*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ \ ۷ ذو الحجة ۱۴۳۹ \ Sunday, August 19, 2018
چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷  -  ۱۱:۵۶
به مناسبت فرار رسیدن «روز خبرنگار»؛ گفتگوی خواندنی با یک روحانی خبرنگار حوزه/ این روحانی خبرنگار از زمان آغاز فعالیت خبرگزاری حوزه در استان ایلام، همکاری خود را با رسانه رسمی حوزه آغاز کرده و به عنوان نماینده این خبرگزاری در استان، توانسته روایتگر رسانه ای خدمات و فعالیت ها حوزه و روحانیت استان باشد.
در مدرسه صاحب الزمان(عج) ایلام مطرح شد: دشمن به دنبال سکولاریزه کردن حوزه و منابر دینی است حوزه/ دور کردن طلاب از مسائل روز و محدود کردن در احکام دینی و بی تفاوت سازی آنها نسبت به مسائل کشور و جهان از اهداف اصلی دشمن برای ضربه زدن به انقلاب است.
۱۳۹۷/۵/۲۷ - ۱۲:۳۱
معاون آموزش حوزه علمیه استان ایلام: در فضای مجازی با بی تقوایی آبروی افراد را می برند حوزه/ امروز در دنیای کنونی که عصر ارتباطات است باید توجه داشت که خدای نکرده با درج و یا نشر مطلبی در فضای مجازی آبروی شخصی ریخته نشود و این مساله مستلزم رعایت تقوا است.
۱۳۹۷/۵/۲۵ - ۱۱:۵۹
مدیر حوزه علمیه ایلام: حضور روحانیون در کمیته امداد تقویت شود حوزه/ مدیر حوزه علمیه ایلام گفت: پیامبر اکرم(ص) توجه ویژه ای به اقشار آسیب پذیر جامعه داشته‌اند و افراد تحت پوشش کمیته امداد از اقشار آسیب پذیر جامعه هستند ، لذا همکار با کمیته امداد یک تکلیف بسیار مهم برای روحانیت می باشد.
۱۳۹۷/۵/۲۴ - ۱۵:۰۸
مدیر حوزه علمیه استان ایلام: برخورد قاطع با اخلالگران اقتصادی حداقل انتظار مردم و روحانیت است حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین مرادبیگی، جنگ امروز با دشمن را جنگ اقتصادی دانست و گفت: یکی از مطالبات و حداقل درخواست های حوزه، روحانیت و مردم از دولت و قوه قضاییه برخورد قاطع و شجاعانه با اخلالگران اقتصادی است.
۱۳۹۷/۵/۲۳ - ۱۳:۲۷
مدیر مدرسه علمیه شهرستان ایوان: حوزویان از فرصت فضای مجازی غافل نشوند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه شهرستان ایوان گفت: امروز فضای مجازی تبدیل به جولانگاه دشمنان دین و نظام اسلامی شده است و نباید از این فضا که ظرفیت عظیمی برای تبلیغ دین محسوب می شود، غافل شد.
۱۳۹۷/۵/۲۲ - ۱۹:۳۵
سرپرست معاونت تهذیب حوزه علمیه استان ایلام: طلاب و روحانیون همیشه در کنار مردم قرار دارند حوزه/ دشمنان درصد هستند تا بین روحانیت و مردم فاصله و شکاف ایجاد کنند، لذا طلاب باید همواره در بطن جامعه و در کنار مردم باشند و از انقلاب اسلامی که مولود حوزه علمیه و میراث گرانب هایی که با خون هزاران شهید آبیاری شده است و امروز به ما رسیده، حفاظت کنند.
۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۱۴:۱۱
معاون آموزش حوزه علمیه استان ایلام در جمع طلاب: روحانیت صدای مردم و پیگیر مطالبات آنان است حوزه/ حجت الاسلام تقوایی در جمع طلاب گفت: امروز بیش از پیش به اتحاد و انسجام بین تمامی آحاد نیازمندیم و حوزه های علمیه باید پایگاه این اتحاد باشند و نباید بگذاریم دشمنان از مشکلات داخلی و معیشتی مردم بهره برداری کنند و در مقابل مطالبه گری برای حل مشکلات مردم را تا آخر باید پیگیر باشیم.
۱۳۹۷/۵/۲۰ - ۱۱:۲۶
روحانیون و طلاب حوزه علمیه ایلام در بیانیه ای؛ مردم منتظر اقدام عملی و قاطع دولت و قوه قضائیه اند/ مدیران ناکارآمد برکنار شوند حوزه/ حوزه علمیه و جامعه روحانیت استان ایلام در بیانیه ای درباره اوضاع اقتصادی اخیر، خواستار اقدام سریع دولت برای حل مشکلات مردم و برخورد قاطعانه قوه قضائیه با مفسدان و اخلالگران اقتصادی شد.
۱۳۹۷/۵/۱۸ - ۱۰:۱۶
حال عمومی مدیر حوزه علمیه ایلام رو به بهبودی کامل است حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین مرادبیگی، مدیر حوزه علمیه استان ایلام که بر اثر عارضه قلبی در بیمارستان بستری شده بود، از بیمارستان مرخص و حال عمومی او روبه بهبودی کامل است.
۱۳۹۷/۵/۱۷ - ۱۹:۱۰
به مناسبت فرار رسیدن «روز خبرنگار»؛ گفتگوی خواندنی با یک روحانی خبرنگار حوزه/ این روحانی خبرنگار از زمان آغاز فعالیت خبرگزاری حوزه در استان ایلام، همکاری خود را با رسانه رسمی حوزه آغاز کرده و به عنوان نماینده این خبرگزاری در استان، توانسته روایتگر رسانه ای خدمات و فعالیت ها حوزه و روحانیت استان باشد.
۱۳۹۷/۵/۱۷ - ۱۱:۵۶
بر اثر عارضه قلبی؛ مدیر حوزه علمیه استان ایلام در بیمارستان بستری شد حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان ایلام بر اثر عارضه قلبی در بیمارستان بستری شد.
۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۱۰:۵۹
مسائل مرتبط با نظام وظیفه طلاب ایلام بررسی شد حوزه/ در جلسه معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه ایلام و رئیس اداره تحصیلی معاونت وظیفه عمومی، فرایند معافیت تحصیلی طلاب و موضوعات معافیت تحصیلی طلاب ، اعلام به روز وضعیت اشتغال طلاب ، خروج کشور و ...، مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۱۰:۵۱
مدیر حوزه علمیه استان ایلام: بهترین راه برای تامین منابع مالی حوزه های علمیه،وقف و ایجاد منابع پایدار است حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین مرادبیگی با اشاره به این که حوزه علمیه ایلام دارای پتانسل بالایی است ،احیای منابع پایدار را بهترین راهکار برای اداره مدارس علمیه استان محروم ایلام دانست .
۱۳۹۷/۵/۹ - ۱۲:۴۰
مدیر حوزه علمیه ایلام : رسالت حوزویان سنگین است حوزه/مدیر حوزه ایلام گفت: رسالت ما حوزویان تبلیغ دین خدا و ترویج آن در بین نسل جوان و بیان مباحث دینی به زبان روز است که این رسالت سنگینی است.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۱۵:۵۱
استاندار ایلام: روحانیون منادی اسلام در جامعه اند؛ این صدا همیشه باید بلند باشد حوزه/ سلیمانی دشتکی گفت: روحانیت در طول تاریخ کشور پیشتاز مبارزه با طاغوت و استکبار بوده و در اوج خفقان و دیکتاتوری رژیم گذشته، روحانیون صدای بلندی داشتند.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۱۵:۴۲
مهمترین مطالبه طلاب ایلام از معاونت امور طلاب و دانش آموختگان حوزه/ معاون امور طلاب حوزه علمیه ایلام گفت: با توجه به این که موقوفات و منابع پایدار مالی در حوزه علمیه ایلام وجود ندارد، لذا نیازمند حمایت ویژه مسئولین ارشد حوزه برای برگزاری برنامه‌های فرهنگی هستیم
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۱۵:۳۵
مدیر حوزه علمیه استان ایلام در دیدار استاندار: به علت محدودیت فضای آموزشی در ایلام از ۵۰۰ داوطلب برای حوزه علمیه تنها ۸۰ نفر پذیرش می شوند حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین مرادبیگی با اشاره به کمبود فضای آموزشی در حوزه استان، بر ضرورت تسریع در ساخت حوزه جامع ایلام تاکید کرد و گفت: در سطح استان هر ساله قریب به ۵۰۰ نفر برای تحصیل در حوزه ثبت نام می‌کنند و هرساله به دلیل کمبود جا فقط می‌توان ۸۰نفر از آنها را جذب کرد.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۱۳:۱۷
سرپرست معاونت تهذیب حوزه علمیه ایلام: دوره «میثاق طلبگی» طلاب ایلام در حوزه صاحب‌الزمان (عج) آغاز شد حوزه/ حجت‌الاسلام عقابی از آغاز دوره «میثاق طلبگی» طلاب ایلامی در حوزه علمیه صاحب‌الزمان (عج) ایلام خبر داد.
۱۳۹۷/۴/۲۳ - ۲۰:۲۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس