*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۰ رمضان ۱۴۴۰ \ Sunday, May 26, 2019
پیامبر(ص) اینگونه متواضع بود حوزه/ یکی از ویژگی های رفتاری پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله، تواضع ایشان است به گونه ای که اصحاب پیامبر به رفتارهای متواضعانه ایشان اشاره کرده اند.
۱۳۹۷/۸/۳۰ - ۰۷:۲۸
زنده ای در میان مردگان حوزه/ پیامبر اسلام (ص) در یکی از سخنان نورانی خود برتری و فضیلت جوینده دانش را بر دیگران بیان کردند.
۱۳۹۷/۸/۲۹ - ۰۷:۵۴
دستوری برای آسان شدن مرگ حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود دستوری برای آسان شدن سکرات مرگ و رهایی از فقر بیان کردند.
۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۰۷:۴۵
کسی که بلا را از شیعیان دور می‌سازد حوزه/ امام زمان علیه السلام در روایتی به بیان بخشی از فضائل و برکات وجودی خویش پرداخته اند .
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۰۷:۴۴
هرکس او را بشناسد دوستش می‌دارد حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود بخشی از ویژگی های رفتاری پیامبر اسلام را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۰۷:۴۱
ویژگی بهترین دوست حوزه/ امام حسن عسکری علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود، ویژگی دوست خوب را بیان کردند.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۰۸:۱۹
کاری برای بی نیازی و دوری از فقر حوزه/ پیامبر اسلام (ص) در یکی از سخنان نورانی خود یکی از اسباب بی نیازی و فقر را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۰۷:۱۸
خانه ای بر روی شن حوزه/ پیامبر گرامی اسلام در یکی از سخنان نورانی خود عبادت به همراه حرام خواری را بی فایده دانستند.
۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۰۷:۳۶
جایی که بخل خوب است حوزه/ پیامبر اسلام (ص) در توصیه های خود به ابوذر به او توصیه کردند در این مورد بخیل و محاسبه گر باشد.
۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۰۷:۵۴
سه چیز که خوشی زندگی را می‌برد حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود سه عاملی که خوشی زندگی را از بین می برند را معرفی کردند .
۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۰۷:۲۲
ناتوان‌ترین انسان‌ها حوزه/ امیرالمؤمنین علی علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود ناتوان‌ترین انسان ها را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۰۸:۴۴
پاداش دفاع از آبروی مسلمان حوزه/ پیامبر اسلام(ص) در یکی از سخنان نورانی خود پاداش دفاع از آبروی مسلمان را بیان کردند.
۱۳۹۷/۸/۱۷ - ۰۷:۰۵
این افراد شایستگی رهبری دارند حوزه/ پیامبر اسلام(ص) در یکی از سخنان نورانی خود فضیلت پرهیزکاران و فقها را بیان کردند.
۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۰۷:۵۹
بدحال ترین مردم حوزه/ امام علی علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود بدحال ترین مردم را معرفی کردند.
۱۳۹۷/۸/۱۴ - ۰۷:۵۸
اثر همنشینی با بدان حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود انسان ها را از همنشینی با بدان و اشرار نهی کردند.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۰۷:۴۰
پاداش خدمت به خاندان پیامبر(ص) حوزه/ امام رضا (ع) در روایتی به نقل از پیامبر (ص)فرمود: رسول خدا (ص) در روز قیامت این چهار گروه را شفاعت می کنند.
۱۳۹۷/۸/۱۲ - ۰۷:۴۱
پاداش حضرت فاطمه(س) برای زائران قبر امام حسین(ع) حوزه/ امام صادق علیه السلام در روایتی یکی از آثار و برکات زیارت قبر مطهر سیدالشهدا (ع) را بیان کردند.
۱۳۹۷/۸/۹ - ۰۹:۵۷
پدر و مادر همه خوبي ها حوزه / امام حسن عليه السلام در حدیثی ، انسانها را به دو امر مهم سفارش فرمودند.
۱۳۹۷/۸/۷ - ۰۸:۲۶
راهی برای زیارت از راه دور حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود روشی برای زیارت اهل بیت علیهم السلام از راه دور را بیان کردند.
۱۳۹۷/۸/۶ - ۰۷:۴۶
ادب زیارت امام حسین(ع) حوزه/ امام صادق علیه السلام در یکی از فرمایشات نورانی خود بخشی از آداب زیارت امام حسین علیه السلام را بیان کردند.
۱۳۹۷/۸/۵ - ۰۸:۰۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس