*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ \ ۱۰ صفر ۱۴۴۰ \ Friday, October 19, 2018
چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷  -  ۰۷:۴۴
راهی برای برآورده شدن حاجت حوزه/ پیامبر اسلام (ص) در یکی از سخنان نورانی خود توجه به یتیم و محبت به او را مایه نرمی دل و برآورده شدن حاجت دانستند.
مفیدترین سبزی زمین حوزه/ امام صادق (ع) در یکی از روایات نورانی خود مؤمنان را به مصرف سبزی "خرفه" تشویق کردند.
۱۳۹۷/۵/۱۰ - ۰۷:۳۵
زینت قرآن چیست؟ حوزه/ پیامبر اسلام (ص) در یکی از سخنان نورانی خود، زینت قرآن را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۵/۹ - ۰۷:۳۱
گرانی چنین می‌کند حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود برخی تاثیرات منفی گرانی بر فرد و جامعه را بیان کردند.
۱۳۹۷/۵/۸ - ۰۸:۳۳
خواص مویز برای جسم و روح حوزه/ پیامبر اسلام (ص) در یکی از روایات نورانی خود برخی خواص مویز را بیان کردند.
۱۳۹۷/۵/۷ - ۰۷:۳۴
سه فایده سکوت حوزه/ امام رضا علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود برخی فوائد سکوت را بیان کردند.
۱۳۹۷/۵/۶ - ۰۷:۲۸
اولین هدیه خدا به مؤمنی که از دنیا رفته حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از روایات نورانی خود اولین هدیه خداوند متعال به مؤمنی که از دنیا رفته را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۵/۴ - ۰۸:۰۱
بهتر از ثروت چیست؟ حوزه/ امام باقر علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود دو نعمت بهتر از ثروت را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۵/۳ - ۰۹:۲۱
دو اثر منفی موسیقی حرام حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان ارزشمند خود دو پیامد منفی گوش دادن به موسیقی حرام را بیان کردند.
۱۳۹۷/۵/۲ - ۰۷:۲۹
چنین نیازی برای مؤمن زشت است حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی حاجتی که موجب خواری بشود را برای مؤمن زشت دانستند.
۱۳۹۷/۵/۱ - ۰۷:۳۵
برترین نعمتی که خداوند به بندگان داده حوزه/ رسول گرامی اسلام در یکی از سخنان نورانی خود عقل را برترین نعمت خداوند معرفی کردند که میان بندگان توزیع شده است.
۱۳۹۷/۴/۳۱ - ۰۷:۲۹
بیشترین شفا در این دانه است حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود علت قرار گرفتن جو به عنوان غذای پیامبران را بیان کردند.
۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۰۷:۴۴
عوامل راحتی بدن، روح و عقل حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود عامل راحتی بدن، روح و عقل را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۴/۲۸ - ۰۸:۱۲
خداوند این افراد را حقیر می‌کند حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از فرمایشات نورانی خود مؤمنان را از تحقیر مؤمن فقیر نهی کردند.
۱۳۹۷/۴/۲۷ - ۰۸:۴۵
بهترین و بدترین زمان مصرف گردو حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از روایات نورانی خود بهترین و بدترین زمان مصرف گردو را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۰۷:۲۳
نزدیک‌ترین حالت به کفر حوزه/ امام باقر علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود نزدیک ترین حالت های بنده به کفر را بیان کردند.
۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۰۷:۲۵
عهدنامه خدا با بندگان حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی قرآن را عهدنامه خداوند با بندگان دانستند و مسلمانان را به قرائت روزانه قرآن کریم دعوت کردند.
۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۰۸:۱۷
قرآن نیاموخته از دنیا نرویم حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از روایت های نورانی خود مؤمنان را به فراگیری قرآن تشویق کردند.
۱۳۹۷/۴/۲۳ - ۰۷:۴۳
پاداش عمل در این روز چند برابر است حوزه/ امام باقر علیه السلام در یکی از فرمایشات خود مؤمنان را به عبادت در روز جمعه تشویق کردند و پاداش عمل در این روز را چند برابر دانستند.
۱۳۹۷/۴/۲۱ - ۰۸:۵۰
دوست خود را امتحان کنید حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از فرمایشات خود دو ویژگی را برای امتحان دوست معرفی کردند.
۱۳۹۷/۴/۲۰ - ۰۸:۳۳
چگونه از مرگ نترسیم حوزه/ پیامبر اسلام (ص) در روایتی یکی از دلایل ترس انسان ها از مرگ را بیان کردند.
۱۳۹۷/۴/۱۹ - ۰۸:۰۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس