*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۶ رجب ۱۴۴۰ \ Saturday, March 23, 2019
کارگردان سینما: فیلم های دفاع مقدس در سالن های غیراستاندارد به نمایش گذاشته می شوند / حوزه بانی تولید فیلم شود حوزه/ اگر حوزه علمیه یا وزارت ورزش حداقل در هر سال بانی تولید یک اثر سینمایی باشند، هم کاری با محوریت موضوع مورد نظرشان ساخته خواهد شد، و حمایت آنها باعث می‌شود فیلمسازان به شکلی جدی‌تر به این موضوعات (دینی) ورود کنند.
۱۳۹۶/۱۰/۶ - ۰۲:۲۰
تهیه‌کننده سینما و تلویزیون: قدرت واقعی رسانه و سینما را جدی بگیریم /هالیوود پیش قراول کاخ سفید است حوزه/ هالیوود دیگر تنها مرکزی برای تولید کارهای سرگرم کننده نیست، بلکه به جرات می‌توان از آن به عنوان پیش قراول کاخ سفید یاد کرد. نکته تاسف‌آورتر اینجاست که آنها در بسیاری از موارد نیز به موفقیت دست یافته‌اند، چون دیگر کشورها سینما را آنچنان که باید جدی نمی‌گیرند.
۱۳۹۶/۱۰/۳ - ۱۰:۱۰
تهیه‌کننده سینما: اگر به سینمای ارزشی بی توجهی کنیم جنگ نرم را باخته‌ایم حوزه/اگر ما به سینمای ارزشی بی توجهی کنیم در حقیقت جنگ نرم را باخته‌ایم گفت: رهبر معظم انقلاب با درایت خود بارها به ما درباره جنگ نرم تذکر داده‌اند. جنگ نرم بخش های متعددی دارد که یکی از آنها حمایت از کارهای ارزشی است.
۱۳۹۶/۱۰/۲ - ۱۳:۴۵
بازیگر سریال «یوسف پیامبر(ع)»: حوزه‌های علمیه به ساخت فیلم های دینی کمک کنند حوزه/ دهقان گفت: نهادهای انقلابی و دینی نیز باید در این زمینه مشارکت داشته باشند. به ویژه حوزه‌های علمیه با مشاوره و رهنمودهای خود قادرند کمک بسیاری برای سازندگان این قبیل آثار باشند.
۱۳۹۶/۹/۲۹ - ۱۰:۰۳
کارگردان فیلم «دکل»: آمادگی برخی کشورها برای همکاری با ایران در ساخت فیلم درباره فلسطین حوزه/ ساخت فیلم درباره فلسطین می‌تواند در قالب کارهای مشترک نیز تولید شود، زیرا برخی از کشورهای مسلمان حاضرند برای همراهی با سینمای ایران در این زمینه سرمایه گذاری داشته باشند، برای همین اگر ما بتوانیم در این حوزه سرمایه گذاری لازم را داشته باشیم در حقیقت به نوعی مشکلات مالی را هم بر طرف کرده‌ایم.
۱۳۹۶/۹/۲۸ - ۰۹:۳۹
فیلم جدید ناصر شفق با چه موضوعی جلوی دوربین می رود ؟ حوزه/ فیلمی که به زودی آن را جلوی دوربین خواهم برد، کاری دفاع مقدسی است، اما زبان قصه در این فیلم متفاوت با کارهای رایج در گذشته است. در این فیلم رزمنده جهاد خود را در جایی دیگر دنبال می‌کند، یعنی این بار ...
۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۰۸:۲۴
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده : تزریق امید به جامعه از واجبات تولیدات فیلم های سینمایی است حوزه/ سینمای امروز قادر است جریان سازی فرهنگی داشته باشد و به نوعی برای جامعه، سبک و راه روش زندگی مشخص کند.
۱۳۹۶/۹/۱۶ - ۰۹:۴۰
بازیگر سینما و تلویزیون: فیلم های اخلاقی به حاشیه رانده می شوند حوزه/ بسیاری از فیلم‌هایی که در آنها به موضوعات اخلاقی و معناگرا توجه شده در شرایطی نامساعد، فرصت اکران داده می‌شد، برای همین، این دست تولیدات هر روزه بیشتر به حاشیه رانده می‌شوند.
۱۳۹۶/۹/۱۳ - ۱۰:۱۹
قاسم زارع: اندیشه های جدید در حوزه سینمای دفاع مقدس ورود کند حوزه/ در گذشته آثاری که در آنها به موضوعات دینی و دفاع مقدس پرداخته می‌شد، در سینمای ما جایگاهی ویژه داشتند، اما با گذشت زمان ، سینمای مورد نظر به لحاظ کیفی و کمی، افت محسوسی پیدا کردند.
۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۰۸:۱۲
کارگردان فیلم های دفاع مقدس: هالیوود می خواهد آمریکا را عامل نابودی داعش معرفی کند /سینمای ایران کم کاری را کنار بگذارد حوزه/کارگردان سینما و تلویزیون گفت: سینما را یکی از مهمترین ارکان در تصویرگری از ایثار مدافعان حرم می‌دانم، اما متاسفانه ما در این زمینه کارکرد و برنامه‌ریزی مناسبی نداریم؛ سینما و تلویزیون باید تصویرگری مناسبی برای پیروزی ایران اسلامی در جنگ با داعش داشته باشد.
۱۳۹۶/۹/۸ - ۰۸:۱۲
به بهانه توزیع "نهنگ عنبر "۲ در شبکه نمایش خانگی(یادداشت رسیده ) چند ویدئو کلیپ رقص و آواز ، همین! حوزه/ سامان مقدم که گویا تنها فکر و ذهنش معطوف به فتح گیشه و رکودزنی بوده، چند سکانس قدیمی و جدید را به هم چسبانده و با چاشنی رقص و آواز و ایضاً تمسخر برخی مناسبات اجتماعی در دهه ۶۰ به ویژه از منظر حاکمیتی خواسته به اصطلاح فیلم بسازد!
۱۳۹۶/۹/۷ - ۱۳:۱۶
عبدالرضا اکبری: وحدت ملی در ساخت فیلم مورد توجه قرار گیرد /فرهنگ بومی ظرفیت فراوانی برای تولیدات سینمایی دارد حوزه/ بازیگر سینما و تلویزیون گفت: وقتی از نبود خلاقیت در شخصیت‌پردازی سخن می‌گویم منظورم این است تا آنجایی که امکان دارد آزاد اندیشی مد نظر قرار گیرد که ارزش‌ها زیر سوال نرود و شخصیت پردازی ها حول هنجار ها وا ارزش های رایج در جامعه دینی و اسلامی ما شکل بگیرند.
۱۳۹۶/۹/۴ - ۱۵:۲۲
رسول نجفیان در مصاحبه با خبرگزاری حوزه: برخی افراد بر اساس رابطه وارد هنر می شوند نه لیاقت / مراکزی که ادعای فعالیت هنری و ارزشی دارند نیرو تربیت کنند حوزه/ موضوعی که می‌تواند ثبات اخلاق را در هنر تضمین کند این است که افراد بر اساس لیاقتشان به هنر ورود کنند، اما متاسفانه در شرایط فعلی آنچنان که باید این امر صورت نمی‌گیرد و برخی مواقع شاهدیم که روابط حاکم موجود می‌شود افرادی روی کار بیایند که شاید لیاقت حضور نداشته باشند.
۱۳۹۶/۹/۲ - ۰۸:۳۱
نظر یک بازیگر فیلم درباره علت افزایش طلاق حوزه/ آمار طلاق در سال‌های اخیر رشد چشمگیری داشته است. من دلیل این اتفاق را در یک امر مهم جستجو می کنم، آن‌هم دور شدن سبک زندگی ما از الگوهای ایرانی – اسلامی است.
۱۳۹۶/۹/۱ - ۰۹:۳۰
محسن جاهد در مصاحبه با حوزه مطرح کرد؛ نامهربانی با فیلم های قرآنی/ از فیلم های دینی حمایت کافی نمی شود حوزه/ کار کردن در حوزه سینمای دینی و قرآنی بسیار دشوار است. متاسفانه حمایت از این‌گونه کارها آنگونه که در شعارها مطرح می‌شود، نیست، بلکه ما سخت‌ترین لحظات را برای ساختن این دست تولیدات می‌گذاریم.
۱۳۹۶/۸/۳۰ - ۰۷:۴۸
کارگردان سینما: رفتارهای ارزشی باید در سینما احیا شود حوزه/ هادی حاجتمند گفت: برای احیای مجدد فرهنگ انقلابی در سینما و روی آوردن به ارزش ها و هنجار های حاکم بر جامعه، باید از کوچکترین عوامل نیز غافل نماند.
۱۳۹۶/۸/۲۷ - ۰۸:۵۰
کاظم بلوچی: سریال هاتف نمونه ای از یک کار موفق عاشورایی است حوزه/ سریال هاتف اثری است که می‌خواهد معنا و پیامش را با عاشورا گره بزند، اتفاقی که به نظرم در این مجموعه تا اندازه‌ای رخ داده، دلیل این اتفاق را هم در چند عامل می‌توان جستجو کرد که مهمترین آن را باید در تعهدی که کارگردان در کارش دارد جستجو کرد .
۱۳۹۶/۸/۲۴ - ۱۳:۱۲
بازیگر سینما و تلویزیون: لزوم تبیین فرهنگ اربعین در قاب هنر هفتم حوزه/ جهانگیر الماسی گفت: بیاییم صحیح و درست به موضوعاتی چون اربعین ورود کنیم تا بتوانیم گوشه‌ای از عظمت فرهنگ عاشورا را در قالب های هنر هفتم به جهانیان نشان دهیم.
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۰۸:۰۳
کاوه سماک باشی: حمایت تمام قد از آرمان های انقلاب اسلامی سرلوحه کارهایم است/حرف زدن درباره شهداء تاریخ مصرف ندارد حوزه/ بازیگر سینما گفت: در انجام کارهای هنری خود، همواره پایبند معیار های اخلاقی بوده و تلاش می کنم آرمان های انقلاب اسلامی ایران را سرلوحه کارهایم قرار دهم.
۱۳۹۶/۸/۲۰ - ۱۵:۳۱
تهیه کننده سینما: تعامل حوزویان و سینماگران به ترویج سبک زندگی دینی کمک می کند تهیه کننده سینمای ایران تصریح کرد: تعامل حوزویان و سینماگران در امر ترویج سبک زندگی دینی کمک شایان توجهی می کند.
۱۳۹۶/۸/۱۹ - ۱۰:۴۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس