*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ \ الثلاثاء ٠ رجب ١٤٣٨ \ Tuesday, March 28, 2017
به آبروی مسلمان لطمه نزنیم حوزه/ امام سجاد علیه السلام در حدیثی، پاداش حفظ آبروی مسلمان را بیان فرمودند.
۱۳۹۵/۹/۱۳ - ۰۸:۲۲
این گونه دامادها نسل را ضایع می کنند! حوزه/ رسول خدا صلی الله علیه وآله، ازدواج دادن دختر به فرد گنهکار را ضایع کردن نسل بیان فرمودند.
۱۳۹۵/۹/۱۱ - ۰۸:۳۴
همنشینی با این شخص ممنوع! حوزه/ امام رضا علیه السلام شیعیان را از همنشین شدن با افرادی که حق را انکار می کنند، برحذر داشتند.
۱۳۹۵/۹/۹ - ۰۸:۳۵
قیمت اخلاص چه قدر است؟ حوزه/ امام حسن عسکری علیه السلام در حدیثی به عظمت اخلاص را بیان فرمودند.
۱۳۹۵/۹/۷ - ۰۸:۵۱
خصلت هایی که گناهان را به ثواب تبدیل می کند حوزه/ امام باقر علیه السلام در روایتی چهار خصلتی که موجب تبدیل سیئات به حسنات می شود را بیان کردند.
۱۳۹۵/۹/۶ - ۰۸:۳۱
فرشتگان به این خانه وارد نمی شوند! حوزه/ رسول خدا صلی الله علیه وآله در حدیثی به اهمیت خانه ای که مهمان وارد آن می شود، اشاره کرده اند.
۱۳۹۵/۹/۴ - ۰۸:۴۵
خداوند کدام بنده را بیشتر دوست دارد حوزه/ پیامبر اکرم در روایتی محبوترین بنده را نزد خدا معرفی کردند.
۱۳۹۵/۹/۳ - ۰۸:۵۳
وقتی احتیاط بیش از حد به بُزدلی ختم می شود! حوزه/ امام حسن عسکری علیه السلام در حدیثی نتیجه زیاده روی در احتیاط را بیان فرموده اند.
۱۳۹۵/۹/۲ - ۱۰:۵۳
زائر امام حسین(ع) مورد عنایت حضرت زهرا(س) است حوزه/ امام صادق علیه السلام از دعای طلب مغفرت حضرت زهرا (س) برای زائران امام حسین (ع) خبر دادند.
۱۳۹۵/۹/۱ - ۰۸:۱۵
وضعیت آسمان، زمین و خورشید تا ۴۰ روز پس از عاشورا حوزه/ امام صادق علیه السلام وضعیت آسمان، زمین و خورشید را پس از شهادت امام حسین (ع) بیان فرمودند.
۱۳۹۵/۸/۳۰ - ۰۹:۱۳
درخواست مشترک همه انبیاء از خداوند حوزه/ امام صادق علیه السلام درخواست همه انبیاء از خداوند دربارۀ کسب اجازه برای زیارت امام حسین علیه السلام را بیان کردند.
۱۳۹۵/۸/۲۹ - ۰۸:۵۴
آرزوی مشترک همه اهل قیامت حوزه/ امام باقر علیه السلام در حدیثی آرزوی همه اهل قیامت را بیان فرمودند.
۱۳۹۵/۸/۲۸ - ۱۱:۲۶
دو پیامد نافرمانی والدین حوزه/ امام هادی علیه السلام در حدیثی دو پیامد نافرمانی والدین را بیان فرمودند.
۱۳۹۵/۸/۲۷ - ۰۸:۳۳
چه کسانی در روز قیامت مورد کرامت خدا قرار می گیرند؟ حوزه / امام صادق علیه السلام در روایتی جایگاه کسانی که به زیارت امام حسین علیه السلام رفته اند را در قیامت بیان کرده اند .
۱۳۹۵/۸/۲۶ - ۰۷:۱۶
چگونه در کارمان پیشرفت کنیم؟ حوزه/ امام حسن علیه السلام در حدیثی راه پیشرفت مردم را بیان فرمودند.
۱۳۹۵/۸/۲۵ - ۰۹:۰۴
منافقین زمان پیامبر (ص) چگونه شناخته می شدند؟ حوزه/ امام حسین علیه السلام در حدیثی، روش شناخت منافقین در عصر رسول خدا صلی الله علیه وآله را بیان فرمودند.
۱۳۹۵/۸/۲۴ - ۰۸:۴۹
چرا قدر این دو عمل عبادی را نمی دانیم؟! حوزه/ رسول خدا صلی الله علیه وآله فضیلت اذان گفتن و اقامه نماز جماعت در صف اول را بیان فرمودند.
۱۳۹۵/۸/۲۳ - ۰۸:۴۶
سخنان متفاوت مردم و فرشتگان بعد از مرگ حوزه/ حضرت علی علیه السلام سخنان متفاوت مردم و فرشتگان بعد از مرگ را بیان فرمودند.
۱۳۹۵/۸/۲۲ - ۰۹:۰۸
یاری خدا را از این جهت نیز باید دید! حوزه/ امام سجاد علیه السلام در حدیثی، یکی از انواع یاری کردن خداوند به انسان در مقابل دشمنش را یادآور شدند.
۱۳۹۵/۸/۲۰ - ۰۸:۱۸
خانه ای در بهشت به چهار شرط حوزه/ امام باقر علیه السلام فرمود: خداوند برای کسی که چهار خصلت داشته باشد در بهشت خانه می سازد.
۱۳۹۵/۸/۱۹ - ۰۸:۵۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس