*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ \ ۱۱ محرم ۱۴۴۰ \ Friday, September 21, 2018
چهارشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۷  -  ۰۷:۴۶
پاداش اطعام در عید غدیر حوزه/ امام رضا علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود پاداش اطعام مؤمنان در روز عید غدیر را بیان کردند.
چهار سفارش خداوند به حضرت موسی علیه السلام حوزه/ خداوند متعال حضرت موسی را به چهار چیز سفارش کرد .
۱۳۹۶/۱۲/۵ - ۰۷:۳۱
حاجت خواستن نزد قبر والدین حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در روایتی ضمن بیان فضیلت زیارت قبر مؤمنان، حاجت خواستن از خداوند نزد قبر پدر یا مادر را امری مطلوب دانستند.
۱۳۹۶/۱۲/۳ - ۰۸:۰۶
چگونه از بوی بد گناهان رها شویم ؟ حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در روایتی مؤمنان را به توبه و استغفار تشویق کردند و آن را مانع رسوایی انسان معرفی کردند.
۱۳۹۶/۱۲/۲ - ۰۸:۳۲
سفارش امیرالمؤمنین(ع) برای خرید خانه حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در روایتی به بیان اهمیّت رفیق همسفر و همسایه های خانه پرداختند.
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۰۸:۳۳
این‌گونه رازدار باشیم حوزه/ امیرالمؤمنین(ع) در روایتی فرزند خود امام حسن(ع) را به رازداری و حفظ اسرار دیگران توصیه کردند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۰۷:۳۲
سفارش پیامبر(ص) درباره خوردن نمک حوزه/ پیامبر اسلام(ص) در روایتی خطاب به امیرالمؤمنین(ع) به بیان خواص نمک پرداختند و ایشان را به خوردن نمک پیش و پس از غذا توصیه کردند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۰۷:۳۹
پنج شرط دوستی حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی شرایط کمال دوستی را بیان کردند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۰۸:۰۴
سیره پیامبر(ص) در اهتمام به استغفار حوزه / امام صادق علیه السلام در روایتی سیره و روش پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله وسلم در اهتمام به استغفار بیان داشته اند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۹:۰۵
ضمانت بهشت از سوی پیامبر در مقابل انجام شش عمل حوزه/ پیامبر اسلام(ص) فرمودند این شش توصیه را از من بپذیرید تا من هم بهشت را برای شما ضمانت کنم.
۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۰۸:۲۸
مقدمه ایمنی از گناهان حوزه/ امام باقر علیه السلام در روایتی زبان را کلید هر خوبی و بدی دانستند و مؤمنان را به حفظ زبان دعوت کردند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۰۷:۵۶
سه کاری که حضرت زهرا (س) انجام آنها را دوست داشت حوزه/ حضرت زهرا سلام الله علیها در روایتی انجام سه کاری که در دنیا دوست داشتند انجام دهند را بیان کرده اند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۰۸:۴۲
چگونه گناه نکنیم؟ حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در روایتی یکی از عوامل ارتکاب گناهان را معرفی کردند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۰۸:۱۸
چند پند خودسازی از امیرالمؤمنین(ع) حوزه/ امیر المؤمنین علیه السلام در روایتی انسان ها را به خداترسی و یاد مرگ سفارش کردند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۰۷:۵۶
سه ویژگی مورد نیاز مومن حوزه: امام جواد علیه السلام در روایتی سه ویژگی مورد نیاز مؤمن را بیان کردند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۰۷:۵۳
شش مجازات زناکار در دنیا و آخرت حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی شش مجازات زناکار در دنیا و آخرت را بیان کردند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۰۷:۴۶
پایین ترین و بالاترین دانش حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در روایتی ضمن معرفی پایین ترین و برترین دانش ها انسان ها را به عمل دانش خود تشویق کردند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۰۷:۵۱
عزیزترین انسانها نزد پیامبر(ص) حوزه/ پیامبر اسلام(ص) در روایتی عزیزترین انسانها نزد خود را معرفی کردند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۰۸:۲۱
آبی بر آتش گناهان حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در روایتی برخی آثار سلام و صلوات بر پیامبر(ص) و دوست داشتن ایشان را بیان کردند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۰۷:۵۶
کاری که موجب فقر می‌شود حوزه/ پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله در روایتی یکی از اسباب فقر را معرفی کردند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۰۷:۴۹
این پنج مورد ولیمه دارد حوزه/ پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله در روایتی پنج مورد را که در آن ولیمه استحباب دارد معرفی کردند.
۱۳۹۶/۱۱/۹ - ۰۹:۳۴
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس