*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۳ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Wednesday, July 17, 2019
خدا با زنان مهربانتر است حوزه/ امام رضا علیه السلام در روایتی به نقل از پیامبر اکرم(ص) مؤمنان را به مهربانی و شاد کردن محارم خود تشویق کردند.
۱۳۹۷/۱۰/۱ - ۰۸:۲۵
هدیه خداوند را رد نکنیم حوزه/ رسول خدا صلی الله علیه و آله در حدیثی هدیه خداوند به مؤمن را برشمردند.
۱۳۹۷/۹/۲۹ - ۰۸:۵۵
سه عامل تقویت حافظه حوزه/ امام رضا علیه السلام در یکی از سخنان حکیمانه خود سه راه برای تقویت حافظه را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۹/۲۸ - ۰۷:۵۸
یکی از مواضع اجابت دعا حوزه/ پیامبر اکرم (ص) در یکی از سخنان نورانی خود یکی از مواضع استجابت دعا را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۹/۲۷ - ۰۹:۲۱
عامل تقویت و تضعیف ایمان حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از فرمایشات نورانی خود عامل تثبیت ایمان و عامل بیرون راندن ایمان از انسان را بیان کردند.
۱۳۹۷/۹/۲۶ - ۰۸:۰۰
سه نیاز هر جامعه حوزه/ امام صادق(ع) در یکی از سخنان نورانی خود سه عامل مورد نیاز تمام مردم را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۹/۲۵ - ۰۹:۴۱
موعظه جبرئیل به پیامبر(ص) حوزه/ پیامبر اکرم(ص) در روایتی حکیمانه دو موعظه جبرئیل (ع) به خود را بیان کردند.
۱۳۹۷/۹/۲۴ - ۰۸:۱۱
کاری که اموات را شاد می‌کند حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود مؤمنان را به زیارت اموات و دعا بر سر قبر پدر و مادر توصیه کردند.
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۰۸:۱۲
اصل خوشبختی این است حوزه/ پیامبر اکرم (ص) در یکی از فرمایشات خود سعادت و خوشبختی واقعی را تعریف کردند.
۱۳۹۷/۹/۲۱ - ۰۷:۴۸
یکی از اسباب طول عمر حوزه/ امام صادق علیه السلام در کلام نورانی خود یکی از اسباب فزونی عمر را بیان کردند.
۱۳۹۷/۹/۲۰ - ۰۷:۴۵
ذکری برای گشایش در زندگی حوزه/ پیامبر اکرم(ص) در یکی از سخنان نورانی خود به بیان آثار و برکات استغفار و طلب آمرزش از خداوند متعال پرداختند.
۱۳۹۷/۹/۱۹ - ۰۸:۱۱
تنها ملاک دوست داشتن حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی ملاک دوست داشتن و نفرت مسلمانان را بیان داشته اند .
۱۳۹۷/۹/۱۸ - ۰۷:۳۱
عذاب کسی که علم را مخفی نگه دارد! حوزه/ رسول خدا صلى الله عليه و آله در حدیثی عذاب کسی که علم را مخفی نگه دارد بیان فرموده اند.
۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۰۹:۲۵
راهکار جلوگیری از حوادث ناگوار حوزه/ رسول خدا صلی الله علیه وآله در حدیثی راهکار پیشگیری از بلا و اتفاقات ناگوار را بیان فرموده اند.
۱۳۹۷/۹/۱۵ - ۰۸:۴۵
خداوند این درها را باهم می‌گشاید حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در روایتی سنت الهی در مورد روزی دادن، اجابت دعا و آمرزش گناهان را بیان کردند.
۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۰۹:۱۴
جنس لباسمان چه باشد؟ حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود مؤمنان را به پوشیدن لباس پنبه ای تشویق کردند و آن را لباس پیامبر(ص) و اهل بیت(ع) دانستند.
۱۳۹۷/۹/۱۳ - ۰۷:۴۵
خاصیت کرفس در سخن پیامبر(ص) حوزه/ پیامبر اکرم(ص) در یکی از سخنان حکیمانه خود ضمن تشویق به استفاده از کرفس، بخشی از خواص آن را نیز بیان کردند.
۱۳۹۷/۹/۱۲ - ۰۸:۱۰
نصیحت امام کاظم(ع) به هارون‌الرشید حوزه/ امام کاظم علیه السلام در پاسخ به نامه هارون الرشید که از ایشان تقاضای موعظه ای کوتاه نموده بود وی را نصیحت کردند.
۱۳۹۷/۹/۱۱ - ۰۷:۳۴
کاری که رزق را سرازیر می‌کند حوزه/ امام باقر علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود یکی از اسباب فزونی رزق و روزی را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۹/۱۰ - ۰۹:۰۰
سزاوارترین انسان ها به شفاعت پیامبر(ص) حوزه/ پیامبر اکرم(ص) در یکی از سخنان نورانی خود نزدیک ترین انسان ها به خود در روز قیامت و سزاوارترین آنها به شفاعت خود را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۹/۸ - ۰۸:۰۳
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس