*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ \ السبت ٧ رجب ١٤٣٩ \ Saturday, March 24, 2018
پاداش معلم خوبی ها چیست ؟ حوزه/ امام باقر علیه السلام در روایتی فضیلت و بخشی از پاداش معلمی که خوبی ها را آموزش می دهد بیان کردند.
۱۳۹۶/۹/۲۶ - ۰۷:۴۶
ضمانت چهار خانه بهشتی در برابر چهار عمل حوزه/ امام صادق علیه السلام فرمود هرکس ضمانت دهد که این چهار کار را انجام دهد؛ من نیز ضامن می شوم که در بهشت چهار خانه داشته باشد.
۱۳۹۶/۹/۲۵ - ۰۷:۵۵
عملی که عمر را زیاد می‌کند حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی یکی از عوامل آبادانی سرزمین ها و زیاد شدن عمرها را معرفی کردند.
۱۳۹۶/۹/۲۳ - ۰۸:۳۰
درخواست اعضای بدن از زبان حوزه/ امام سجاد(ع) فرمود اعضای بدن انسان به زبان او می گویند: ما به واسطه کارهای تو پاداش گرفته یا مجازات می‌شویم.
۱۳۹۶/۹/۲۲ - ۰۷:۵۶
عملی که بهشت را ضمانت می کند حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی رسیدگی و خدمت به پدر در روزهای پیری و ناتوانی را ضامن رسیدن به بهشت دانستند.
۱۳۹۶/۹/۲۱ - ۰۸:۲۲
یک توصیه برای پاکدامنی زنان حوزه/ امام صادق(ع)در روایتی دو توصیه مهم برای بهره مندی زندگی بهتر و پاک را بیان کرده اند .
۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۰۷:۵۸
امیدی به رستگاری این افراد نیست حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی انسان هایی را معرفی کردند که امیدی به رستگاری آنها نیست.
۱۳۹۶/۹/۱۹ - ۰۸:۰۹
هفت اثر یاد مرگ حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی هفت مورد از آثار یاد مرگ را بیا ن کردند.
۱۳۹۶/۹/۱۸ - ۰۸:۳۲
هشت ویژگی مؤمن حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی هشت ویژگی از ویژگی های مؤمن را بیان کردند.
۱۳۹۶/۹/۱۶ - ۰۸:۰۰
سه ویژگی انحصاری پیامبر(ص) حوزه/ امام باقر علیه السلام در روایتی، سه ویژگی پیامبر(ص) را بیان کردند که این ویژگی ها در افراد دیگر نبوده است.
۱۳۹۶/۹/۱۴ - ۰۷:۴۰
چه دعایی به آسمان می رود حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی راه اجابت دعا را بیان فرمودند.
۱۳۹۶/۹/۱۳ - ۰۹:۰۸
مؤثر ترین وسیله برای نزدیکی به خدای متعال حوزه/ امام صادق فرمود: خداوند متعال در وحی خود سه ویژگی را به حضرت موسی معرفی کردند که موجب تقرب به خدا می شوند.
۱۳۹۶/۹/۱۲ - ۰۷:۵۰
خداوند در قیامت به چهار گروه نظر نمی کند حوزه/ پیامبر اسلام در روایتی چهار گروه را معرفی کردند که خداوند متعال در روز قیامت به آنها نظر نمی کند.
۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۰۸:۳۰
دعایی که به آسمان می‌رسد حوزه/ امام صادق در روایتی به نقل از امام باقر(علیهما السلام) انسان ها را از ظلم نهی کردند.
۱۳۹۶/۹/۹ - ۰۸:۱۷
عملی که پاداش یاری امام زمان(ع) را دارد حوزه/ امام صادق علیه السلام در حدیثی تاثیر تقوا و خوش خلقی را بر دریافت پاداش یاری امام زمان عجل الله تعالی فرجه را بیان فرمودند .
۱۳۹۶/۹/۸ - ۰۸:۰۲
تعبیر امام حسن عسکری علیه السلام ازشخصیت امام زمان ( عج) حوزه/ امام حسن عسکری(ع) در روایتی امام مهدی علیه السلام را شبیه ترین انسان ها در سیرت و صورت به پیامبر(ص) معرفی کردند.
۱۳۹۶/۹/۷ - ۰۷:۵۱
چه چیزی مانع ورود بهشت می شود ؟ حوزه/ امام باقر و امام صادق علیهما السلام فرمودند: کسی که ذره ای تکبر در دل داشته باشد، وارد بهشت نمی‌شود.
۱۳۹۶/۹/۵ - ۰۸:۰۴
چه کسی گریان وارد جهنم می شود؟ حوزه/ پیامبر اسلام(ص) در روایتی مجازات کسی را که در حال گناه، می خندد را بیان کردند.
۱۳۹۶/۹/۴ - ۰۸:۱۷
بهترین زمان برای دعا حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی بهترین زمان برای دعا کردن را معین کرده اند .
۱۳۹۶/۹/۲ - ۰۷:۵۸
توصیف اخلاق پیامبر از زبان امیرالمومنین حوزه/ امیر المومنین علی علیه السلام در روایتی به بخشی از اخلاق حسنه پیامبر اسلام اشاره کرده اند.
۱۳۹۶/۹/۱ - ۰۸:۲۴
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس