*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ \ ۶ شعبان ۱۴۳۹ \ Monday, April 23, 2018
یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶  -  ۰۷:۳۹
کارگردان سینما: فیلم های دینی جایگاه ویژه در سینما ندارند حوزه/ جامعه ما ساختاری دینی دارد، بیان کرد: کشور ما پایه و اساس دینی دارد، برای همین بسیاری از مظاهر مذهبی در جای جای شهرمان دیده می‌شود، در چنین شرایطی به نظرم می‌رسد فیلم‌های دینی باید در سینمای ما جایگاهی ویژه داشته باشد، اما متاسفانه اینگونه نیست، چون بسیاری از ادعاهای ما تنها در حد شعار باقی مانده و نمی‌توان برایش باور مستحکمی پیدا کرد.
بازیگر سریال «آرام می گیریم»؛ علاقه مردم به سریال‌های دینی برای رسانه ملی یک فرصت است حوزه/ رسالت مهم سینما و تلویزیون حمایت از کارهای ارزشی و هنجارمند است. چرا که عموم مردم نیز از دیدن این گونه کارها استقبال می کنند و این امر رسالت صدا وسیما را در تولید آثار ارزشی دوچندان می کند.
۱۳۹۵/۱۲/۹ - ۱۶:۵۶
قاب سینما برای روحانیت نباید حزبی یا جناحی باشد حوزه/ اگر می‌خواستیم برای این روحانی گرایش‌های سیاسی ترسیم کنیم، مطمئنا فیلم به سمت شعار پیش می‌رفت. برای همین از این مسئله دوری کرده و تماماً روابط انسانی را مد نظر داشتیم.
۱۳۹۵/۱۲/۷ - ۱۷:۰۵
تصویر خانواده ایرانی در سریال آرام می گیریم حوزه/ سریال آرام می‌گیریم، تلاش می‌‎کند به طور واقع بینانه زندگی یک خانواده ایرانی و مشکلات جامعه اسلامی را بیان کرده و به دنبال الگوی اسلامی ایرانی برای برون رفت، باشد.
۱۳۹۵/۱۲/۵ - ۲۳:۵۵
نقش پررنگ مضامین خانوادگی در جشنواره فجر امسال حوزه/ خوشبختانه در این دوره به فیلم‌هایی جایزه داده شده که برای خیلی‌‌ها قابل پیش‌بینی بود، اتفاقی که نشان می‌دهد داوری‌ها نسبتاً خوب انجام شده است.
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۵:۰۵
نمره قبولی سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر حوزه/ سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر امسال به طور چشمگیری نسبت به مفاهیم ارزشی و انقلابی رشد داشته است؛ این امر باعث می شود تا از نگاه دینی و فرهنگی به این دوره از جشنواره نمره قبولی داد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۱۶:۱۳
بال های سیمرغ را چیدند... حوزه/ روزهایی که سپری شد در همه محافل فرهنگی وهنری کشور صحبت از سی وپنجمین جشنواره فیلم فجر بود.
۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۰۷:۲۳
ارزشی فراتر از سیمرغ جشنواره حوزه /حجاب دختر سید محمود رضوی، هنرمند متعهد کشورمان، ارزشی فراتر از سیمرغ جشنواره داشت؛ روایتی مستند از سبک زندگی اسلامی بدون هراس از فضای موجود بر جشنواره، در میان شلوغی رفت وآمد های غریبه های فرهنگ اسلامی-ایرانی، حس خوبی را به جامعه هنری افسرده، هدیه کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۳:۵۵
به نام فجر به کام فمینیست جشنواره فیلم فجر یا شو لباس؟؟؟!!! حوزه/ از ارائه تصویر نادرست از ایران و زنان ایرانی تا اسراف و شو لباس در جشنواره ای به اسم فیلم فجر، نکاتی است که می توان در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر مشاهده کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۲۳:۳۷
فیلم فجر یا جشنواره ضد ارزشها! حوزه/ اگر بخواهیم ارزیابی اجمالی از فیلم های دو دهه گذشته داشته باشیم، متوجه خواهیم شد تنها چیزی که در آثار جشنواره فیلم فجر انقلاب اسلامی مدنظر قرار نمی‌گیرد، اقتدار و عظمت ایران اسلامی است.
۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۴:۴۲
کارگردان سینما در گفت و گو با حوزه؛ سیما یا سینما کدام یک در عرصه فیلم های انقلابی موفق‌اند حوزه/ رسانه ملی و جشنواره فجر تاکنون چند دهه از انقلاب اسلامی گذشته، نتوانسته اند به خوبی در حوزه انقلاب اسلامی عرض اندام نموده و دین خود را به انقلاب ادا نمایند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۶:۱۶
گزارشی از روز هفتم جشنواره فیلم فجر سالن سینما یا صحنه جنگ بازیگران! حوزه/ توجیه دغدغه‌مند بودن فیلمسازان به بهانه نگاه ظریف و حساس به موضوعات اجتماعی بهانه ای شده است تا روح امید در تماشاگران کشته شود.
۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۰۸:۵۵
باورپذیری اجتماعی نقطه قوت فیلم سینمایی «او» حوزه/ فیلمی که به زبان آذری با محتوای دینی، اجتماعی سعی در بیان برخی واقعیت های موجود در جامعه دارد و توانسته همراه قابل توجهی از باورهای جامعه را نیز با خود داشته باشد، خصوصا آنکه نقش آفرینی یک روحانی در کنار خانواده خود نیز به همین باور پذیری دامن زده است.
۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۱۷:۵۸
در ششمین روز جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد طنز، سیاه نمایی و یک قطعه تاریخی از ترورهای سازمان مجاهدین خلق حوزه/ ششمین روز جشنواره فیلم فجر با نمایش های متفاوتی از ظنر بدون پیام، سیاه نمایی برای دلخوشی جشنواره کن و نیز یک قطعه تاریخی از جنایت سازمان مجاهدین خلق تحت عنوان فیلم »ماجرای نیم روز» گذشت.
۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۱۳:۵۰
در گزارشی از پنجمین شب جشنواره فیلم فجر بخوانید؛ ماه گرفتگی، فیلمی با بازسازی مناسب فتنه سال ۸۸ حوزه/ جشنواره فیلم فجر که روزهای پر تب و تاب خود را سپری می کند، آخرین هنرنمایی هنرمندان هنر هفتم را برای رقابتی سنگین به نمایش گذاشته است.
۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۵:۴۵
ادای دین یک کارگردان به همکلاسی‌های شهیدش فیلمی به نام شهدا با نگاهی به سبک زندگی دهه شصت حوزه/ در چهارمین روز جشنواره فیلم فجر، پنج فیلم در بخش های مختلف جشنواره سی و پنجم حضور داشتند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۱۱:۴۸
خیاط لباس روحانیون در یک فیلم حوزه/ فیلم شاباش در عین اینکه به مسائل اجتماعی پرداخته؛ اما محوریت فیلم، خیاط لباس روحانیون است که فردی مومن و پرهیزگار بوده و با رفتار خود می تواند تاثیر قابل توجهی برای مخاطبین داشته باشد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۰۹:۳۵
گزارشی از فیلم های اجتماعی و مذهبی جشنواره فیلم فجر؛ از استشمام عطر رضوی تا ستایش مقام مادر و تیتراژی با صدای کویتی پور حوزه/ جشنواره فیلم فجر که امروز چهارمین روز خود را سپری می کند آخرین هنرنمایی هنرمندان هنر هفتم را برای رقابتی سنگین به نمایش گذاشته است.
۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۱:۱۲
سینمای انقلابی با آثار ضعیف راه به جایی نمی برد حوزه/ در حال حاضر سینمای ایران به دلیل عدم استقبال تماشاگران، نمی تواند مفاهیم ابتدایی و اسلامی را منتقل نماید، زیرا با ارائه کارهای شعاری تنها مفهوم مورد نظر را کم ارزش می کنیم.
۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۰۹:۴۰
گریزی به خانواده اصیل ایرانی در اولین شب فیلم فجر حوزه/ در این فیلم زیبایی هایی وجود دارد که ما مدتهاست آن را در سینما فراموش کرده ایم و به نوعی خود را درگیر موضوعات تاریک و تلخ کرده ایم.
۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۱:۱۲
یادداشت رسیده؛ کم مهری به انقلاب در «فیلم فجر»و رسالت هنرمندان انقلابی حوزه/ متاسفانه در سال های اخیر حجم انبوهی از فیلم های پذیرش شده در بخش مسابقه سینمای ایران «جشنواره فیلم فجر»، دارای مضامینی بیگانه با فرهنگ و گفتمان انقلابی و اسلامی بوده اند به طوری که به نظر می رسد جشنواره فجر صرفاًَ یک عنوان انقلابی را با خود به همراه دارد!
۱۳۹۵/۱۱/۹ - ۱۰:۱۲
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس