*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷ \ ۱۷ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Wednesday, January 23, 2019
یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷  -  ۰۴:۰۰
جعفر دهقان در مصاحبه با حوزه نیوز بیان کرد؛ تفاوت کیفی و کمی فیلم های دهه شصتی با فیلم های حال حاضر حوزه/ بازیگر شاخص سینمای ایران گفت: به هیچ وجه به لحاظ کیفی نمی‌توان سینمای امروز با سینمای دهه ۶۰ و ۷۰ را کنار هم گذاشت، زیرا در زمان حال، فیلم‌ها ساختاری کسل کننده و بی روح به خود گرفته‌اند ، اما در آن زمان(دهه ۶۰) فیلم‌ها در خود انرژی و حماسه‌ای داشتند که تماشاگر را به وجد می‌آورد.
رئیس انجمن سینمای جوانان قم: "به وقت شام" دارای ساختار فنی و تکنیک بالایی در فیلمسازی است حوزه/ ابوذر گفت: فیلم "به وقت شام" دارای ساختار فنی و تکنیک بالایی در عرصه فیلمسازی است.
۱۳۹۷/۲/۱۶ - ۱۳:۱۰
سید ضیاء هاشمی: تلویزیون در مواجهه با ماهواره موفق نبوده است حوزه/ بخش بزرگی از مردم کشورمان به لحاظ مفهومی برنامه‌های ماهواره را نمی‌پسندند، اما وقتی می‌بینند شبکه‌های مختلف سیما تنها برنامه‌های تکراری یا سطحی پخش می‌کنند به نوعی مجبور می‌شوند که برای گذران وقت مخاطب برخی از این شبکه‌ باشند.
۱۳۹۷/۲/۱۳ - ۱۵:۴۱
خواننده سرودهای انقلابی: در حوزه موسیقی انقلابی کم کاریم حوزه/ قشر عظیمی از مردم و به ویژه جوانان از کارهایی ارزشی حمایت کرده‌اند، تنها کافیست تبلیغ صحیح پیرامون این گونه کارهای تولیدی انجام شود.
۱۳۹۷/۲/۱۱ - ۰۷:۲۹
یک کارشناس سینما: تولید فیلم «به وقت شام» جزو الزامات سینما بود حوزه/ در «به وقت شام» می‌بینیم ادعاهایی که از طرف داعشیان در رابطه با اسلامگرایی سر داده می‌شود به هیچ وجه واقعیت ندارد، بلکه تنها شعارهایی است که در آن منفعت شخصی نهفته است.
۱۳۹۷/۲/۱۰ - ۰۱:۴۵
کامران تفتی: پایبندی به اخلاقیات اسلامی، ماندگاری بازیگر را تضمین می‌کند حوزه/ بازیگر سینما و تلویزیون گفت: توجهات اخلاقی اسلام کاملترین رویکرد است، اما این‌که یک بازیگر تا چه حد می‌تواند به این حوزه وفادار بماند باید آن را در تربیت خانوادگی آن فرد جستجو کرد.
۱۳۹۷/۲/۸ - ۰۷:۴۰
انوش معظمی مطرح کرد : نقش سینما در مباره با تهاجم فرهنگی حوزه/ بازیگر سینما و تلویزیون گفت: من به عنوان یک بازیگر در حد و توان خود می‌توانم در راستای مبارزه با تهاجم فرهنگی دشمن از راه هنر هفتم قدم بردارم. این مسئله نیز در انتخاب‌هایم نمود پیدا می‌کند، چون اگر در کارهای دینی و دفاع مقدسی حضور جدی تر داشته باشم ، قادرم به نوعی به آرمان‌های دینی و انقلابی کشورم، عمل کنم.
۱۳۹۷/۲/۳ - ۰۴:۲۵
محمدحسین قاسمی، تهیه‌کننده فیلم «مصادره» در گفت‌و‌گو با خبرگزاری«حوزه»: « مصادره» نقدی بر تندروهای ابتدای انقلاب که راهشان از انقلاب جدا شد/ برای پویایی انقلاب باید کاستی‌های آن را نمایش دهیم حوزه/ تهیه کننده فیلم مصادره گفت: در «مصادره» این حرف زده می‌شود که ایرانیانی که با وقوع انقلاب به خارج از کشور مهاجرت کرده‌اند و به لحاظ امنیتی و قضایی مشکلی ندارند، می‌توانند به کشورشان باز گردانند.
۱۳۹۷/۱/۳۱ - ۰۷:۱۰
تهیه کننده سینما و تلویزیون: «به وقت شام» نگاهی جدید به داعش دارد حوزه/ در «به وقت شام» نگرشی جدید به داعش را شاهد هستیم، چون تا به امروز درباره مزدوران این گروهک به صورت کارشناسانه کاری دقیق صورت نگرفته بود، اما در «به وقت شام» این اتفاق رخ داد و برای شخصیت اصلی فیلم از مثبت گرفته تا منفی ما شخصیت پردازی را شاهد هستیم.
۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۰۱:۰۰
کارگردان و تهیه کننده سینما: سینماگران حمایت از کالای ایرانی را در آثار خود فراموش نکنند حوزه/ کارگردان و تهیه کننده سینما بر لزوم توجه جدی سینماگران به حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی تاکید کرد.
۱۳۹۷/۱/۲۳ - ۰۱:۰۵
"به وقت شام" در بوته نقد کارشناس سینمایی: نفس گیر، پرتعلیق و حیرت انگیز حوزه/ "به وقت شام" دارای تعلیق های هوشمندانه و به وقت است، به طوری که مخاطب، در هر بخش از فیلم پس از همذات پنداری با شخصیت های اصلی داستان به ناگاه در رخدادی پایان داستان را تخیل می کند.
۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۰۶:۴۰
یک فیلمساز کودک: سینمای کودک با زبان متناسب خود به موضوعات قرآنی بپردازد حوزه/ برای اعتلا و شکوفایی موضوعات قرآنی در سینما نیاز است تا افراد متعهد در این حوزه نیز ورود کنند، چون همانگونه که در سینمای بزرگسال چنین شرطی لازم است در سینمای کودک هم این امر ضرورتی اجتناب ناپذیر است.
۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۲۲:۲۴
نگاهی به سریال نوروزی "تعطیلات رویایی"؛ در همچنان بر پاشنه کلیشه می چرخد! حوزه/ ساخت سریال هایی از قبیل " تعطیلات رویایی" که در ایام نوروز از شبکه دوم سیما پخش شد، نشان می دهد که متاسفانه برای برخی مدیران و برنامه سازان رسانه ملی، در همچنان برپایه کلیشه می چرخد!
۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۱۳:۵۴
یک منتقد سینما: «به وقت شام» تصویرگر گوشه‌ای از ایثار مدافعان حرم حوزه/ در این فیلم کارگردان با محور قرار دادن بحث مدافعان حرم جدا از این خواسته به یکی از الزامات روز بپردازد خواسته ادای دینی به مدافعان حرم نیز داشته باشد، هدفی که در رسیدن به آن موفق نیز بوده است.
۱۳۹۷/۱/۱۸ - ۱۵:۵۸
غلام رضا موسوی: سینما دینی کیفیت را اصلی‌ترین شاخصه خود کند حوزه/ اگر خواهان رونق فیلم‌های دینی یا قرآنی در سینما هستیم، حتماً باید تمرکز خود را به روی کیفیت متمرکز کنیم، والا تجربه چهار دهه گذشته نشان داده که حمایت‌های دولتی نمی‌تواند عاملی برای رونق سینمای معناگرای ما باشد.
۱۳۹۷/۱/۸ - ۱۶:۰۰
مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری: سیاست حوزه هنری ترویج تئاتر دینی است حوزه/ حمایت از نمایش دینی در شهرستانها، سیاست حوزه هنری است،برای همین سعی شده تا با امکاناتی که در اختیار حوزه هنری قرار گرفته، اینگونه نمایش‌ها در شهرهای دیگر نیز روی صحنه رود.
۱۳۹۷/۱/۵ - ۲۲:۵۵
یک کارگردان سینما و تلویزیون: سبک زندگی ایرانی – اسلامی موضوع مورد علاقه من در کارهایم است حوزه/ در سریال‌های آمریکایی که در جامعه امروز ما رایج شده، به راحتی فرهنگ غربی تبلیغ می‌شود، برای همین، من به عنوان فیلمساز، موظف هستم کاری را جلوی دوربین ببرم که به نوعی فرهنگ ایرانی – اسلامی در آن ویژگی شاخص و بارز باشد.
۱۳۹۷/۱/۳ - ۱۹:۵۰
یک بازیگر سینما و تلویزیون: پرداخت‌های دینی در تلویزیون، عمدتاً شکلی ساده‌انگارانه دارد حوزه/ در سیاست‌های کلی تلویزیون توجه به روی موضوعات دینی یکی از سفارش‌ها و دستورات اصلی است، اما این‌که چگونه به این موضوعات پرداخته می‌شود، بحث مورد نظر ما را در بر می‌گیرد.
۱۳۹۷/۱/۲ - ۱۲:۳۱
کاظم بلوچی: «آنام» سرشاز از مفاهیم دینی ، قرآنی و ملی است حوزه/ بازیگر سریال «آنام» گفت: تمامی موضوعاتی که در این سریال بیان می‌شود، از مفاهیم دینی و قرآنی و ملی است؛ برای مثال پرداختن به روزی حلال یا موضاعاتی چون تعهد به خانواده، راستگویی، امانتداری از جمله مفاهیم مورد نظر «آنام» است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۰۱:۱۵
رضا توکلی: در سینمای ایران به مقوله ورزش کم توجهی شده است حوزه/ امروز سینمای جهان به ویژه هالیوود با آثار متعدد خود می‌خواهد چهره‌ای شکست خورده و ضعیف از کشور ما تصویر کند، اما فیلم‌هایی نظیر «من یک ایرانی‌ام» می‌تواند قدمی در جهت مبارزه با چنین فیلم‌هایی باشد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۰۷:۵۲
جواد افشار: «آنام» روایتگر فرهنگ ملی ایران است حوزه/ کارگردان سریال «آنام» گفت: این سریال تصویرگر گوشه‌ای فرهنگی بومی این سرزمین است؛ فرهنگی که برای خود ارزش‌های ظاهری و باطنی بسیار به همراه دارد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۷:۴۹
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس