*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷ \ ۱۶ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Tuesday, January 22, 2019
راهکار جلوگیری از حوادث ناگوار حوزه/ رسول خدا صلی الله علیه وآله در حدیثی راهکار پیشگیری از بلا و اتفاقات ناگوار را بیان فرموده اند.
۱۳۹۷/۹/۱۵ - ۰۸:۴۵
خداوند این درها را باهم می‌گشاید حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در روایتی سنت الهی در مورد روزی دادن، اجابت دعا و آمرزش گناهان را بیان کردند.
۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۰۹:۱۴
جنس لباسمان چه باشد؟ حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود مؤمنان را به پوشیدن لباس پنبه ای تشویق کردند و آن را لباس پیامبر(ص) و اهل بیت(ع) دانستند.
۱۳۹۷/۹/۱۳ - ۰۷:۴۵
خاصیت کرفس در سخن پیامبر(ص) حوزه/ پیامبر اکرم(ص) در یکی از سخنان حکیمانه خود ضمن تشویق به استفاده از کرفس، بخشی از خواص آن را نیز بیان کردند.
۱۳۹۷/۹/۱۲ - ۰۸:۱۰
نصیحت امام کاظم(ع) به هارون‌الرشید حوزه/ امام کاظم علیه السلام در پاسخ به نامه هارون الرشید که از ایشان تقاضای موعظه ای کوتاه نموده بود وی را نصیحت کردند.
۱۳۹۷/۹/۱۱ - ۰۷:۳۴
کاری که رزق را سرازیر می‌کند حوزه/ امام باقر علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود یکی از اسباب فزونی رزق و روزی را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۹/۱۰ - ۰۹:۰۰
سزاوارترین انسان ها به شفاعت پیامبر(ص) حوزه/ پیامبر اکرم(ص) در یکی از سخنان نورانی خود نزدیک ترین انسان ها به خود در روز قیامت و سزاوارترین آنها به شفاعت خود را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۹/۸ - ۰۸:۰۳
این‌گونه رازدار باشیم حوزه/ امیرالمؤمنین(ع) در روایتی فرزند خود امام حسن(ع) را به رازداری و حفظ اسرار دیگران توصیه کردند.
۱۳۹۷/۹/۷ - ۰۹:۰۷
چرا اشک نداریم؟ حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود علت قساوت دل و کم شدن اشک انسان را بیان کردند.
۱۳۹۷/۹/۶ - ۰۷:۳۲
خداوند این افراد را بیشتر سرزنش می کند حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود به سرزنش عالمان بی عمل پرداختند.
۱۳۹۷/۹/۵ - ۰۷:۳۰
اینگونه خدا دوستمان دارد حوزه/ پیامبر اسلام(ص) در یکی از سخنان نورانی خود محبوبترین بندگان نزد خدای متعال را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۹/۳ - ۰۷:۴۷
ذکری که گناهان را نابود می‌کند حوزه/ امام رضا علیه السلام در روایتی، یکی از آثار و برکات ذکر صلوات را بیان کردند.
۱۳۹۷/۹/۱ - ۰۸:۰۱
پیامبر(ص) اینگونه متواضع بود حوزه/ یکی از ویژگی های رفتاری پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله، تواضع ایشان است به گونه ای که اصحاب پیامبر به رفتارهای متواضعانه ایشان اشاره کرده اند.
۱۳۹۷/۸/۳۰ - ۰۷:۲۸
زنده ای در میان مردگان حوزه/ پیامبر اسلام (ص) در یکی از سخنان نورانی خود برتری و فضیلت جوینده دانش را بر دیگران بیان کردند.
۱۳۹۷/۸/۲۹ - ۰۷:۵۴
دستوری برای آسان شدن مرگ حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود دستوری برای آسان شدن سکرات مرگ و رهایی از فقر بیان کردند.
۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۰۷:۴۵
کسی که بلا را از شیعیان دور می‌سازد حوزه/ امام زمان علیه السلام در روایتی به بیان بخشی از فضائل و برکات وجودی خویش پرداخته اند .
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۰۷:۴۴
هرکس او را بشناسد دوستش می‌دارد حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود بخشی از ویژگی های رفتاری پیامبر اسلام را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۰۷:۴۱
ویژگی بهترین دوست حوزه/ امام حسن عسکری علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود، ویژگی دوست خوب را بیان کردند.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۰۸:۱۹
کاری برای بی نیازی و دوری از فقر حوزه/ پیامبر اسلام (ص) در یکی از سخنان نورانی خود یکی از اسباب بی نیازی و فقر را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۰۷:۱۸
خانه ای بر روی شن حوزه/ پیامبر گرامی اسلام در یکی از سخنان نورانی خود عبادت به همراه حرام خواری را بی فایده دانستند.
۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۰۷:۳۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس