*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ \ الأربعاء ٥ جمادى الثانية ١٤٣٩ \ Wednesday, February 21, 2018
چگونه از بوی بد گناهان رها شویم ؟ حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در روایتی مؤمنان را به توبه و استغفار تشویق کردند و آن را مانع رسوایی انسان معرفی کردند.
۱۳۹۶/۱۲/۲ - ۰۸:۳۲
سفارش امیرالمؤمنین(ع) برای خرید خانه حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در روایتی به بیان اهمیّت رفیق همسفر و همسایه های خانه پرداختند.
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۰۸:۳۳
این‌گونه رازدار باشیم حوزه/ امیرالمؤمنین(ع) در روایتی فرزند خود امام حسن(ع) را به رازداری و حفظ اسرار دیگران توصیه کردند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۰۷:۳۲
سفارش پیامبر(ص) درباره خوردن نمک حوزه/ پیامبر اسلام(ص) در روایتی خطاب به امیرالمؤمنین(ع) به بیان خواص نمک پرداختند و ایشان را به خوردن نمک پیش و پس از غذا توصیه کردند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۰۷:۳۹
پنج شرط دوستی حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی شرایط کمال دوستی را بیان کردند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۰۸:۰۴
سیره پیامبر(ص) در اهتمام به استغفار حوزه / امام صادق علیه السلام در روایتی سیره و روش پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله وسلم در اهتمام به استغفار بیان داشته اند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۹:۰۵
ضمانت بهشت از سوی پیامبر در مقابل انجام شش عمل حوزه/ پیامبر اسلام(ص) فرمودند این شش توصیه را از من بپذیرید تا من هم بهشت را برای شما ضمانت کنم.
۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۰۸:۲۸
مقدمه ایمنی از گناهان حوزه/ امام باقر علیه السلام در روایتی زبان را کلید هر خوبی و بدی دانستند و مؤمنان را به حفظ زبان دعوت کردند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۰۷:۵۶
سه کاری که حضرت زهرا (س) انجام آنها را دوست داشت حوزه/ حضرت زهرا سلام الله علیها در روایتی انجام سه کاری که در دنیا دوست داشتند انجام دهند را بیان کرده اند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۰۸:۴۲
چگونه گناه نکنیم؟ حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در روایتی یکی از عوامل ارتکاب گناهان را معرفی کردند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۰۸:۱۸
چند پند خودسازی از امیرالمؤمنین(ع) حوزه/ امیر المؤمنین علیه السلام در روایتی انسان ها را به خداترسی و یاد مرگ سفارش کردند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۰۷:۵۶
سه ویژگی مورد نیاز مومن حوزه: امام جواد علیه السلام در روایتی سه ویژگی مورد نیاز مؤمن را بیان کردند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۰۷:۵۳
شش مجازات زناکار در دنیا و آخرت حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی شش مجازات زناکار در دنیا و آخرت را بیان کردند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۰۷:۴۶
پایین ترین و بالاترین دانش حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در روایتی ضمن معرفی پایین ترین و برترین دانش ها انسان ها را به عمل دانش خود تشویق کردند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۰۷:۵۱
عزیزترین انسانها نزد پیامبر(ص) حوزه/ پیامبر اسلام(ص) در روایتی عزیزترین انسانها نزد خود را معرفی کردند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۰۸:۲۱
آبی بر آتش گناهان حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در روایتی برخی آثار سلام و صلوات بر پیامبر(ص) و دوست داشتن ایشان را بیان کردند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۰۷:۵۶
کاری که موجب فقر می‌شود حوزه/ پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله در روایتی یکی از اسباب فقر را معرفی کردند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۰۷:۴۹
این پنج مورد ولیمه دارد حوزه/ پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله در روایتی پنج مورد را که در آن ولیمه استحباب دارد معرفی کردند.
۱۳۹۶/۱۱/۹ - ۰۹:۳۴
اساس اسلام چیست؟ حوزه/ برای هر چیز پایه و اساسی است و اساس اسلام حب و دوستی نسبت به ما اهل‌بیت علیهم‌السلام است.
۱۳۹۶/۱۱/۸ - ۰۹:۴۵
این افراد فرشته‌اند حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در روایتی به بیان فضیلت عفت و پاکدامنی و دوری از گناه در ارتباط با نامحرم پرداخته اند و اجر آن را همردیف جهاد در راه خداوند دانسته اند.
۱۳۹۶/۱۱/۷ - ۰۷:۴۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس