*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ \ الخميس ١ جمادى الأولى ١٤٣٩ \ Thursday, January 18, 2018
خداوند در قیامت به چهار گروه نظر نمی کند حوزه/ پیامبر اسلام در روایتی چهار گروه را معرفی کردند که خداوند متعال در روز قیامت به آنها نظر نمی کند.
۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۰۸:۳۰
دعایی که به آسمان می‌رسد حوزه/ امام صادق در روایتی به نقل از امام باقر(علیهما السلام) انسان ها را از ظلم نهی کردند.
۱۳۹۶/۹/۹ - ۰۸:۱۷
عملی که پاداش یاری امام زمان(ع) را دارد حوزه/ امام صادق علیه السلام در حدیثی تاثیر تقوا و خوش خلقی را بر دریافت پاداش یاری امام زمان عجل الله تعالی فرجه را بیان فرمودند .
۱۳۹۶/۹/۸ - ۰۸:۰۲
تعبیر امام حسن عسکری علیه السلام ازشخصیت امام زمان ( عج) حوزه/ امام حسن عسکری(ع) در روایتی امام مهدی علیه السلام را شبیه ترین انسان ها در سیرت و صورت به پیامبر(ص) معرفی کردند.
۱۳۹۶/۹/۷ - ۰۷:۵۱
چه چیزی مانع ورود بهشت می شود ؟ حوزه/ امام باقر و امام صادق علیهما السلام فرمودند: کسی که ذره ای تکبر در دل داشته باشد، وارد بهشت نمی‌شود.
۱۳۹۶/۹/۵ - ۰۸:۰۴
چه کسی گریان وارد جهنم می شود؟ حوزه/ پیامبر اسلام(ص) در روایتی مجازات کسی را که در حال گناه، می خندد را بیان کردند.
۱۳۹۶/۹/۴ - ۰۸:۱۷
بهترین زمان برای دعا حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی بهترین زمان برای دعا کردن را معین کرده اند .
۱۳۹۶/۹/۲ - ۰۷:۵۸
توصیف اخلاق پیامبر از زبان امیرالمومنین حوزه/ امیر المومنین علی علیه السلام در روایتی به بخشی از اخلاق حسنه پیامبر اسلام اشاره کرده اند.
۱۳۹۶/۹/۱ - ۰۸:۲۴
پیامبر(ص) هرروز از شش صفت به خدا پناه می برد حوزه: امام صادق علیه السلام فرمود: پیامبر اسلام هر روز از شش ویژگی به خداوند متعال پناه می برد.
۱۳۹۶/۸/۳۰ - ۰۷:۴۷
روایتی از سیره رفتاری پیامبر(ص) از زبان امام صادق(ع) حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی ماجرای برخورد متواضعانه پیامبر(ص) با یک زن بددهان را بیان فرمود.
۱۳۹۶/۸/۲۹ - ۰۸:۲۷
امور شش گانه‌ای که موجب شگفتی سلمان فارسی شده است حوزه/ امام صادق(ع) فرمود: سلمان فارسی گفت: از شش چیز در شگفتم که سه مورد آن مرا می‌گریاند و سه مورد آن موجب خنده من است.
۱۳۹۶/۸/۲۵ - ۰۸:۴۷
چگونه قساوت قلب را برطرف کنیم؟ حوزه/ پیامبر (ص) در روایتی مهربانی و ملاطفت با یتیمان را به عنوان یکی از راه های نرم شدن دل و برطرف شدن قساوت قلب معرفی کردند.
۱۳۹۶/۸/۲۴ - ۰۷:۵۷
هفت توصیه خدا به پیامبر(ص) حوزه/ پیامبر صلی الله علیه و آله در حدیثی هفت سفارش خداوند به آن حضرت را بیان کردند.
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۰۸:۴۰
ملاک دوستی و دشمنی حوزه/ امام حسین علیه السلام در روایتی ملاک دوستی و دشمنی را بیان کرده اند .
۱۳۹۶/۸/۲۲ - ۰۸:۴۷
عاقبت نیک مشورت حوزه/ امام حسن مجتبی(علیه السلام) در روایتی فرمود: هیچ گروهی مشورت نمی‌کنند، مگر این که به راه صلاح هدایت می‌شوند.
۱۳۹۶/۸/۲۱ - ۰۸:۰۰
دنیا نزد چه کسانی ناچیز است؟ حوزه/ امام سجاد علیه السلام در روایتی فرمودند اگر انسان قدر خود را بداند و خود را محترم بشمارد دنیا نزد او ناچیز می شود.
۱۳۹۶/۸/۲۰ - ۰۸:۲۵
چرا شب زنده داران، زیبا هستند حوزه/ امام زین العابدین علیه السلام در روایتی علت زیبا بودن شب زنده داران را بیان کردند.
۱۳۹۶/۸/۱۷ - ۰۸:۱۷
این افراد به سادگی نابود می‌شوند حوزه/ امام سجاد علیه السلام در روایتی به تبیین نقش عقل و کمال آن در حفظ انسان از هلاکت پرداختند.
۱۳۹۶/۸/۱۶ - ۰۷:۵۹
گناهانی که عذاب را نازل می‌کند امام سجاد علیه السلام در روایتی،گناهانی را که مورد نزول عذاب است معرفی کردند.
۱۳۹۶/۸/۱۵ - ۰۸:۱۸
کاری که برابر با فقر و خواری است حوزه/ امام سجاد علیه السلام در روایتی درخواست کردن نیازها از مردم را موجب فقر و کم کردن درخواست از مردم را موجب بی نیازی دانستند.
۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۰۷:۳۳
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس

پربیننده‌ترین اخبار سایت