*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۳ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Wednesday, July 17, 2019
این‌گونه رازدار باشیم حوزه/ امیرالمؤمنین(ع) در روایتی فرزند خود امام حسن(ع) را به رازداری و حفظ اسرار دیگران توصیه کردند.
۱۳۹۷/۹/۷ - ۰۹:۰۷
چرا اشک نداریم؟ حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود علت قساوت دل و کم شدن اشک انسان را بیان کردند.
۱۳۹۷/۹/۶ - ۰۷:۳۲
خداوند این افراد را بیشتر سرزنش می کند حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود به سرزنش عالمان بی عمل پرداختند.
۱۳۹۷/۹/۵ - ۰۷:۳۰
اینگونه خدا دوستمان دارد حوزه/ پیامبر اسلام(ص) در یکی از سخنان نورانی خود محبوبترین بندگان نزد خدای متعال را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۹/۳ - ۰۷:۴۷
ذکری که گناهان را نابود می‌کند حوزه/ امام رضا علیه السلام در روایتی، یکی از آثار و برکات ذکر صلوات را بیان کردند.
۱۳۹۷/۹/۱ - ۰۸:۰۱
پیامبر(ص) اینگونه متواضع بود حوزه/ یکی از ویژگی های رفتاری پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله، تواضع ایشان است به گونه ای که اصحاب پیامبر به رفتارهای متواضعانه ایشان اشاره کرده اند.
۱۳۹۷/۸/۳۰ - ۰۷:۲۸
زنده ای در میان مردگان حوزه/ پیامبر اسلام (ص) در یکی از سخنان نورانی خود برتری و فضیلت جوینده دانش را بر دیگران بیان کردند.
۱۳۹۷/۸/۲۹ - ۰۷:۵۴
دستوری برای آسان شدن مرگ حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود دستوری برای آسان شدن سکرات مرگ و رهایی از فقر بیان کردند.
۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۰۷:۴۵
کسی که بلا را از شیعیان دور می‌سازد حوزه/ امام زمان علیه السلام در روایتی به بیان بخشی از فضائل و برکات وجودی خویش پرداخته اند .
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۰۷:۴۴
هرکس او را بشناسد دوستش می‌دارد حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود بخشی از ویژگی های رفتاری پیامبر اسلام را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۰۷:۴۱
ویژگی بهترین دوست حوزه/ امام حسن عسکری علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود، ویژگی دوست خوب را بیان کردند.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۰۸:۱۹
کاری برای بی نیازی و دوری از فقر حوزه/ پیامبر اسلام (ص) در یکی از سخنان نورانی خود یکی از اسباب بی نیازی و فقر را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۰۷:۱۸
خانه ای بر روی شن حوزه/ پیامبر گرامی اسلام در یکی از سخنان نورانی خود عبادت به همراه حرام خواری را بی فایده دانستند.
۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۰۷:۳۶
جایی که بخل خوب است حوزه/ پیامبر اسلام (ص) در توصیه های خود به ابوذر به او توصیه کردند در این مورد بخیل و محاسبه گر باشد.
۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۰۷:۵۴
سه چیز که خوشی زندگی را می‌برد حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود سه عاملی که خوشی زندگی را از بین می برند را معرفی کردند .
۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۰۷:۲۲
ناتوان‌ترین انسان‌ها حوزه/ امیرالمؤمنین علی علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود ناتوان‌ترین انسان ها را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۰۸:۴۴
پاداش دفاع از آبروی مسلمان حوزه/ پیامبر اسلام(ص) در یکی از سخنان نورانی خود پاداش دفاع از آبروی مسلمان را بیان کردند.
۱۳۹۷/۸/۱۷ - ۰۷:۰۵
این افراد شایستگی رهبری دارند حوزه/ پیامبر اسلام(ص) در یکی از سخنان نورانی خود فضیلت پرهیزکاران و فقها را بیان کردند.
۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۰۷:۵۹
بدحال ترین مردم حوزه/ امام علی علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود بدحال ترین مردم را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۸/۱۴ - ۰۷:۵۸
اثر همنشینی با بدان حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود انسان ها را از همنشینی با بدان و اشرار نهی کردند.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۰۷:۴۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس