*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷ \ ۱۷ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Wednesday, January 23, 2019
گرانی چنین می‌کند حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود برخی تاثیرات منفی گرانی بر فرد و جامعه را بیان کردند.
۱۳۹۷/۵/۸ - ۰۸:۳۳
خواص مویز برای جسم و روح حوزه/ پیامبر اسلام (ص) در یکی از روایات نورانی خود برخی خواص مویز را بیان کردند.
۱۳۹۷/۵/۷ - ۰۷:۳۴
سه فایده سکوت حوزه/ امام رضا علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود برخی فوائد سکوت را بیان کردند.
۱۳۹۷/۵/۶ - ۰۷:۲۸
اولین هدیه خدا به مؤمنی که از دنیا رفته حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از روایات نورانی خود اولین هدیه خداوند متعال به مؤمنی که از دنیا رفته را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۵/۴ - ۰۸:۰۱
بهتر از ثروت چیست؟ حوزه/ امام باقر علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود دو نعمت بهتر از ثروت را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۵/۳ - ۰۹:۲۱
دو اثر منفی موسیقی حرام حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان ارزشمند خود دو پیامد منفی گوش دادن به موسیقی حرام را بیان کردند.
۱۳۹۷/۵/۲ - ۰۷:۲۹
چنین نیازی برای مؤمن زشت است حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی حاجتی که موجب خواری بشود را برای مؤمن زشت دانستند.
۱۳۹۷/۵/۱ - ۰۷:۳۵
برترین نعمتی که خداوند به بندگان داده حوزه/ رسول گرامی اسلام در یکی از سخنان نورانی خود عقل را برترین نعمت خداوند معرفی کردند که میان بندگان توزیع شده است.
۱۳۹۷/۴/۳۱ - ۰۷:۲۹
بیشترین شفا در این دانه است حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود علت قرار گرفتن جو به عنوان غذای پیامبران را بیان کردند.
۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۰۷:۴۴
عوامل راحتی بدن، روح و عقل حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود عامل راحتی بدن، روح و عقل را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۴/۲۸ - ۰۸:۱۲
خداوند این افراد را حقیر می‌کند حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از فرمایشات نورانی خود مؤمنان را از تحقیر مؤمن فقیر نهی کردند.
۱۳۹۷/۴/۲۷ - ۰۸:۴۵
بهترین و بدترین زمان مصرف گردو حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از روایات نورانی خود بهترین و بدترین زمان مصرف گردو را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۰۷:۲۳
نزدیک‌ترین حالت به کفر حوزه/ امام باقر علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود نزدیک ترین حالت های بنده به کفر را بیان کردند.
۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۰۷:۲۵
عهدنامه خدا با بندگان حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی قرآن را عهدنامه خداوند با بندگان دانستند و مسلمانان را به قرائت روزانه قرآن کریم دعوت کردند.
۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۰۸:۱۷
قرآن نیاموخته از دنیا نرویم حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از روایت های نورانی خود مؤمنان را به فراگیری قرآن تشویق کردند.
۱۳۹۷/۴/۲۳ - ۰۷:۴۳
پاداش عمل در این روز چند برابر است حوزه/ امام باقر علیه السلام در یکی از فرمایشات خود مؤمنان را به عبادت در روز جمعه تشویق کردند و پاداش عمل در این روز را چند برابر دانستند.
۱۳۹۷/۴/۲۱ - ۰۸:۵۰
دوست خود را امتحان کنید حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از فرمایشات خود دو ویژگی را برای امتحان دوست معرفی کردند.
۱۳۹۷/۴/۲۰ - ۰۸:۳۳
چگونه از مرگ نترسیم حوزه/ پیامبر اسلام (ص) در روایتی یکی از دلایل ترس انسان ها از مرگ را بیان کردند.
۱۳۹۷/۴/۱۹ - ۰۸:۰۵
درگوشی صحبت نکنیم حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از توصیه های اخلاقی خود یکی از آداب دوستی و همراهی میان مؤمنان را بیان کردند.
۱۳۹۷/۴/۱۷ - ۰۷:۴۳
با چه کسی دوست شویم حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی یکی از شرایط انتخاب دوست را بیان کردند.
۱۳۹۷/۴/۱۶ - ۰۷:۴۳
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس