*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۶ \ الاثنين ١ ربيع الأوّل ١٤٣٩ \ Monday, November 20, 2017
گنج های بهشت حوزه / امام صادق علیه السلام در حدیثی سه گنج بهشتی را معرفی کردند.
۱۳۹۶/۵/۱۹ - ۰۷:۲۰
برترین نعمت پس از اسلام حوزه/ امام صادق(ع) در روایتی به نقل از پیامبر(ص) به معرفی برترین نعمت های خداوند پس از نعمت اسلام پرداخت.
۱۳۹۶/۵/۱۸ - ۰۷:۱۸
سه ویژگی اساسی مؤمن حوزه/ امام باقر علیه السلام در روایتی به بیان سه ویژگی مهم و اساسی در مؤمن پرداختند که در روایات دیگر معصومان(ع) نیز بر این سه ویژگی مؤمن تاکید شده است.
۱۳۹۶/۵/۱۷ - ۰۸:۱۸
چرا پس از دعا دست به صورت می کشیم؟ حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی فرمود: پس از دعا دست به سر و صورت خود بکشید و حکمت آن را نیز بیان فرمودند.
۱۳۹۶/۵/۱۶ - ۰۷:۴۳
میوه ای که اندوه را از بین می برد حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی به یکی از خواص انگور سیاه اشاره کرده اند .
۱۳۹۶/۵/۱۵ - ۰۷:۴۲
سه چیزی که به خدا شکایت می کنند حوزه/ امام صادق علیه السلام فرمود سه چیز هستند که از دست انسان ها به خداوند عز و جل شکایت می کنند.
۱۳۹۶/۵/۱۴ - ۰۷:۳۴
توصیه اخلاقی امیرالمؤمنین(ع) پیرامون تقوا حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در روایتی انسان ها را به پروا از خدا و یاد مرگ دعوت کرد ه اند .
۱۳۹۶/۵/۱۲ - ۰۸:۲۰
آثار مثبت حسن ظن به خدا حوزه/ امام رضا علیه السلام در روایتی انسان ها را به حسن ظن به خدای متعال تشویق می کند و به بیان اثر مثبت حسن ظن به خدا در زندگی انسان می پردازد.
۱۳۹۶/۵/۱۱ - ۰۸:۳۰
با این سه گروه مهربان باشیم حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی سه گروه را سزاوار مهربانی دانستند.
۱۳۹۶/۵/۱۰ - ۰۸:۰۳
خواص سه گانه انجیر حوزه/ امام رضا علیه السلام در روایتی به تاثیر خوردن انجیر در مبارزه با بیماری ها اشاره کرد ه اند.
۱۳۹۶/۵/۹ - ۰۷:۵۹
توشه بد برای آخرت حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در روایتی فرمود: ستم بر بندگان توشه بدی برای آخرت است.
۱۳۹۶/۵/۸ - ۰۷:۵۴
آنچه که مانع دریافت کامل نعمت است حوزه/ امیرالمؤمنین علی علیه السلام در روایتی شیعیان خود را از کوتاهی در شکرگزاری برحذر داشتند و آن را موجب دریافت کامل نعمت ها دانستند.
۱۳۹۶/۵/۷ - ۰۸:۱۵
ظرفی که هرگز پر نمی‌شود حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در روایتی فرمود هر ظرفی پر می شود به جز یک ظرف که هرچه پر شود، گنجایش ‌آن نیز بیشتر می شود.
۱۳۹۶/۵/۵ - ۰۸:۵۹
چهار گروهی که پیامبر(ص) شفاعت می‌کنند حوزه/ امام رضا علیه السلام در روایتی از پدران بزرگوارش از رسول خدا(ص) روایت کرد که پیامبر فرمود:‌ چهار گروه هستند که خودم در قیامت آنها را شفاعت می کنم.
۱۳۹۶/۵/۴ - ۰۸:۱۵
بشارت پیامبر خدا بر دختردارها حوزه/ پیامبر اسلام در روایتی جایگاه و ویژگی مهم دختران را نسبت به والدین بیان کردند.
۱۳۹۶/۵/۳ - ۰۸:۴۱
بهترین وساطت کدام است؟ حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی به نقل از امیرالمومنین علیه السلام برترین وساطت ها را معرفی فرمودند.
۱۳۹۶/۵/۲ - ۰۷:۴۹
چگونه طعم ایمان را بچشیم حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی فرمودند انسان مؤمن به واسطه ترک برخی گناهان طعم ایمان را خواهد چشید.
۱۳۹۶/۵/۱ - ۰۸:۳۳
بشارت امام کاظم(ع) به شیعیان زمان غیبت حوزه/ امام کاظم علیه السلام در روایتی اجر و پاداش ولایت پذیری اهل بیت(ع) در زمان غیبت امام دوازدهم و جایگاه ویژه این شیعیان در روز قیامت را بیان فرمودند.
۱۳۹۶/۴/۳۱ - ۰۷:۴۰
پنج ویژگی شیعه امام صادق(ع) حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی پنچ ویژگی از ویژگی های شیعیان خود را بیان فرمودند.
۱۳۹۶/۴/۲۸ - ۰۸:۱۱
ایمان چگونه کامل می شود؟ حوزه/ امام رضا علیه السلام در حدیثی ویژگی سه گانه حقیقت ایمان را مشخص کردند.
۱۳۹۶/۴/۲۷ - ۰۸:۰۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس