*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ \ ۱۱ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Thursday, January 17, 2019
بلایی بدتر از فقر و بیماری حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از سخنان حکیمانه خود چند نوع بلا و نعمت را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۱۰:۱۰
در ماه رمضان چه ذکری بگوییم حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در روایتی مؤمنان را به دعا و استغفار در ماه رمضان تشویق کردند و این دو را موجب آمرزش و دور شدن بلا از انسان دانستند.
۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۰۹:۰۲
جایی که شهادت چهل نفر هم پذیرفته نیست حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از فرمایشات گهربار خود یکی از آداب دوستی را بیان کردند.
۱۳۹۷/۳/۹ - ۰۸:۵۴
چه کسی در روز قیامت به پیامبر(ص) نزدیکتر است؟ حوزه/ پیامبر اسلام در روایتی عواملی که موجب تقرب افراد به پیامبر در روز قیامت می شود را بیان فرموده اند.
۱۳۹۷/۳/۸ - ۰۹:۲۶
کاری بهتر از روزه داری حوزه/ امام موسی کاظم علیه السلام در یکی از فرمایشات نورانی خود یکی از مستحبات ماه مبارک رمضان را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۳/۷ - ۰۸:۵۴
اگر ضعیف هستی این گونه ضعیف باش حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از توصیه های اخلاقی خود انسان ها را از حضور نزد گناهان و دوری از طاعت خداوند متعال نهی کردند.
۱۳۹۷/۳/۶ - ۰۸:۵۹
قاعده ترس از خدا و امید به او حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود قاعده ترس از خدا و امید به او را بیان کردند.
۱۳۹۷/۳/۵ - ۰۸:۵۳
ذکری برای ‌آمرزش گناهان ۵۰ سال حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در روایتی به نقل از پیامبر اسلام(ص) یکی از اسباب آمرزش گناهان را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۰۹:۰۴
یکی از پاداش های روزه داری حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی به نقل از پیامبر(ص) یکی از پاداش های الهی برای روزه داران را بیان کردند.
۱۳۹۷/۳/۲ - ۰۹:۲۰
تولدی دوباره با این دعا حوزه/ پیامبر اسلام(ص) دعایی برای لحظه افطار بیان فرمودند که هرکس آن را بخواند گناهانش آمرزیده می شود.
۱۳۹۷/۳/۱ - ۰۹:۰۵
صدقه‌ای برای تمام مردم حوزه/ پیامبر اسلام(ص) در یکی از سخنان خود راه نیکوکاری در حق تمام مردم را بیان کردند.
۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۰۸:۴۴
روزه در قبر چه می کند؟ حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود یکی از کارکرد های روزه پس از مرگ را بیان کردند.
۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۰۹:۰۶
تاثیر دوستی با احمق حوزه/ امیر المؤمنین(علیه السلام) دریکی از فرمایشات خود، مؤمنان را از دوستی با انسان احمق منع کردند.
۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۰۸:۴۵
سفری طولانی پیش روی همه حوزه/ امیرالمؤمنین(ع) در یکی از فرمایشات نورانی خود، انسان ها را به آماده شدن برای سفر طولانی آخرت تشویق کردند.
۱۳۹۷/۲/۲۷ - ۰۹:۳۳
چهار کار بیهوده حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان حکیمانه خود چهار کار بیهوده را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۰۸:۵۴
نگاه محبت آمیز حوزه / امام سجاد( علیه السلام) در روایتی، جایگاه نگاه محبت آمیز به دیگران را بیان کرده اند.
۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۰۹:۴۳
عامل تقویت روح و عقل حوزه/ امام محمد تقی علیه السلام در روایتی یکی از اسباب شادی روح و تقویت عقل را بیان کردند.
۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۰۷:۱۹
تاثیر حسادت بر بدن حوزه/ امیرالمؤمنین علی علیه السلام در کلام نورانی خود یکی از اسباب سلامتی بدن را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۰۷:۱۰
پاداش روزه سه روز آخر شعبان حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان گهربار خود پاداش روزه گرفتن سه روز آخر ماه شعبان را بیان کردند.
۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۰۷:۱۸
چرا پس از نماز دعا می کنیم حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود ضمن تشویق مؤمنان به دعا پس از نمازهای یومیه، دلیل ‌آن را بیان کردند.
۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۰۹:۰۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس