*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ \ ۶ ربيع الثاني ۱۴۴۰ \ Thursday, December 13, 2018
کاری که اموات را شاد می‌کند حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود مؤمنان را به زیارت اموات و دعا بر سر قبر پدر و مادر توصیه کردند.
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۰۸:۱۲
اصل خوشبختی این است حوزه/ پیامبر اکرم (ص) در یکی از فرمایشات خود سعادت و خوشبختی واقعی را تعریف کردند.
۱۳۹۷/۹/۲۱ - ۰۷:۴۸
یکی از اسباب طول عمر حوزه/ امام صادق علیه السلام در کلام نورانی خود یکی از اسباب فزونی عمر را بیان کردند.
۱۳۹۷/۹/۲۰ - ۰۷:۴۵
ذکری برای گشایش در زندگی حوزه/ پیامبر اکرم(ص) در یکی از سخنان نورانی خود به بیان آثار و برکات استغفار و طلب آمرزش از خداوند متعال پرداختند.
۱۳۹۷/۹/۱۹ - ۰۸:۱۱
تنها ملاک دوست داشتن حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی ملاک دوست داشتن و نفرت مسلمانان را بیان داشته اند .
۱۳۹۷/۹/۱۸ - ۰۷:۳۱
عذاب کسی که علم را مخفی نگه دارد! حوزه/ رسول خدا صلى الله عليه و آله در حدیثی عذاب کسی که علم را مخفی نگه دارد بیان فرموده اند.
۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۰۹:۲۵
راهکار جلوگیری از حوادث ناگوار حوزه/ رسول خدا صلی الله علیه وآله در حدیثی راهکار پیشگیری از بلا و اتفاقات ناگوار را بیان فرموده اند.
۱۳۹۷/۹/۱۵ - ۰۸:۴۵
خداوند این درها را باهم می‌گشاید حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در روایتی سنت الهی در مورد روزی دادن، اجابت دعا و آمرزش گناهان را بیان کردند.
۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۰۹:۱۴
جنس لباسمان چه باشد؟ حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود مؤمنان را به پوشیدن لباس پنبه ای تشویق کردند و آن را لباس پیامبر(ص) و اهل بیت(ع) دانستند.
۱۳۹۷/۹/۱۳ - ۰۷:۴۵
خاصیت کرفس در سخن پیامبر(ص) حوزه/ پیامبر اکرم(ص) در یکی از سخنان حکیمانه خود ضمن تشویق به استفاده از کرفس، بخشی از خواص آن را نیز بیان کردند.
۱۳۹۷/۹/۱۲ - ۰۸:۱۰
نصیحت امام کاظم(ع) به هارون‌الرشید حوزه/ امام کاظم علیه السلام در پاسخ به نامه هارون الرشید که از ایشان تقاضای موعظه ای کوتاه نموده بود وی را نصیحت کردند.
۱۳۹۷/۹/۱۱ - ۰۷:۳۴
کاری که رزق را سرازیر می‌کند حوزه/ امام باقر علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود یکی از اسباب فزونی رزق و روزی را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۹/۱۰ - ۰۹:۰۰
سزاوارترین انسان ها به شفاعت پیامبر(ص) حوزه/ پیامبر اکرم(ص) در یکی از سخنان نورانی خود نزدیک ترین انسان ها به خود در روز قیامت و سزاوارترین آنها به شفاعت خود را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۹/۸ - ۰۸:۰۳
این‌گونه رازدار باشیم حوزه/ امیرالمؤمنین(ع) در روایتی فرزند خود امام حسن(ع) را به رازداری و حفظ اسرار دیگران توصیه کردند.
۱۳۹۷/۹/۷ - ۰۹:۰۷
چرا اشک نداریم؟ حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود علت قساوت دل و کم شدن اشک انسان را بیان کردند.
۱۳۹۷/۹/۶ - ۰۷:۳۲
خداوند این افراد را بیشتر سرزنش می کند حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود به سرزنش عالمان بی عمل پرداختند.
۱۳۹۷/۹/۵ - ۰۷:۳۰
اینگونه خدا دوستمان دارد حوزه/ پیامبر اسلام(ص) در یکی از سخنان نورانی خود محبوبترین بندگان نزد خدای متعال را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۹/۳ - ۰۷:۴۷
ذکری که گناهان را نابود می‌کند حوزه/ امام رضا علیه السلام در روایتی، یکی از آثار و برکات ذکر صلوات را بیان کردند.
۱۳۹۷/۹/۱ - ۰۸:۰۱
پیامبر(ص) اینگونه متواضع بود حوزه/ یکی از ویژگی های رفتاری پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله، تواضع ایشان است به گونه ای که اصحاب پیامبر به رفتارهای متواضعانه ایشان اشاره کرده اند.
۱۳۹۷/۸/۳۰ - ۰۷:۲۸
زنده ای در میان مردگان حوزه/ پیامبر اسلام (ص) در یکی از سخنان نورانی خود برتری و فضیلت جوینده دانش را بر دیگران بیان کردند.
۱۳۹۷/۸/۲۹ - ۰۷:۵۴
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس