*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۰ رمضان ۱۴۴۰ \ Sunday, May 26, 2019
توصیه همیشگی امام صادق(ع) برای رزق حوزه/ امام صادق علیه السلام دو توصیه برای افزایش رزق و روزی به اصحاب خود بیان می کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۰۹:۴۴
بهتر از قدرت جوانان حوزه/ امیرالمؤمنین علی علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود، رأی و نظر انسان های پیر را با ارزش برشمردند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۰۷:۴۱
ویژگی مهم مبلّغ دین حوزه/ امیرالمؤمنین علی علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود برخی ویژگی ها و شرایط پیشوایان و مبلغان دینی را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۹ - ۰۷:۵۲
آثار روزگار بر جسم و روان حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود آثار روزگار را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۰۷:۴۴
سلام ما به پیامبر(ص) می‌رسد حوزه/ پیامبر اکرم (ص) در یکی از سخنان نورانی خود معارفی را در مورد توسل و سلام مؤمنان به وجود مبارک خود بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۰۸:۰۶
تاثیر منفی فقر در کلام امیرالمؤمنین(ع) حوزه/ امیرالمؤمنین علی علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود تاثیر منفی فقر بر جایگاه اجتماعی انسان هار ا بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۰۷:۴۱
یکی از پاتوق های شیطان حوزه/ امام باقر علیه السلام در روایتی یکی از مواقعی را که شیطان بیش از زمان های دیگر به سراغ انسان می آید معرفی کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۴ - ۰۸:۴۶
مناسب‌ترین خوراک برای زائو حوزه/ پیامبر اسلام در یکی از سخنان نورانی خود مناسب ترین غذا برای زائو را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۳ - ۰۷:۴۴
ویژگی انسان‌های ناتوان حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود انسان ها را از بسنده کردن به آرزوی بدون عمل و تلاش، نهی کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۲ - ۰۷:۵۴
چاره ای برای جبران گناهان حوزه/ امام رضا علیه السلام در روایتی به یکی از برکات بزرگ صلوات بر محمدو آل محمد اشاره کرده اند.
۱۳۹۷/۱۱/۱ - ۰۹:۲۲
مصداق "ذکر کثیر" قرآن حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود به بیان فضیلت تسبیح حضرت فاطمه(ع) پرداخت.
۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۰۷:۴۴
محبوب شدن نزد خدا و مردم حوزه/ امام باقر علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود به نقل از پیامبر اکرم(ع) عامل محبوب شدن نزد خدای متعال و مردم را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۸:۲۸
پاداش قرض دادن حوزه/ امام صادق(ع) در روایتی به نقل از پیامبر اسلام، بخشی از پاداش های قرض دادن به مؤمن را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۹:۳۹
خداوند روی این دو گروه حساس است حوزه/ امام کاظم علیه السلام در یکی از روایات نورانی خود بر اهمیت وفای به عهد با کودکان تاکید کردند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۷:۵۴
عملی که عذاب والدین را کم می‌کند حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود برخی از آثار قرائت قرآن را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۸:۰۲
بهترین تجربه چیست؟ حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود ضمن بیان اهمیت تجربه، بهترین تجربه آدمی را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۷:۵۹
نکته اخلاقی درباره درگوشی سخن گفتن حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود یکی از آداب معاشرت و دوستی را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۰۷:۴۱
روایت حضرت زینب درباره ولادت امام حسین(ع) حوزه/ امام سجاد علیه السلام در روایتی به نقل از حضرت زینب(ع) سخن پیامبر(ع) هنگام ولادت امام حسین علیه السلام را روایت کردند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۸:۱۳
یکی از راه‌های تربیت نفس حوزه/ امیرالمؤمنین علی علیه السلام در وصیت خود به امام حسن علیه السلام ایشان را به همنشینی با خوبان توصیه کردند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۰۸:۱۹
سخت‌ترین امتحان خدای متعال حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود سخت ترین امتحان خداوند برای بندگان را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۸:۵۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس