*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۵ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Friday, July 19, 2019
«آتش بی اختیار»، مجموعه‌ای با موضوعات ارزشی، آیینی و انقلاب اسلامی حوزه/ مجموعه شعر «آتش بی اختیار» سروده ندا نوروزی اشعاری کلاسیک با موضوعات ارزشی، آیینی و انقلاب اسلامی است.
۱۳۹۸/۴/۱۱ - ۱۷:۱۳
اسرار آیات به روایت ابن سینا منتشر می شود حوزه/ پژوهشگاه حوزه و دانشگاه به زودی کتاب «اسرار آیات به روایت ابن سینا» آخرین اثر علی شیروانی را منتشر می کند.
۱۳۹۸/۴/۱۱ - ۱۰:۱۰
شماره جدید فصلنامه «نقد کتاب کودک و نوجوان» منتشر شد حوزه/ شماره های ۱۹ و ۲۰ فصلنامه «نقد کتاب کودک و نوجوان» منتشر شد.
۱۳۹۸/۴/۱۱ - ۰۹:۲۶
صدوششمین کتاب گروه تاریخ اسلام به جامعه علمی و دانشگاهی ارائه می شود حوزه/ پژوهشگاه حوزه و دانشگاه به زودی کتاب «زنان خاندان عصر تیموری» را منتشر و روانه بازار می کند.
۱۳۹۸/۴/۱۱ - ۰۷:۰۵
کتاب انقلاب اسلامی با چاشنی طنز حوزه/ «کت ولیعهدی» مجموعۀ شش داستان برای گروه سنی نوجوان با رگه‌های طنز و با موضوع انقلاب اسلامی است که به وقایع و داستان‌های دورۀ پیش و بعد از سال ۱۳۵۷ می‌پردازد.
۱۳۹۸/۴/۱۱ - ۰۰:۲۰
انتشار ۱۶ عنوان کتاب جدید درباره امام جعفر صادق در سال ۹۷ در سال ۱۳۹۷ تعداد ۲۶ عنوان کتاب درباره امام جعفر صادق(ع) به چاپ رسیده که ۱۶ عنوان آن چاپ نخست بوده و ۱۰ عنوان نیز اقبال تجدید چاپ را پیدا کرده‌اند.
۱۳۹۸/۴/۱۰ - ۲۱:۵۵
به همت مرکز پژوهشی وقف: صدوچهارمین شماره نشریه "وقف میراث جاویدان" منتشر شد حوزه/ صدوچهارمین شماره نشریه "وقف میراث جاویدان" به همت مرکز پژوهشی وقف سازمان اوقاف و امور خیریه منتشر شد.
۱۳۹۸/۴/۱۰ - ۰۸:۲۸
از سوی پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات؛ کتاب «تکوین نهاد مرجعیت تقلید شیعه» منتشر شد حوزه/ کتاب «تکوین نهاد مرجعیت تقلید شیعه» نوشته محسن صبوریان، توسط پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات منتشر شد.
۱۳۹۸/۴/۱۰ - ۰۸:۲۷
درسواره تاریخ زندگانی امام صادق کتاب شد حوزه/ کتاب درسواره تاریخ زندگانی امام صادق(ع) به همت مرکز تخصصی تبلیغ مؤسسه آموزش عالی حوزوی خاتم النبیین(ص) منتشر شد.
۱۳۹۸/۴/۹ - ۲۲:۴۵
چاپ کتابی با استناد به ۲ هزار برگ سند از سوی انتشارات کتابخانه ملی ایران حوزه/ کتاب «تحولات اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی شهر دزفول در دوره پهلوی ۱۳۰۴ تا ۱۳۵۷» از سلسله کتاب‌های «پژوهش‌‌های اسنادی» با بهره‌گیری از دو هزاربرگ سند از سوی انتشارات کتابخانه ملی ایران چاپ و روانه بازار شد.
۱۳۹۸/۴/۹ - ۱۸:۰۵
کتاب «اهل بیت(ع) در سخنان امام خمینی» در عراق منتشر شد کتاب «اهل بیت(ع) در سخنان امام خمینی(ره)» از سوی مرکز مطالعات حوزوی الهدی و با همکاری رایزنی فرهنگی ایران در عراق منتشر شد.
۱۳۹۸/۴/۹ - ۱۱:۵۶
نشست نقد و بررسی رمان «شکوفه‌های عناب» برگزار می شود جلسه نقد و بررسی رمان «شکوفه‌های عناب» اثر رضا جولایی در دانشگاه الزهرا(ع) برگزار می‌شود.
۱۳۹۸/۴/۹ - ۱۱:۳۵
به کوشش جمعی از نویسندگان؛ کتاب «فلسفه اسلامی» در آلمان منتشر شد حوزه/ کتاب «فلسفه اسلامی» به نویسندگی گروهی از اهالی اندیشه، در آلمان منتشر شد.
۱۳۹۸/۴/۹ - ۱۱:۰۵
به قلم محمدصادق امین دین؛ کتاب خداشناسی با تأکید بر مزامیر و صحیفه سجادیه منتشر شد حوزه/ کتاب خداشناسی با تأکید بر مزامیر و صحیفه سجادیه به قلم محمد صادق امین دین منتشر شد.
۱۳۹۸/۴/۸ - ۲۳:۴۵
«قدری از قدر» به روایت بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران حوزه/کتاب «قدری از قدر» که برگرفته از کتاب آداب نماز حضرت امام خمینی(ره) است با موضوع تفسیر سوره قدر منتشر شد.
۱۳۹۸/۴/۸ - ۱۰:۴۵
«کتیبه ژنرال» به انتشارات شهید کاظمی سپرده شد حوزه/ «کتیبه ژنرال» عنوان تازه‌ترین اثر اکبر صحرایی است که به زندگی شهید عبدالله اسکندری می‌پردازد. این کتاب مراحل انتشار را در نشر شهید کاظمی سپری می‌کند.
۱۳۹۸/۴/۸ - ۱۰:۴۳
«کودکستان آقامرسل» به چاپ هشتم رسید حوزه/ رمان نوجوان «کودکستان آقامرسل» از سوی انتشارات کتابستان معرفت به چاپ هشتم رسید.
۱۳۹۸/۴/۷ - ۱۶:۵۰
«عشق در برابر عشق» به چاپ پنجم رسید حوزه/ رمان «عشق در برابر عشق» نوشته «امید کوره‌چی» به چاپ پنجم رسید.
۱۳۹۸/۴/۶ - ۱۴:۴۸
انتشاره شماره جدید هفته نامه خط حزب‌الله/ تحول به نفع مردم حوزه/ صد‌و‌‌نودمین شماره‌ هفته‌نامه‌ خط حزب‌الله با عنوان «تحول به نفع مردم» منتشر شد.
۱۳۹۸/۴/۶ - ۱۲:۲۸
حقوق خانواده در جمهوری اسلامی ایران منتشر می شود حوزه/ پژوهشگاه حوزه و دانشگاه به زودی کتاب «حقوق خانواده در جمهوری اسلامی ایران» را منتشر می کند.
۱۳۹۸/۴/۶ - ۱۱:۵۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس