*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۲ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Tuesday, July 16, 2019
شنبه ۸ تیر ۱۳۹۸  -  ۲۰:۴۶
در گفتگو با عضو هیئت علمی جامعه المصطفی تبیین شد؛ سریال گاندو؛ سریال جذابی که روایتگر شیوه های نفوذ دشمن است حوزه/ عضو هیئت علمی جامعه المصطفی و منتقد سینما و تلویزیون ضمن تبیین چرایی جذابیت و قوی بودن سریال گاندو ، آن را اثری توصیف کرد که بخشی از مهم ترین شیوه های دشمن در جریان نفوذ سیاسی و امنیتی را به تصویر می کشد.
سعید ابوطالب : خانواده در سینمای ایران مورد توجه قرار نمی‌گیرد حوزه / کارگردان و برنامه ساز سینما و تلویزیون گفت: در تلویزیون ما متاسفانه نهاد خانواده جایگاه مطلوبی در تولیدات نمایشی ندارد.
۱۳۹۸/۴/۲۳ - ۲۳:۵۰
منتقد حوزوی سینما و تلویزیون مطرح کرد؛ نمره قبولی سریال "گاندو" از حیث فرم و محتوا و جذب مخاطب حوزه/ منتقد حوزوی سینما و تلویزیون گفت: سریال "گاندو" از حیث پرداخت فرمی و محتوایی و به خصوص جذب مخاطب ، نمره قبولی دریافت کرد و به عنوان یک سریال شاخص می تواند به الگویی در این زمینه در رسانه ملی مطرح شود.
۱۳۹۸/۴/۲۱ - ۱۰:۴۹
جواد اردکانی: فیلمساز ایرانی باید مبلغ آرمانهای انقلاب باشد حوزه / یک کارگردان سینمای دفاع مقدس گفت: فیلمسازی که با امکانات این سرزمین و انقلاب فیلمساز شده باید مبلغ ارزش‌ها باشد
۱۳۹۸/۴/۲۱ - ۰۶:۲۰
داریوش بابائیان: فیلم‌های طنز، بی‌اخلاقی را در سینما رواج می‌دهد حوزه / یک تهیه‌کننده سینما گفت: متاسفانه آثاری که در حوزه سینمای طنز تولید می‌شود متاسفانه مروج بی‌اخلاقی در جامعه است.
۱۳۹۸/۴/۱۵ - ۲۱:۴۰
علی سلیمانی: نمایش مذهبی را رایگان اجرا نکنیم حوزه / یک بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر گفت: یکی از آسیب‌های رایج این روزهای نمایش دینی این است که این شکل از کار را رایگان روی صحنه ببریم. این اقدام به نظرم اقدامی در جهت تخریب این شکل از نمایش است.
۱۳۹۸/۴/۱۴ - ۱۱:۲۵
منتقد و مستندساز حوزوی: ساخت سریال هایی مثل "گاندو" برای روشنگری جامعه ضروری است حوزه/ منتقد سینما و تلویزیون و مستندساز حوزوی بر ضرورت ساخت سریال هایی مثل "گاندو" به منظور روشنگری و آگاهی بخشی به جامعه تاکید کرد.
۱۳۹۸/۴/۱۰ - ۰۸:۳۳
قاسم زارع: سینما آرمانهایش را به گیشه باخته است حوزه / یک بازیگر سینما و تلویزیون گفت: متاسفانه آن چیزی که امروز می‌بینم گواه این امر است که سینما آرمان‌هایش را به اقتضائات گیشه باخته است.
۱۳۹۸/۴/۹ - ۱۹:۱۵
در گفتگو با عضو هیئت علمی جامعه المصطفی تبیین شد؛ سریال گاندو؛ سریال جذابی که روایتگر شیوه های نفوذ دشمن است حوزه/ عضو هیئت علمی جامعه المصطفی و منتقد سینما و تلویزیون ضمن تبیین چرایی جذابیت و قوی بودن سریال گاندو ، آن را اثری توصیف کرد که بخشی از مهم ترین شیوه های دشمن در جریان نفوذ سیاسی و امنیتی را به تصویر می کشد.
۱۳۹۸/۴/۸ - ۲۰:۴۶
کامران تفتی: سریال رمضانی را تنها در یک قالب خلاصه نکنیم حوزه / بازیگر سریال «برادر جان» گفت: بزرگترین ظلمی که می توان به سریال مناسبتی ماه رمضان کرد این است که آنها را تنها در یک فرم و ساختار به تماشاگر عرضه کنیم.
۱۳۹۸/۴/۶ - ۰۶:۱۵
به بهانه شکست تجاری فیلم" دختر شیطان"؛ ابتذال بیشتر برای فتح گیشه با چاشنی ضعف نظارت مسئولان سینمایی حوزه/ هر چند که فیلم " دختر شیطان" در روزها و هفته های اخیر با عدم استقبال جدی سینماروها همراه بوده ، اما به هر صورت اکران این فیلم باز هم نشان داد که مسئولان سینمایی کشور چندان نظارت دقیقی بر مجوز و فرآیند اکران این قبیل فیلم ها ندارند.
۱۳۹۸/۴/۴ - ۰۶:۲۰
جواد مزدآبادی: سینما؛ اسیر اداهای روشنفکری است حوزه / یک کارگردان سینما و تلویزیون گفت: متاسفانه سینما؛ اسیر اداهای روشنفکری شده که تنها رضایت جشنواره های خارجی را مد نظر دارد.
۱۳۹۸/۴/۳ - ۰۶:۱۵
روزنامه نگار و منتقد سینما: سینمای ایران در پرداختن به واقعیت های اجتماعی، مبالغه آمیز عمل می کند روزنامه نگار و منتقد سینما تصریح کرد: متاسفانه سینمای ایران در پرداختن به واقعیت های اجتماعی به خصوص در رابطه با نهاد خانواده و معضلات مربوط به آن، مبالغه آمیز عمل می کند.
۱۳۹۸/۴/۱ - ۲۳:۲۱