*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ \ ۷ ربيع الثاني ۱۴۴۰ \ Friday, December 14, 2018
شهید روحانی خطاب به ملت ایران: همچنین در صحنه انقلاب باشید،نیروهای کفر دیگر تا ابد آسوده خاطر نخواهند بود حوزه/ ای ملت ایران، همچنین در صحنه انقلاب باشید تا تداوم بخش آن دین و مکتب حسین(علیه السلام) باشیم.
۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۰۱:۰۵
یادگاه شهیدان علم(۲۲۴) دوست ندارم پس از شهادتم به نام من شعار و شعری بخوانند حوزه/ عمامه ام را بالای جنازه ام نگذارید؛ زیرا که من لیاقت این عمامه را ندارم و نمی خواهم بزرگ شوم. دوست ندارم پس از شهادتم به نام من شعار و شعری بخوانند، بلکه به نفع روحانیت شعار دهید.
۱۳۹۶/۹/۲۳ - ۰۳:۲۰
یادگاه شهیدان علم(۲۲۳) به نماز نگوئید کار دارم، بلکه بگوئید وقت نماز است حوزه/ روحانی شهید در وصیت نامه اش نوشت: دشمنان اسلام بدانند که از هر قطره خونی که ریخته می شود، یک مبارزی برخواهد خاست و اسلحه افتاده را برخواهد داشت و منافقین ابرقدرتهای شرق و غرب را نابود خواهد کرد.
۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۰۹:۳۹
یادگاه شهیدا ن علم: شهیدی که بصیرت افزایی جامعه را یک اصل می دانست حوزه/ برایتان سفارش می کنم که آزاد باشید، جامعه مانند بچه ای است که صلاح و فسادش را نمی داند، باید آگاهانه مردم را بیدار کرد.
۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۰:۴۹
نقش هدایتگری روحانیت در دفاع مقدس مشهود بود حوزه/ سردار شهید حسین همدانی، پیرامون نقش روحانیت در جنگ گفت: جامعه روحانیت در دفاع مقدس، هم نقش تبلیغی داشته و هم در کنار رزمندگان به‌ عنوان راهنمای آنها نقش ارزنده‌‌ای داشتند و هم این که در پست و جایگاه فرماندهی جنگ، نقش‌آفرین بودند.
۱۳۹۶/۷/۳ - ۰۱:۲۰
یادگاه شهیدان علم(۲۲۱) شهیدی که راه بزرگان حوزه دینی را پیش گرفت حوزه/شهادت را در چشم دیدم. آنچنان زندگی را بر خویشتن تنگ دیدم که انگار وجودم شهادت شد و من شهید وجود گشتم.
۱۳۹۶/۶/۲۹ - ۱۹:۱۹
یادگاه شهیدان علم (۲۲۰): از تدریس تا عمل به آموزه های قرآن حوزه/ عشق، نعمتی است كه به هركس هدیه نمی‌كنند: چه آنكه وسیله‌ای است که انسان را از صراط مستقیم به وصال دوست رهنمون می سازد.
۱۳۹۶/۴/۲۸ - ۱۴:۰۸
یادگاه شهیدان علم (۲۱۹) «الهی نامه» طلبه شهید حوزه/ الهى! شكرت كه نعمت را بر حقير تمام كردى، توفيق استغناء نيز عنايت بفرما.
۱۳۹۶/۴/۱۸ - ۱۴:۴۹
یادگاه شهیدان علم (۲۱۸) بشارت شهادت از سوی استاد حوزه /کلاس سوم ابتدایی بود معلم از دانش آموزان خواسته بود که شغل مورد نظر آینده شان را بگویند. محمد گفته بود من می خواهم روحانی شوم، می خواهم در مکتب خانه امام صادق(ع) درس طلبگی بخوانم.
۱۳۹۶/۴/۱۲ - ۱۵:۰۲
یادگاه شهیدان علم ( ۲۱۷) شجاعت او در جبهه روحیه بخش رزمندگان بود حوزه/ رزمندگان با دیدن او روحیه می گرفتند و آن در حالی بود که عمامه سفیدش را نیز در سر داشت.
۱۳۹۶/۳/۲۹ - ۰۹:۲۳
یادگاه شهیدان علم ( ۲۱۶ ) به یاد فرمانده عملیات مطلع الفجر حوزه /روحانی وارسته ای که در وصیت نامه اش نوشت: امیدوارم مرگم بتواند خدمتی به اسلام کرده باشد. پس از آنکه با شهادتش خدمت گذار اسلام شد به یاد ش روستا را به نام او نامگذاری کردند.
۱۳۹۶/۳/۲۰ - ۱۶:۴۰
ناگفته هایی از عاشقانه های طلبه شهید مدافع حرم؛ از لحظه شماری برای حضور در حلقه محافظان حرم تا آخرین تماس قبل از شهادت حوزه/ هر وقت تلویزیون سوریه را نشان می داد، می گفت: ما هم باید برویم. خیلی به امام حسین ارادت داشت. نسبت به ائمه معصومین غیرت خاصی داشت. خودش هم از سادات بود. ائمه را واقعا پدران خودش می دانست. یک مرتبه ...
۱۳۹۶/۳/۱۷ - ۱۲:۵۰
یادگاه شهیدان علم (۲۱۴ ) وصیت طلبه شهید به پدر حوزه / شیخ عبدالرسول علیزاده مجاهدی از شهر خلخال که مرور حیات طیبه اش جان های آماده را آسمانی می کند.
۱۳۹۶/۳/۱ - ۱۶:۲۰
یادگاه شهیدان علم ( ۲۱۳) اولین شهید اردبیلی درکربلای ۵ حوزه /می خواست در سن ۱۳ سالگی به جبهه برود که مسئولین او را به خاطر قد کوچک و سن کم ، از اعزام منع کردند و گفتند، نمی شود. ناراحت و سرگردان بود که ناگهان یکی از هم سن و سالانش او را دید و گفت: ناراحت نباش درستش می کنم.
۱۳۹۶/۲/۲۶ - ۱۷:۰۹
یادگاه شهیدان علم( ۲۱۲) عاشقم و سوخته ام تنها بگذارید مرا حوزه/ یکی از نزدیکانش می گفت: او جوانی با وقار و خوش برخورد بود و به همین خاطر افراد را شیفته خود می نمود. در نزد اساتید از احترام خاص برخوردار بود.
۱۳۹۶/۲/۲۳ - ۰۸:۲۲
یادگاه شهیدان علم( ۲۱۱) طلبه شهید؛ تحرک را از موج های خروشان بیاموزیم حوزه/ در سال تحصیلی ۱۳۵۶ آن زمان که تمام دانش آموزان بجز ورزش و کتاب های درسی اوقات فراغت دیگری نداشتند من به این فکر افتادم تا آگاهی در بین بچه ها بوجود بیاورم.
۱۳۹۶/۲/۱۴ - ۰۹:۲۰
یادگاه شهیدان علم (۲۱۰) سند شفاعت با امضای چهل رزمنده حوزه / نوشته اند بعید بود که اطلاعیه ای از صدا و سیما مبنی بر احتیاج جبهه به نیروی انسانی پخش شود و سیدرضا به این نداها لبیک نگوید.
۱۳۹۶/۲/۱۰ - ۰۹:۱۳
یادگاه شهیدان علم ( ۲۰۹) روایت نماز جماعتی که همگان را منقلب کرد حوزه / در عالم خواب، علامه طباطبایی را دیدم که پس از سلام و جواب گفتند، بیا با هم به روضه حضرت اباعبدالله برویم. به روضه رفتیم. ناگهان از خواب بیدار شدم....
۱۳۹۶/۲/۲ - ۰۹:۵۵
یادگاه شهیدان علم( ۲۰۸ ) رویای صادقه پدر طلبه شهید حوزه/ اعتقادش چه درست بود و همتش چه بلند و والا گوهر که نوشته بود چه باک، هنگامی که جهاد و شهادت فوز عظیمی است و چه هراس! وقتی که بکشیم یا کشته شویم پیروزیم! و چه غمی، وقتی در مسیر «انا لله و انا الیه راجعون» هستیم.
۱۳۹۶/۱/۲۷ - ۱۰:۱۲
یادگاه شهیدان علم ( ۲۰۷) مشق طلبه شهید از علی اکبر(ع) حوزه /برادرش می گوید: ایشان به شهادت،خیلی علاقه داشت. قبل از اعزام آخر به جبهه، گویا می دانست که به شهادت می رسد. از این رو به همه اعضای خانواده گفت: من حتما شهید می شوم.
۱۳۹۶/۱/۲۴ - ۱۲:۰۴
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس