*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۶ \ الاثنين ١ ربيع الأوّل ١٤٣٩ \ Monday, November 20, 2017
اثر زیارت حرم امام حسین (ع) حوزه/ امام صادق (علیه السلام) از امام حسین(علیه السلام) روایت کرد که فرمود: هیچ غم‌دیده ای نزد من نمی آید، مگر آن که خداوند او را شادمان به سوی خانواده‌اش بازگرداند.
۱۳۹۶/۸/۲ - ۰۸:۲۲
شیعیان عصر ظهور چگونه‌اند حوزه/ امام سجاد(علیه السلام) در روایتی ویژگی های شیعیان پس از ظهور امام زمان علیه السلام را بیان کردند .
۱۳۹۶/۸/۱ - ۰۷:۵۶
آسمان ها و زمین در خدمت چنین کسی است حوزه/ امام سجاد علیه السلام در روایتی اثر دنیوی و اخروی بندگی خدا و ترجیح دادن خواست خداوند بر خواست خود را بیان کردند.
۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۰۸:۵۹
ملاک پذیرش عمل حوزه/ امام سجاد علیه السلام در روایتی ملاک ارزش گذاری برای انسان را بیان کردند.
۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۰۸:۲۸
مبغوض ترین انسان ها نزد خدا حوزه/ امام سجاد علیه السلام در روایتی مبغوض ترین انسان هه نزد خداوند را معرفی کردند.
۱۳۹۶/۷/۲۷ - ۰۸:۰۹
پاداش دوست داشتن اهل بیت علیهم السلام حوزه/ امام سجاد علیه السلام در روایتی اجر دوست داشتن اهل بیت(ع) و دشمنی با دشمنان آنها را بیان کردند.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۰۷:۴۱
پاداش غذا دادن به مؤمن حوزه/ امام زین العابدین علیه السلام در روایتی پاداش اخروی غذا دادن به مؤمنان را بیان کردند.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۰۷:۳۵
کدام ویژگی موجب سروری انسان در دنیا می شود؟ حوزه/ امام سجاد علیه السلام در روایتی ویژگی که موجب سروری انسان در دنیا می شود را بیان فرمودند .
۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۰۸:۲۰
دو خوراکی که برای بدن مفید است حوزه/ امام سجاد(ع) فرمود: دو چیزند که وارد هر شکمی شوند آن را فاسد می کنند و دو چیزند که وارد هر شکمی شوند آن را اصلاح می کنند.
۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۰۷:۳۲
عملی که آتش خشم خداوند را خاموش می کند حوزه/ امام سجاد علیه السلام در روایتی عملی را که موجب خاموش شدن آتش خشم خدا می شود بیان فرمودند .
۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۰۸:۰۰
خوشا به حال افرادی که این هفت ویژگی را دارند حوزه/ امام سجاد (ع)در روایتی به نقل از پیامبر(ص) فرمود: خوشا به حال کسانی که این هفت ویژگی را داشته باشند.
۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۰۷:۵۵
پاداش ولایت پذیری اهل بیت(ع) در زمان غیبت حوزه/ امام زین العابدین علیه السلام در روایتی پاداش باقی ماندن بر ولایت اهل بیت(ع) در زمان غیبت را بیان فرمودند.
۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۰۷:۳۵
برترین های اهل محشر حوزه/ امام زین العابدین علیه السلام در روایتی برترین های اهل محشر را معرفی کردند و فرمودند این افراد به خاطر چه عملی برترین هستند و وارد بهشت می شوند.
۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۰۸:۰۱
سخت ترین ساعت برای انسان حوزه/ امام زین العابدین(ع) در حدیثی سخت ترین ساعات برای هر انسان معرفی کرد.
۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۰۸:۰۴
گواراترین جرعه از نگاه امام سجاد علیه السلام حوزه/ امام سجاد علیه السلام در حدیثی محبوب ترین جرعه ای که انسان فرو می برد و را معرفی کردند .
۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۰۸:۰۴
رازداران خداوند را بشناسیم حوزه/ امام سجاد علیه السلام در روایتی اهل بیت(ع) دروازه های نزدیکی به خدا و صراط مستقیم و رازداران خدا معرفی کردند.
۱۳۹۶/۷/۱۵ - ۰۸:۱۵
ملاک عمل سودمند حوزه/ امام سجاد (ع) در روایتی ملاک و معیار عمل سودمند را بیان فرمودند.
۱۳۹۶/۷/۱۳ - ۰۸:۱۱
فضیلت علم آموزی از زبان امام سجاد(ع) حوزه/ امام زین العابدین(ع) در روایتی به بیان فضیلت علم آموزی پرداخته اند .
۱۳۹۶/۷/۱۲ - ۰۸:۱۶
نشانه فقاهت حوزه/ امام رضا علیه السلام در روایتی نشانه های فهم عمیق دینی(فقه) را معرفی کردند.
۱۳۹۶/۷/۱۱ - ۰۸:۱۷
عقل چه کسی کامل تر است؟ حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی، ملاک کامل بودن عقل را بیان فرمودند .
۱۳۹۶/۷/۱۰ - ۰۸:۲۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس