*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ \ ۸ ذو الحجة ۱۴۳۹ \ Monday, August 20, 2018
شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷  -  ۰۸:۴۲
نعمت های خدا را نپوشانیم حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود مؤمنان را به اظهار نعمت های الهی تشویق کردند.
یک توصیه برای پاکدامنی زنان حوزه/ امام صادق(ع)در روایتی دو توصیه مهم برای بهره مندی زندگی بهتر و پاک را بیان کرده اند .
۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۰۷:۵۸
امیدی به رستگاری این افراد نیست حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی انسان هایی را معرفی کردند که امیدی به رستگاری آنها نیست.
۱۳۹۶/۹/۱۹ - ۰۸:۰۹
هفت اثر یاد مرگ حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی هفت مورد از آثار یاد مرگ را بیا ن کردند.
۱۳۹۶/۹/۱۸ - ۰۸:۳۲
هشت ویژگی مؤمن حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی هشت ویژگی از ویژگی های مؤمن را بیان کردند.
۱۳۹۶/۹/۱۶ - ۰۸:۰۰
سه ویژگی انحصاری پیامبر(ص) حوزه/ امام باقر علیه السلام در روایتی، سه ویژگی پیامبر(ص) را بیان کردند که این ویژگی ها در افراد دیگر نبوده است.
۱۳۹۶/۹/۱۴ - ۰۷:۴۰
چه دعایی به آسمان می رود حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی راه اجابت دعا را بیان فرمودند.
۱۳۹۶/۹/۱۳ - ۰۹:۰۸
مؤثر ترین وسیله برای نزدیکی به خدای متعال حوزه/ امام صادق فرمود: خداوند متعال در وحی خود سه ویژگی را به حضرت موسی معرفی کردند که موجب تقرب به خدا می شوند.
۱۳۹۶/۹/۱۲ - ۰۷:۵۰
خداوند در قیامت به چهار گروه نظر نمی کند حوزه/ پیامبر اسلام در روایتی چهار گروه را معرفی کردند که خداوند متعال در روز قیامت به آنها نظر نمی کند.
۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۰۸:۳۰
دعایی که به آسمان می‌رسد حوزه/ امام صادق در روایتی به نقل از امام باقر(علیهما السلام) انسان ها را از ظلم نهی کردند.
۱۳۹۶/۹/۹ - ۰۸:۱۷
عملی که پاداش یاری امام زمان(ع) را دارد حوزه/ امام صادق علیه السلام در حدیثی تاثیر تقوا و خوش خلقی را بر دریافت پاداش یاری امام زمان عجل الله تعالی فرجه را بیان فرمودند .
۱۳۹۶/۹/۸ - ۰۸:۰۲
تعبیر امام حسن عسکری علیه السلام ازشخصیت امام زمان ( عج) حوزه/ امام حسن عسکری(ع) در روایتی امام مهدی علیه السلام را شبیه ترین انسان ها در سیرت و صورت به پیامبر(ص) معرفی کردند.
۱۳۹۶/۹/۷ - ۰۷:۵۱
چه چیزی مانع ورود بهشت می شود ؟ حوزه/ امام باقر و امام صادق علیهما السلام فرمودند: کسی که ذره ای تکبر در دل داشته باشد، وارد بهشت نمی‌شود.
۱۳۹۶/۹/۵ - ۰۸:۰۴
چه کسی گریان وارد جهنم می شود؟ حوزه/ پیامبر اسلام(ص) در روایتی مجازات کسی را که در حال گناه، می خندد را بیان کردند.
۱۳۹۶/۹/۴ - ۰۸:۱۷
بهترین زمان برای دعا حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی بهترین زمان برای دعا کردن را معین کرده اند .
۱۳۹۶/۹/۲ - ۰۷:۵۸
توصیف اخلاق پیامبر از زبان امیرالمومنین حوزه/ امیر المومنین علی علیه السلام در روایتی به بخشی از اخلاق حسنه پیامبر اسلام اشاره کرده اند.
۱۳۹۶/۹/۱ - ۰۸:۲۴
پیامبر(ص) هرروز از شش صفت به خدا پناه می برد حوزه: امام صادق علیه السلام فرمود: پیامبر اسلام هر روز از شش ویژگی به خداوند متعال پناه می برد.
۱۳۹۶/۸/۳۰ - ۰۷:۴۷
روایتی از سیره رفتاری پیامبر(ص) از زبان امام صادق(ع) حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی ماجرای برخورد متواضعانه پیامبر(ص) با یک زن بددهان را بیان فرمود.
۱۳۹۶/۸/۲۹ - ۰۸:۲۷
امور شش گانه‌ای که موجب شگفتی سلمان فارسی شده است حوزه/ امام صادق(ع) فرمود: سلمان فارسی گفت: از شش چیز در شگفتم که سه مورد آن مرا می‌گریاند و سه مورد آن موجب خنده من است.
۱۳۹۶/۸/۲۵ - ۰۸:۴۷
چگونه قساوت قلب را برطرف کنیم؟ حوزه/ پیامبر (ص) در روایتی مهربانی و ملاطفت با یتیمان را به عنوان یکی از راه های نرم شدن دل و برطرف شدن قساوت قلب معرفی کردند.
۱۳۹۶/۸/۲۴ - ۰۷:۵۷
هفت توصیه خدا به پیامبر(ص) حوزه/ پیامبر صلی الله علیه و آله در حدیثی هفت سفارش خداوند به آن حضرت را بیان کردند.
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۰۸:۴۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس