*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ \ الخميس ١ جمادى الأولى ١٤٣٩ \ Thursday, January 18, 2018
اصرار خوب و اصرار بد حوزه/ امام صادق علیه السلام فرمود: خداوند متعال اصرار کردن انسان ها به همدیگر را دوست ندارد و فقط یک نوع اصرار را دوست دارد.
۱۳۹۶/۵/۳۱ - ۰۹:۳۲
جامع تمام زشتی ها حوزه/ امام علی علیه السلام در روایتی به نکوهش بخل پرداختند و آن را جامع تمام بدی ها دانستند.
۱۳۹۶/۵/۳۰ - ۰۸:۰۲
این سه ویژگی در انسان، خیال شیطان را راحت می کند حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی سه ویژگی را معرفی کردند که اگر در انسان باشد، شیطان دیگر به سایر اعمال او کار ندارد.زیرا سایر اعمال او پذیرفته نیست .
۱۳۹۶/۵/۲۹ - ۰۷:۵۴
دانه ای که شفای هفتاد نوع بیماری است حوزه/ پیامبر اسلام(ص) در روایتی ضمن تشویق به خوردن سیر، آن را شفای هفتاد بیماری دانستند.
۱۳۹۶/۵/۲۸ - ۰۸:۰۸
سه نابودگرِ تکبر حوزه/ پیامبر اسلام(ص) فرمود: اگر این سه ویژگی در انسان ها نبود،هیچ چیز دیگری نمی توانست تکبر انسان را از بین ببرد، اما با این حال باز هم انسان ها سرکش هستند.
۱۳۹۶/۵/۲۶ - ۰۸:۱۳
دورترین انسان ها از خدای متعال حوزه/ پیامبر اسلام(ص) در روایتی دورترین انسان ها از خداوند متعال را معرفی کرد.
۱۳۹۶/۵/۲۵ - ۰۸:۱۷
چگونه دل بستگان به دنیا از خواب غفلت بیدار می شوند؟ حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام به انسان های دل بسته به شهوت های دنیا هشدار می دهد که دست نگه دارند و به تربیت نفس خود و ترک عادت های زشت مشغول شوند.
۱۳۹۶/۵/۲۴ - ۰۷:۳۳
ذکری برای اجابت دعا حوزه/ امام علی علیه السلام فرمود: هرگاه حاجتی از درگاه خداوند دارید، این گونه دعا کنید تا دعای شما مستجاب شود.
۱۳۹۶/۵/۲۳ - ۰۷:۴۸
سه شرط امر به معروف و نهی از منکر حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی ضمن بیان سه شرط از شرایط امر به معروف و نهی از منکر،‌ فرمود: کسی موفق به امر به معروف و نهی از منکرمی شود که این سه ویژگی را داشته باشد.
۱۳۹۶/۵/۲۲ - ۰۷:۵۸
هر مسلمان سه دوست دارد حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در روایتی به معرفی سه دوست انسان پرداختند.
۱۳۹۶/۵/۲۱ - ۰۷:۴۷
گنج های بهشت حوزه / امام صادق علیه السلام در حدیثی سه گنج بهشتی را معرفی کردند.
۱۳۹۶/۵/۱۹ - ۰۷:۲۰
برترین نعمت پس از اسلام حوزه/ امام صادق(ع) در روایتی به نقل از پیامبر(ص) به معرفی برترین نعمت های خداوند پس از نعمت اسلام پرداخت.
۱۳۹۶/۵/۱۸ - ۰۷:۱۸
سه ویژگی اساسی مؤمن حوزه/ امام باقر علیه السلام در روایتی به بیان سه ویژگی مهم و اساسی در مؤمن پرداختند که در روایات دیگر معصومان(ع) نیز بر این سه ویژگی مؤمن تاکید شده است.
۱۳۹۶/۵/۱۷ - ۰۸:۱۸
چرا پس از دعا دست به صورت می کشیم؟ حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی فرمود: پس از دعا دست به سر و صورت خود بکشید و حکمت آن را نیز بیان فرمودند.
۱۳۹۶/۵/۱۶ - ۰۷:۴۳
میوه ای که اندوه را از بین می برد حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی به یکی از خواص انگور سیاه اشاره کرده اند .
۱۳۹۶/۵/۱۵ - ۰۷:۴۲
سه چیزی که به خدا شکایت می کنند حوزه/ امام صادق علیه السلام فرمود سه چیز هستند که از دست انسان ها به خداوند عز و جل شکایت می کنند.
۱۳۹۶/۵/۱۴ - ۰۷:۳۴
توصیه اخلاقی امیرالمؤمنین(ع) پیرامون تقوا حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در روایتی انسان ها را به پروا از خدا و یاد مرگ دعوت کرد ه اند .
۱۳۹۶/۵/۱۲ - ۰۸:۲۰
آثار مثبت حسن ظن به خدا حوزه/ امام رضا علیه السلام در روایتی انسان ها را به حسن ظن به خدای متعال تشویق می کند و به بیان اثر مثبت حسن ظن به خدا در زندگی انسان می پردازد.
۱۳۹۶/۵/۱۱ - ۰۸:۳۰
با این سه گروه مهربان باشیم حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی سه گروه را سزاوار مهربانی دانستند.
۱۳۹۶/۵/۱۰ - ۰۸:۰۳
خواص سه گانه انجیر حوزه/ امام رضا علیه السلام در روایتی به تاثیر خوردن انجیر در مبارزه با بیماری ها اشاره کرد ه اند.
۱۳۹۶/۵/۹ - ۰۷:۵۹
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس

پربیننده‌ترین اخبار سایت