*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۰ رمضان ۱۴۴۰ \ Sunday, May 26, 2019
تمام خوشبختی حوزه/ پیامبر اکرم (ص) در یکی از سخنان نورانی خود خوشبخت واقعی را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۰۸:۲۷
دعایی زیبا از امیرالمؤمنین(ع) حوزه/ امیرالممؤمنین علیه السلام در یکی از دعاهای خود معارفی را درباره دوستی و دشمنی با دوستان و دشمنان خدای متعال بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۸:۲۶
محبوب‌ترین خانه نزد خدای متعال حوزه/ رسول خدا (ص) در یکی از سخنان نورانی خود یکی از محبوب ترین کارها نزد خدای متعال را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۹:۵۵
یکی از حسرت‌های قیامت حوزه/ امیرالمومنین علی علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود به اهمیت کار و تلاش در دنیا اشاره کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۷:۵۰
معنای برادر بودن مؤمنان حوزه/ پیامبر اکرم در یکی از سخنان نورانی خود معنای برادر بودن مؤمنان و نتیجه اخروی ‌آن را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۰۷:۵۷
علم بهتر است یا عبادت حوزه/ پیامبر اکرم (ص) در یکی از سخنان نورانی خود به مقایسه ارزش علم و عبادت نزد خدای متعال پرداختند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۰۷:۰۶
عاقبت تجسس در کار مردم حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از فرمایشات خود یکی از پیامدهای منفی کنجکاوی و تجسس در کار مردم را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۰۹:۰۴
نتیجه ترجیح دادن خواست خداوند حوزه/ امام باقر علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود پاداش و نتیجه عظیم ترجیح دادن خواست خداوند بر خواسته های نفس را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۰۷:۳۴
ذکری برای خیر دنیا و آخرت حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود یکی از اذکار پرفضیلت برای تعقیبات نماز را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۷:۵۷
عملی با پاداش ۹۰۰ سال عبادت حوزه. پیامبر اکرم(ص) در یکی از سخنان نورانی خود پاداش عظیم روزه سه روز پیاپی از ماه های حرام را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۰۷:۳۷
سه عامل تقویت حافظه و دفع بیماری حوزه/ پیامبر اکرم در وصیت خود به امام علی علیه السلام سه عامل تقویت حافظه و دفع بیماری را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۰۷:۳۵
ضمانت بهشت از سوی پیامبر در مقابل انجام شش عمل حوزه/ پیامبر اسلام(ص) فرمودند این شش توصیه را از من بپذیرید تا من هم بهشت را برای شما ضمانت کنم.
۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۰۸:۴۷
یک توصیه برای سلامتی حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود یکی از دستورات مهم اسلامی برای حفظ سلامتی را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۷:۴۲
نقلی از روایت "مدینة العلم" حوزه/ پیامبر اسلام در روایتی تنها راه دسترسی به علم را وجود مبارک امیرالمؤمنین علیه السلام معرفی کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۰۷:۲۹
سه پاداش تمام نشدنی حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود سه پاداش را معرفی کردند که پس از مرگ نیز به انسان ملحق می شود.
۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۰۸:۱۴
سه نشانه حسود حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود سه نشانه حسود را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۰۸:۵۵
معامله ای برای دوری از فقر حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود یکی از راه های برطرف شدن تنگدستی و فقر را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۰۷:۲۸
نتیجه خودپسندی حوزه/ امام علی علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود انسان ها را از خودپسندی نهی کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۰۸:۳۹
سه نشانه اسراف‌کار حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود سه نشانه اسراف‌کار را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۸ - ۰۹:۴۶
پاداش حضرت فاطمه(س) برای زائران قبر امام حسین(ع) حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی یکی از آثار و برکات زیارت قبر مطهر سیدالشهدا (ع) را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۷ - ۰۸:۴۹
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس