*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ \ ۹ ذو الحجة ۱۴۳۹ \ Tuesday, August 21, 2018
شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷  -  ۰۸:۴۲
نعمت های خدا را نپوشانیم حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود مؤمنان را به اظهار نعمت های الهی تشویق کردند.
راه اجابت دعا در زمان سختی حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از روایات نورانی خود راه اجابت دعا در زمان سختی ها و مشکلات را بیان کردند.
۱۳۹۷/۴/۱۱ - ۰۷:۴۵
محبوب‌ترین خانه نزد خدای متعال حوزه/ رسول خدا (ص) در یکی از سخنان نورانی خود یکی از محبوب ترین کارها نزد خدای متعال را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۰۸:۰۴
ارزش احترام به همسران حوزه/ امام باقر علیه السلام در روایتی ارزشمندی توجه به همسران را بیان کردند.
۱۳۹۷/۴/۹ - ۰۸:۳۷
میزان عنایت اهل بیت(ع) به شیعیان حوزه/ امام کاظم علیه السلام در روایتی میزان اهتمام اهل بیت علیهم السلام به شیعیان خود را بیان کردند.
۱۳۹۷/۴/۷ - ۰۸:۱۴
نعمت ها را از خود نرانیم حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود شکر نعمت را موجب دریافت کامل نعمت دانستند.
۱۳۹۷/۴/۶ - ۰۷:۳۷
تشبیه جالب امام صادق علیه السلام از عالمان بی عمل حوزه / امام صادق علیه السلام در روایتی اثر منفی عملکرد عالمان بی عمل را بیان کردند .
۱۳۹۷/۴/۵ - ۰۹:۱۷
پاداشی که پس از مرگ نیز به انسان می‌رسد حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی سه نوع پاداش را معرفی کردند که پس از مرگ مؤمن نیز به نامه عمل او افزوده می شود.
۱۳۹۷/۴/۴ - ۰۷:۴۸
سه نگرانی پیامبر(ص) در مورد امتش حوزه/ پیامبر اسلام(ص) در یکی از سخنان هدایتگر خود سه نگرانی در مورد مسلمانان پس از خود را بیان کردند.
۱۳۹۷/۴/۳ - ۰۷:۲۷
سطح زندگی پیشوایان عادل حوزه/ امام علی علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود سطح زندگی پیشوایان عادل را تعریف کردند.
۱۳۹۷/۴/۲ - ۰۹:۳۱
ذکری که کتاب اعمال را نورانی می کند حوزه /امام صادق علیه السلام در روایتی سبب نورانیت کتاب اعمال انسان را بیان کردند .
۱۳۹۷/۳/۳۱ - ۰۸:۲۸
نتیجه خودپسندی حوزه/ امام علی علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود انسان ها را از خودپسندی نهی کردند.
۱۳۹۷/۳/۳۰ - ۰۸:۱۳
پاداش ولایت‌پذیری اهل بیت(ع) در زمان غیبت حوزه/ امام زن العابدین علیه السلام در روایتی پاداش عظیم استواری در راه ولایت اهل بیت(ع) در زمان غیبت امام زمان علیه السلام را بیان کردند.
۱۳۹۷/۳/۲۹ - ۰۸:۱۵
برتری نماز با استعمال عطر حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از روایات نورانی خود برتری نماز همراه با استعمال عطر را تبیین کردند.
۱۳۹۷/۳/۲۸ - ۰۷:۳۵
کفاره غیبت چیست؟ حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی به نقل از پیامبر اسلام (ص) کفاره غیبت را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۳/۲۷ - ۰۷:۳۶
بدتر از بدترین مردم چه کسی است؟ حوزه/ پیامبر اسلام در یکی از سخنان حکیمانه خود بدترین انسان ها را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۰۸:۳۲
نگاهی که عبادت است حوزه/ امام زین العابدین علیه السلام در یکی از فرمایشات خود پاداش نگاه محبت آمیز به برادر مؤمن را بیان کردند.
۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۰۸:۳۹
موعظه در این افراد اثر ندارد حوزه/ امام باقر علیه السلام در یکی از فرمایشات نورانی خود شرط تاثیر گذاری موعظه در انسان را بیان کردند.
۱۳۹۷/۳/۲۲ - ۰۹:۰۳
عاقبت عالِم بی عمل! حوزه/ رسول خدا صلی الله علیه وآله، عاقبت عالِم بی عمل را بیان فرمودند.
۱۳۹۷/۳/۲۱ - ۱۰:۵۵
ارزش های پنچ گانه انسانی در کلام حضرت عیسی(ع) حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در روایتی به نقل از حضرت عیسی(ع) پنج ویژگی خوب انسانی را بیان کردند.
۱۳۹۷/۳/۲۰ - ۰۸:۲۷
ویژگی روز مظلوم حوزه/ امیر المؤمنین علی علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود روز چیره شدن مظلوم بر ظالم[قیامت] را بسیار سخت توصیف کردند.
۱۳۹۷/۳/۱۹ - ۰۹:۱۹
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس