*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۸ رجب ۱۴۴۰ \ Monday, March 25, 2019
عامل راحتی جسم و جان حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود یکی از اسباب غم و اندوه و همچنین راحتی جسم و جان را معرفی کردند.
۱۳۹۸/۱/۵ - ۰۹:۵۳
نعمت ها را از خود نرانیم حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود شکر نعمت را موجب دریافت کامل نعمت دانستند.
۱۳۹۸/۱/۴ - ۱۰:۲۰
کمیاب‌ترین چیزها در آخرالزمان حوزه/ رسول خدا (ص) در یکی از سخنان نورانی خود کمیاب ترین چیزها در آخرالزمان را معرفی کردند.
۱۳۹۸/۱/۳ - ۰۹:۳۴
پاداش رسیدگی به مشکلات مردم حوزه/ پیامبر اسلام در یکی از سخنان نورانی خود پاداش اخروی رسیدگی به مشکلات مردم را بیان کردند.
۱۳۹۸/۱/۲ - ۱۱:۴۹
تمام خوشبختی حوزه/ پیامبر اکرم (ص) در یکی از سخنان نورانی خود خوشبخت واقعی را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۰۸:۲۷
دعایی زیبا از امیرالمؤمنین(ع) حوزه/ امیرالممؤمنین علیه السلام در یکی از دعاهای خود معارفی را درباره دوستی و دشمنی با دوستان و دشمنان خدای متعال بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۸:۲۶
محبوب‌ترین خانه نزد خدای متعال حوزه/ رسول خدا (ص) در یکی از سخنان نورانی خود یکی از محبوب ترین کارها نزد خدای متعال را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۹:۵۵
یکی از حسرت‌های قیامت حوزه/ امیرالمومنین علی علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود به اهمیت کار و تلاش در دنیا اشاره کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۷:۵۰
معنای برادر بودن مؤمنان حوزه/ پیامبر اکرم در یکی از سخنان نورانی خود معنای برادر بودن مؤمنان و نتیجه اخروی ‌آن را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۰۷:۵۷
علم بهتر است یا عبادت حوزه/ پیامبر اکرم (ص) در یکی از سخنان نورانی خود به مقایسه ارزش علم و عبادت نزد خدای متعال پرداختند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۰۷:۰۶
عاقبت تجسس در کار مردم حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از فرمایشات خود یکی از پیامدهای منفی کنجکاوی و تجسس در کار مردم را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۰۹:۰۴
نتیجه ترجیح دادن خواست خداوند حوزه/ امام باقر علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود پاداش و نتیجه عظیم ترجیح دادن خواست خداوند بر خواسته های نفس را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۰۷:۳۴
ذکری برای خیر دنیا و آخرت حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود یکی از اذکار پرفضیلت برای تعقیبات نماز را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۷:۵۷
عملی با پاداش ۹۰۰ سال عبادت حوزه. پیامبر اکرم(ص) در یکی از سخنان نورانی خود پاداش عظیم روزه سه روز پیاپی از ماه های حرام را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۰۷:۳۷
سه عامل تقویت حافظه و دفع بیماری حوزه/ پیامبر اکرم در وصیت خود به امام علی علیه السلام سه عامل تقویت حافظه و دفع بیماری را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۰۷:۳۵
ضمانت بهشت از سوی پیامبر در مقابل انجام شش عمل حوزه/ پیامبر اسلام(ص) فرمودند این شش توصیه را از من بپذیرید تا من هم بهشت را برای شما ضمانت کنم.
۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۰۸:۴۷
یک توصیه برای سلامتی حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود یکی از دستورات مهم اسلامی برای حفظ سلامتی را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۷:۴۲
نقلی از روایت "مدینة العلم" حوزه/ پیامبر اسلام در روایتی تنها راه دسترسی به علم را وجود مبارک امیرالمؤمنین علیه السلام معرفی کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۰۷:۲۹
سه پاداش تمام نشدنی حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود سه پاداش را معرفی کردند که پس از مرگ نیز به انسان ملحق می شود.
۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۰۸:۱۴
سه نشانه حسود حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود سه نشانه حسود را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۰۸:۵۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس