*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ \ الأربعاء ٧ جمادى الأولى ١٤٣٩ \ Wednesday, January 24, 2018
ظلم به این افراد ممنوع حوزه/ امام باقر(ع) یکی از سفارش های مهم پدرش حضرت امام سجاد(ع) در واپسین لحظه های عمر مبارک حضرت را این گونه بیان فرموده اند.
۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۰۸:۱۹
پاداش خداوند به کسی که فسخ معامله را بپذیرد حوزه /امام صادق عليه‌السلام درحدیثی پاداش کسی که فسخ معامله ای را بپذیرد بیان نمودند.
۱۳۹۶/۲/۲۶ - ۰۸:۲۱
نگاه ویژه خداوند به بیماران حوزه /پیامبر اکرم «صلی الله علیه و آله» در حدیثی فرمودند : هر گاه مسلماني مريض مي‌شود گناهانش مانند برگ درختان فرو مي‌ريزد.
۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۰۸:۲۴
نزدیکترین و دور ترین مردم به خداوند! حوزه/ حضرت امام صادق "علیه السلام" در حدیثی نزدیک ترین و دورترین مردم به خداوند را معرفی فرموده اند.
۱۳۹۶/۲/۲۴ - ۰۸:۲۰
پیمانی که خداوند از پیامبران اولوالعزم گرفت حوزه /حضرت امام باقر عليه السّلام فرمودند: خداوند در پیمان خود از پیامبران اولوالعزم ، امام زمان (عج) را یاری گر دين خود معرفی نمودند.
۱۳۹۶/۲/۲۳ - ۰۸:۰۵
سه شرط ازدواج با حورالعین حوزه / امام صادق عليه السلام فرمودند : هر کس یکی از این سه ویژگی را داشته باشد خداوند او را آنگونه که بخواهد به ازدواج حورالعین در آورد.
۱۳۹۶/۲/۲۰ - ۰۸:۱۲
کفاره گناهان بزرگ حوزه /امیرالمؤمنین علی علیه‌السلام در حدیثی ،برطرف کردن غمِ اندوهگینان را کفاره گناهان بزرگ دانستند:
۱۳۹۶/۲/۱۹ - ۰۸:۳۵
برای افزایش رزق و نجات از دشمن چه کنیم حوزه / پیامبر(ص) درحدیثی، سلاحی را معرفی نمودند که باعث نجات از دشمنان و دستیابی به روزی فراوان می شود .
۱۳۹۶/۲/۱۸ - ۰۸:۰۲
بدترین افراد امت پیامبر(ص)! حوزه / امام محمد باقر(ع)در حدیثی به نقل از پیامبر(ص) فرمود: بدترین افراد امت پیامبر کسانی هستند که برای ایمنی از شرّشان احترام می شوند.
۱۳۹۶/۲/۱۷ - ۰۷:۵۶
دو حقیقت ناخوشایند برای انسان پیامبر اکرم(ص) در حدیثی فرمودند: دو چيز برای آدمي زاد ناخوشايند است .
۱۳۹۶/۲/۱۶ - ۰۸:۳۹
سخاوتمند کیست؟ حوزه / امیرالمومنین علی علیه السلام در حدیثی ، سخاوتمندی را عطا کردن بدون درخواست بیان نمودند .
۱۳۹۶/۲/۱۴ - ۰۸:۵۳
کاربرد محبت اهل بیت(ع) در هفت ایستگاه هولناک حوزه / امام باقر(ع) در روایتی از رسول خدا(ص) فرمود: محبت اهل بیت(ع) در هفت جایگاه هولناک برای امتم سودمند است:
۱۳۹۶/۲/۱۳ - ۰۷:۵۹
چگونه غافل می شویم؟! حوزه / امام حسن عليه السلام در روایتی، نرفتن به مسجد را مایه غفلت دانستند .
۱۳۹۶/۲/۱۲ - ۰۸:۳۸
راه رسیدن به خواسته ‏هاى دنيا و آخرت حوزه / امام صادق علیه السلام در حدیثی، راه رسیدن به خواسته‏هاى دنيا و آخرت ر اتبیین نمودند.
۱۳۹۶/۲/۱۱ - ۰۹:۴۴
زاهد کیست؟ حوزه / امیرالمومنین علی علیه السلام در حدیثی ویژگی زاهد را دنیا بیان فرموده اند.
۱۳۹۶/۲/۱۰ - ۰۸:۳۰
ملاک امارت و اسارت در کلام امیر بیان حوزه / امير مؤمنان على عليه السلام در حدیثی ملاک امارت و اسارت را بیان نمودند.
۱۳۹۶/۲/۹ - ۰۸:۰۸
زنده ای که مرده است! حوزه / حضرت امیر المؤمنین علی علیه السلام در روایتی افراد دروغگو را به مرده ای در میان زندگان تشبیه کرده اند.
۱۳۹۶/۲/۷ - ۰۸:۵۳
لطف ویژه خداوند به مومنان هنگام بیماری حوزه / امام کاظم عليه السلام در حدیثی عنایت خداوند به مومنان در هنگام بیماری را بیان فرمودند.
۱۳۹۶/۲/۶ - ۰۸:۳۸
غمگین بودنی که گناه نوشته می شود! حوزه/ امام سجاد علیه السلام در حدیثی غمگین بودن برای رزق و روزی را گناه دانسته اند.
۱۳۹۶/۲/۴ - ۰۷:۳۹
تعبیر زیبای امام کاظم(ع) از ماندن در دنیا حوزه / امام كاظم عليه السلام در حدیثی شیوه زندگی کردن در دنیا را بیان فرمودند.
۱۳۹۶/۲/۳ - ۰۷:۴۳
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس