) باید این مطالب و روایات را استخراج و آنها را در جامعه ترویج و گسترش دهید.
۱۳۹۷/۹/۲۵ - ۱۵:۲۳
رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون قزوین خبر داد: اجرای ۳۰ برنامه بصیرتی در مدارس علمیه قزوین حوزه/ حجت الاسلام مصطفایی بر هوشیاری و بصیرت در برابر هرنوع توطئه های جدید از سوی دشمنان نظام جمهوری اسلامی تاکید کرد و از برگزاری بیش از ۳۰ برنامه بصیرتی در تمام مدارس علمیه قزوین، در هفته اول دی ماه خبر داد.
۱۳۹۷/۹/۲۵ - ۱۵:۱۶
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین: بصیرت سدی در برابر توطئه های شوم دشمن است حوزه/ مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین با بیان این که بصیرت سدی در برابر توطئه های شوم دشمنان است، گفت: اگر بصیرتی که رهبری معظم انقلاب اسلامی به آن تاکید کردند را نداشته باشیم، نقشه های دشمن در جامعه اجرا خواهد شد.
۱۳۹۷/۹/۲۵ - ۱۴:۵۳
در مدرسه علمیه التفاتیه قزوین تاکید شد؛ ملت ایران جشن انقلاب را باشکوه تر از سال های گذشته برگزار می کند حوزه/ استاد حوزه علمیه استان قزوین گفت: دشمنان در تلاش هستند که این ملت امسال جشن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را نبیند و یا به خوبی برگزار نکند، ولی بدانند و آگاه باشند که ملت ایران به کوری چشم آنها این جشن را باشکوه تر از سال های گذشته برگزار می کند.
۱۳۹۷/۹/۲۵ - ۱۱:۳۰
به مناسبت سالگرد سفر مقام معظم رهبری؛ نمایشگاه عکس «عطر یار»در قزوین برپا می شود حوزه/ معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه قزوین از برگزاری نمایشگاه عکس با موضوع «عطر یار» به مناسبت سالگرد سفر مقام معظم رهبری به استان قزوین خبر داد
۱۳۹۷/۹/۲۵ - ۱۱:۲۵
عضو شورای حوزه علمیه قزوین: خون شهید مفتح پای درخت وحدت حوزه و دانشگاه ریخته شد حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه قزوین گفت: تحصیل و تدریس این شهید والامقام در دو محیط آموزشی حوزه و دانشگاه، سبب شد تا اندیشه وحدت میان این دو مرکز علمی از مهم ترین دغدغه های فکری او شود و سرانجام نیز در این راه به شهادت رسید.
۱۳۹۷/۹/۲۴ - ۱۷:۳۷
مدیر حوزه علمیه قزوین خواستار شد: رونق کرسی های آزاداندیشی و نظریه پردازی در حوزه های علمیه حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین با بیان این که امروز در حوزه های علمیه نتایج تحقیق و پژوهش، در قالب کرسی های آزاد اندیشی و نظریه پردازی عرضه می شود که بسیار سودمند است، اظهار کرد: برپایی کرسی های نظریه پردازی مستلزم هم افزایی و همراهی مجموعه های مختلف فعال در دانشگاه ها و حوزه های علمیه بوده که باید در این مسئله گام های موثر و جدی برداشته شود.
۱۳۹۷/۹/۲۴ - ۱۷:۲۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس