*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ \ ۱۴ رمضان ۱۴۴۰ \ Monday, May 20, 2019
نتیجه ترجیح دادن خواست خداوند حوزه/ امام باقر علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود پاداش و نتیجه عظیم ترجیح دادن خواست خداوند بر خواسته های نفس را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۰۷:۳۴
ذکری برای خیر دنیا و آخرت حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود یکی از اذکار پرفضیلت برای تعقیبات نماز را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۷:۵۷
عملی با پاداش ۹۰۰ سال عبادت حوزه. پیامبر اکرم(ص) در یکی از سخنان نورانی خود پاداش عظیم روزه سه روز پیاپی از ماه های حرام را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۰۷:۳۷
سه عامل تقویت حافظه و دفع بیماری حوزه/ پیامبر اکرم در وصیت خود به امام علی علیه السلام سه عامل تقویت حافظه و دفع بیماری را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۰۷:۳۵
ضمانت بهشت از سوی پیامبر در مقابل انجام شش عمل حوزه/ پیامبر اسلام(ص) فرمودند این شش توصیه را از من بپذیرید تا من هم بهشت را برای شما ضمانت کنم.
۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۰۸:۴۷
یک توصیه برای سلامتی حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود یکی از دستورات مهم اسلامی برای حفظ سلامتی را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۷:۴۲
نقلی از روایت "مدینة العلم" حوزه/ پیامبر اسلام در روایتی تنها راه دسترسی به علم را وجود مبارک امیرالمؤمنین علیه السلام معرفی کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۰۷:۲۹
سه پاداش تمام نشدنی حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود سه پاداش را معرفی کردند که پس از مرگ نیز به انسان ملحق می شود.
۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۰۸:۱۴
سه نشانه حسود حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود سه نشانه حسود را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۰۸:۵۵
معامله ای برای دوری از فقر حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود یکی از راه های برطرف شدن تنگدستی و فقر را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۰۷:۲۸
نتیجه خودپسندی حوزه/ امام علی علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود انسان ها را از خودپسندی نهی کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۰۸:۳۹
سه نشانه اسراف‌کار حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود سه نشانه اسراف‌کار را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۸ - ۰۹:۴۶
پاداش حضرت فاطمه(س) برای زائران قبر امام حسین(ع) حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی یکی از آثار و برکات زیارت قبر مطهر سیدالشهدا (ع) را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۷ - ۰۸:۴۹
حدیث روز | بدترین توشه آخرت حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود بدترین توشه آخرت را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۶ - ۰۷:۵۲
هدیه ای که به همه می‌رسد حوزه/ پیامبر اکرم(ص) در یکی از سخنان نورانی خود هدیه ای را معرفی کردند که مومن می تواند از آن به همه انسانها ببخشد.
۱۳۹۷/۱۲/۵ - ۰۷:۴۳
بهترین بندگان خدا حوزه/ امام باقر علیه السلام در روایتی، بهترین بندگان خدای متعال از نظر پیامبر اکرم (ص) را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۴ - ۰۷:۳۶
سه نگرانی پیامبر(ص) درباره امت خود حوزه/ پیامبر اکرم (ص) در یکی از سخنان نورانی خود سه نگرانی خود درباره مسلمانان پس از خود را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۰۸:۱۶
هفت فایده محبت پیامبر(ص) و اهل بیت(ع) حوزه/ پیامبر اکرم (ص) در یکی از سخنان نورانی خود محبت و دوست داشتن خود و اهل بیت بزرگوار خود را در هفت موقع هولناک سودمند دانستند.
۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۰۷:۲۳
نسخه پیامبر اکرم(ص) برای شادابی بدن حوزه / پيامبر خدا صلی الله علیه و آله فرمودند : سه چيز موجب شادابی و سرزندگی بدن مى‏‌شود.
۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۰۸:۴۹
خورش مورد علاقه پیامبر(ص) حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی، محبوبترین خورش نزد پیامبر (ص) را معرفی کرد و آن را غذای پیامبران دانست.
۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۰۷:۳۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس