*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ \ ۷ ذو الحجة ۱۴۳۹ \ Sunday, August 19, 2018
یکشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۷  -  ۱۲:۵۰
مدیر حوزه علمیه قزوین در گفتگو با«حوزه»: دولت در جهت رفع مشکلات مردم گام بردارد/ لزوم برخورد جدی دستگاه قضائی با افراد فرصت‌طلب در مسیر نوسانات بازار حوزه/ حجت‌الاسلام‌والمسلمین عباسی گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی حق د ارند که از رئیس جمهور سوال نموده و از وی در رابطه با وضعیت معیشتی مردم واوضاع اقتصادی توضیح خواسته ونباید تحت فشار قرارگیرند.
استاد حوزه علمیه قزوین: با پرداخت زکات فقر در جامعه ریشه‌کن می‌ شود حوزه/ نماینده سابق مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: صرف هزینه‌های حاصل از جمع‌آوری زکات در روستاها و شهرها، می‌تواند به حل بسیاری از مشکلات کمک کند و سطح خدمات عمومی را بالاتر برده و به‌تبع آن سطح معیشتی کشاورزان و عموم مردم را افزایش دهد.
۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۱۶:۲۰
رئیس سازمان بسیج طلاب قزوین: آمریکا دست از دشمنی با مردم ایران بر نمی دارد حوزه/ رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قزوین گفت: بدخواهان این نظام همواره موانع زیادی را در طول مسیر انقلاب اسلامی ایجاد کرده‌اند، اما مردم متدین ایران اسلامی همواره ضمن حفظ اتحاد و همبستگی خود تمامی توطئه‌های دشمنان را به فضل خداوند متعال نقش بر آب خواهند کرد.
۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۱۶:۱۶
استاد حوزه علمیه قزوین: صاحبان قلم به فرهنگ جامعه هویت می‌بخشند حوزه/ حجت‌الاسلام احمدی گفت: ارزش قلم به نویسنده آن بستگی دارد و نویسندگان و صاحبان قلم هستند که به فرهنگ هویت و معنا می‌دهند، چراکه پویایی یک جامعه بسته به صاحبان اندیشه و قلم دارد.
۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۱۶:۰۸
تولیت مدرسه علمیه بویین زهرا : نمازجمعه تریبون بیان مشکلات مردم است حوزه/ تولیت مدرسه علمیه شهرستان بویین زهرا نماز جمعه را تریبون بیان مشکلات مردم دانست و گفت: با برگزاری نماز همه در یک محل جمع می شوند و امام جمعه می تواند مسائل را به مردم بگوید تا در جریان امور قرار بگیرند و این سخنان می تواند در انسجام بخشی، وحدت و اتحاد مردم کارآمد باشد.
۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۱۶:۰۵
راه های جذب نوجوانان به کانون خانواده حوزه/ زمانی که نوجوان وارد منزل می‌شود باید آنچه میان والدین با فرزند رد و بدل می‌شود توأم با نشاط و شادی و مهربانی و محبت باشد، حتی رفتار والدین با یکدیگر نیز در شرایط نوجوانان اثرگذار است.
۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۱۴:۳۰
تفاهم نامه همکاری حوزه خواهران قزوین و کمیته امداد امضاء شد حوزه/ تفاهم نامه همکاری مشترک بین حوزه علمیه خواهران قزوین و اداره کل کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) استان امضا شد.
۱۳۹۷/۴/۹ - ۱۹:۳۵
به همت حوزه علمیه قزوین: مستند مرحوم آیت الله محمد مظفری ساخته می شود حوزه/ مستند مرحوم آیت الله محمد مظفری، از علمای قزوین، به همت حوزه علمیه استان ساخته می شود.
۱۳۹۷/۴/۹ - ۱۸:۲۲
مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی: برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی اعتماد به نظام را بیشتر می کند حوزه/ مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: برخی از مسئولین درک نمی کنند که مردم در چه وضعیت اقتصادی و معیشتی به سر می برند، چرا که خودشان و فرزندان آنها در رفاه کامل و دارای حقوق های نجومی هستند و هیچ گاه درد محرومین و مستضعفان را نمی فهمند.
۱۳۹۷/۴/۹ - ۱۶:۳۹
مدیر حوزه علمیه قزوین: رفتارهای هواپرستانه آثار مخربی بر زندگی انسان دارد حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: یکی از رفتارهایی که ما را از مسلمانی دور می‌کند، رفتار هواپرستی بوده که آثار مخربی بر زندگی دارد.
۱۳۹۷/۴/۹ - ۱۵:۵۶
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قزوین: عنصر دین و اعتقاد درونی ملت ایران بزرگ‌ترین مانع نفوذ دشمن حوزه/ مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه استان قزوین گفت: عنصر دین و اعتقاد درونی ملت ایران بزرگ‌ترین مانع نفوذ دشمن در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
۱۳۹۷/۴/۹ - ۱۵:۵۳
مدیر حوزه علمیه استان قزوین: برنامه‌های اوقات فراغت جوانان باید مستمر، پویا و پیوسته باشد حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: برنامه‌های اوقات فراغت جوانان باید مستمر، پویا و پیوسته باشد، زیرا که اجرای برنامه‌های مقطعی و ناهماهنگ چندان مفید نخواهد بود.
۱۳۹۷/۴/۹ - ۱۱:۱۲
مسئول موسسه آیینه ظهور استان قزوین: آموزش‌ها در کلاسهای اوقات فراغت باید هدف‌دارباشد مسئول موسسه آیینه ظهور استان قزوین گفت: آموزش‌ها در کلاسهای اوقات فراغت باید هدف‌دارباشد،چرا که با توجه به اینکه اوقات و فراغت جوانان در دست ما است؛ از این رو باید با بهترین روش‌ها آنها را هدایت کنیم و در کنار آموزش مهارت‌های اجتماعی و اخلاقی نیز آموزش داده شود.
۱۳۹۷/۴/۹ - ۱۱:۱۰
مدیرروابط عمومی و رسانه ای حوزه علمیه قزوین خبر داد: راهیابی دو مستند شهیدان ذوالفقاری و آقاجانی به جشنواره ایثار وشهادت مدیرروابط عمومی ورسانه ای حوزه علمیه استان قزوین از راهیابی دو مستند شهید ذوالفقاری وحجت الاسلام آقاجانی به جشنواره فرهنگ وایثار وشهادت در کشور خبرداد.
۱۳۹۷/۴/۸ - ۰۹:۱۰
در نشست حمایت از کالای ایرانی تاکید شد؛ مردم نسبت به تولید داخلی تعصب داشته باشند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه التفاتیه قزوین گفت: مقام معظم رهبری در شعارامسال علاوه بر مسئولین، مردم را نیز مورد خطاب خود قرار دادند و مردم باید نسبت به تولید داخلی عرق و تعصب بیشتری داشته باشند .
۱۳۹۷/۴/۷ - ۱۷:۰۵
در مدرسه علمیه سفیران هدایت قزوین مطرح شد؛ نهج البلاغه ناشناخته مانده است حوزه/ حجت الاسلام انصاری گفت: طلاب واساتید مدارس علمیه باید بیش از پیش به کتاب نهج البلاغه توجه جدی داشته باشند ،چرا که این کتاب در کشور ما ناشناخته مانده است.
۱۳۹۷/۴/۷ - ۱۶:۳۰
در نشست مسئولین پایگاه های مدارس علمیه قزوین تاکید شد؛ اگر خطایی از دشمن سر بزند باران موشک بر سر او می بارد حوزه/ رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان قزوین با تاکید بر این که امروز با تدابیر رهبری از قدرت بالایی برخوردار هستیم که لرزه بر اندام دشمن انداخته است، تصریح کرد: در صورتی که خطایی از دشمنان سربزند آتش آن دامن آنان را می‌گیرد و بارانی از موشک برسر آنها می‌ریزیم.
۱۳۹۷/۴/۷ - ۱۲:۳۰
بازدید مسئولان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی قزوین از مدرسه صالحیه+ عکس حوزه/ جمعی از مسئولین دفاتر عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی استان قزوین ضمن دیدار با مدیر حوزه استان، از مدرسه صالحیه بازدید و با طلاب و اساتید این مدرسه دیدار کردند.
۱۳۹۷/۴/۶ - ۱۳:۱۲
نامه اساتید حوزه علمیه قزوین به رئیس جمهور حوزه/ جمعی از طلاب، اساتید و مدیران مدارس علمیه قزوین در نامه ای به رئیس جمهور، خواستار رسیدگی فوری به وضع آشفته بازار و وضع معیشتی مردم شدند.
۱۳۹۷/۴/۶ - ۱۲:۵۷
مدیر حوزه علمیه استان قزوین: دشمن از همه امکانات برای ابتذال فرهنگی، سیاسی و مذهبی جامعه ایرانی استفاده می کند حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: دشمن از همه امکانات برای ابتذال فرهنگی، سیاسی و مذهبی در جامعه استفاده و تلاش می کند با ترویج مذاهب جعلی و انحرافی و دین های بی ریشه، همه اصول را زیر پا بگذارد.
۱۳۹۷/۴/۶ - ۱۲:۵۴
محقق و پژوهشگر دینی : فرهنگ حجاب و عفاف به بهترین نحو شایسته در جامعه ترویج شود حوزه/ کارشناس دینی گفت: امروز خانه و خانواده باید نسبت به مسائل فرهنگی و تربیتی تمکین کنند و تلاش شایسته و عزم جدی صورت گیرد تا فرهنگ حجاب و عفاف به بهترین نحو ممکن و آن گونه که شایسته است در جامعه ترویج شود.
۱۳۹۷/۴/۵ - ۱۷:۴۴
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس