*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ \ ۱۰ شوال ۱۴۳۹ \ Monday, June 25, 2018
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷  -  ۲۰:۳۴
استقبال شما از پویش خبرگزاری حوزه درباره سریالهای صداوسیما +کامنتها حوزه / برخی از مسئولان و برنامه سازان صداوسیما به خصوص برخی از دست اندرکاران سریال سر دلبران نیز از این پویش استقبال کردند که بعد از پایان این پویش، تمام دیدگاه ها تقدیم مسئولان امر خواهد شد.
نقش پررنگ مضامین خانوادگی در جشنواره فجر امسال حوزه/ خوشبختانه در این دوره به فیلم‌هایی جایزه داده شده که برای خیلی‌‌ها قابل پیش‌بینی بود، اتفاقی که نشان می‌دهد داوری‌ها نسبتاً خوب انجام شده است.
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۵:۰۵
نمره قبولی سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر حوزه/ سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر امسال به طور چشمگیری نسبت به مفاهیم ارزشی و انقلابی رشد داشته است؛ این امر باعث می شود تا از نگاه دینی و فرهنگی به این دوره از جشنواره نمره قبولی داد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۱۶:۱۳
بال های سیمرغ را چیدند... حوزه/ روزهایی که سپری شد در همه محافل فرهنگی وهنری کشور صحبت از سی وپنجمین جشنواره فیلم فجر بود.
۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۰۷:۲۳
ارزشی فراتر از سیمرغ جشنواره حوزه /حجاب دختر سید محمود رضوی، هنرمند متعهد کشورمان، ارزشی فراتر از سیمرغ جشنواره داشت؛ روایتی مستند از سبک زندگی اسلامی بدون هراس از فضای موجود بر جشنواره، در میان شلوغی رفت وآمد های غریبه های فرهنگ اسلامی-ایرانی، حس خوبی را به جامعه هنری افسرده، هدیه کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۳:۵۵
به نام فجر به کام فمینیست جشنواره فیلم فجر یا شو لباس؟؟؟!!! حوزه/ از ارائه تصویر نادرست از ایران و زنان ایرانی تا اسراف و شو لباس در جشنواره ای به اسم فیلم فجر، نکاتی است که می توان در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر مشاهده کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۲۳:۳۷
فیلم فجر یا جشنواره ضد ارزشها! حوزه/ اگر بخواهیم ارزیابی اجمالی از فیلم های دو دهه گذشته داشته باشیم، متوجه خواهیم شد تنها چیزی که در آثار جشنواره فیلم فجر انقلاب اسلامی مدنظر قرار نمی‌گیرد، اقتدار و عظمت ایران اسلامی است.
۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۴:۴۲
کارگردان سینما در گفت و گو با حوزه؛ سیما یا سینما کدام یک در عرصه فیلم های انقلابی موفق‌اند حوزه/ رسانه ملی و جشنواره فجر تاکنون چند دهه از انقلاب اسلامی گذشته، نتوانسته اند به خوبی در حوزه انقلاب اسلامی عرض اندام نموده و دین خود را به انقلاب ادا نمایند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۶:۱۶
گزارشی از روز هفتم جشنواره فیلم فجر سالن سینما یا صحنه جنگ بازیگران! حوزه/ توجیه دغدغه‌مند بودن فیلمسازان به بهانه نگاه ظریف و حساس به موضوعات اجتماعی بهانه ای شده است تا روح امید در تماشاگران کشته شود.
۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۰۸:۵۵
باورپذیری اجتماعی نقطه قوت فیلم سینمایی «او» حوزه/ فیلمی که به زبان آذری با محتوای دینی، اجتماعی سعی در بیان برخی واقعیت های موجود در جامعه دارد و توانسته همراه قابل توجهی از باورهای جامعه را نیز با خود داشته باشد، خصوصا آنکه نقش آفرینی یک روحانی در کنار خانواده خود نیز به همین باور پذیری دامن زده است.
۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۱۷:۵۸
در ششمین روز جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد طنز، سیاه نمایی و یک قطعه تاریخی از ترورهای سازمان مجاهدین خلق حوزه/ ششمین روز جشنواره فیلم فجر با نمایش های متفاوتی از ظنر بدون پیام، سیاه نمایی برای دلخوشی جشنواره کن و نیز یک قطعه تاریخی از جنایت سازمان مجاهدین خلق تحت عنوان فیلم »ماجرای نیم روز» گذشت.
۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۱۳:۵۰
در گزارشی از پنجمین شب جشنواره فیلم فجر بخوانید؛ ماه گرفتگی، فیلمی با بازسازی مناسب فتنه سال ۸۸ حوزه/ جشنواره فیلم فجر که روزهای پر تب و تاب خود را سپری می کند، آخرین هنرنمایی هنرمندان هنر هفتم را برای رقابتی سنگین به نمایش گذاشته است.
۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۵:۴۵
ادای دین یک کارگردان به همکلاسی‌های شهیدش فیلمی به نام شهدا با نگاهی به سبک زندگی دهه شصت حوزه/ در چهارمین روز جشنواره فیلم فجر، پنج فیلم در بخش های مختلف جشنواره سی و پنجم حضور داشتند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۱۱:۴۸
خیاط لباس روحانیون در یک فیلم حوزه/ فیلم شاباش در عین اینکه به مسائل اجتماعی پرداخته؛ اما محوریت فیلم، خیاط لباس روحانیون است که فردی مومن و پرهیزگار بوده و با رفتار خود می تواند تاثیر قابل توجهی برای مخاطبین داشته باشد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۰۹:۳۵
گزارشی از فیلم های اجتماعی و مذهبی جشنواره فیلم فجر؛ از استشمام عطر رضوی تا ستایش مقام مادر و تیتراژی با صدای کویتی پور حوزه/ جشنواره فیلم فجر که امروز چهارمین روز خود را سپری می کند آخرین هنرنمایی هنرمندان هنر هفتم را برای رقابتی سنگین به نمایش گذاشته است.
۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۱:۱۲
سینمای انقلابی با آثار ضعیف راه به جایی نمی برد حوزه/ در حال حاضر سینمای ایران به دلیل عدم استقبال تماشاگران، نمی تواند مفاهیم ابتدایی و اسلامی را منتقل نماید، زیرا با ارائه کارهای شعاری تنها مفهوم مورد نظر را کم ارزش می کنیم.
۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۰۹:۴۰
گریزی به خانواده اصیل ایرانی در اولین شب فیلم فجر حوزه/ در این فیلم زیبایی هایی وجود دارد که ما مدتهاست آن را در سینما فراموش کرده ایم و به نوعی خود را درگیر موضوعات تاریک و تلخ کرده ایم.
۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۱:۱۲
یادداشت رسیده؛ کم مهری به انقلاب در «فیلم فجر»و رسالت هنرمندان انقلابی حوزه/ متاسفانه در سال های اخیر حجم انبوهی از فیلم های پذیرش شده در بخش مسابقه سینمای ایران «جشنواره فیلم فجر»، دارای مضامینی بیگانه با فرهنگ و گفتمان انقلابی و اسلامی بوده اند به طوری که به نظر می رسد جشنواره فجر صرفاًَ یک عنوان انقلابی را با خود به همراه دارد!
۱۳۹۵/۱۱/۹ - ۱۰:۱۲
سریال یا برداشت های پراکنده از فیلم های کمدی حوزه/ رسانه ملی به عنوان ابزاری برای گسترش هنجارهای درست در جامعه به همراه بیان مشکلات و مسایل اجتماعی مردم، می تواند جامعه را به سمت اهداف متعالی انقلاب اسلامی هدایت نماید.
۱۳۹۵/۱۱/۶ - ۱۶:۵۶
منتقد حوزوی سینما و تلویزیون: فیلمسازان شناخت درستی از سبک زندگی روحانیت ندارند حوزه/ منتقد حوزوی سینما و تلویزیون تصریح کرد: گرچه جهت گیری کلی سینما و تلویزیون در نشان دادن زندگی روحانیت ، یک جهت گیری تخریبی نیست اما متاسفانه برخی از فیلمسازان ایرانی شناخت درستی از سبک زندگی روحانیت ندارند.
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۲۱:۴۸
فیلم های ترکیه‎‌ای تهدید جدی برای جامعه زنان حوزه/ انزواطلبی و گاه افسردگی، از جمله مهم ‌ترین پیامدهای فضای مجازی است. مرد یا زنی که در شبکه ‌های مجازی حضور مستمر دارد، کمتر به اطرافیان و محیط خانواده توجه دارد و در حقیقت به روح و روان خود و اعضای خانواده آسیب می ‌رساند.
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۱۷:۳۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس