*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۰ رمضان ۱۴۴۰ \ Sunday, May 26, 2019
کسی که می تواند ۱۰۰ نفر را شفاعت کند حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود به بیان فضیلت زائران امام حسین علیه السلام در قیامت پرداختند.
۱۳۹۷/۸/۳ - ۰۷:۱۲
این افراد ۴۰ سال زودتر به بهشت می‌روند حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود فضیلت زائران امام حسین علیه السلام را بیان کردند.
۱۳۹۷/۸/۲ - ۰۷:۴۷
آرزوی تمام انسان ها در قیامت حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود یکی از فضائل و برکات زیارت امام حسین (ع) در روز قیامت را بیان کردند.
۱۳۹۷/۸/۱ - ۰۷:۴۴
شگردی برای پیاده روی حوزه/ پیامبر اسلام(ص) در یکی از سخنان حکیمانه خود روشی برای رهایی از خستگی پیاده روی را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۷/۳۰ - ۰۷:۳۵
پاداش زیارت امام حسین(ع) با پای پیاده حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از روایات نورانی خود پاداش زیارت امام حسین علیه السلام با پای پیاده را بیان کردند.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۰۷:۳۵
قدمی برای هم‌جواری با پیامبر(ص) حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود یکی از پاداش های زیارت امام حسین علیه السلام را بیان کردند.
۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۰۷:۳۸
نتیجه فکر گناه حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود انسان ها را از اندیشیدن به گناه نهی کردند.
۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۰۷:۵۸
عاقبت زیاده روی در سرزنش حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود زیاده روی از سرزنش دیگران را یک رفتار ناپسند شمردند که آثار بدی دارد.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۰۷:۳۶
سه دام شیطان برای فریب انسان حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود سه عامل فتنه و فریب انسان توسط شیطان را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۰۷:۳۸
عاقبت غفلت از دشمن حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود انسان ها را از غفلت در برابر دشمن خود برحذر داشتند.
۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۰۷:۴۸
عملی که رزق را بی‌برکت می‌کند حوزه/ پیامبر اسلام (ص) در یکی از سخنان نورانی خود یکی از عوامل بی برکت شدن رزق و روزی را بیان کردند.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۰۷:۵۸
عملی برای دفع هفتاد نوع بلا حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود برخی آثار صدقه دادن را بیان کردند.
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۰۸:۱۴
نزدیک ترین دعا به اجابت حوزه/ امام باقر علیه السلام در روایتی یکی سریعترین موارد استجابت دعا را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۰۸:۳۷
راهی برای برآورده شدن حاجت حوزه/ پیامبر اسلام (ص) در یکی از سخنان نورانی خود توجه به یتیم و محبت به او را مایه نرمی دل و برآورده شدن حاجت دانستند.
۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۰۷:۴۴
فایده اندوه مؤمن حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود فایده اندوه مؤمن را بیان کردند.
۱۳۹۷/۷/۱۷ - ۰۷:۴۹
حقیقت زهد در دو زمان متفاوت حوزه/ پيامبر خدا صلي الله عليه و آله در حدیثی زهد را در دو زمان متفاوت تعریف نمودند
۱۳۹۷/۷/۱۶ - ۰۹:۰۲
درمان غلبه خون حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از سخنان حکیمانه خود مؤمنان را به حجامت توصیه کردند.
۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۰۷:۳۷
دعای سفره امام سجاد (ع) حوزه/ امام زین العابدین علیه السلام هنگام غذا خوردن این دعا را به درگاه خدای متعال عرض می کردند.
۱۳۹۷/۷/۱۴ - ۰۷:۵۲
یک لحظه صبر یک عمر شادی حوزه/ امام باقر علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود انسان ها را از لذت های حرام آنی برحذرداشته و به صبر بر طاعت خدای متعال تشویق کردند.
۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۰۷:۱۸
روش نشستن در مجلس علم حوزه/ پیامبر گرامی اسلام (ص) در روایتی روش و ادب نشستن در مجلس علم را بیان فرمودند.
۱۳۹۷/۷/۱۱ - ۰۷:۳۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس