*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ \ ۹ شوال ۱۴۳۹ \ Sunday, June 24, 2018
پاداش ولایت پذیری اهل بیت(ع) در زمان غیبت حوزه/ امام زین العابدین علیه السلام در روایتی پاداش باقی ماندن بر ولایت اهل بیت(ع) در زمان غیبت را بیان فرمودند.
۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۰۷:۳۵
برترین های اهل محشر حوزه/ امام زین العابدین علیه السلام در روایتی برترین های اهل محشر را معرفی کردند و فرمودند این افراد به خاطر چه عملی برترین هستند و وارد بهشت می شوند.
۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۰۸:۰۱
سخت ترین ساعت برای انسان حوزه/ امام زین العابدین(ع) در حدیثی سخت ترین ساعات برای هر انسان معرفی کرد.
۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۰۸:۰۴
گواراترین جرعه از نگاه امام سجاد علیه السلام حوزه/ امام سجاد علیه السلام در حدیثی محبوب ترین جرعه ای که انسان فرو می برد و را معرفی کردند .
۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۰۸:۰۴
رازداران خداوند را بشناسیم حوزه/ امام سجاد علیه السلام در روایتی اهل بیت(ع) دروازه های نزدیکی به خدا و صراط مستقیم و رازداران خدا معرفی کردند.
۱۳۹۶/۷/۱۵ - ۰۸:۱۵
ملاک عمل سودمند حوزه/ امام سجاد (ع) در روایتی ملاک و معیار عمل سودمند را بیان فرمودند.
۱۳۹۶/۷/۱۳ - ۰۸:۱۱
فضیلت علم آموزی از زبان امام سجاد(ع) حوزه/ امام زین العابدین(ع) در روایتی به بیان فضیلت علم آموزی پرداخته اند .
۱۳۹۶/۷/۱۲ - ۰۸:۱۶
نشانه فقاهت حوزه/ امام رضا علیه السلام در روایتی نشانه های فهم عمیق دینی(فقه) را معرفی کردند.
۱۳۹۶/۷/۱۱ - ۰۸:۱۷
عقل چه کسی کامل تر است؟ حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی، ملاک کامل بودن عقل را بیان فرمودند .
۱۳۹۶/۷/۱۰ - ۰۸:۲۱
تمام شهدا به جایگاه این شهید غبطه می خورند حوزه/ امام سجاد علیه السلام در روایتی ضمن تجلیل از فداکاری و جانفشانی حضرت عباس علیه السلام به جایگاه آن حضرت در روز قیامت اشاره کرده اند .
۱۳۹۶/۷/۶ - ۰۸:۱۶
شرط بهرمندی از دانش حوزه / امام حسین علیه السلام در روایتی ارزش و نقش معرفت و محبت اهل بیت علیهم السلام را تبیین کردند .
۱۳۹۶/۷/۵ - ۰۸:۲۵
علت گریه طولانی امام سجاد(ع) حوزه/ یکی از ویژگی هایی که در سیره امام زین العابدین علیه السلام به چشم می خورد گریه طولانی ایشان برای مصیبت کربلا است که در برخی روایات به علت این گریه و اندوه طولانی اشاره شده است .
۱۳۹۶/۷/۴ - ۰۸:۲۱
اولین کسی که برای امام حسین(ع) غذای نذری داد حوزه/ روایت شده که پس از شهادت امام حسین علیه السلام، زنان بنی هاشم برای سیدالشهدا(ع) به عزاداری پرداختند و امام سجاد برای ‌آنها غذا تهیه می کردند.
۱۳۹۶/۷/۳ - ۰۸:۱۹
روایت امام سجاد (ع) از عاشورا حوزه/ امام زین العابدین(ع) در حدیثی به روز عاشورا و کژ اندیشی دشمنان امام حسین علیه السلام اشاره کرده اند .
۱۳۹۶/۷/۲ - ۰۷:۵۹
سزاوارترین زندانی حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در روایتی فرمودند: زبان سزاوارترین چیز برای زندانی شدن طولانی است.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۰۷:۵۷
چه چیز ایمان را تقویت می کند حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی در پاسخ به یکی از اصحاب خود،یکی از عوامل تقویت کننده ایمان را بیان فرمودند.
۱۳۹۶/۶/۳۰ - ۰۸:۳۳
خداوند چگونه نعمتش را پس می گیرد حوزه/ امام صادق علیه السلام در حدیثی زمان گرفته شدن نعمت از انسان توسط خداوند را تبیین فرموده اند.
۱۳۹۶/۶/۲۹ - ۰۹:۳۵
سه شادی مؤمن در دنیا حوزه/ پیامبر اسلام(ص) در روایتی خطاب به امیرالمؤمنین(ع) سه عامل شادی مؤمن در دنیا را معرفی کردند.
۱۳۹۶/۶/۲۸ - ۰۸:۲۸
چه کنیم خدا و مردم ما را دوست بدارند حوزه/ پیامبر اسلام(ص) در روایتی راهکاری را بیان فرمودند که در صورت عمل به آن خداوند و مردم ما را دوست خواهند داشت.
۱۳۹۶/۶/۲۷ - ۰۸:۴۱
افتخار مؤمن در دنیا و آخرت حوزه/ امام صادق(علیه السلام) در روایتی سه چیز را در دنیا و آخرت موجب افتخار و مباهات مؤمن دانستند.
۱۳۹۶/۶/۲۶ - ۰۸:۴۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس