*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ \ ۱۱ جمادى الثانية ۱۴۴۰ \ Saturday, February 16, 2019
حدیث روز | نشانه اخلاص حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود نشانه خالص بودن عمل را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۰۸:۰۹
حدیث روز | برای فروش کالا قسم نخورید حوزه/ امام صادق علیه السلام اثر فروختن کالا با قسم یادکردن را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۰۸:۳۸
قوی‌ترین دشمن ایمان حوزه/ پیامبر اکرم(ص) در یکی از سخنان نورانی خود یکی از قوی ترین عوامل از بین برنده ایمان را معرفی کردند
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۰۸:۰۴
برای افزایش رزق و نجات از دشمن چه کنیم حوزه / پیامبر(ص) درحدیثی، سلاحی را معرفی نمودند که باعث نجات از دشمنان و دستیابی به روزی فراوان می شود .
۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۰۸:۰۰
ذکری برای از بین بردن نفاق حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی به نقل از پیامبر اسلام(ص) یکی از آثار صلوات را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۰:۱۵
جایگاه حضرت فاطمه(س) نزد خدای متعال حوزه/ رسول خدا (ص) در یکی از سخنان نورانی خود جایگاه والای حضرت فاطمه زهرا(س) نزد خود و خدای متعال را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۰۷:۰۴
آلوده ترین گناهان حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود آلوده ترین گناهان را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۰۷:۳۲
خداوند چقدر بچه‌ها را دوست دارد؟ حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی به نقل از حضرت موسی(ع)یکی از برترین کارها نزد خدای متعال را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۰۷:۴۰
سه توصیه برای طولانی شدن عمر حوزه/ امیرالمؤمنین علی علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود دستوراتی برای طولانی شدن عمر بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۰۷:۴۳
چهار ویژگی مهم مؤمنان حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود چهار نشانه از نشانه های اهل ایمان را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۰۷:۳۸
دعایی کوتاه برای برآورده شدن حاجت حوزه/ امام باقر علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود دعایی برای برآورده شدن حاجت آموزش دادند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۰۷:۵۴
توصیه همیشگی امام صادق(ع) برای رزق حوزه/ امام صادق علیه السلام دو توصیه برای افزایش رزق و روزی به اصحاب خود بیان می کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۰۹:۴۴
بهتر از قدرت جوانان حوزه/ امیرالمؤمنین علی علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود، رأی و نظر انسان های پیر را با ارزش برشمردند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۰۷:۴۱
ویژگی مهم مبلّغ دین حوزه/ امیرالمؤمنین علی علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود برخی ویژگی ها و شرایط پیشوایان و مبلغان دینی را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۹ - ۰۷:۵۲
آثار روزگار بر جسم و روان حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود آثار روزگار را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۰۷:۴۴
سلام ما به پیامبر(ص) می‌رسد حوزه/ پیامبر اکرم (ص) در یکی از سخنان نورانی خود معارفی را در مورد توسل و سلام مؤمنان به وجود مبارک خود بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۰۸:۰۶
تاثیر منفی فقر در کلام امیرالمؤمنین(ع) حوزه/ امیرالمؤمنین علی علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود تاثیر منفی فقر بر جایگاه اجتماعی انسان هار ا بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۰۷:۴۱
یکی از پاتوق های شیطان حوزه/ امام باقر علیه السلام در روایتی یکی از مواقعی را که شیطان بیش از زمان های دیگر به سراغ انسان می آید معرفی کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۴ - ۰۸:۴۶
مناسب‌ترین خوراک برای زائو حوزه/ پیامبر اسلام در یکی از سخنان نورانی خود مناسب ترین غذا برای زائو را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۳ - ۰۷:۴۴
ویژگی انسان‌های ناتوان حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود انسان ها را از بسنده کردن به آرزوی بدون عمل و تلاش، نهی کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۲ - ۰۷:۵۴
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس