*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵ \ الجمعة ٢١ ربيع الثاني ١٤٣٨ \ Friday, January 20, 2017
سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵  -  ۱۶:۳۹
مدیر حوزه‌ علمیه ایلام در جمع طلاب و روحانیون: فتنه ۸۸ کودتای مخملی براندازی نظام بود / نظام سلطه متوجه قدرت و نفوذ ولایت فقیه شد حوزه / حجت الاسلام والمسلمین مرادبیگی با اشاره به فتنه ۸۸ و حماسه ۹ دی، گفت: برخی از سیاستمداران دنیا اعلام کردند که اگر این کودتای مخملی در هر کشور دیگری اتفاق می افتاد، بدون شک به پیروزی می رسید، ولی ایران با تدبیر دقیق و آگاهانه بساط آن را برچید.
مدیر حوزه علمیه استان ایلام: حوزه ایلام از موقوفات محروم است حوزه/ مدیر حوزه‌ علمیه استان ایلام گفت: بحث وقف برای کمک به حوزه‌های علمیه در استان بسیار کم رنگ بوده و موقوفه‌ای نداریم، لذا اگر استانی به عنوان استان معین در بحث وقف انتخاب شود، می‌تواند تا حد قابل توجهی کمک کار ما باشد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۴:۰۸
نماینده ولی‌فقیه در استان ایلام: روحانیت شیعه پرچمدار نهضت های آزادی بخش است حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین لطفی گفت: در تاریخ معاصر ایران اسلامی نهضت‌ها و قیام‌ها و انقلاب‌های مختلفی رخ داده که در پیشاپیش همه این نهضت‌ها و قیام‌ها، روحانیت اصیل، مبارز و انقلابی به چشم می‌خورد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۴:۲۱
امام جمعه ایلام: عمر آیت الله هاشمی رفسنجانی در راه تحقق آرمان های امام و رهبری صرف شد حوزه / آیت الله هاشمی رفسنجانی از پیشتازان حرکت انقلاب اسلامی در مبارزه با رژیم منحوس پهلوی بود و عمر پر برکت خود را در راه ترویج اسلام، مکتب تشیع، آرمان های امام خمینی(ره) و اهداف رهبر معظم انقلاب سپری کردند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۰:۵۶
دبیر شورای بسیج طلاب و روحانیون استان ایلام: روحانیت انقلابی مسئول صیانت از انقلاب و آرمان های امام(ره) و رهبری است حوزه/ دبیر شورای بسیج طلاب و روحانیون ایلام، روحانیت انقلابی را مسئول صیانت از انقلاب و آرمان های امام(ره) و رهبری خواند و تصریح کرد: قیام بزرگ حضرت امام (ره) اولین و مهم ترین مصداق نقش روحانیت در بیداری مردم و بصیرت دهی به آنان است.
۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۵:۰۴
مدیر حوزه علمیه استان ایلام: تربیت طلبه تکلیف مدار گامی مهم در انقلابی ماندن حوزه هاست حوزه / مدیر حوزه علمیه استان ایلام با تاکید بر ضرورت انقلابی ماندن حوزه های علمیه، گفت: تربیت طلبه تکلیف مدار، گامی مهم در انقلابی ماندن حوزه هاست.
۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۵:۱۳
مدیر حوزه‌ علمیه ایلام در جمع طلاب و روحانیون: فتنه ۸۸ کودتای مخملی براندازی نظام بود / نظام سلطه متوجه قدرت و نفوذ ولایت فقیه شد حوزه / حجت الاسلام والمسلمین مرادبیگی با اشاره به فتنه ۸۸ و حماسه ۹ دی، گفت: برخی از سیاستمداران دنیا اعلام کردند که اگر این کودتای مخملی در هر کشور دیگری اتفاق می افتاد، بدون شک به پیروزی می رسید، ولی ایران با تدبیر دقیق و آگاهانه بساط آن را برچید.
۱۳۹۵/۱۰/۷ - ۱۶:۳۹
حوزه علمیه استان ایلام: حماسه ۹ دی عملیات استکبار و صهیونیست ها در فتنه ۸۸ را درهم شکست حوزه/ حوزه علمیه استان ایلام، در بیانیه ای به مناسبت حماسه ۹ دی، تصریح کرد: ملت انقلابی ایران در حماسه ۹ دی با حضور پرشور خود تمامی عملیات روانی استکبار و صهیونیست ها در فضای غبارآلود فتنه ۸۸ با حماسه‌ای مثال زدنی در هم شکستند.
۱۳۹۵/۱۰/۶ - ۰۹:۴۰
مدیر حوزه علمیه استان ایلام: ۹ دی تجلی تدبیر حکیمانه رهبری و اقتدار ملت انقلابی است حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین مرادبیگی، حماسه ۹ دی را تجلی تدبیر حکیمانه مقام معظم رهبری و اقتدار ملت انقلابی خواند و تصریح کرد: در فتنه ۸۸ نقاب از چهره نفاق مدرن برداشته شد.
۱۳۹۵/۱۰/۵ - ۰۹:۰۶
مدیر حوزه علمیه استان ایلام: پاسخگویی عالمانه به شبهات ماموریت طلاب و روحانیون است حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین مرادبیگی، پاسخگویی عالمانه به شبهات را از رسالت های طلاب و روحانیون بر شمرد و تصریح کرد: حوزویان باید با تسلط علمی بر شبهات، اقدام به پاسخگویی کنند.
۱۳۹۵/۱۰/۴ - ۱۷:۱۲
نماینده ولی فقیه در ایلام: توسعه حوزه های علمیه لازمه ترویج فراگیر فرهنگ دینی است حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین لطفی، تاسیس و توسعه حوزه های علمیه شهرستان ها بعد از پیروزی انقلاب را از برنامه های موثر مقابله با نفوذ دشمنان خواند و گفت: رویکرد جامعه به فرهنگ دینی رویکرد مثبتی است و این مهم می طلبد که حوزه ها توسعه یابند.
۱۳۹۵/۱۰/۴ - ۱۶:۰۵
حجت الاسلام والمسلمین لطفی: طلاب نهال تقوا را در خود رشد دهند حوزه/ نماینده ولی فقیه در ایلام گفت: به فرموده امیر المومنین علی (ع) «عالم ربانی کسی است که کلید درب های هدایت و قفل درب های گمراهی است» که طلاب حوزه های علمیه باید اخلاص را در درونشان نهادینه کرده و نهال تقوا را در خود رشد دهند.
۱۳۹۵/۱۰/۱ - ۱۸:۵۶
تلبس ۱۸ نفر از طلاب حوزه علمیه ایلام به لباس مقدس روحانیت حوزه/ ۱۸ نفر از طلاب حوزه علمیه ایلام به دست نماینده ولی فقیه در این استان ملبس به لباس مقدس روحانیت شدند.
۱۳۹۵/۱۰/۱ - ۱۶:۵۵
نماینده ولی فقیه در استان ایلام: دشمن گاهی در قالب برنامه های فرهنگی نفوذ می کند/ روحانیون مراقب باشند حوزه/ روحانیون پرچم دار جبهه فرهنگی هستند و باید هوشیار باشند تا دشمن از این روزنه وارد نشود؛ چراکه در قالب برخی از کارهای فرهنگی، زمینه نفوذ برای دشمنان وجود دارد.
۱۳۹۵/۱۰/۱ - ۱۶:۳۹
حجت الاسلام والمسلمین مفتح: اسلامی که از علما گرفته نشود، منافق و مارکسیست پرور است/ دانشگاه بر سر دوراهی بی دینی و دین انحرافی نیست حوزه/ عضو هیئت علمی دانشگاه قم تصریح کرد: دغدغه شهید مفتح در آن زمان دین دار کردن دانشگاهیان بود، چرا که اسلامی که از متخصص دین گرفته نشده باشد، منافق و مارکسیست شدن را به همراه دارد.
۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۱۶:۳۱
مدیر حوزه علمیه ایلام: تمدن نوین اسلامی بدون همگرایی حوزه و دانشگاه تحقق نمی یابد حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین مرادبیگی با بیان اینکه حوزه باید به زبان روز دین را بیان کند، تاکید کرد: دانشگاه هم باید بر اساس نیاز جامعه علم خود را پیش ببرد، لذا باید توجه داشت که زمینه تمدن اسلامی با نزدیک شدن حوزه و دانشگاه فراهم می‌شود.
۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۱۳:۵۱
مسئول دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه‌های استان ایلام: حوزه و دانشگاه از نقش تمدن سازی غفلت نکنند حوزه/ حجت الاسلام غیاثی با بیان اینکه تجلی وحدت حوزه و دانشگاه در فرهنگ و تمدن اسلامی است، گفت: رسالت ما احیای این تمدن با افقی نوین است.
۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۱۳:۴۵
مدیر حوزه علمیه استان ایلام: حوزه انقلابی دین را به زبان روز معرفی می کند حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین مرادبیگی با بیان این که حوزه انقلابی هم زمان شناس و هم دین شناس است و دین را به زبان روز معرفی می کند، گفت: توجه به این موضوعات به معنی غافل نشدن از نسل جوان و مقابله با حربه ها و دام های دشمن است .
۱۳۹۵/۹/۱۸ - ۱۵:۴۲
مدیر حوزه علمیه استان ایلام: دولت و مجلس با اقدام قاطع ، خوی استکباری آمریکا را لگد مال کنند حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین مرادبیگی با اشاره به تمدید حریم های ۱۰ ساله آمریکا، گفت: دولت و مجلس توامان باید اقتدار نظام اسلامی را به رخ نظام سلطه بکشانند و با عکس العمل مناسب، خوی استکباری آمریکا را لگد مال کنند.
۱۳۹۵/۹/۱۶ - ۱۱:۱۵
عضو هیئت علمی دانشگاه ایلام: کتابخوانی کلید نخبگی است حوزه/ دکتر موسوی مقدم با تاکید بر این که کتابخوانی اهمیت استراتژیکی دارد و کلید نخبگی است، ابراز داشت: همه خلاء ها و موانع پیشرفت در جامعه، به وسیله پژوهش برطرف می شود.
۱۳۹۵/۹/۷ - ۱۱:۲۵
با برگزاری کارگاه پژوهشی در مدرسه فاطمیه(س) دهلران؛ بانوان طلبه با فرایند مدیریت اطلاعات علمی آشنا شدند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه فاطمیه(س) دهلران از برگزاری کارگاه پژوهشی با موضوع گردآوری و مدیریت اطلاعات علمی، با حضور استاد پژوهشگر سرکارخانم حیدری و با شرکت طلاب و اعضای کانون پژوهشی خبر داد.
۱۳۹۵/۸/۲۴ - ۱۵:۰۴
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس