*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۰ رمضان ۱۴۴۰ \ Sunday, May 26, 2019
حدیث روز | وصیتی زیبا از حضرت آدم به حضرت شیث (ع) حوزه/ حضرت آدم علیه السلام در وصیت خود به حضرت شیث او را از دل بستن به دنیای فانی بر حذر داشت.
۱۳۹۸/۲/۱۴ - ۰۸:۱۸
حدیث روز | حس امام صادق (ع) نسبت به حضرت حجت (عج) حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی از حس و حال خود نسبت به حضرت مهدی (عج) خبر دادند.
۱۳۹۸/۲/۱۳ - ۱۰:۲۶
حدیث روز | فرمانروا هم که باشی، باید این کار را انجام دهی حوزه/ امام علی علیه السلام در روایتی به تبیین جایگاه پدر و معلم پرداختند.
۱۳۹۸/۲/۱۲ - ۰۷:۱۶
حدیث روز | خداوند دوست دارد بنده را در این حالت ببیند حوزه/ نبی مکرم اسلام صلی الله علیه و آله در روایتی به یکی از علاقمندی های خداوند متعال به یک ویژگی بندگان اشاره کردند.
۱۳۹۸/۲/۱۱ - ۰۷:۵۹
حدیث روز | سبک حضور بانوی مسلمان در جامعه حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی به سبک حضور بانوی مسلمان در جامعه اشاره کردند.
۱۳۹۸/۲/۱۰ - ۰۷:۵۱
حدیث روز | سفارش لقمان به پسرش درباره مشورت حوزه/ سفارش لقمان به پسرش درباره مشورت را در حدیث روز امروز بخوانید.
۱۳۹۸/۲/۹ - ۰۷:۴۴
حدیث روز | رابطه میان گناهان کوچک و گناهان بزرگ حوزه/ امام رضا علیه السلام در روایتی گناهان كوچك را راهى به سوى گناهان كبيره بیان کردند.
۱۳۹۸/۲/۸ - ۰۷:۴۹
حدیث روز | راهکاری برای تحکیم دوستی حوزه/ امام صادق علیه السلام در حدیثی به ارائه راهکاری برای استواری و تحکیم دوستی پرداختند.
۱۳۹۸/۲/۷ - ۰۷:۳۴
حدیث روز | هشت خصلت خوب برای مؤمن حوزه/ امام جعفر صادق علیه السلام در روایتی به هشت خصلت و صفت خوب برای مؤمن اشاره کردند.
۱۳۹۸/۲/۶ - ۰۸:۲۶
حدیث روز | محبوب ترين كارها نزد خداى متعال حوزه/ امام محمد باقر علیه السلام در روایتی به بیان یکی از محبوب ترین کارها نزد خداوند متعال پرداختند.
۱۳۹۸/۲/۵ - ۰۸:۲۶
حدیث روز | با برکت ترین غذا برای کودک حوزه/ امام علی علیه السلام در کتاب شریف کافی با برکت ترین غذا برای کودک را بیان کردند.
۱۳۹۸/۲/۴ - ۰۷:۲۱
حدیث روز | راهکاری برای دوری از پرداختن به عیب دیگران حوزه/ امام علی علیه السلام در روایتی راهکاری برای دوری از پرداختن به عیب دیگران بیان کردند.
۱۳۹۸/۲/۳ - ۰۷:۳۲
فضیلت شیعیان زمان غیبت حوزه/ پیامبر اکرم در یکی از سخنان نورانی خود فضیلت و برتری مؤمنان و شیعیان آخرالزمان را بیان کردند.
۱۳۹۸/۲/۲ - ۰۷:۴۶
دعایی برای نجات در عصر غیبت حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود دعای غریق را برای نجات شیعیان از شبهات و فتنه های عصر غیبت توصیه کردند.
۱۳۹۸/۱/۳۱ - ۰۸:۱۸
بهترین جرعه حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود بهترین جرعه برای انسان را معرفی کردند.
۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۰۸:۱۱
ملاک سنجش افراد حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود ملاک سنجیدن خوبی و نیکوکاری افراد را بیان کردند.
۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۰۷:۴۸
فایده حجامت برای بدن و عقل حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از سخنان حکیمانه خود برخی فوائد حجامت را بیان کردند.
۱۳۹۸/۱/۲۷ - ۰۸:۰۶
کم بهره ترین مردم از نعمت راحتی حوزه/ امام حسن عسکری علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود کم بهره ترین انسانها از نعمت راحتی را معرفی کردند.
۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۰۷:۴۳
پاداش نیکی به خاندان پیامبر(ص) حوزه/ رسول خدا (ص) در یکی از سخنان نورانی خود پاداش نیکوکاری در حق اهل بیت علیهم السلام خود را بیان کردند.
۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۰۷:۴۳
راهی برای اجابت دعا در گرفتاری حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود راهی برای استجابت دعا هنگام گرفتاری بیان کردند.
۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۰۷:۳۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس