*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ \ ۱۳ جمادى الثانية ۱۴۴۰ \ Monday, February 18, 2019
نگاهی که عبادت است حوزه/ امام زین العابدین علیه السلام در یکی از فرمایشات خود پاداش نگاه محبت آمیز به برادر مؤمن را بیان کردند.
۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۰۸:۳۹
موعظه در این افراد اثر ندارد حوزه/ امام باقر علیه السلام در یکی از فرمایشات نورانی خود شرط تاثیر گذاری موعظه در انسان را بیان کردند.
۱۳۹۷/۳/۲۲ - ۰۹:۰۳
عاقبت عالِم بی عمل! حوزه/ رسول خدا صلی الله علیه وآله، عاقبت عالِم بی عمل را بیان فرمودند.
۱۳۹۷/۳/۲۱ - ۱۰:۵۵
ارزش های پنچ گانه انسانی در کلام حضرت عیسی(ع) حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در روایتی به نقل از حضرت عیسی(ع) پنج ویژگی خوب انسانی را بیان کردند.
۱۳۹۷/۳/۲۰ - ۰۸:۲۷
ویژگی روز مظلوم حوزه/ امیر المؤمنین علی علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود روز چیره شدن مظلوم بر ظالم[قیامت] را بسیار سخت توصیف کردند.
۱۳۹۷/۳/۱۹ - ۰۹:۱۹
چرا به مؤمن "مؤمن" می گویند حوزه/ پیامبر اسلام (ص) در روایتی ویژگی های مؤمن وعلت نام گذاری به این ویژگی را بیان کرده اند.
۱۳۹۷/۳/۱۳ - ۰۹:۱۴
بلایی بدتر از فقر و بیماری حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از سخنان حکیمانه خود چند نوع بلا و نعمت را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۱۰:۱۰
در ماه رمضان چه ذکری بگوییم حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در روایتی مؤمنان را به دعا و استغفار در ماه رمضان تشویق کردند و این دو را موجب آمرزش و دور شدن بلا از انسان دانستند.
۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۰۹:۰۲
جایی که شهادت چهل نفر هم پذیرفته نیست حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از فرمایشات گهربار خود یکی از آداب دوستی را بیان کردند.
۱۳۹۷/۳/۹ - ۰۸:۵۴
چه کسی در روز قیامت به پیامبر(ص) نزدیکتر است؟ حوزه/ پیامبر اسلام در روایتی عواملی که موجب تقرب افراد به پیامبر در روز قیامت می شود را بیان فرموده اند.
۱۳۹۷/۳/۸ - ۰۹:۲۶
کاری بهتر از روزه داری حوزه/ امام موسی کاظم علیه السلام در یکی از فرمایشات نورانی خود یکی از مستحبات ماه مبارک رمضان را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۳/۷ - ۰۸:۵۴
اگر ضعیف هستی این گونه ضعیف باش حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از توصیه های اخلاقی خود انسان ها را از حضور نزد گناهان و دوری از طاعت خداوند متعال نهی کردند.
۱۳۹۷/۳/۶ - ۰۸:۵۹
قاعده ترس از خدا و امید به او حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود قاعده ترس از خدا و امید به او را بیان کردند.
۱۳۹۷/۳/۵ - ۰۸:۵۳
ذکری برای ‌آمرزش گناهان ۵۰ سال حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در روایتی به نقل از پیامبر اسلام(ص) یکی از اسباب آمرزش گناهان را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۰۹:۰۴
یکی از پاداش های روزه داری حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی به نقل از پیامبر(ص) یکی از پاداش های الهی برای روزه داران را بیان کردند.
۱۳۹۷/۳/۲ - ۰۹:۲۰
تولدی دوباره با این دعا حوزه/ پیامبر اسلام(ص) دعایی برای لحظه افطار بیان فرمودند که هرکس آن را بخواند گناهانش آمرزیده می شود.
۱۳۹۷/۳/۱ - ۰۹:۰۵
صدقه‌ای برای تمام مردم حوزه/ پیامبر اسلام(ص) در یکی از سخنان خود راه نیکوکاری در حق تمام مردم را بیان کردند.
۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۰۸:۴۴
روزه در قبر چه می کند؟ حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود یکی از کارکرد های روزه پس از مرگ را بیان کردند.
۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۰۹:۰۶
تاثیر دوستی با احمق حوزه/ امیر المؤمنین(علیه السلام) دریکی از فرمایشات خود، مؤمنان را از دوستی با انسان احمق منع کردند.
۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۰۸:۴۵
سفری طولانی پیش روی همه حوزه/ امیرالمؤمنین(ع) در یکی از فرمایشات نورانی خود، انسان ها را به آماده شدن برای سفر طولانی آخرت تشویق کردند.
۱۳۹۷/۲/۲۷ - ۰۹:۳۳
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس