*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ \ الخميس ٣ ذو القعدة ١٤٣٨ \ Thursday, July 27, 2017
سه وظیفه پدر نسبت به فرزند حوزه/ امیرالمومنین در حدیثی وظایف سه گانه پدر نسبت به فرزند خود را بیان کردند.
۱۳۹۶/۴/۱۰ - ۰۸:۴۸
ندایی که در روز عید فطر داده می شود حوزه /رسول مکرم اسلام (ص) در حدیثی فرمودند: در روز گرفتن جايزه ها، صبحگاه از منزل خارج شوید.
۱۳۹۶/۴/۵ - ۰۷:۲۵
شب جایزه چه شبی است؟ حوزه / پیامبر(ص) در حدیثی برکات شب و روز عيد فطر را بیان نمودند.
۱۳۹۶/۴/۴ - ۰۹:۳۱
عملی که تکمیل کننده روزه است حوزه/ امام صادق علیه السلام در حدیثی فرمودند: کمال روزه پرداخت زکات فطره است.
۱۳۹۶/۴/۳ - ۰۸:۵۴
نیک بخت‌ترین مردم حوزه/ حضرت علی علیه السلام در حدیثی نيك بخت‌‏ترين مردم را معرفی نمودند.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۰۹:۱۴
دو ویژگی مومن حقیقی حوزه/ پیامبر(ص) در حدیثی ویژگی مومن حقیقی را بیان نمودند .
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۰۹:۰۴
رسیدن به کمال در گرو این سه عمل است حوزه / پیامبر(ص) در حدیثی فرمودند: سه چیز است كه اگر در کسی نباشد هیچ عملی از او به كمال نمی رسد.
۱۳۹۶/۳/۳۰ - ۰۹:۵۰
سخت ترین بلا حوزه/ حضرت امیرالمؤمنین علیه السلام در وصیّت خویش به امام حسن علیه السلام سخت ترین بلا را بیان نمودند.
۱۳۹۶/۳/۲۸ - ۱۰:۱۴
دو عاملی که نعمت ها را کامل می کند حوزه / امیرالمومنین علی«علیه السلام» درحدیثی راهکار رسیدن به نعمت های خداوند را بیان فرمودند.
۱۳۹۶/۳/۲۷ - ۰۸:۵۱
میدان مسابقه ای برای بندگان حوزه /حضرت امام حسن عليه السلام فرمودند: خداوند ماه رمضان را ميدان مسابقه اى براى آفريدگان خود قرار داده است.
۱۳۹۶/۳/۲۵ - ۰۹:۳۱
شگفتی امیرالمؤمنین(ع) از برخی افراد حوزه / حضرت علی "علیه‌السلام" درحدیثی فرمودند: از نا امیدی افراد در شگفتم.
۱۳۹۶/۳/۲۴ - ۱۰:۱۸
معیار شناخت شيعيان و دوستان اهل بیت(ع) حوزه/ امام حسن مجتبی علیه السلام در پاسخ مردى که خطاب به آن حضرت گفت: «اى پسر رسول خدا من شيعه شما هستم.» چنین پاسخ گفتند:..
۱۳۹۶/۳/۲۳ - ۰۹:۴۸
پاداش خاص خداوند به خاطر چهار ویژگی حوزه / امير المؤمنين (ع) در حدیثی فرمودند: اولياء خدا وروزه داران واقعی در بهشت بر اسبانی زين شده و مهار و پردار سوار شوند و در بهشت هر جا خواهند پرواز كنند .
۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۰۸:۵۳
دسته بندی مردم در قیامت توسط قرآن حوز ه/ امام حسن مجتبی علیه السلام فرمودند :«قرآن در صحنه قيامت مردم را به دو دسته تقسيم مى كند:
۱۳۹۶/۳/۲۱ - ۰۸:۵۷
چند برکت نماز شب حوزه / اميرمؤمنان على عليه السّلام در حدیثی سه اثر نماز شب را بیان نمودند .
۱۳۹۶/۳/۲۰ - ۰۹:۳۶
خداوند بعد از هر افطار به روزه دار چه می گوید حوزه /امام صادق علیه السلام در حدیثی ، پاداش كسى كه در فصل گرما يك روز را روزه بدارد و تشنگى را تحمل كند بیان نمودند .
۱۳۹۶/۳/۱۸ - ۰۸:۵۰
داناترین مردم از نگاه امام علی(ع) حوزه / امام صادق(ع): در حدیثی داناترین مردم در نگاه امیرا لمؤمنین(ع) را معرفی نمودند .
۱۳۹۶/۳/۱۷ - ۰۸:۴۰
پنج سفارش امیرمومنان علیه السلام به مومنین حوزه /امیر مومنان علی علیه السلام مومنین را به پنج چیز سفارش می کنند که اگر در طلب آنها متحمل رنج زیاد شویم سزاوار است.
۱۳۹۶/۳/۱۶ - ۰۹:۰۳
چگونه از پل صراط آسان بگذریم حوزه/ پیامبر اکرم "صلی‌الله علیه و آله" در روایتی اصلاح اخلاق و نیکو کردن آن در ماه مبارک رمضان را موجب عبور آسان از پل صراط دانسته اند.
۱۳۹۶/۳/۱۵ - ۰۸:۴۰
نوید پیامبر(ص) به روزه داران حوزه/ پيامبر خدا صلى الله عليه و آله به مومنان و روزه داران بشارت داده اند پاداش روزه داران را خداوند محاسبه می کند.
۱۳۹۶/۳/۱۳ - ۰۸:۰۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس