*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ \ ۱۱ ربيع الأول ۱۴۴۰ \ Monday, November 19, 2018
رسول نجفیان در مصاحبه با خبرگزاری حوزه: برخی افراد بر اساس رابطه وارد هنر می شوند نه لیاقت / مراکزی که ادعای فعالیت هنری و ارزشی دارند نیرو تربیت کنند حوزه/ موضوعی که می‌تواند ثبات اخلاق را در هنر تضمین کند این است که افراد بر اساس لیاقتشان به هنر ورود کنند، اما متاسفانه در شرایط فعلی آنچنان که باید این امر صورت نمی‌گیرد و برخی مواقع شاهدیم که روابط حاکم موجود می‌شود افرادی روی کار بیایند که شاید لیاقت حضور نداشته باشند.
۱۳۹۶/۹/۲ - ۰۸:۳۱
نظر یک بازیگر فیلم درباره علت افزایش طلاق حوزه/ آمار طلاق در سال‌های اخیر رشد چشمگیری داشته است. من دلیل این اتفاق را در یک امر مهم جستجو می کنم، آن‌هم دور شدن سبک زندگی ما از الگوهای ایرانی – اسلامی است.
۱۳۹۶/۹/۱ - ۰۹:۳۰
محسن جاهد در مصاحبه با حوزه مطرح کرد؛ نامهربانی با فیلم های قرآنی/ از فیلم های دینی حمایت کافی نمی شود حوزه/ کار کردن در حوزه سینمای دینی و قرآنی بسیار دشوار است. متاسفانه حمایت از این‌گونه کارها آنگونه که در شعارها مطرح می‌شود، نیست، بلکه ما سخت‌ترین لحظات را برای ساختن این دست تولیدات می‌گذاریم.
۱۳۹۶/۸/۳۰ - ۰۷:۴۸
کارگردان سینما: رفتارهای ارزشی باید در سینما احیا شود حوزه/ هادی حاجتمند گفت: برای احیای مجدد فرهنگ انقلابی در سینما و روی آوردن به ارزش ها و هنجار های حاکم بر جامعه، باید از کوچکترین عوامل نیز غافل نماند.
۱۳۹۶/۸/۲۷ - ۰۸:۵۰
کاظم بلوچی: سریال هاتف نمونه ای از یک کار موفق عاشورایی است حوزه/ سریال هاتف اثری است که می‌خواهد معنا و پیامش را با عاشورا گره بزند، اتفاقی که به نظرم در این مجموعه تا اندازه‌ای رخ داده، دلیل این اتفاق را هم در چند عامل می‌توان جستجو کرد که مهمترین آن را باید در تعهدی که کارگردان در کارش دارد جستجو کرد .
۱۳۹۶/۸/۲۴ - ۱۳:۱۲
بازیگر سینما و تلویزیون: لزوم تبیین فرهنگ اربعین در قاب هنر هفتم حوزه/ جهانگیر الماسی گفت: بیاییم صحیح و درست به موضوعاتی چون اربعین ورود کنیم تا بتوانیم گوشه‌ای از عظمت فرهنگ عاشورا را در قالب های هنر هفتم به جهانیان نشان دهیم.
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۰۸:۰۳
کاوه سماک باشی: حمایت تمام قد از آرمان های انقلاب اسلامی سرلوحه کارهایم است/حرف زدن درباره شهداء تاریخ مصرف ندارد حوزه/ بازیگر سینما گفت: در انجام کارهای هنری خود، همواره پایبند معیار های اخلاقی بوده و تلاش می کنم آرمان های انقلاب اسلامی ایران را سرلوحه کارهایم قرار دهم.
۱۳۹۶/۸/۲۰ - ۱۵:۳۱
تهیه کننده سینما: تعامل حوزویان و سینماگران به ترویج سبک زندگی دینی کمک می کند تهیه کننده سینمای ایران تصریح کرد: تعامل حوزویان و سینماگران در امر ترویج سبک زندگی دینی کمک شایان توجهی می کند.
۱۳۹۶/۸/۱۹ - ۱۰:۴۵
مدیر مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری مطرح کرد : راه های اندیشیدن بهتر در حوزه هنر دین حوزه/ هنرهای تجسمی می تواند ابزار بسیار مهمی برای تصویرگری ارزش های اسلام و انقلاب باشد که در آن حرف های مورد نظر در قالب تصویر زده شود.
۱۳۹۶/۸/۱۶ - ۱۵:۲۳
مهران رجبی مطرح کرد: راهکارهایی برای افزایش تولیدات عاشورایی درسینما حوزه/ بازیگر سینما و تلوزیون گفت: عشق به امام حسین(ع) در وجود تمامی ما نهفته است و آرزویم این است که روزی بتوانم در فیلمی بازی کنم که در آن به صورت مستقیم به عاشورا پرداخته شده باشد.
۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۱۶:۰۱
انسیه شاه حسینی: در سینما راهمان را گم کرده ایم /آرمانهایمان با اهداف دیگر عوض شده است حوزه/ کارگردان سینما گفت: قبل از انقلاب از زنان تنها به عنوان ابزاری برای بالا بردن فروش بهره برده می‌شد، اما با پیروزی انقلاب اسلامی تنها بر پایه عزت و هنر بازیگر بود که در فیلم‌ها جلوه پیدا می‌کرد.
۱۳۹۶/۸/۱۱ - ۰۸:۳۵
علی‌رام نورایی در مصاحبه با حوزه نیوز مطرح کرد : نقش اخلاق در ماندگاری بازیگران و هنرمندان حوزه/بازیگر سینما و تلویزیون گفت: اکثر هنرمندانی که در کشور ما ماندگار شدند، در کارهایشان توجه به اخلاقیات، نقش اساسی داشته است.
۱۳۹۶/۸/۷ - ۲۳:۲۵
ستاره اسکندری: فیلم های ارزشی در شرایط بد اکران می شوند حوزه/ وقتی سخن از سینمای دفاع مقدس می شود، این تصور در ذهن به وجود می آید که حتماً باید فیلمی را شاهد باشیم که در آن صدای شلیک می آید، درصورتی که این گونه آثار تنها بخشی از سینمای جنگ را در در بر می گیرند.
۱۳۹۶/۸/۳ - ۲۳:۵۵
بازیگر و تهیه کننده سینما و تلویزیون: سینمای دینی نیازمند استفاده از متخصص آگاه است حوزه/ اگر فیلمسازی که می خواهد کاری با مضامین مورد نظر تولید کند از دانش و آگاهی لازم بی بهره باشد تحریفاتی در کارش انجام می دهد که به نوعی مضامین مورد نظر را به صورت تحریف شده به بیننده منتقل می کند.
۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۱۰:۴۴
حبیب الله بهمنی : انقلاب اسلامی شخصیت های بسیاری برای الگوسازی در سینما دارد حوزه/ سینمای جمهوری اسلامی ایران در دهه های گذشته توانسته است مطابق با معیار ها و شعار های انقلاب اسلامی ایران، گام های موثری را بردارد، با این حال هنوز هم دارای نواقصی می باشد که بایستی توسط متولیان امر برطرف گردد.
۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۵:۱۹
یوسف مرادیان : پرداختن به مدافعان حرم، تصویرگری عاشوراست حوزه/ بازیگر سینما و تلویزیون گفت: پرداختن به موضوع مدافعان حرم در حقیقت توجه به مفاهیم عاشورایی است و بخشی از پیروزی عاشورا را باید در خطبه هایی که امام سجاد(ع) و حضرت زینب(س) در کوفه و شام ایراد کردند، دید.
۱۳۹۶/۷/۱۳ - ۰۸:۱۳
کمرنگ بودن سبک زندگی ایرانی اسلامی در «تابستان داغ» حوزه/ آسیب اجتماعی مد نظر «تابستان داغ» طلاق است، معضلی که متاسفانه جامعه ما را آزار می دهد،اما در این میان یک نکته مهم وجود دارد، آن نیز اینکه چرایی رخ دادن طلاق فقط در رفتارهای زن و شوهر نشان داده می شود، در صورتی که اصل موضوع را باید در سبک زندگی خانواده هایی که درگیر این مشکل می شوند، جستجو کرد.
۱۳۹۶/۷/۱۱ - ۰۸:۳۶
فیلمی در حوزه دفاع مقدس: «دریاچه ماهی» حوزه/ «دریاچه ماهی»، فیلمی در حوزه دفاع مقدس است که به خوبی نتوانسته نسبت به ارائه مفاهیم مربوط به جنگ تحمیلی در مضامین این فیلم سینمایی ورود پیدا کند.
۱۳۹۶/۷/۱۰ - ۰۱:۳۰
نقش امید و توکل به خدا در «ماجان» حوزه/ «ماجان» کاری اجتماعی است که در آن از وضعیت موجود اقتصادی انتقاد می شود، اما این نقد با زبانی بیان می شود که می توان به خوبی امید را در آن مشاهده کرد، بر خلاف بسیاری از کارهای اجتماعی که نقد را با سیاه نمایی اشتباه می گیرند.
۱۳۹۶/۷/۸ - ۱۰:۲۶
رضا ایرانمنش: سینمای دفاع مقدسی رونق گذشته را ندارد حوزه/ متاسفانه نهاد های متولی امور سینمایی فقط در ایام مناسبتی مثلا ماه محرم و ایام هفته دفاع مقدس، به فکر سینمای دفاع مقدس می افتند، این در حالی است که باید در طول سال به فکر تولیدات مناسبتی و دینی بود.
۱۳۹۶/۷/۷ - ۱۸:۱۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس