*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۳ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Wednesday, July 17, 2019
آلوده ترین گناهان حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود آلوده ترین گناهان را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۰۷:۳۲
خداوند چقدر بچه‌ها را دوست دارد؟ حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی به نقل از حضرت موسی(ع)یکی از برترین کارها نزد خدای متعال را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۰۷:۴۰
سه توصیه برای طولانی شدن عمر حوزه/ امیرالمؤمنین علی علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود دستوراتی برای طولانی شدن عمر بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۰۷:۴۳
چهار ویژگی مهم مؤمنان حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود چهار نشانه از نشانه های اهل ایمان را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۰۷:۳۸
دعایی کوتاه برای برآورده شدن حاجت حوزه/ امام باقر علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود دعایی برای برآورده شدن حاجت آموزش دادند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۰۷:۵۴
توصیه همیشگی امام صادق(ع) برای رزق حوزه/ امام صادق علیه السلام دو توصیه برای افزایش رزق و روزی به اصحاب خود بیان می کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۰۹:۴۴
بهتر از قدرت جوانان حوزه/ امیرالمؤمنین علی علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود، رأی و نظر انسان های پیر را با ارزش برشمردند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۰۷:۴۱
ویژگی مهم مبلّغ دین حوزه/ امیرالمؤمنین علی علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود برخی ویژگی ها و شرایط پیشوایان و مبلغان دینی را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۹ - ۰۷:۵۲
آثار روزگار بر جسم و روان حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود آثار روزگار را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۰۷:۴۴
سلام ما به پیامبر(ص) می‌رسد حوزه/ پیامبر اکرم (ص) در یکی از سخنان نورانی خود معارفی را در مورد توسل و سلام مؤمنان به وجود مبارک خود بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۰۸:۰۶
تاثیر منفی فقر در کلام امیرالمؤمنین(ع) حوزه/ امیرالمؤمنین علی علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود تاثیر منفی فقر بر جایگاه اجتماعی انسان هار ا بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۰۷:۴۱
یکی از پاتوق های شیطان حوزه/ امام باقر علیه السلام در روایتی یکی از مواقعی را که شیطان بیش از زمان های دیگر به سراغ انسان می آید معرفی کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۴ - ۰۸:۴۶
مناسب‌ترین خوراک برای زائو حوزه/ پیامبر اسلام در یکی از سخنان نورانی خود مناسب ترین غذا برای زائو را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۳ - ۰۷:۴۴
ویژگی انسان‌های ناتوان حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود انسان ها را از بسنده کردن به آرزوی بدون عمل و تلاش، نهی کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۲ - ۰۷:۵۴
چاره ای برای جبران گناهان حوزه/ امام رضا علیه السلام در روایتی به یکی از برکات بزرگ صلوات بر محمدو آل محمد اشاره کرده اند.
۱۳۹۷/۱۱/۱ - ۰۹:۲۲
مصداق "ذکر کثیر" قرآن حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود به بیان فضیلت تسبیح حضرت فاطمه(ع) پرداخت.
۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۰۷:۴۴
محبوب شدن نزد خدا و مردم حوزه/ امام باقر علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود به نقل از پیامبر اکرم(ع) عامل محبوب شدن نزد خدای متعال و مردم را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۸:۲۸
پاداش قرض دادن حوزه/ امام صادق(ع) در روایتی به نقل از پیامبر اسلام، بخشی از پاداش های قرض دادن به مؤمن را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۹:۳۹
خداوند روی این دو گروه حساس است حوزه/ امام کاظم علیه السلام در یکی از روایات نورانی خود بر اهمیت وفای به عهد با کودکان تاکید کردند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۷:۵۴
عملی که عذاب والدین را کم می‌کند حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود برخی از آثار قرائت قرآن را بیان کردند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۸:۰۲
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس