*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۰ رمضان ۱۴۴۰ \ Sunday, May 26, 2019
رسول خداصلی الله علیه و آله را این‌گونه شاد کنیم حوزه/ امام باقر علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود فضیلت شاد کردن شیعیان را بیان کرده و آزار دادن شیعیان را نکوهش کردند.
۱۳۹۷/۷/۱۰ - ۰۷:۳۷
چه محصولاتی از گاو را بخوریم؟ حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان حکیمانه خود ویژگی گوشت، پیه و شیر گاو را بیان کردند.
۱۳۹۷/۷/۹ - ۰۷:۳۶
سه عامل شادی و رشد جسم حوزه/ پیامبر اسلام (ص) در یکی از سخنان حکیمانه خود سه چیز سودمند برای بدن را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۷/۸ - ۰۷:۱۵
زندگی بدون این پنج نعمت گوارا نیست حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود پنج نعمت را معرفی کردند که زندگی بدون آنها گوارا نیست.
۱۳۹۷/۷/۷ - ۰۷:۵۱
خداوند این صفت مومن را دوست دارد حوزه/ رسول خدا (ص) در یکی از سخنان نورانی خود محبوبترین بخشندگی مؤمن نزد خدای متعال را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۷/۵ - ۰۸:۲۳
دروازه های خوبی حوزه/ امیر المؤمنین علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود سه دروازه خوبی ها را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۷/۴ - ۰۸:۰۳
مرده ای در میان زندگان حوزه/ امیرالمؤمنین علی علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود مؤمنان را از ترک "نهی از منکر"منع کرده و مراتب ‌آن را نیز بیان کردند.
۱۳۹۷/۷/۳ - ۰۸:۱۶
دنیا این چنین است حوزه/ امیرالمؤمنین علی علیه السلام در یک یاز سخنان حکیمانه خود حقیقت دنیا را به انسان ها معرفی کردند و مردم را از دل بستن به دنیا برحذر داشتند.
۱۳۹۷/۷/۲ - ۰۸:۱۷
اولین گناهی که در قیامت حسابرسی می‌شود حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود اولین مورد حسابرسی خدای متعال در روز قیامت را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۷/۱ - ۰۷:۵۵
دروغ کوچک و بزرگ ندارد حوزه/ امام زین العابدین علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود مؤمنان را از انواع دروغ نهی کردند.
۱۳۹۷/۶/۳۱ - ۰۸:۰۹
پاداش خدمت به مسلمانان حوزه/ پیامبر اسلام (ص) در یکی از سخنان نورانی خود پاداش عظیم خدمت به مسلمانان و امور عام المنفعة را بیان کردند.
۱۳۹۷/۶/۲۷ - ۰۸:۱۱
مراقب این نعمت‌ها باشیم حوزه/ امام حسین علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود نیاز انسان ها به مؤمن را از نعمت های الهی برشمردند که باید آن را غنیمت بشمارد.
۱۳۹۷/۶/۲۶ - ۰۸:۵۱
بزرگ ترین دارو حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود یکی از آثار و برکات خاک قبر مطهر سیدالشهدا علیه السلام را بیان کردند.
۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۰۹:۴۳
پاداش حضرت فاطمه(س) برای زائران قبر امام حسین(ع) حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی یکی از آثار و برکات زیارت قبر مطهر سیدالشهدا (ع) را بیان کردند.
۱۳۹۷/۶/۲۴ - ۰۹:۳۰
بخشنده‌ترین انسان حوزه/ امام حسین علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود ویژگی بخشنده ترین انسان را بیان کردند.
۱۳۹۷/۶/۲۲ - ۰۸:۱۱
شیعیان واقعی از نگاه امام حسین(ع) حوزه/ امام حسین علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود ویژگی شیعه واقعی را بیان کردند.
۱۳۹۷/۶/۲۱ - ۰۸:۱۹
از آثار زیارت سیدالشهدا(ع) حوزه/ امام حسین علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود اثر زیارت قبر مطهر خود را بیان کردند.
۱۳۹۷/۶/۲۰ - ۰۸:۰۲
احوال امام کاظم(ع) در ماه محرم حوزه/ امام رضا علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود احوال امام کاظم علیه السلام در ماه محرم را بیان کردند.
۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۰۷:۳۷
زندگی بدون این ۵ نعمت،گوارا نیست حوزه/ امام صادق علیه السلام پنج نعمت را معرفی کردند که زندگی بدون آنها گوارا نیست.
۱۳۹۷/۶/۱۷ - ۰۹:۲۵
سه ویژگی مورد نیاز مومن حوزه: امام جواد علیه السلام در روایتی سه ویژگی مورد نیاز مؤمن را بیان کردند.
۱۳۹۷/۶/۱۵ - ۰۹:۳۹
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس