*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ \ ۹ ربيع الأول ۱۴۴۰ \ Saturday, November 17, 2018
پنج شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۷  -  ۰۲:۳۵
دادستان عمومی و انقلاب استان قزوین در گفتگو با «حوزه»: برخورد دستگاه قضایی با محتكران قاطعانه خواهد بود/ مردم انبارهای احتکار کالا را شناسایی کنند حوزه/ دادستان عمومی و انقلاب استان قزوین گفت: برای رسيدگي به پرونده هاي مفاسد و اخلالگران اقتصادی، رئيس قوه قضائيه اذن ويژه ای از رهبر معظم انقلاب گرفتند تا برخوردی قاطع شود و ما نيز تاكيد می كنيم كه برخورد دستگاه قضایی با محتكران قاطعانه خواهد بود.
مدیر حوزه علمیه استان قزوین: اهداف قیام حسینی هنرمندانه به مردم معرفی شود حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان قزوین بر ضرورت معرفی هنرمندانه اهداف قیام امام حسین(ع) به جامعه به ویژه جوانان تاکید کرد.
۱۳۹۷/۶/۲۷ - ۱۱:۰۳
برپایی نمایشگاه «اندیشه عاشورایی» در قزوین با محوریت بیانات رهبری حوزه/ نمایشگاه «اندیشه عاشورایی» با محوریت بیانات رهبری معظم انقلاب اسلامی در خصوص قیام سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع)، در قزوین برپا شد.
۱۳۹۷/۶/۲۷ - ۱۰:۱۳
نمایشگاه عکس عاشورایی برگزار می شود/ ارسال ۳۰۰ عکس محرم به حوزه علمیه قزوین حوزه/مدیر روابط عمومی ورسانه ای حوزه علمیه قزوین از ارسال ۳۰۰ عکس در موضوعات عزاداری ومحرم از سوی طلاب حوزه علمیه قزوین ارسال شده است.
۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۱۶:۵۲
امام جمعه جدید شهرستان بویین زهرا معرفی شد حوزه/ حجت الاسلام اسدالله رضوانی از سوی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور به عنوان چهارمین امام جمعه شهرستان بویین زهرا معرفی شد.
۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۱۳:۵۷
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین: امام حسین (ع) امام نور و هدایت است حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه قزوین گفت: امام حسین (ع) امام نور و هدایت بودند که تلاش می‌کردند ولایت خداوند بر مردم را نشان دهند و مردم را به سمت نور، روشنایی و بهشت هدایت کنند.
۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۱۲:۰۶
مدیر حوزه علمیه قزوین: شهدا در نزد پروردگار جایگاه ویژه‌ای دارند حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: شهدا در عمل به دستورات الهی و دین مبین اسلام، گوی سبقت را از سایرین ربودند و به همین خاطر است در نزد پروردگار جایگاه ویژه‌ای دارند و عند ربهم یرزقون هستند.
۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۱۲:۰۶
استاد حوزه علمیه قزوین: هیئت‌های عزاداری شور و شعور حسینی را سرلوحه قرار دهند حوزه/ استاد حوزه علمیه قزوین گفت: هیئت‌های زنجیر‌زنی و سینه‌زنی شور و شعور را باید سرلوحه قرار دهند؛ چرا که تفاخر و استفاده از ابزارهای نوحه‌خوانی که این ماه را تحت الشعاع قرار می‌دهد، معنایی ندارد.
۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۱۱:۳۵
استاد حوزه علمیه قزوین: رسانه ها در ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر اثرگذار هستند حوزه/ استاد حوزه علمیه قزوین گفت: نقش رسانه ها را در ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر مهم است ،چرا که رسانه ها باید دایره و شمول، چارچوب امر به معروف و نهی از منکر، ضرورت آن در جامعه اسلامی و تبعات و اثرات مطلوب آن را در سالم سازی جامعه برای مردم تبیین کنند.
۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۱۰:۵۷
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری : امام حسین (ع) همچون خورشید فروزان درطول تاریخ است حوزه/ جلسه هماهنگی برنامه های تاسوعای حسینی در دفتر امام جمعه شهرستان تاکستان برگزار شد.
۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۰۱:۰۴
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین خبر داد؛ پخش زنده مراسم تاسوعای حسینی قزوین از رسانه ملی حوزه/ معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین از پوشش مراسم تاسوعای حسینی از رسانه ملی وشبکه استانی مرکز قزوین خبرداد.
۱۳۹۷/۶/۲۴ - ۲۱:۱۰
استاد حوزه ودانشگاه : قیام سید الشهدا (ع) یک قیام مقتدرانه وعزت مندانه بود حوزه/ استاد حوزه ودانشگاه گفت: روز عاشورا سیدالشهداء جریان باطل را در طول تاریخ و از زمان قابیل زمین‌گیر کرد،به خاطر همین مسئله قیام سید الشهدا (ع) یک قیام مقتدرانه وعزت مندانه بود.
۱۳۹۷/۶/۲۴ - ۱۷:۴۵
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین: امام حسین (ع) و جریان عاشورا را از مهجوریت خارج کنیم حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه قزوین گفت: اگر ما دایرة‌المعارف حسینی را سر سفره مردم بیاوریم و امام حسین (ع) و جریان عاشورا را از مهجوریت خارج کنیم رسالت تبلیغی خود را به خوبی انجام داده‌ایم، نیاز جامعه امروز این است که معارف سیدالشهدا (ع) مطابق فضای امروز به مردم آموزش داده شود.
۱۳۹۷/۶/۲۴ - ۱۷:۳۲
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری: واقعه عاشورا سراسر زیبایی و عبرت است حوزه/ نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: واقعه عاشورا سراسر زیبایی وعبرت است ، چرا که به نقل از گذشتگان حضرت زینب در آن زمان به هرسو مینگریست تنها زیبایی می دید ودر هر صحنه ای تنها یاد وحضور خداوند را احساس می کرد.
۱۳۹۷/۶/۲۴ - ۱۷:۲۶
عضو شورای حوزه علمیه قزوین: مجالس مذهبی باید زینت اهل بیت (ع) باشد حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه قزوین گفت: مجالس مذهبی باید زینت اهل بیت (ع) باشد ،چرا که در این مجالس عزای سالار شهید ان می توانیم بصیرت ومعرفت کسب نماییم .
۱۳۹۷/۶/۲۴ - ۱۷:۱۸
نهضت عاشورا یک نهضت عظیم فرهنگی است حوزه/ استاد حوزه علمیه قزوین گفت: نهضت امام حسین(ع) یک حرکت بزرگ فرهنگی است که انسانها را از درون متحول می کند وباید بیشتر به این قیام سالار شهیدان در تاریخ تفکر وتدبر نماییم.
۱۳۹۷/۶/۲۴ - ۱۷:۱۵
استاد حوزه علمیه قم: حضور در مجالس سید الشهدا(ع) به انسان آرامش می دهد حوزه/ استاد حوزه علمیه قم گفت:حضور در مجلس سالار شهیدان به انسان آرامش می دهد ،چرا که حضور در این مجالس وگریستن بر سید الشهدا (ع) زنده نگه داشتن شعائر الهی است .
۱۳۹۷/۶/۲۲ - ۱۱:۳۳
مدیر موسسه حریم مهرورزی ولایت قم : خانواده پایه‌گذار بخش مهمی از سرنوشت فرد در جامعه است حوزه/ مدیر موسسه حریم مهرورزی ولایت قم گفت: خانواده پایه‌گذار بخش مهمی از سرنوشت فرد در جامعه است،چرا که امروز خانواده در نظام مقدس جمهوری اسلامی از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده و نقش بزرگی بر عهده دارد.
۱۳۹۷/۶/۲۲ - ۱۱:۳۳
تقدیر حوزه علمیه از سازمان فرهنگی _ ورزشی شهرداری قزوین حوزه/ معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین از حمایت ارزشمند وخالصانه مدیر عامل سازمان فرهنگی وورزشی شهرداری قزوین از روحانیون مستقر در پایگاههای اجتماعی طرح کاهش آسیب های اجتماعی قدردانی کرد.
۱۳۹۷/۶/۲۲ - ۱۱:۲۹
نشست شهردار قزوین با مبلغین و روحانیون حوزه/ جمعی از مبلغین فرهنگی حوزه علمیه قزوین در محلات مختلف با شهردار قزوین دیدار کردند.
۱۳۹۷/۶/۲۲ - ۱۰:۵۲
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری: فرهنگ عاشورا و محرم نقطه عطف تاریخ است حوزه/ نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: عاشورا و محرم نقطه عطف تاریخ است و مبلغین و مبلغات باید در این ایام ارزشمند لازم است تاریخ اسلام را با بیان آموزه های دینی محرم و عاشورا و نهضت امام حسین (ع) برای آحاد مردم به خصوص نسل نوجوان وجوان تبیین نمایند.
۱۳۹۷/۶/۲۱ - ۱۵:۵۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس