*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ \ ۱۳ ربيع الأول ۱۴۴۰ \ Wednesday, November 21, 2018
یادگاه شهیدان علم(49) رقصی چنین میان میدانم آرزوست...! به راستی این چه عرفان عظیمی است که عاشقان و دلباختگان روح خدا پیدا کردند و راه خون خدا را با سرافرازی و بصیرت پیمودند.
۱۳۹۱/۱/۲۶ - ۲۱:۴۴
یادگاه شهیدان علم(48) پدر از من به خاطر اسلام بگذر! حوزه نیوز؛ خط مقدم دلش برای پدر تنگ شد، در ضمن می خواست وصیت نامه خویش را هم بنویسد. قلم در دست گرفت و چنین نوشت بی آن که از خود چیزی بگوید، همه اش از اسلام عزیز سخن گفت و لزوم قربانی شدن برای آن؛ ...
۱۳۹۱/۱/۲۱ - ۱۵:۴۵
یادگاه شهیدان علم(47) گلوگه خصم، مُهر ویزای پرواز بود حوزه نیوز/ بر جریده نگاشت« خجلم از نوشتن وصیت. جز اميد دعا از پدر و مادرم و درخواست از خداوند بر صبر ايشان، عرضى ندارم. عمر ما تمام شده، «و لن يصيبنا الا ما كتب اللّه لنا». از عموم مردم خصوصاً طلاب، اميد دعا دارم...
۱۳۹۱/۱/۱۴ - ۰۳:۱۶
یادگاه شهیدان علم(46) سنگربان ارزش های الهی/مدافع مرزهای اعتقادی حوزه نیوز؛ چه آن هنگام که در عنفوان جوانی راهی حوزه و دانشگاه شد، چه آن زمان که زیر ذره بین ستمشاهی ساواک، به روشنگری نسل جوان این مرز و بوم همت داشت، چه آن موقع که با نگارش کتب و مقالات، ماهیت جریان های منحرف و به ظاهر انقلابی را می شناساند و...
۱۳۹۰/۱۲/۷ - ۲۳:۲۴
یادگاه شهیدان علم(45) سه مزار براي یک شهيد روحانی حوزه نیوز؛ براي رساندن مهمات به رزمندگان رفته بود، خط ؛هنگامي كه به طرف مقر مدافعان خرمشهر بر مي گشت، از پشت سر مورد هدف گلوله دشمن قرار گرفت. بعثي ها با سر نيزه سرش را از بدنش جدا كردند و ...
۱۳۹۰/۱۲/۴ - ۲۱:۵۱
یادگاه شهیدان علم(44) ترکش خمپاره فرشته مرگ بود حوزه نیوز؛ وعده وصال کربلا بود؛ «کربلای 5» و چه جایی برای پرگشودن بهتر از شلمچه و به راستی برای کسی که عمری را در خدمت تبلیغ دین خدا صرف کرده چه پاداشی بهتر از این!
۱۳۹۰/۱۱/۲۵ - ۰۶:۳۲
یادگاه شهیدان علم(43) علمدار بصیرت انقلابی حوزه نیوز؛ آن قدر کلامش علیه رژیم، اثرگذار بود که ساواک سخنرانی وی و حتی جلسات پرسش به شبهات مذهبی برای جوانان از سوی او را به طور کلی ممنوع اعلام کرد.
۱۳۹۰/۱۱/۱۸ - ۰۲:۳۳
یادگاه شهیدان علم(42) حق طلبی مرا جبهه ای کرد حوزه نیوز؛ انقلاب که پیروز شد، طلبه جوان تبریزی برای فداکاری در خط نورانی امام(ره) که همان خط اهل بیت (ع) و امام زمان (عج) است، سر از پا نمی شناخت.
۱۳۹۰/۱۱/۱۳ - ۲۳:۰۹
یادگاه شهیدان علم(41) نوکری امام زمان بالاترین افتخارش بود حوزه نیوز؛ آقا ابراهیم، پسر را که در آغوش گرفت، در دل از خدا خواست او را سربازی برای ولیش حضرت صاحب الامر(عج) قرار دهد.
۱۳۹۰/۱۱/۱۱ - ۱۴:۱۴
یادگاه شهیدان علم(40) تنها جرمش لباس روحانیت بود! حوزه نیوز؛ سید که اسیر شد ، نیروهای عراقی تا فهمیدند که او روحانی است، از چند قدمی به او گلوله می زنند و سپس با تانک از روی هر دوپایش می گذرند و عاقبت پیکرش را نا جوانمردانه به آتش می کشند. آری! این بود نهایت جرم شهید مفقودالاثری که لباس پیغمبر(ص) را بر تن داشت.
۱۳۹۰/۱۱/۹ - ۱۷:۰۱
یادگاه شهیدان علم(39) شهید نواب صفوی؛ تجلی غیرت دینی و ملی//سید همچنان مظلوم است! حوزه نیوز؛ غیرت دینی را از پدر به ارث برده بود. پدرش مرحوم سید جواد ، دانشمندی روحانی بود كه در اثر فشار حكومت رضاخان مجبور به ترك لباس روحانیت شده بود، اما با این حال از طریق تصدی وكالت دادگستری همچنان به داد مظلومان می رسید.
۱۳۹۰/۱۰/۲۸ - ۰۹:۴۲
یادگاه شهیدان علم(38) شهیدی که در تابوت لبخند زد حوزه نیوز؛ وقتی تابوت را باز کردم، دیدم که شهید دست بر سینه دارد و با حالت تبسم، لبخند می زند. شب، شهید بزرگوار را در خواب دیدم که گفت: «می دانی چرا لبخند زدم؟...
۱۳۹۰/۱۰/۲۱ - ۱۰:۳۷
یادگاه شهیدان علم(37) روحانی شهید چه کسانی را نفرین کرد؟! حوزه نیوز؛ انقلاب که به ثمر نشست، از هیچ کوششی برای حفظ و حراست از آن دریغ نکرد. تعصب غیرتمندانه ای نسبت به نهال نوپای نظام جمهوری اسلامی داشت و ...
۱۳۹۰/۱۰/۱۸ - ۰۲:۲۴
یادگاه شهیدان علم(36) تنها آرزوی طلبه شهید چه بود؟ حوزه نیوز؛ از قدیم و ندیم گفته اند که آرزو بر جوانان عیب نیست. بالاخره هر کسی آرزویی دارد؛ حالا مادی یا معنوی، در اصل وجودش که شکی نیست.
۱۳۹۰/۱۰/۱۵ - ۰۶:۱۴
یادگاه شهیدان علم(35) عبای امام(ره) بر دوش روحانی شهید حوزه‌نیوز؛ دلش با آقا بود درست، عشقش خمینی بود درست، اما شاید فکرش را هم نمی کرد روزی عبای امام (ره) را بر دوش بیندازد آن هم به واسطه شهید حاج آقا مصطفی(ره).
۱۳۹۰/۱۰/۱۲ - ۱۰:۳۳
یادگاه شهیدان علم(34) ای کاش هزاران جان داشتم..! حوزه نیوز؛ نزدیک به 14 قرن است که از اعلام وفاداری تاریخی زهیر بن قین(ع) به سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) می گذرد ، اما 8 سال جنگ تحمیلی نشان داد که امام خمینی(ره) نه یک زهیر که ده ها و صدها زهیر دارد که حاضرند جان خویش را فدای راه او و اسلام عزیز کنند.
۱۳۹۰/۱۰/۱۰ - ۱۳:۳۱
یادگاه شهیدان علم(33) هیچ گاه دست از حوزه برنمی دارم حوزه نیوز؛ «كوردلاني كه بسياري حرفها مي‌گفتند و ما به روي خود نياورديم، بدانند من مقلد حضرت امام(ره) هستم و ... هيچ‌گاه از درس حوزه روي گردان نيستم و نخواهم بود»
۱۳۹۰/۱۰/۷ - ۱۴:۳۰
یادگاه شهیدان علم(32) درسی از شیوه تربیتی یک روحانی شهید حوزه نیوز؛ اهتمام خاصی به اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر داشت؛ با این حال معتقد بود باید با مهربانی و سعه صدر و اخلاق کریمانه در این عرصه جلو آمد. حتی در ظریف ترین و خصوصی ترین مسایل نیز این روحیه همواره با او بود.
۱۳۹۰/۱۰/۵ - ۰۳:۱۸
یادگاه شهیدان علم (31) بهای بهشت در نگاه طلبه شهید حوزه نیوز؛ «جز تذکري که نمي‌دانم لياقت آن را دارم يا نه، سخني ندارم و آن اين است که علم را خوب تحصيل کنيد و عمل خود را خوب تهذيب کنيد و آنچه اهميت دارد عمل است که بهشت را به ما کنتم تعملون مي دهند نه به ما کنتم تعلمون.»
۱۳۹۰/۱۰/۳ - ۰۹:۲۴
یادگاه شهیدان علم(30) ماجرای توسل یک طلبه شهید به امام زمان (عج) حوزه نیوز؛ براي اولين بار در نماز جمعه تهران بر اثرسانحه بمب گذاري از ناحيه شکم آسيب ديد،به طوري که تا مدت ها از اعزام به جبهه منع می شد ...
۱۳۹۰/۹/۲۹ - ۲۲:۰۲
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس