*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ \ الثلاثاء ١ ذو القعدة ١٤٣٨ \ Tuesday, July 25, 2017
دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶  -  ۱۶:۴۰
از حرف تا عمل ، شعار سبک زندگی اسلامی در رسانه ها حوزه/ مدتهاست درباره سبک زندگی ایرانی – اسلامی در سینما و تلویزیون حرف زده می‌شود، فیلم کبریت سوخته نیز در همین راستا ساخته شده؛ نظرات مختلفی را هم در این حوزه می‌شنویم؛ اما تا چه حد از شعار به سمت عمل رفته ایم، حرف دیگری است.
در ششمین روز جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد طنز، سیاه نمایی و یک قطعه تاریخی از ترورهای سازمان مجاهدین خلق حوزه/ ششمین روز جشنواره فیلم فجر با نمایش های متفاوتی از ظنر بدون پیام، سیاه نمایی برای دلخوشی جشنواره کن و نیز یک قطعه تاریخی از جنایت سازمان مجاهدین خلق تحت عنوان فیلم »ماجرای نیم روز» گذشت.
۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۱۳:۵۰
در گزارشی از پنجمین شب جشنواره فیلم فجر بخوانید؛ ماه گرفتگی، فیلمی با بازسازی مناسب فتنه سال ۸۸ حوزه/ جشنواره فیلم فجر که روزهای پر تب و تاب خود را سپری می کند، آخرین هنرنمایی هنرمندان هنر هفتم را برای رقابتی سنگین به نمایش گذاشته است.
۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۵:۴۵
ادای دین یک کارگردان به همکلاسی‌های شهیدش فیلمی به نام شهدا با نگاهی به سبک زندگی دهه شصت حوزه/ در چهارمین روز جشنواره فیلم فجر، پنج فیلم در بخش های مختلف جشنواره سی و پنجم حضور داشتند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۱۱:۴۸
خیاط لباس روحانیون در یک فیلم حوزه/ فیلم شاباش در عین اینکه به مسائل اجتماعی پرداخته؛ اما محوریت فیلم، خیاط لباس روحانیون است که فردی مومن و پرهیزگار بوده و با رفتار خود می تواند تاثیر قابل توجهی برای مخاطبین داشته باشد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۰۹:۳۵
گزارشی از فیلم های اجتماعی و مذهبی جشنواره فیلم فجر؛ از استشمام عطر رضوی تا ستایش مقام مادر و تیتراژی با صدای کویتی پور حوزه/ جشنواره فیلم فجر که امروز چهارمین روز خود را سپری می کند آخرین هنرنمایی هنرمندان هنر هفتم را برای رقابتی سنگین به نمایش گذاشته است.
۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۱:۱۲
سینمای انقلابی با آثار ضعیف راه به جایی نمی برد حوزه/ در حال حاضر سینمای ایران به دلیل عدم استقبال تماشاگران، نمی تواند مفاهیم ابتدایی و اسلامی را منتقل نماید، زیرا با ارائه کارهای شعاری تنها مفهوم مورد نظر را کم ارزش می کنیم.
۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۰۹:۴۰
گریزی به خانواده اصیل ایرانی در اولین شب فیلم فجر حوزه/ در این فیلم زیبایی هایی وجود دارد که ما مدتهاست آن را در سینما فراموش کرده ایم و به نوعی خود را درگیر موضوعات تاریک و تلخ کرده ایم.
۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۱:۱۲
یادداشت رسیده؛ کم مهری به انقلاب در «فیلم فجر»و رسالت هنرمندان انقلابی حوزه/ متاسفانه در سال های اخیر حجم انبوهی از فیلم های پذیرش شده در بخش مسابقه سینمای ایران «جشنواره فیلم فجر»، دارای مضامینی بیگانه با فرهنگ و گفتمان انقلابی و اسلامی بوده اند به طوری که به نظر می رسد جشنواره فجر صرفاًَ یک عنوان انقلابی را با خود به همراه دارد!
۱۳۹۵/۱۱/۹ - ۱۰:۱۲
سریال یا برداشت های پراکنده از فیلم های کمدی حوزه/ رسانه ملی به عنوان ابزاری برای گسترش هنجارهای درست در جامعه به همراه بیان مشکلات و مسایل اجتماعی مردم، می تواند جامعه را به سمت اهداف متعالی انقلاب اسلامی هدایت نماید.
۱۳۹۵/۱۱/۶ - ۱۶:۵۶
منتقد حوزوی سینما و تلویزیون: فیلمسازان شناخت درستی از سبک زندگی روحانیت ندارند حوزه/ منتقد حوزوی سینما و تلویزیون تصریح کرد: گرچه جهت گیری کلی سینما و تلویزیون در نشان دادن زندگی روحانیت ، یک جهت گیری تخریبی نیست اما متاسفانه برخی از فیلمسازان ایرانی شناخت درستی از سبک زندگی روحانیت ندارند.
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۲۱:۴۸
فیلم های ترکیه‎‌ای تهدید جدی برای جامعه زنان حوزه/ انزواطلبی و گاه افسردگی، از جمله مهم ‌ترین پیامدهای فضای مجازی است. مرد یا زنی که در شبکه ‌های مجازی حضور مستمر دارد، کمتر به اطرافیان و محیط خانواده توجه دارد و در حقیقت به روح و روان خود و اعضای خانواده آسیب می ‌رساند.
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۱۷:۳۵
فیلمی که جشنواره های غربی دوستش ندارند حوزه/ حمایت از فیلم هایی که به ترویج امید در جامعه و هدایت مردم برای روبه رو شدن با مشکلات کمک می کند، ضروری بوده و لازم است تا نهادهای متولی، فیلم هایی مانند لاک قرمز را مورد حمایت قرار دهند.
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۱۶:۴۶
کارگردان ناسور: غرب فکر کودکان ما را ربوده است! حوزه/ با وجود دانش بومی در ساخت انیمیشن، اما هنوز سرمایه گذاری قابل توجهی از سوی نهادهای دولتی در این زمینه صورت نگرفته، لذا بسیاری از نخبگان ایران در شرکت های تولیدی انیمیشن غربی کار می کنند.
۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۵:۴۲
تلاش سریال «آرام می‌گیریم» برای جذب مخاطبان سیما حوزه /«آرام می‌گیریم» مجموعه ای نمایشی با ملودرام اجتماعی است که با کشمکش‌های میان شخصیت‌ها و تعلیقات به وجود آمده، سرانجام پیام روشن و تاثیرگذاری را به خانواده‌ امروز می‌رساند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۶:۴۲
حسین سلطان محمدی نقاط قوت و ضعف فیلم «نفس» حوزه/ با اینکه فیلم «نفس» از حمایت های مادی و معنوی برقرار بوده، اما نتوانسته است به خوبی تغییرات کمی و کیفی دینی را در قبل و بعد از انقلاب اسلامی ایران را به تصویر بکشد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۶:۱۷
پخش فیلم های خشن آمریکایی از سیما چرا؟! حوزه/ چرا در سیمای جمهوری اسلامی فیلم های آمریکایی که روح انتقام جویانه را تقویت کرده و افراد انتقام جو را تقدیس می کند، پخش می شود در حالی که پخش چنین فیلم هایی در کشورهای غربی و آمریکایی و عواقب سوء آن، آنان را به چاره اندیشی واداشته است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۱۴
منتقد و کارشناس سینما «سیانور» تصویرگر نامردی منافقین حوزه/ سینمای امروز ایران نیازمند ساخت تولیدات انقلابی است و حمایت نهادهای مختلف را می طلبد ، حمایتی که منجر به افزایش تولید فیلم های انقلابی شده، مخاطبین ایرانی و جهانی را با واقعیت های انقلاب اسلامی آشنا سازد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۶:۳۶
«ناسور»؛ فیلمی‌ برای تربیت کودکان عاشورایی حوزه/ برای اولین بار است که حوادث عاشورا در قالب انیمیشین، به کودکان و نوجوانان آموزش داده می شود.
۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۲:۰۵
جرقه های امید در جشنواره فیلم عمار حوزه/ جشنواره فیلم عمار رویدادی جدید در سیر تکوین هنر هفتم ایران است، سیری که سینما را به سمت هنجارها و ارزش های برخاسته از انقلاب اسلامی سوق می دهد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۶:۴۴
چرا مردم از این تخته سیاه و دکور تکراری خسته نمی شوند؟ حوزه /برنامه درسهایی از قرآن ،علیرغم نداشتن تجهیزات پیشرفته و دکور خاص، با تکیه به هنر سخنرانی و هنر فردی توانسته همچنان از محبوبیت خاصی درمیان مخاطبان برخوردار باشد
۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۵:۳۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس