*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ \ ۱۰ شوال ۱۴۳۹ \ Monday, June 25, 2018
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷  -  ۲۰:۳۴
استقبال شما از پویش خبرگزاری حوزه درباره سریالهای صداوسیما +کامنتها حوزه / برخی از مسئولان و برنامه سازان صداوسیما به خصوص برخی از دست اندرکاران سریال سر دلبران نیز از این پویش استقبال کردند که بعد از پایان این پویش، تمام دیدگاه ها تقدیم مسئولان امر خواهد شد.
فیلمی که جشنواره های غربی دوستش ندارند حوزه/ حمایت از فیلم هایی که به ترویج امید در جامعه و هدایت مردم برای روبه رو شدن با مشکلات کمک می کند، ضروری بوده و لازم است تا نهادهای متولی، فیلم هایی مانند لاک قرمز را مورد حمایت قرار دهند.
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۱۶:۴۶
کارگردان ناسور: غرب فکر کودکان ما را ربوده است! حوزه/ با وجود دانش بومی در ساخت انیمیشن، اما هنوز سرمایه گذاری قابل توجهی از سوی نهادهای دولتی در این زمینه صورت نگرفته، لذا بسیاری از نخبگان ایران در شرکت های تولیدی انیمیشن غربی کار می کنند.
۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۵:۴۲
تلاش سریال «آرام می‌گیریم» برای جذب مخاطبان سیما حوزه /«آرام می‌گیریم» مجموعه ای نمایشی با ملودرام اجتماعی است که با کشمکش‌های میان شخصیت‌ها و تعلیقات به وجود آمده، سرانجام پیام روشن و تاثیرگذاری را به خانواده‌ امروز می‌رساند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۶:۴۲
حسین سلطان محمدی نقاط قوت و ضعف فیلم «نفس» حوزه/ با اینکه فیلم «نفس» از حمایت های مادی و معنوی برقرار بوده، اما نتوانسته است به خوبی تغییرات کمی و کیفی دینی را در قبل و بعد از انقلاب اسلامی ایران را به تصویر بکشد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۶:۱۷
پخش فیلم های خشن آمریکایی از سیما چرا؟! حوزه/ چرا در سیمای جمهوری اسلامی فیلم های آمریکایی که روح انتقام جویانه را تقویت کرده و افراد انتقام جو را تقدیس می کند، پخش می شود در حالی که پخش چنین فیلم هایی در کشورهای غربی و آمریکایی و عواقب سوء آن، آنان را به چاره اندیشی واداشته است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۱۴
منتقد و کارشناس سینما «سیانور» تصویرگر نامردی منافقین حوزه/ سینمای امروز ایران نیازمند ساخت تولیدات انقلابی است و حمایت نهادهای مختلف را می طلبد ، حمایتی که منجر به افزایش تولید فیلم های انقلابی شده، مخاطبین ایرانی و جهانی را با واقعیت های انقلاب اسلامی آشنا سازد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۶:۳۶
«ناسور»؛ فیلمی‌ برای تربیت کودکان عاشورایی حوزه/ برای اولین بار است که حوادث عاشورا در قالب انیمیشین، به کودکان و نوجوانان آموزش داده می شود.
۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۲:۰۵
جرقه های امید در جشنواره فیلم عمار حوزه/ جشنواره فیلم عمار رویدادی جدید در سیر تکوین هنر هفتم ایران است، سیری که سینما را به سمت هنجارها و ارزش های برخاسته از انقلاب اسلامی سوق می دهد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۶:۴۴
چرا مردم از این تخته سیاه و دکور تکراری خسته نمی شوند؟ حوزه /برنامه درسهایی از قرآن ،علیرغم نداشتن تجهیزات پیشرفته و دکور خاص، با تکیه به هنر سخنرانی و هنر فردی توانسته همچنان از محبوبیت خاصی درمیان مخاطبان برخوردار باشد
۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۵:۳۱
بازیگر نقش شهید مطهری در گفت و گو با خبرگزاری حوزه؛ خشم غرب از واقعیت های غیرقابل انکار در «معمای شاه»/ نقدهای غیر حرفه ای به معمای شاه منصفانه نیست حوزه/ رسانه های خارجی به دلیل اینکه سریال هایی مانند "معمای شاه" روایتگر واقعیت های تاریخی از نقش استعماری غرب در قبال سایر ملل هستند، واهمه داشته و درصدد تخریب اینگونه آثار و جلوگیری از تولید فیلم هایی از این قبیل می باشند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۹:۳۰
جای خالی حمایت سینمای حرفه ای از جشنواره عمار! حوزه/ ترویج شعارهای انقلاب اسلامی ایران، کمک به بصیرت افزایی جامعه و نیز حماسه هایی مانند ۹دی باید در سینما و تلویزیون ما انعکاس کیفی و کمی بیشتری پیدا نماید.
۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۹:۲۰
سلام بمبئى از نگاه یک طلبه حوزه/داستان فيلم خالى از خلاقيت و تازگى بود، كليشه هاى زيادى در آن مشاهده مى شد، طوري كه مدام دوستم تو گوشم پيش بينى خودش از سكانس هاى آينده و رفتار بازيگران را بيان مى كرد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۲:۰۵
گاو؛ فیلمی که سینمای ایران را نجات داد حوزه/ یکی از فیلمهای خوب و قابل احترام قبل از انقلاب ، فیلمی است به نام "گاو" این فیلم از نظر سیاسی نیز برای سینمای ایران از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۵:۱۸
سرگردانی فیلم «نفس» در قصه پردازی حوزه/ با توجه به عدم قصه پردازی های درست و پراکندگی روایت های مطرح شده در فیلم سینمایی نفس، این اثر هنری بیشتر شبیه مستند می باشد تا یک فیلم سینمایی..
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۰۰:۳۵
فیلم یتیم خانه از نگاه یک طلبه جوان حوزه/ یکی از طلاب حوزه علمیه با ارسال یادداشت کوتاهی به تحریریه خبرگزاری حوزه، ضمن توصیه به مردم ایران برای دیدن فیلم یتیم خانه، برداشت خود از این فیلم را تحریر کرده است.
۱۳۹۵/۱۰/۴ - ۱۹:۳۰
رسانه ملی اعیاد مذهبی را هم مانند «یلدا» ببیند! حوزه/ ناگفته پیداست جامعه اسلامی ایران از تنوع مناسبت های شادی در طول سال برخوردار است، همان گونه که در ایام حزن و اندوه اهل بیت(ع) نیز مناسبت های قابل قبولی برای عرض ارادت به خاندان اهل بیت(ع) وجود دارد.
۱۳۹۵/۱۰/۴ - ۱۱:۴۷
چرا گیشه از فیلم های دینی استقبال نمی کند حوزه/ برای بررسی وضعیت پیش آمده می توان از دو منظر به موضوع نگریست، ابتدا این که بگویم همه چیز از سوی دشمنان برنامه ریزی شده و این وضعیت توطئه ای فرهنگی است، یا اینکه منصفانه به موضوع نگریسته و آن را بررسی کنیم.
۱۳۹۵/۱۰/۲ - ۱۸:۳۳
گام موثر عمو پورنگ برای تبیین خطرات فضای مجازی حوزه / استقبال خوب از برنامه «محله گل و بلبل۱» در سال گذشته از سوی مخاطبان باعث شد. این برنامه به عنوان سومین برنامه منتخب مردم در سال گذشته شناخته شود و بر این اساس عوامل آن از اردیبهشت ۹۵ سری دوم آن را کلید زدند.
۱۳۹۵/۱۰/۱ - ۰۹:۵۸
جدال ناخواسته فیلم «خشکسالی و دروغ» با معیارهای دینی حوزه/ سینمای اجتماعی تنها برای بیان آسیب ها نیست بلکه می توان برای تبلیغ و هنجار رسانه ای الگوی اسلامی ایرانی از آن بهره برد.
۱۳۹۵/۹/۳۰ - ۱۶:۲۸
همکاری بازیگران با شبکه‌های ماهواره‌ای خیانت به کشور است حوزه/ کسانی که برای شهرت وارد بازیگری می شوند به جایی نخواهند رسید، بلکه مهمترین شرط موقعیت در بازیگری داشتن تعهد اخلاقی و تخصص در کار است.
۱۳۹۵/۹/۲۸ - ۱۰:۲۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس