*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۸ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Monday, July 22, 2019
عاقبت نوآوری در گناه حوزه/ امام کاظم علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود عاقبت و مجازات ارتکاب گناهان جدید توسط انسانها را بیان کردند.
۱۳۹۸/۱/۱۲ - ۰۸:۱۰
گیاهی برای پالایش خون حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان حکیمانه خود برخی خواص کاهو را بیان کردند.
۱۳۹۸/۱/۱۱ - ۱۰:۳۱
حدیث روز/ سه پیامد مشاجره حوزه/ امام صادق علیه السلام، سه پیامد مشاجره را بیان فرمودند.
۱۳۹۸/۱/۱۰ - ۱۰:۱۵
خطر کار بدون بصیرت حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود، خطر عمل بدون بصیرت را بیان کردند.
۱۳۹۸/۱/۸ - ۱۰:۱۸
ذکری برای دفع بلا حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود ذکری را برای دور کردن بلاها توصیه کردند.
۱۳۹۸/۱/۷ - ۰۹:۰۵
راهی برای نزدیک شدن دعا به اجابت حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی یکی از سنت های امام باقر علیه السلام برای دعا کردن و نزدیک شدن دعا به اجابت را بیان کردند.
۱۳۹۸/۱/۶ - ۱۰:۲۲
عامل راحتی جسم و جان حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود یکی از اسباب غم و اندوه و همچنین راحتی جسم و جان را معرفی کردند.
۱۳۹۸/۱/۵ - ۰۹:۵۳
نعمت ها را از خود نرانیم حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود شکر نعمت را موجب دریافت کامل نعمت دانستند.
۱۳۹۸/۱/۴ - ۱۰:۲۰
کمیاب‌ترین چیزها در آخرالزمان حوزه/ رسول خدا (ص) در یکی از سخنان نورانی خود کمیاب ترین چیزها در آخرالزمان را معرفی کردند.
۱۳۹۸/۱/۳ - ۰۹:۳۴
پاداش رسیدگی به مشکلات مردم حوزه/ پیامبر اسلام در یکی از سخنان نورانی خود پاداش اخروی رسیدگی به مشکلات مردم را بیان کردند.
۱۳۹۸/۱/۲ - ۱۱:۴۹
تمام خوشبختی حوزه/ پیامبر اکرم (ص) در یکی از سخنان نورانی خود خوشبخت واقعی را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۰۸:۲۷
دعایی زیبا از امیرالمؤمنین(ع) حوزه/ امیرالممؤمنین علیه السلام در یکی از دعاهای خود معارفی را درباره دوستی و دشمنی با دوستان و دشمنان خدای متعال بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۸:۲۶
محبوب‌ترین خانه نزد خدای متعال حوزه/ رسول خدا (ص) در یکی از سخنان نورانی خود یکی از محبوب ترین کارها نزد خدای متعال را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۹:۵۵
یکی از حسرت‌های قیامت حوزه/ امیرالمومنین علی علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود به اهمیت کار و تلاش در دنیا اشاره کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۷:۵۰
معنای برادر بودن مؤمنان حوزه/ پیامبر اکرم در یکی از سخنان نورانی خود معنای برادر بودن مؤمنان و نتیجه اخروی ‌آن را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۰۷:۵۷
علم بهتر است یا عبادت حوزه/ پیامبر اکرم (ص) در یکی از سخنان نورانی خود به مقایسه ارزش علم و عبادت نزد خدای متعال پرداختند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۰۷:۰۶
عاقبت تجسس در کار مردم حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از فرمایشات خود یکی از پیامدهای منفی کنجکاوی و تجسس در کار مردم را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۰۹:۰۴
نتیجه ترجیح دادن خواست خداوند حوزه/ امام باقر علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود پاداش و نتیجه عظیم ترجیح دادن خواست خداوند بر خواسته های نفس را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۰۷:۳۴
ذکری برای خیر دنیا و آخرت حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود یکی از اذکار پرفضیلت برای تعقیبات نماز را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۷:۵۷
عملی با پاداش ۹۰۰ سال عبادت حوزه. پیامبر اکرم(ص) در یکی از سخنان نورانی خود پاداش عظیم روزه سه روز پیاپی از ماه های حرام را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۰۷:۳۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس