*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ \ ۷ ذو الحجة ۱۴۳۹ \ Sunday, August 19, 2018
شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷  -  ۰۸:۴۲
نعمت های خدا را نپوشانیم حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود مؤمنان را به اظهار نعمت های الهی تشویق کردند.
بهتر از ثروت چیست؟ حوزه/ امام باقر علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود دو نعمت بهتر از ثروت را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۵/۳ - ۰۹:۲۱
دو اثر منفی موسیقی حرام حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان ارزشمند خود دو پیامد منفی گوش دادن به موسیقی حرام را بیان کردند.
۱۳۹۷/۵/۲ - ۰۷:۲۹
چنین نیازی برای مؤمن زشت است حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی حاجتی که موجب خواری بشود را برای مؤمن زشت دانستند.
۱۳۹۷/۵/۱ - ۰۷:۳۵
برترین نعمتی که خداوند به بندگان داده حوزه/ رسول گرامی اسلام در یکی از سخنان نورانی خود عقل را برترین نعمت خداوند معرفی کردند که میان بندگان توزیع شده است.
۱۳۹۷/۴/۳۱ - ۰۷:۲۹
بیشترین شفا در این دانه است حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود علت قرار گرفتن جو به عنوان غذای پیامبران را بیان کردند.
۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۰۷:۴۴
عوامل راحتی بدن، روح و عقل حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود عامل راحتی بدن، روح و عقل را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۴/۲۸ - ۰۸:۱۲
خداوند این افراد را حقیر می‌کند حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از فرمایشات نورانی خود مؤمنان را از تحقیر مؤمن فقیر نهی کردند.
۱۳۹۷/۴/۲۷ - ۰۸:۴۵
بهترین و بدترین زمان مصرف گردو حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از روایات نورانی خود بهترین و بدترین زمان مصرف گردو را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۰۷:۲۳
نزدیک‌ترین حالت به کفر حوزه/ امام باقر علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود نزدیک ترین حالت های بنده به کفر را بیان کردند.
۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۰۷:۲۵
عهدنامه خدا با بندگان حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی قرآن را عهدنامه خداوند با بندگان دانستند و مسلمانان را به قرائت روزانه قرآن کریم دعوت کردند.
۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۰۸:۱۷
قرآن نیاموخته از دنیا نرویم حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از روایت های نورانی خود مؤمنان را به فراگیری قرآن تشویق کردند.
۱۳۹۷/۴/۲۳ - ۰۷:۴۳
پاداش عمل در این روز چند برابر است حوزه/ امام باقر علیه السلام در یکی از فرمایشات خود مؤمنان را به عبادت در روز جمعه تشویق کردند و پاداش عمل در این روز را چند برابر دانستند.
۱۳۹۷/۴/۲۱ - ۰۸:۵۰
دوست خود را امتحان کنید حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از فرمایشات خود دو ویژگی را برای امتحان دوست معرفی کردند.
۱۳۹۷/۴/۲۰ - ۰۸:۳۳
چگونه از مرگ نترسیم حوزه/ پیامبر اسلام (ص) در روایتی یکی از دلایل ترس انسان ها از مرگ را بیان کردند.
۱۳۹۷/۴/۱۹ - ۰۸:۰۵
درگوشی صحبت نکنیم حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از توصیه های اخلاقی خود یکی از آداب دوستی و همراهی میان مؤمنان را بیان کردند.
۱۳۹۷/۴/۱۷ - ۰۷:۴۳
با چه کسی دوست شویم حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی یکی از شرایط انتخاب دوست را بیان کردند.
۱۳۹۷/۴/۱۶ - ۰۷:۴۳
عذر دیگران را بپذیریم حوزه / امام سجاد علیه السلام در روایتی به یکی از سیره های پسندیده اخلاقی در پذیرش عذر دیگران اشاره کرده اند .
۱۳۹۷/۴/۱۴ - ۰۸:۵۱
عاقبت تجسس در کار مردم حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از فرمایشات خود یکی از پیامدهای منفی کنجکاوی و تجسس در کار مردم را بیان کردند.
۱۳۹۷/۴/۱۳ - ۰۸:۱۰
عامل تثبیت ایمان حوزه/ امام صادق علیه السلام در پاسخ به پرسش یکی از یاران خود عامل تثبیت ایمان را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۴/۱۲ - ۰۹:۰۳
راه اجابت دعا در زمان سختی حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از روایات نورانی خود راه اجابت دعا در زمان سختی ها و مشکلات را بیان کردند.
۱۳۹۷/۴/۱۱ - ۰۷:۴۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس