*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ \ ۱۳ جمادى الثانية ۱۴۴۰ \ Monday, February 18, 2019
چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷  -  ۱۶:۲۷
معاون آموزش حوزه علمیه قزوین: ۹۵ درصد اساتید حوزه قزوین حکم تدریس دارند حوزه/ معاون آموزش حوزه علمیه قزوین از برگزاری دوره شفاهی و استادی با حضور ۵۰ استاد در سطوح مختلف از هفدهم بهمن به مدت سه روز خبر داد.
مدیر حوزه علمیه خواهران استان قزوین: دفاع از ولایت مهمترین درس مکتب فاطمی است حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران قزوین تصریح کرد: خط حضرت فاطمه زهرا (س)، خط استمرار ولایت است و آن حضرت اولین شهید راه ولایت هستند و یکی از معارف حضرت زهرا (س) دفاع از ولایت است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۲۲:۲۹
مدیر حوزه علمیه قزوین: حضرت فاطمه زهرا (س) از حقایق ناشناخته عالم است حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: حضرت فاطمه زهرا (س) از حقایق ناشناخته عالم است، چرا که از جهت معرفتی هیچ کسی نمی تواند مقام این بانوی برجسته را درک نموده و رفتارهای آن حضرت الگوی بزرگی برای بشریت است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۲۲:۱۳
اعزام مبلغین به روستاها و شهرهای استان قزوین در ایام الله دهه فجر حوزه/ رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون قزوین از اعزام بیش از ۵۰ مبلغ به مناطق مختلف استان قزوین در ایام الله دهه مبارکه فجر خبر داد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۴۰
عضو شورای حوزه علمیه قزوین: مسئولین به منویات مقام معظم رهبری توجه جدی نمایند / نفوذ مسئله جدی در کشوراست حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه قزوین گفت: منویات رهبری معظم انقلاب اسلامی همیشه ر اهگشا و مسیر رشد جامعه را به خوبی رهنمون می کند که مسئولین باید توجه جدی در این راستا داشته باشند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۸
استاد حوزه علمیه قزوین: کمرنگ نمودن اعتقادات ملت ایران از اهداف اصلی دشمنان است حوزه/ استاد حوزه علمیه قزوین گفت: دشمنان امروز علاوه بر اینکه شبهاتی را در شبکه های مختلف مطرح می نمایند، یکی از برنامه های اصلی آنها کمرنگ نمودن اعتقادات ملت ایران است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۶
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین: امام خمینی(ره) امیدی تازه در میان ملت ایجاد کرد حوزه/ مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین گفت: بازگشت امام خمینی(ره) به ایران، امیدی تازه در میان ملت ایجاد کرد ،چرا که در ۲۲ بهمن همان سال با تکیه بر قدرت منسجم مردمی و هدایتگری امام خمینی(ره) نهضت انقلاب به پیروزی دست یابد و شعار استقلال و آزادی به منصه ظهور برسد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۶
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین: هر کسی خود را با تحولات عظیم معنوی همراه نکند زیان دیده است حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه قزوین گفت: هیچ چیز به اندازه عمر آدمی قیمت ندارد و باید تلاش کنیم تا از فرصت‌های پیش رو به نحو شایسته بهره ببریم .
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۲
مدیر حوزه علمیه قزوین: رهبری امام خمینی(ره) یک رهبری الهی، دینی و مکتبی بود حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: رهبری امام خمینی(ره) یک رهبری الهی، دینی و مکتبی بود، چرا که در عمق عقاید مسلمانان دنیا مخصوصا شیعیان وجود داشت و همچنان این رهبری قاطع بود که توانست انقلابی بزرگ را به وجود بیاورد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۱
مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) قزوین : طلاب در تحصیل، برنامه ریزی منظمی داشته باشند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) گفت: طلاب در تحصیل برنامه ریزی منظمی داشته باشند، چرا که یک طلبه موفق در مدرسه با برنامه ریزی و نظم در کارهای تحصیلی خود می تواند پیشرفت خوبی داشته باشد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۴۳
دوره طب اسلامی و سنتی در حوزه علمیه قزوین برگزار شد حوزه/ دوره سبک زندگی اسلامی بر محوریت طب اسلامی و سنتی برای طلاب و اساتید حوزه علمیه قزوین به مدت دو روز برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۴۳
مدیر حوزه علمیه سفیران هدایت قزوین: در برابر تهاجم فرهنگی دشمنان با درایت ایستادگی نماییم حوزه/ مدیر حوزه علمیه سفیران هدایت قزوین گفت: تلاش استکبار جهانی برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی بهره گیری از فضای مجازی، شبکه های اجتماعی و ماهواره است که موضوع مهمی بوده و باید همه در برابر تهاجم فرهنگی دشمنان، با درایت ایستادگی نماییم.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۳۱
معاون امور طلاب حوزه علمیه قزوین خبر داد: خاطرات اساتید حوزه علمیه قزوین در قاب فیلم مستند حوزه/ معاون امور طلاب حوزه علمیه قزوین از تدوین نهایی مستند خاطرات اساتید حوزه علمیه قزوین در رابطه با ایام شکل گیری نهضت انقلاب اسلامی و همچنین حضور طلاب و روحانیت دراین شهر خبر داد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۱۶
مدیر حوزه علمیه استان قزوین: یک عالم موفق باید اهل مطالعه و نوآوری باشد حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: یک عالم موفق باید اهل مطالعه و نوآوری بوده تا بتواند در خصوص انواع شبهاتی که در رابطه با احکام اسلامی و دینی در شبکه های مجازی مطرح می شود، پاسخگو بوده وتحلیل درستی ارائه نماید.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۱۶
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین: نتایج و برکاتی که پرداخت زکات در زندگی مردم دارد اطلاع‌رسانی شود حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه قزوین گفت: باید از فرصت صدا و سیما، فضای مجازی و اصحاب رسانه در امر تبلیغ معارف دینی زکات استفاده کنیم و نتایج و برکاتی که پرداخت زکات در زندگی مردم جاری می‌کند، به مردم اطلاع‌رسانی شود.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۰۷
مدیر کتابخانه امام صادق (ع) خبر داد: عضویت ۱۲ هزار نفر در کتابخانه امام صادق(ع) حوزه علمیه قزوین حوزه/ مدیر کتابخانه امام صادق (ع) از عضویت ۱۲ هزار عضو در سطوح مختلف دانشگاهی و حوزوی در این کتابخانه خبر داد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۲:۵۰
مدیر مدرسه علمیه سفیران هدایت قزوین: تبیین دستاوردهای انقلاب و نظام از ماموریت های مهم روحانیت است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه سفیران هدایت قزوین بر لزوم تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی از سوی روحانیت تاکید کرد و گفت: با همه تحریم های ناجوانمردانه علیه ایران، امروز در بحث فناوری هسته ای و دیگر عرصه ها پیشرفت خوب و ارزشمندی حاصل شده است که باید این موارد مهم توسط روحانیت برای آحاد مردم بیان شود.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۲۳:۰۰
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین : مساجد محور فعالیت های محله ها قرار بگیرند حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه قزوین گفت: مسجد محوری را بسیار مهم و ضروری است، چرا که همه فعالیت‌ها و ارتباطاتی که در محله‌ها با اهالی، جوانان و کسبه می‌گیرید، به مساجد ختم کنید و مسجد را محور و پایگاه برنامه‌هایتان در هر محله قرار دهید.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۵:۰۷
مدیر حوزه علمیه قزوین: انقلاب اسلامی یک طرح هدایت گری برای بشریت در این زمان بود مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: انقلاب اسلامی یک طرح هدایت گری برای جامعه بشریت در این زمان بود و حضرت امام خمینی (ره) اعتقاد داشتند که اسلام برای اداره جامعه طرح دارد و مقدمات لازم را پیش بینی کرده است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۴:۱۸
طلاب قزوین امدادگر هلال احمر می شوند حوزه/ دوره امداد و نجات برای طلاب و اساتید مدرسه علمیه مولاوردیخان به مدت سه روز در حال برگزاری است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۴:۱۸
تهیه کننده صدا وسیمای مرکز قزوین: انقلاب اسلامی حاصل پیوند مردم با روحانیت است تهیه کننده صدا وسیمای مرکز قزوین گفت: انقلاب اسلامی حاصل پیوند مردم با روحانیت است و در عرصه های مختلف، پیشرفت و تعالی را برای کشور به ارمغان آورده است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۳:۰۹
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس