*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۰ رمضان ۱۴۴۰ \ Sunday, May 26, 2019
حدیث روز | بدترین توشه آخرت حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود بدترین توشه آخرت را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۶ - ۰۷:۵۲
هدیه ای که به همه می‌رسد حوزه/ پیامبر اکرم(ص) در یکی از سخنان نورانی خود هدیه ای را معرفی کردند که مومن می تواند از آن به همه انسانها ببخشد.
۱۳۹۷/۱۲/۵ - ۰۷:۴۳
بهترین بندگان خدا حوزه/ امام باقر علیه السلام در روایتی، بهترین بندگان خدای متعال از نظر پیامبر اکرم (ص) را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۴ - ۰۷:۳۶
سه نگرانی پیامبر(ص) درباره امت خود حوزه/ پیامبر اکرم (ص) در یکی از سخنان نورانی خود سه نگرانی خود درباره مسلمانان پس از خود را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۰۸:۱۶
هفت فایده محبت پیامبر(ص) و اهل بیت(ع) حوزه/ پیامبر اکرم (ص) در یکی از سخنان نورانی خود محبت و دوست داشتن خود و اهل بیت بزرگوار خود را در هفت موقع هولناک سودمند دانستند.
۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۰۷:۲۳
نسخه پیامبر اکرم(ص) برای شادابی بدن حوزه / پيامبر خدا صلی الله علیه و آله فرمودند : سه چيز موجب شادابی و سرزندگی بدن مى‏‌شود.
۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۰۸:۴۹
خورش مورد علاقه پیامبر(ص) حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی، محبوبترین خورش نزد پیامبر (ص) را معرفی کرد و آن را غذای پیامبران دانست.
۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۰۷:۳۶
تذکر امام علی(ع) به نیکوکاران حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود تذکری را خطاب به نیکوکاران بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۰۷:۵۹
راه پیدا کردن اشتباهات حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود فایده مشورت کردن را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۰۸:۱۶
حدیث روز | نشانه اخلاص حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود نشانه خالص بودن عمل را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۰۸:۰۹
حدیث روز | برای فروش کالا قسم نخورید حوزه/ امام صادق علیه السلام اثر فروختن کالا با قسم یادکردن را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۰۸:۳۸
قوی‌ترین دشمن ایمان حوزه/ پیامبر اکرم(ص) در یکی از سخنان نورانی خود یکی از قوی ترین عوامل از بین برنده ایمان را معرفی کردند
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۰۸:۰۴
برای افزایش رزق و نجات از دشمن چه کنیم حوزه / پیامبر(ص) درحدیثی، سلاحی را معرفی نمودند که باعث نجات از دشمنان و دستیابی به روزی فراوان می شود .
۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۰۸:۰۰
ذکری برای از بین بردن نفاق حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی به نقل از پیامبر اسلام(ص) یکی از آثار صلوات را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۰:۱۵
جایگاه حضرت فاطمه(س) نزد خدای متعال حوزه/ رسول خدا (ص) در یکی از سخنان نورانی خود جایگاه والای حضرت فاطمه زهرا(س) نزد خود و خدای متعال را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۰۷:۰۴
آلوده ترین گناهان حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود آلوده ترین گناهان را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۰۷:۳۲
خداوند چقدر بچه‌ها را دوست دارد؟ حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی به نقل از حضرت موسی(ع)یکی از برترین کارها نزد خدای متعال را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۰۷:۴۰
سه توصیه برای طولانی شدن عمر حوزه/ امیرالمؤمنین علی علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود دستوراتی برای طولانی شدن عمر بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۰۷:۴۳
چهار ویژگی مهم مؤمنان حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود چهار نشانه از نشانه های اهل ایمان را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۰۷:۳۸
دعایی کوتاه برای برآورده شدن حاجت حوزه/ امام باقر علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود دعایی برای برآورده شدن حاجت آموزش دادند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۰۷:۵۴
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس