*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۳ شوال ۱۴۴۰ \ Monday, June 17, 2019
حدیث روز | فرمانروا هم که باشی، باید این کار را انجام دهی حوزه/ امام علی علیه السلام در روایتی به تبیین جایگاه پدر و معلم پرداختند.
۱۳۹۸/۲/۱۲ - ۰۷:۱۶
حدیث روز | خداوند دوست دارد بنده را در این حالت ببیند حوزه/ نبی مکرم اسلام صلی الله علیه و آله در روایتی به یکی از علاقمندی های خداوند متعال به یک ویژگی بندگان اشاره کردند.
۱۳۹۸/۲/۱۱ - ۰۷:۵۹
حدیث روز | سبک حضور بانوی مسلمان در جامعه حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی به سبک حضور بانوی مسلمان در جامعه اشاره کردند.
۱۳۹۸/۲/۱۰ - ۰۷:۵۱
حدیث روز | سفارش لقمان به پسرش درباره مشورت حوزه/ سفارش لقمان به پسرش درباره مشورت را در حدیث روز امروز بخوانید.
۱۳۹۸/۲/۹ - ۰۷:۴۴
حدیث روز | رابطه میان گناهان کوچک و گناهان بزرگ حوزه/ امام رضا علیه السلام در روایتی گناهان كوچك را راهى به سوى گناهان كبيره بیان کردند.
۱۳۹۸/۲/۸ - ۰۷:۴۹
حدیث روز | راهکاری برای تحکیم دوستی حوزه/ امام صادق علیه السلام در حدیثی به ارائه راهکاری برای استواری و تحکیم دوستی پرداختند.
۱۳۹۸/۲/۷ - ۰۷:۳۴
حدیث روز | هشت خصلت خوب برای مؤمن حوزه/ امام جعفر صادق علیه السلام در روایتی به هشت خصلت و صفت خوب برای مؤمن اشاره کردند.
۱۳۹۸/۲/۶ - ۰۸:۲۶
حدیث روز | محبوب ترين كارها نزد خداى متعال حوزه/ امام محمد باقر علیه السلام در روایتی به بیان یکی از محبوب ترین کارها نزد خداوند متعال پرداختند.
۱۳۹۸/۲/۵ - ۰۸:۲۶
حدیث روز | با برکت ترین غذا برای کودک حوزه/ امام علی علیه السلام در کتاب شریف کافی با برکت ترین غذا برای کودک را بیان کردند.
۱۳۹۸/۲/۴ - ۰۷:۲۱
حدیث روز | راهکاری برای دوری از پرداختن به عیب دیگران حوزه/ امام علی علیه السلام در روایتی راهکاری برای دوری از پرداختن به عیب دیگران بیان کردند.
۱۳۹۸/۲/۳ - ۰۷:۳۲
فضیلت شیعیان زمان غیبت حوزه/ پیامبر اکرم در یکی از سخنان نورانی خود فضیلت و برتری مؤمنان و شیعیان آخرالزمان را بیان کردند.
۱۳۹۸/۲/۲ - ۰۷:۴۶
دعایی برای نجات در عصر غیبت حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود دعای غریق را برای نجات شیعیان از شبهات و فتنه های عصر غیبت توصیه کردند.
۱۳۹۸/۱/۳۱ - ۰۸:۱۸
بهترین جرعه حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود بهترین جرعه برای انسان را معرفی کردند.
۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۰۸:۱۱
ملاک سنجش افراد حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود ملاک سنجیدن خوبی و نیکوکاری افراد را بیان کردند.
۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۰۷:۴۸
فایده حجامت برای بدن و عقل حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از سخنان حکیمانه خود برخی فوائد حجامت را بیان کردند.
۱۳۹۸/۱/۲۷ - ۰۸:۰۶
کم بهره ترین مردم از نعمت راحتی حوزه/ امام حسن عسکری علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود کم بهره ترین انسانها از نعمت راحتی را معرفی کردند.
۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۰۷:۴۳
پاداش نیکی به خاندان پیامبر(ص) حوزه/ رسول خدا (ص) در یکی از سخنان نورانی خود پاداش نیکوکاری در حق اهل بیت علیهم السلام خود را بیان کردند.
۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۰۷:۴۳
راهی برای اجابت دعا در گرفتاری حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود راهی برای استجابت دعا هنگام گرفتاری بیان کردند.
۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۰۷:۳۷
دو شرط عالم شدن حوزه/ امام باقر علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود دو شرط از شروط عالم شدن را بیان کردند.
۱۳۹۸/۱/۲۲ - ۰۸:۱۷
نصیحت در این افراد تاثیر ندارد حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان خود عامل تاثیر نصیحت در افراد را بیان کردند.
۱۳۹۸/۱/۲۱ - ۰۷:۴۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس