*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ \ ۳ ذو الحجة ۱۴۳۹ \ Wednesday, August 15, 2018
شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷  -  ۱۷:۲۳
نویسنده و تهیه‌کننده سریال «پدر» در مصاحبه با حوزه نیوز: پاسخ بعضی انتقادها در پایان کار معلوم می شود! / توجه ما به حجاب، سیاسی نیست حامد عنقا به خبرگزاری حوزه گفت: برخی معتقدند سریال پدر به موضوعات نگاهی غیر واقعی دارد مثلا می‌گویند که پسر کارخانه دار، امکان ندارد که در کارواش مشغول کار شود. این تصور به نظرم از آنجا به وجود آمده که تماشاگر هنوز تا انتهای کار را تماشا نکرده، والا پاسخ بسیاری از این قبیل انتقادات در خود سریال داده می‌شود.
مهرداد فرید: سینما از ساخت فیلم فاخر عصر امام رضا علیه السلام معذور است حوزه/کارگردان سینما و تلویزیون گفت: کارهایی که در آن موضوع و محور امام رضا(ع) است، باید به صورت غیر مستقیم به موضوع بپردازند، چون عملاً سینمای ما از ساخت کاری که در آن بخواهد به شکلی فاخر زمان امام رضا(ع)را تصویر کند، معذور است، برای همین سعی می‌کند به شکلی غیر مستقیم به موضوع مورد نظر توجه کند.
۱۳۹۷/۵/۲۴ - ۰۲:۱۰
نویسنده و تهیه‌کننده سریال «پدر» در مصاحبه با حوزه نیوز: پاسخ بعضی انتقادها در پایان کار معلوم می شود! / توجه ما به حجاب، سیاسی نیست حامد عنقا به خبرگزاری حوزه گفت: برخی معتقدند سریال پدر به موضوعات نگاهی غیر واقعی دارد مثلا می‌گویند که پسر کارخانه دار، امکان ندارد که در کارواش مشغول کار شود. این تصور به نظرم از آنجا به وجود آمده که تماشاگر هنوز تا انتهای کار را تماشا نکرده، والا پاسخ بسیاری از این قبیل انتقادات در خود سریال داده می‌شود.
۱۳۹۷/۵/۲۰ - ۱۷:۲۳
کارگردان سینما و تلویزیون: غرب به جای شمشیر از سینما برای رسیدن به هدفش بهره می برد حوزه/ کارگردان سینما و تلویزیون گفت: ایجاد وحدت میان مسلمانان می‌تواند بزرگترین و بهترین دست‌آورد باشد که سینما قادر است از پرداختن به حج به آن دست یابد.
۱۳۹۷/۵/۱۷ - ۱۲:۴۵
کارشناس و منتقد سینما و تلویزیون: پرورش نیروی انسانی خلاق ، شرط توفیق رسانه ملی در برنامه های مناسبتی و مذهبی است حوزه/ کارشناس و منتقد حوزوی سینما و تلویزیون یکی از شروط موفقیت صدا و سیما در برنامه های مناسبتی و مذهبی را تربیت و پرورش نیروی متخصص و خلاق دانست.
۱۳۹۷/۵/۱۵ - ۰۱:۰۰
فلیمساز مستند : تکفیری ها اسلام را وارونه جلوه داده اند حوزه/ آنچه ما خواستیم در این مستند بگوییم آگاهی دادن به مردم بابت آنچه که جریان های تکفیری در مورد آرمان های خودشان می گویند و افرادی را با شعارهایی که می خواهند اسلام حقیقی را پیاده کنند فریب می دهند در حالی که اسلام حقیقی آن چیزی نیست که جریان های تکفیری ترویج می دهند. آنها اسلام وارونه ای آورده اند که بین مسلمانان اختلاف بیندازند تا به اهداف شوم خود برسند.
۱۳۹۷/۵/۷ - ۰۸:۲۱
نشست خبری پنجمین جشنواره هنر مقاومت برگزار شد حوزه/ نشست خبری پنجمین جشنواره هنر مقاومت با حضور مسعود نجابتی دبیرکل، مسعود شجاعی طباطبایی دبیر اجرای، علی حیاتی دبیر بخش پرچم و کتیبه، حسن قاهٔدی دبیر بخش عکس، احمدرضا دالوند دبیر بخش پژوهش و عباس صانعی دبیر بخش گرافیک متحرک امروز یکم مردادماه در سالن سوره تهران برگزار شد.
۱۳۹۷/۵/۱ - ۱۴:۳۴
محسن علی‌اکبری: برخی خطوط قرمز در سینما و تلویزیون، سلیقه‌ای است حوزه/ تهیه کننده سینما و تلویزیون گفت:با برخوردی که با فیلم‌هایی نظیر «کتاب قانون» می‌شود، می‌توان فهمید که سلیقه شخصی مهمترین رکن در تصمیم‌گیری برخی مدیران است.
۱۳۹۷/۴/۳۱ - ۲۲:۴۵
کوروش زارعی: مردم از ارائه چهره نادرست از خانواده‌ در سیما ناراحتند حوزه/ بازیگر سینما و تلویزیون گفت: سیما در سال‌های اخیر نتوانسته عملکرد مطلوبی از خود به جای بگذارد، برای همین هم مردم آنچنان که باید از برنامه‌های سیما رضایت خاطر ندارند. آنها این موضوع را بارها به من که به عنوان یک بازیگر در سیما مشغول بازی هستم، گوشزد کرده‌اند.
۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۱۱:۳۷
حبیب الله بهمنی: سینمای ایران نتوانسته تصویرگر ارزش های انقلاب در جهان باشد حوزه/ کارگردان سینما و تلویزیون گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی شاهد اتفاقی خوب در سینما بودیم، چون در ایران اسلامی فیلم‌هایی ساخته می‌شود که در آن ارزش‌های اخلاقی و دینی حرف اول را می‌زند، برای همین در همه جشنواره‌های مهم دنیا عموماً فیلم‌های ایرانی حضور دارند.
۱۳۹۷/۴/۲۷ - ۲۲:۰۰
عطا سلمانیان: خانه نشینی فیلم سازان دفاع مقدس حوزه/ بازیگر سینما و تلویزیون گفت: مدتهاست درباره وضعیت نابسامان سینمای دفاع مقدس حرف می‌زنیم و همیشه نیز به حرف‌های ما توجه نمی‌شود، انگار که این گونه سینمایی می‌بایست در سینمای ما وجود نداشته باشد!
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۱۵:۳۵
احمد نجفی: در ساخت کارهایی با محوریت انقلاب اسلامی ناموفق بوده‌ایم حوزه/ بازیگر سینما و تلویزیون گفت: ما در ساخت و تولید کارهایی با محوریت انقلاب اسلامی ناموفق بوده‌ایم، اظهار کرد: متاسفانه طی چهار دهه گذشته ما نتوانسته‌ایم در پرداختن به موضوعات انقلابی به موفقیت خوبی دست پیدا کنیم.
۱۳۹۷/۴/۲۲ - ۲۰:۰۰
عضو هیئت علمی جامعه الزهرا(س): تعامل مستمر حوزویان و فیلمسازان به تولید آثار فاخر و متعهدانه کمک می کند حوزه/ عضو هیئت علمی جامعه الزهرا(س) تصریح کرد: بدون تردید تعامل و ارتباط مستمر حوزویان با فیلمسازان و سریال سازان به تولید آثار فاخر و متعهدانه کمک خواهد کرد.
۱۳۹۷/۴/۱۹ - ۲۰:۱۱
محمد قهرمانی: سیما در موضوعات انقلابی موفق عمل کرده است حوزه/ تهیه کننده سینما گفت: برای ارزیابی عملکرد سیما در پرداختن به موضوعات انقلابی ، اگر در مجموع بخواهیم ارزیابی کلی داشته باشیم، باید بگویم ما توانسته‌ایم به موفقیت نسبی دست پیدا کنیم.
۱۳۹۷/۴/۱۹ - ۱۹:۵۳
جهانگیر الماسی: حال سینمای دینی مناسب نیست حوزه/ بازیگر سینما و تلویزیون گفت: متاسفانه همانگونه که مشخص است سینمای دینی به هیچ وجه وضعیت مناسبی در تولیدات سالیانه سینمای کشورمان ندارد. این وضعیت تا به آنجا بغرنج شده که می‌توان گفت این دست تولیدات تقریباً رو به فراموشی رفته‌اند.
۱۳۹۷/۴/۱۶ - ۰۸:۱۸
علی سلیمانی: چرا سینمای دفاع مقدس افول پیدا کرده است حوزه/ بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون گفت: در سینمای دفاع مقدس موضوعات را به سطحی‌ترین شکل ممکن به بیننده منتقل می‌کنند. برای مثال وقتی می‌خواهیم درباره شهادت در فیلمی حرف بزنیم ، شهادت تنها کشته شدن در جبهه جنگ نیست، بلکه شرایط دیگری نیز برای آن لازم است.
۱۳۹۷/۴/۱۵ - ۰۸:۳۰
علی رویین تن: رسانه ملی نتوانسته در جذب مخاطب موفق باشد حوزه/ کارگردان و مدرس سینما گفت: آنگونه که از شواهد پیداست رسانه ملی نتوانسته در جذب مخاطب موفق باشد، چون اگر چنین بود، امروز شاهد اتفاقات خوبی در این رسانه بودیم، اما متاسفانه چنین اتفاقی رخ نداده است .
۱۳۹۷/۴/۱۴ - ۱۴:۳۴
علی غفاری در مصاحبه با خبرگزاری حوزه: برای سریال «بچه مهندس» با انگیزه‌های سفارشی وارد عمل نشدم حوزه/ کارگردان سینما و تلویزیون گفت: این سریال به گواه تمام کسانی که آن را پسندیده‌اند توانسته مردم را نسبت به ایتام حساس‌تر از گذشته کند.
۱۳۹۷/۴/۱۴ - ۰۸:۵۲
یادداشت رسیده: «سارق روح»؛ یکی از پیچیده ترین سریال های تلویزیون در سالهای اخیر حوزه/ سریال سارق روح نشان داد که می شود با تحقیقات گسترده در زمینه آسیب های اجتماعی، سریالی ساخت تا خانواده ها و خصوصا جوانان با دیدن آن در مقابل آسیب هایی از جمله فرقه های انحرافی و عرفان های نوظهور واکسینه شوند و به راحتی در دامی نیفتند که رهایی از آن بسیار دشوار خواهد بود.
۱۳۹۷/۴/۱۳ - ۱۰:۲۲
در گفت و گوی اختصاصی خبرنگار خبرگزاری حوزه با محمد حسین لطیفی: هجمه‌ها به روحانیت زیاد شده است/کمک مالی امام صدر به فیلم محمد/ فضا را باز کنیم حوزه/ کارگردان مطرح سینما و تلویزیون گفت: امروزه لزوم تشکیل کارگروهی مشترک از فضلای حوزه علمیه و اندیشمندان عرصه هنر و رسانه برای ساخت آثاری با عمق و تاثیرات بیشتر بیش از هر زمان دیگری احساس می شود.
۱۳۹۷/۴/۱۱ - ۰۹:۰۰
عوامل سریال «سر دلبران» مهمان خبرگزاری حوزه می شوند حوزه / محمدحسین لطیفی کارگردان، محمدرضا شفیعی تهیه کننده، حسین حسنی نویسنده و فرهاد قائمیان از بازیگران سریال «سر دلبران» روز شنبه ۹ تیر مهمان خبرگزاری حوزه در قم می شوند.
۱۳۹۷/۴/۷ - ۱۸:۳۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس