*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ \ ۶ صفر ۱۴۴۰ \ Monday, October 15, 2018
چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷  -  ۰۸:۱۵
یادگاه شهیدان علم؛ خيلي ترس دارم پول صاحب الزمان را مصرف كرده باشم و حق را ادا نكرده باشم حوزه/ شهيد و تقدس به هم تلفيق مي شوند و «جاودان حيات» را بنا مي‌كنند، وقار شهيد به وقار و عظمت شهادت است.
یادگاه شهدا شهیدان علم(69) وقتی ازدواج شرط شهادت می‌شود! مادر شهید آهنگری می گوید: من و پدر غلامرضا، علاقه بسياري به ازدواج او داشتيم و به خيال خود مي‌خواستيم با درگیر کردن او به امر ازدواج، دست او را در شهر بند كرده و از رفتن به جبهه منصرف كنيم.
۱۳۹۲/۱۲/۱۰ - ۱۰:۲۱
یادگاه شهیدان علم(68) خواب طلبه شهیدی که تحقق یافت «خواب يک نهر آب را ديدم در حالي‌که جنازه‌ام در کنارش بود. جنازه‌ام را برداشتند و در نهر انداختند و من ناگهان زنده شدم».
۱۳۹۲/۱۲/۵ - ۱۶:۲۹
یادگاه شهیدان علم(67) سينه‏اى چون صبح صادق، باصفا دارد شهيد خبرگزاری حوزه/ در مرور زندگی شهیدانمان با مردانی روبرو می شویم که جان و جهانشان را در طبق اخلاص نهاده و با عشق و شور و شعوری توأمان، قدم در راه خدا گذاشتند ...
۱۳۹۲/۱۱/۲۳ - ۱۰:۵۲
یادگاه شهیدان علم(66) من عطش آلوده‌ام آبم دهید ... بزرگداشت نام شهیدان، پاسداشت مسیری است که آنها بر جاده سبزش گام نهادند و زنده نگهداشتن منش و روشی است که آن بزرگانِ عرصه عرفان عملی، بر آن صحه گذاردند؛ آنهم با خون سرخ خویش!
۱۳۹۲/۱۱/۳ - ۱۷:۳۲
یادگاه شهیدان علم (65) توصیه یک طلبه شهید به مادران شهدای روحانی، با جامه پیامبر به ردای جهاد نائل آمدند و این توفیق عمیق و عنایت دقیق الهی را با سلوکی عالمانه در عرصه عمل توأمان کردند و شهد نوشین شهادت سرکشیدند.
۱۳۹۲/۱۰/۲۴ - ۱۲:۳۴
یادگاه شهیدان علم (64) توفیق رستگاری در هجدهمین بهار زندگی نوجوانی بیش نبود که این توصیه ماندگار امیر بیان ، امام علی (ع) در جان و دلش رسوخ کرده بود ؛ " اوصیکما بتقوی الله و نظم امرکم".
۱۳۹۱/۱۰/۷ - ۲۱:۴۹
یادگاه شهیدان علم (63) از تبار زاهدان شب و شیران روز روح خدا چه زیبا می فرمود که" شهدا ره صدساله را یک شبه پیمودند."
۱۳۹۱/۹/۲۵ - ۱۴:۰۰
یادگاه شهیدان علم (62) بانویی که زینبی زیست و حسینی پرگشود زنان عاشورایی را هیچ ذلت و قفس تنگی نیست وقتی که با سالار شهیدان و خواهر بزرگوارش زینب کبری(س) ، پیمان خونین بسته اند تا در طریقت حسینی و زینبی گام بردارند.
۱۳۹۱/۹/۱۲ - ۱۰:۵۹
یادگاه شهیدان علم (61) طلبه شهیدی که به کمال حقیقی رسید خبرگزاری حوزه، شهدا، شمع محفل بشریتند و بهترین یاوران و لبیک گویان اهل بیت(ع) ، آن سان که در طریقت مولای بی کفن خود حضرت سلطان عشق، در راه اسلام و قرآن، سر می دهند و جان، اما زمزمه "هیهات منا الذله" بر لبشان فراموش نمی شود.
۱۳۹۱/۹/۷ - ۱۱:۰۸
یادگاه شهیدان علم (60) اهتمام طلبه شهید به فریضه فراموش شده با نگاهی به وصیت نامه های شهدا متوجه می شویم یکی از بخش های مهم آن را تاکید ویژه بر احیای ارزش های اسلامی به خصوص فریضه امر به معروف و نهی از منکر تشکیل می دهد.
۱۳۹۱/۸/۲۷ - ۱۴:۱۸
‏یادگاه شهیدان علم(57) ماجرای قبر بی‌نشان سرباز گمنام امام خمینی(ره) رژيم طاغوت براي حفظ آبرو و عدم رسوايي خود، حاضر به تحويل پيکر مطهر او به خانواده اش نشد و حتي اجازه برگزاري مجالس ترحيم در مدرسه فيضيه و مساجد شهر مقدس قم را نيز صادر نکرد و مانع از آن شد.
۱۳۹۱/۴/۱۰ - ۱۴:۴۱
یادگاه شهیدان علم (56) علوی ماندن رمز پیروزی است - وصیت نامه از جنس نور 12 سال بیشتر نداشت که به سبب عشق و علاقه به فراگيري علوم و معارف اسلامي در مدرسه علميه حاج‌آقا مجتهدي مشغول به تحصيل علوم حوزوي شد.
۱۳۹۱/۴/۵ - ۰۶:۲۰
یادگاه شهیدان علم(55) سردار بزرگ نهضت خمینی کبیر «به خدا سوگند، اگر مرا بكشید و خونم را بر زمین بریزید، در هر قطره ی خونم، نام مقدس خمینی را خواهید یافت.»
۱۳۹۱/۳/۲۱ - ۰۵:۴۶
یادگاه شهیدان علم(54) تجلی غیرت دینی در اوج گمنامی به خاطر آن که در ایام شهادت مولی الموحدین (ع) به دنیا آمد، نام "علی" را بر او نهادند اما گویا سرنوشت این گونه برایش رقم زده بود که سال ها از این نام مبارک استفاده نکند؛ شاید عجیب باشد و باورش تا حدودی دشوار که سید حتی در درون خانه نیز از نام "علی" محذوریت داشت.
۱۳۹۱/۳/۱۶ - ۲۲:۴۳
یادگاه شهیدان علم (53) طلبه‌ای که همواره عطر شهادت می‌داد غروب چهارمین روز فروردین ماه سال 39 هنوز فرا نرسیده بود که شادمانی و شادکامیِ نوروزی خانواده برجعلی زاده صبوری دو چندان شد.
۱۳۹۱/۲/۳۱ - ۱۲:۳۱
یادگاه شهیدان علم(52) نوای احلی من العسل در هفدهمین بهار عمر حوزه نیوز/ واپسین روزهای سال 66 بود که عملیات والفجر 10 آغاز شد. 10 روز تمام پایمردی و ایستادگی در برابر دشمن بعثی، واقعا سخت بود، اما برای بعضی ، حلاوت رسیدن به معبود این سختی ها را آسان می کرد و به راستی چه مسیری برای این رسیدن بهتر از معبر شهادت.
۱۳۹۱/۲/۱۹ - ۱۰:۳۴
یادگاه شهیدان علم (51) مقصود تویی کعبه و بتخانه بهانه! حوزه نیوز؛ وقتی کار برای خدا باشد، چه فرقی می کند که در روستایی دور افتاده به امورات اولیه زندگی مشغول باشی، یا در حجره ای محقر در قم «قال الباقر» و «قال الصادق» بگویی یا در اوج مبارزات انقلابی از جان و مال خویش برای هدفت بگذری و بالاخره در جوار بهشتیان، سرودِ صعود معنوی سر دهی!
۱۳۹۱/۲/۱۶ - ۰۰:۱۲
یادگاه شهیدان علم(50) حقارت دنیا در کلام شهید روحانی حوزه نیوز ؛ انقلاب که به ثمر نشست، هم در عرصه فرهنگ و هم در جبهه عمران و اقتصاد خود را سرباز پا به رکاب امام امت می دانست؛ مجله «نهال انقلاب» که پاگرفت، جزو اولین کسانی بود که برایش مقالاتی می نگاشت، ...
۱۳۹۱/۲/۹ - ۰۲:۲۲
یادگاه شهیدان علم(49) رقصی چنین میان میدانم آرزوست...! به راستی این چه عرفان عظیمی است که عاشقان و دلباختگان روح خدا پیدا کردند و راه خون خدا را با سرافرازی و بصیرت پیمودند.
۱۳۹۱/۱/۲۶ - ۲۱:۴۴
یادگاه شهیدان علم(48) پدر از من به خاطر اسلام بگذر! حوزه نیوز؛ خط مقدم دلش برای پدر تنگ شد، در ضمن می خواست وصیت نامه خویش را هم بنویسد. قلم در دست گرفت و چنین نوشت بی آن که از خود چیزی بگوید، همه اش از اسلام عزیز سخن گفت و لزوم قربانی شدن برای آن؛ ...
۱۳۹۱/۱/۲۱ - ۱۵:۴۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس