*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ \ ۱۳ جمادى الثانية ۱۴۴۰ \ Monday, February 18, 2019
کاری برای بی نیازی و دوری از فقر حوزه/ پیامبر اسلام (ص) در یکی از سخنان نورانی خود یکی از اسباب بی نیازی و فقر را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۰۷:۱۸
خانه ای بر روی شن حوزه/ پیامبر گرامی اسلام در یکی از سخنان نورانی خود عبادت به همراه حرام خواری را بی فایده دانستند.
۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۰۷:۳۶
جایی که بخل خوب است حوزه/ پیامبر اسلام (ص) در توصیه های خود به ابوذر به او توصیه کردند در این مورد بخیل و محاسبه گر باشد.
۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۰۷:۵۴
سه چیز که خوشی زندگی را می‌برد حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود سه عاملی که خوشی زندگی را از بین می برند را معرفی کردند .
۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۰۷:۲۲
ناتوان‌ترین انسان‌ها حوزه/ امیرالمؤمنین علی علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود ناتوان‌ترین انسان ها را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۰۸:۴۴
پاداش دفاع از آبروی مسلمان حوزه/ پیامبر اسلام(ص) در یکی از سخنان نورانی خود پاداش دفاع از آبروی مسلمان را بیان کردند.
۱۳۹۷/۸/۱۷ - ۰۷:۰۵
این افراد شایستگی رهبری دارند حوزه/ پیامبر اسلام(ص) در یکی از سخنان نورانی خود فضیلت پرهیزکاران و فقها را بیان کردند.
۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۰۷:۵۹
بدحال ترین مردم حوزه/ امام علی علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود بدحال ترین مردم را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۸/۱۴ - ۰۷:۵۸
اثر همنشینی با بدان حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود انسان ها را از همنشینی با بدان و اشرار نهی کردند.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۰۷:۴۰
پاداش خدمت به خاندان پیامبر(ص) حوزه/ امام رضا (ع) در روایتی به نقل از پیامبر (ص)فرمود: رسول خدا (ص) در روز قیامت این چهار گروه را شفاعت می کنند.
۱۳۹۷/۸/۱۲ - ۰۷:۴۱
پاداش حضرت فاطمه(س) برای زائران قبر امام حسین(ع) حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی یکی از آثار و برکات زیارت قبر مطهر سیدالشهدا (ع) را بیان کردند.
۱۳۹۷/۸/۹ - ۰۹:۵۷
پدر و مادر همه خوبي ها حوزه / امام حسن عليه السلام در حدیثی ، انسانها را به دو امر مهم سفارش فرمودند.
۱۳۹۷/۸/۷ - ۰۸:۲۶
راهی برای زیارت از راه دور حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود روشی برای زیارت اهل بیت علیهم السلام از راه دور را بیان کردند.
۱۳۹۷/۸/۶ - ۰۷:۴۶
ادب زیارت امام حسین(ع) حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از فرمایشات نورانی خود بخشی از آداب زیارت امام حسین علیه السلام را بیان کردند.
۱۳۹۷/۸/۵ - ۰۸:۰۵
کسی که می تواند ۱۰۰ نفر را شفاعت کند حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود به بیان فضیلت زائران امام حسین علیه السلام در قیامت پرداختند.
۱۳۹۷/۸/۳ - ۰۷:۱۲
این افراد ۴۰ سال زودتر به بهشت می‌روند حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود فضیلت زائران امام حسین علیه السلام را بیان کردند.
۱۳۹۷/۸/۲ - ۰۷:۴۷
آرزوی تمام انسان ها در قیامت حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود یکی از فضائل و برکات زیارت امام حسین (ع) در روز قیامت را بیان کردند.
۱۳۹۷/۸/۱ - ۰۷:۴۴
شگردی برای پیاده روی حوزه/ پیامبر اسلام(ص) در یکی از سخنان حکیمانه خود روشی برای رهایی از خستگی پیاده روی را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۷/۳۰ - ۰۷:۳۵
پاداش زیارت امام حسین(ع) با پای پیاده حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از روایات نورانی خود پاداش زیارت امام حسین علیه السلام با پای پیاده را بیان کردند.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۰۷:۳۵
قدمی برای هم‌جواری با پیامبر(ص) حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود یکی از پاداش های زیارت امام حسین علیه السلام را بیان کردند.
۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۰۷:۳۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس