*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ \ ۹ شوال ۱۴۳۹ \ Sunday, June 24, 2018
سه نگرانی پیامبر(ص) در مورد امتش حوزه/ پیامبر اسلام(ص) در یکی از سخنان هدایتگر خود سه نگرانی در مورد مسلمانان پس از خود را بیان کردند.
۱۳۹۷/۴/۳ - ۰۷:۲۷
سطح زندگی پیشوایان عادل حوزه/ امام علی علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود سطح زندگی پیشوایان عادل را تعریف کردند.
۱۳۹۷/۴/۲ - ۰۹:۳۱
ذکری که کتاب اعمال را نورانی می کند حوزه /امام صادق علیه السلام در روایتی سبب نورانیت کتاب اعمال انسان را بیان کردند .
۱۳۹۷/۳/۳۱ - ۰۸:۲۸
نتیجه خودپسندی حوزه/ امام علی علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود انسان ها را از خودپسندی نهی کردند.
۱۳۹۷/۳/۳۰ - ۰۸:۱۳
پاداش ولایت‌پذیری اهل بیت(ع) در زمان غیبت حوزه/ امام زن العابدین علیه السلام در روایتی پاداش عظیم استواری در راه ولایت اهل بیت(ع) در زمان غیبت امام زمان علیه السلام را بیان کردند.
۱۳۹۷/۳/۲۹ - ۰۸:۱۵
برتری نماز با استعمال عطر حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از روایات نورانی خود برتری نماز همراه با استعمال عطر را تبیین کردند.
۱۳۹۷/۳/۲۸ - ۰۷:۳۵
کفاره غیبت چیست؟ حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی به نقل از پیامبر اسلام (ص) کفاره غیبت را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۳/۲۷ - ۰۷:۳۶
بدتر از بدترین مردم چه کسی است؟ حوزه/ پیامبر اسلام در یکی از سخنان حکیمانه خود بدترین انسان ها را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۰۸:۳۲
نگاهی که عبادت است حوزه/ امام زین العابدین علیه السلام در یکی از فرمایشات خود پاداش نگاه محبت آمیز به برادر مؤمن را بیان کردند.
۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۰۸:۳۹
موعظه در این افراد اثر ندارد حوزه/ امام باقر علیه السلام در یکی از فرمایشات نورانی خود شرط تاثیر گذاری موعظه در انسان را بیان کردند.
۱۳۹۷/۳/۲۲ - ۰۹:۰۳
عاقبت عالِم بی عمل! حوزه/ رسول خدا صلی الله علیه وآله، عاقبت عالِم بی عمل را بیان فرمودند.
۱۳۹۷/۳/۲۱ - ۱۰:۵۵
ارزش های پنچ گانه انسانی در کلام حضرت عیسی(ع) حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در روایتی به نقل از حضرت عیسی(ع) پنج ویژگی خوب انسانی را بیان کردند.
۱۳۹۷/۳/۲۰ - ۰۸:۲۷
ویژگی روز مظلوم حوزه/ امیر المؤمنین علی علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود روز چیره شدن مظلوم بر ظالم[قیامت] را بسیار سخت توصیف کردند.
۱۳۹۷/۳/۱۹ - ۰۹:۱۹
چرا به مؤمن "مؤمن" می گویند حوزه/ پیامبر اسلام (ص) در روایتی ویژگی های مؤمن وعلت نام گذاری به این ویژگی را بیان کرده اند.
۱۳۹۷/۳/۱۳ - ۰۹:۱۴
بلایی بدتر از فقر و بیماری حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از سخنان حکیمانه خود چند نوع بلا و نعمت را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۱۰:۱۰
در ماه رمضان چه ذکری بگوییم حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در روایتی مؤمنان را به دعا و استغفار در ماه رمضان تشویق کردند و این دو را موجب آمرزش و دور شدن بلا از انسان دانستند.
۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۰۹:۰۲
جایی که شهادت چهل نفر هم پذیرفته نیست حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از فرمایشات گهربار خود یکی از آداب دوستی را بیان کردند.
۱۳۹۷/۳/۹ - ۰۸:۵۴
چه کسی در روز قیامت به پیامبر(ص) نزدیکتر است؟ حوزه/ پیامبر اسلام در روایتی عواملی که موجب تقرب افراد به پیامبر در روز قیامت می شود را بیان فرموده اند.
۱۳۹۷/۳/۸ - ۰۹:۲۶
کاری بهتر از روزه داری حوزه/ امام موسی کاظم علیه السلام در یکی از فرمایشات نورانی خود یکی از مستحبات ماه مبارک رمضان را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۳/۷ - ۰۸:۵۴
اگر ضعیف هستی این گونه ضعیف باش حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از توصیه های اخلاقی خود انسان ها را از حضور نزد گناهان و دوری از طاعت خداوند متعال نهی کردند.
۱۳۹۷/۳/۶ - ۰۸:۵۹
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس