*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۰ رمضان ۱۴۴۰ \ Sunday, May 26, 2019
سه نیاز هر جامعه حوزه/ امام صادق(ع) در یکی از سخنان نورانی خود سه عامل مورد نیاز تمام مردم را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۹/۲۵ - ۰۹:۴۱
موعظه جبرئیل به پیامبر(ص) حوزه/ پیامبر اکرم(ص) در روایتی حکیمانه دو موعظه جبرئیل (ع) به خود را بیان کردند.
۱۳۹۷/۹/۲۴ - ۰۸:۱۱
کاری که اموات را شاد می‌کند حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود مؤمنان را به زیارت اموات و دعا بر سر قبر پدر و مادر توصیه کردند.
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۰۸:۱۲
اصل خوشبختی این است حوزه/ پیامبر اکرم (ص) در یکی از فرمایشات خود سعادت و خوشبختی واقعی را تعریف کردند.
۱۳۹۷/۹/۲۱ - ۰۷:۴۸
یکی از اسباب طول عمر حوزه/ امام صادق علیه السلام در کلام نورانی خود یکی از اسباب فزونی عمر را بیان کردند.
۱۳۹۷/۹/۲۰ - ۰۷:۴۵
ذکری برای گشایش در زندگی حوزه/ پیامبر اکرم(ص) در یکی از سخنان نورانی خود به بیان آثار و برکات استغفار و طلب آمرزش از خداوند متعال پرداختند.
۱۳۹۷/۹/۱۹ - ۰۸:۱۱
تنها ملاک دوست داشتن حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی ملاک دوست داشتن و نفرت مسلمانان را بیان داشته اند .
۱۳۹۷/۹/۱۸ - ۰۷:۳۱
عذاب کسی که علم را مخفی نگه دارد! حوزه/ رسول خدا صلى الله عليه و آله در حدیثی عذاب کسی که علم را مخفی نگه دارد بیان فرموده اند.
۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۰۹:۲۵
راهکار جلوگیری از حوادث ناگوار حوزه/ رسول خدا صلی الله علیه وآله در حدیثی راهکار پیشگیری از بلا و اتفاقات ناگوار را بیان فرموده اند.
۱۳۹۷/۹/۱۵ - ۰۸:۴۵
خداوند این درها را باهم می‌گشاید حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در روایتی سنت الهی در مورد روزی دادن، اجابت دعا و آمرزش گناهان را بیان کردند.
۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۰۹:۱۴
جنس لباسمان چه باشد؟ حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود مؤمنان را به پوشیدن لباس پنبه ای تشویق کردند و آن را لباس پیامبر(ص) و اهل بیت(ع) دانستند.
۱۳۹۷/۹/۱۳ - ۰۷:۴۵
خاصیت کرفس در سخن پیامبر(ص) حوزه/ پیامبر اکرم(ص) در یکی از سخنان حکیمانه خود ضمن تشویق به استفاده از کرفس، بخشی از خواص آن را نیز بیان کردند.
۱۳۹۷/۹/۱۲ - ۰۸:۱۰
نصیحت امام کاظم(ع) به هارون‌الرشید حوزه/ امام کاظم علیه السلام در پاسخ به نامه هارون الرشید که از ایشان تقاضای موعظه ای کوتاه نموده بود وی را نصیحت کردند.
۱۳۹۷/۹/۱۱ - ۰۷:۳۴
کاری که رزق را سرازیر می‌کند حوزه/ امام باقر علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود یکی از اسباب فزونی رزق و روزی را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۹/۱۰ - ۰۹:۰۰
سزاوارترین انسان ها به شفاعت پیامبر(ص) حوزه/ پیامبر اکرم(ص) در یکی از سخنان نورانی خود نزدیک ترین انسان ها به خود در روز قیامت و سزاوارترین آنها به شفاعت خود را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۹/۸ - ۰۸:۰۳
این‌گونه رازدار باشیم حوزه/ امیرالمؤمنین(ع) در روایتی فرزند خود امام حسن(ع) را به رازداری و حفظ اسرار دیگران توصیه کردند.
۱۳۹۷/۹/۷ - ۰۹:۰۷
چرا اشک نداریم؟ حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود علت قساوت دل و کم شدن اشک انسان را بیان کردند.
۱۳۹۷/۹/۶ - ۰۷:۳۲
خداوند این افراد را بیشتر سرزنش می کند حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود به سرزنش عالمان بی عمل پرداختند.
۱۳۹۷/۹/۵ - ۰۷:۳۰
اینگونه خدا دوستمان دارد حوزه/ پیامبر اسلام(ص) در یکی از سخنان نورانی خود محبوبترین بندگان نزد خدای متعال را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۹/۳ - ۰۷:۴۷
ذکری که گناهان را نابود می‌کند حوزه/ امام رضا علیه السلام در روایتی، یکی از آثار و برکات ذکر صلوات را بیان کردند.
۱۳۹۷/۹/۱ - ۰۸:۰۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس