*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ \ الاثنين ٢٤ ربيع الثاني ١٤٣٨ \ Monday, January 23, 2017
هدیه خداوند را رد نکنیم حوزه/ رسول خدا صلی الله علیه و آله در حدیثی هدیه خداوند به مؤمن را برشمردند.
۱۳۹۵/۹/۱۵ - ۰۸:۱۷
حکم وضو گرفتن از آب سردکن های مخصوص نوشیدن حوزه / آیا می توان از آب مسجدی که نمی خواهیم در آنجا نماز بخوانیم، استفاده کرد؟
۱۳۹۵/۹/۱۴ - ۱۶:۴۴
شبیه‌ترین مردم به رسول خدا(ص) حوزه/ رسول خدا صلی الله علیه و آله شبیه ترین مردم به خود را معرفی فرمودند.
۱۳۹۵/۹/۱۴ - ۰۸:۰۹
به آبروی مسلمان لطمه نزنیم حوزه/ امام سجاد علیه السلام در حدیثی، پاداش حفظ آبروی مسلمان را بیان فرمودند.
۱۳۹۵/۹/۱۳ - ۰۸:۲۲
این گونه دامادها نسل را ضایع می کنند! حوزه/ رسول خدا صلی الله علیه وآله، ازدواج دادن دختر به فرد گنهکار را ضایع کردن نسل بیان فرمودند.
۱۳۹۵/۹/۱۱ - ۰۸:۳۴
همنشینی با این شخص ممنوع! حوزه/ امام رضا علیه السلام شیعیان را از همنشین شدن با افرادی که حق را انکار می کنند، برحذر داشتند.
۱۳۹۵/۹/۹ - ۰۸:۳۵
قیمت اخلاص چه قدر است؟ حوزه/ امام حسن عسکری علیه السلام در حدیثی به عظمت اخلاص را بیان فرمودند.
۱۳۹۵/۹/۷ - ۰۸:۵۱
خصلت هایی که گناهان را به ثواب تبدیل می کند حوزه/ امام باقر علیه السلام در روایتی چهار خصلتی که موجب تبدیل سیئات به حسنات می شود را بیان کردند.
۱۳۹۵/۹/۶ - ۰۸:۳۱
فرشتگان به این خانه وارد نمی شوند! حوزه/ رسول خدا صلی الله علیه وآله در حدیثی به اهمیت خانه ای که مهمان وارد آن می شود، اشاره کرده اند.
۱۳۹۵/۹/۴ - ۰۸:۴۵
خداوند کدام بنده را بیشتر دوست دارد حوزه/ پیامبر اکرم در روایتی محبوترین بنده را نزد خدا معرفی کردند.
۱۳۹۵/۹/۳ - ۰۸:۵۳
وقتی احتیاط بیش از حد به بُزدلی ختم می شود! حوزه/ امام حسن عسکری علیه السلام در حدیثی نتیجه زیاده روی در احتیاط را بیان فرموده اند.
۱۳۹۵/۹/۲ - ۱۰:۵۳
زائر امام حسین(ع) مورد عنایت حضرت زهرا(س) است حوزه/ امام صادق علیه السلام از دعای طلب مغفرت حضرت زهرا (س) برای زائران امام حسین (ع) خبر دادند.
۱۳۹۵/۹/۱ - ۰۸:۱۵
وضعیت آسمان، زمین و خورشید تا ۴۰ روز پس از عاشورا حوزه/ امام صادق علیه السلام وضعیت آسمان، زمین و خورشید را پس از شهادت امام حسین (ع) بیان فرمودند.
۱۳۹۵/۸/۳۰ - ۰۹:۱۳
درخواست مشترک همه انبیاء از خداوند حوزه/ امام صادق علیه السلام درخواست همه انبیاء از خداوند دربارۀ کسب اجازه برای زیارت امام حسین علیه السلام را بیان کردند.
۱۳۹۵/۸/۲۹ - ۰۸:۵۴
آرزوی مشترک همه اهل قیامت حوزه/ امام باقر علیه السلام در حدیثی آرزوی همه اهل قیامت را بیان فرمودند.
۱۳۹۵/۸/۲۸ - ۱۱:۲۶
دو پیامد نافرمانی والدین حوزه/ امام هادی علیه السلام در حدیثی دو پیامد نافرمانی والدین را بیان فرمودند.
۱۳۹۵/۸/۲۷ - ۰۸:۳۳
چه کسانی در روز قیامت مورد کرامت خدا قرار می گیرند؟ حوزه / امام صادق علیه السلام در روایتی جایگاه کسانی که به زیارت امام حسین علیه السلام رفته اند را در قیامت بیان کرده اند .
۱۳۹۵/۸/۲۶ - ۰۷:۱۶
چگونه در کارمان پیشرفت کنیم؟ حوزه/ امام حسن علیه السلام در حدیثی راه پیشرفت مردم را بیان فرمودند.
۱۳۹۵/۸/۲۵ - ۰۹:۰۴
منافقین زمان پیامبر (ص) چگونه شناخته می شدند؟ حوزه/ امام حسین علیه السلام در حدیثی، روش شناخت منافقین در عصر رسول خدا صلی الله علیه وآله را بیان فرمودند.
۱۳۹۵/۸/۲۴ - ۰۸:۴۹
چرا قدر این دو عمل عبادی را نمی دانیم؟! حوزه/ رسول خدا صلی الله علیه وآله فضیلت اذان گفتن و اقامه نماز جماعت در صف اول را بیان فرمودند.
۱۳۹۵/۸/۲۳ - ۰۸:۴۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس