*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ \ ۶ ذو الحجة ۱۴۳۹ \ Saturday, August 18, 2018
یادگاه شهیدان علم (۱۶۰) روز جشن ابرقدرت ها از نگاه یک طلبه شهید حوزه/ برادران! هرگز دشمنان بین شما تفرقه نیاندازند و شما را از روحانیت متعهد جدا نکنند، که اگر چنین کردند روز بدبختیِ مسلمانان و روز جشن ابرقدرت هاست.
۱۳۹۵/۱/۳۰ - ۰۹:۵۴
یادگاه شهیدان علم(۱۵۹) طلبه ای که عاشق عبادت در کنار تربت شهداء بود حوزه/ از محمد حسین سؤال کردم؛ نام فرمانده شما چیست؟ جوابی نداد. گفتم: چه آموزش هایی دیده ای؟ در گردان چکار می کنی؟ اینجا برای چه آمده ای؟ هر چه سؤال کردم، جوابی نداد. ناراحت شدم، گفت: این سؤالات از اسرار نظامی است از من سؤال نکن که جوابت را نمی دهم.
۱۳۹۵/۱/۲۲ - ۱۵:۱۶
یادگاه شهیدان علم (۱۵۸) طلبه شهیدی که زندگی یک معتاد را نجات داد حوزه/ در روزهایی که در محل حضور داشت، شخصی از افراد محل معتاد شده و زندگی اش نزدیک به فروپاشی بود. شهید بدون این که زبان به سرزنش بگشاید، به او کمک کرد تا اعتیادش را ترک کند؛ در هنگام درمانش مدام به...
۱۳۹۵/۱/۱۱ - ۱۲:۴۷
یادگاه شهیدان علم(۱۵۷) تقید طلبه شهید به حفظ بیت المال حوزه / موتور سیکلت بسیج را به خانه آورد. نصف شب یکی از اقوام می خواست به خانه اش برگردد، به شفیع گفت با موتور مرا برسان گفت: نمی توانم موتورسیلکت بیت المال است. یک ربع دیگر دوچرخه ای با خودش آورد و گفت بیا با این برو از دوستم امانت گرفتم.
۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۹:۰۰
یادگاه شهیدان علم (۱۵۶) پیام طلبه شهید به بازاری ها حوزه/ امام به عنوان قلب امت حزب اللّه می باشد و وقتی قلب از کار بیافتد، تمام اعضای بدن از کار می افتد. پس وقتی امام نباشد، امت هم نیست.
۱۳۹۴/۱۲/۲۷ - ۰۰:۲۷
یادگاه شهیدان علم(۱۵۵) لباس شهادت بر تن دو برادر طلبه حوزه/ ای مردم حزب الله و قهرمان ایران که با افتخار، انقلاب را به پیروزی رساندید؛ با وحدت خود سعی کنید از دستآوردهای انقلاب با تمام امکان حراست کنید، چون این انقلاب ودیعه الهی است.
۱۳۹۴/۱۲/۱۹ - ۰۸:۲۲
یادگاه شهیدان علم(۱۵۴) دلگویه های خواندنی طلبه شهید با مردم حوزه/ برادران و خواهران! قدرى به فكر فرو رويد، براى چه متولد شده ايم، براى چه زندگى مى كنيم، چرا بعضى ها اين قدر در معنويات هستند؛ مگر آنها چه مى بينند، اصلاً هدف از خلقت بشر چه بود؟ چرا بايد از هدف خلقت..
۱۳۹۴/۱۲/۱۱ - ۱۵:۵۸
یادگاه شهیدان علم (۱۵۳) پیام جالب طلبه شهید به زورگویان شرق و غرب حوزه/ به جهان خواران شرق و غرب بگویید: اگر خانه و کاشانه ام را به آتش بکشید و اگر گلوله های شما قلبم را سوراخ کند، آرزوی شنیدن یک کلمة ضعف و زبونی و آرزوی فروختن دینم را به گور خواهید برد.
۱۳۹۴/۱۲/۲ - ۱۵:۲۱
یادگاه شهیدان علم(۱۵۲)؛ شهد شیرین شهادت در جوار بارگاه فاطمه ثانی(س) حوزه/ بارالها! از این که توفیق قدم گذاشتن در راه دین و همچنین پیوستن به یاری کنندگان آئین اسلامی را به من عطا فرمودی، بسیار خرسند و مسرورم ...
۱۳۹۴/۱۱/۲۷ - ۱۶:۳۷
یادگاه شهیدان علم(۱۵۱) الهی خجلم از نوشتن وصیت! حوزه/ زمانی که جنگ تحمیلی در مرزهای میهن اسلامی به اوج خود رسیده بود با حضور در جبهه به ندای رهبر خویش لبیک گفت.
۱۳۹۴/۱۱/۱۲ - ۱۵:۰۲
یادگاه شهیدان علم(۱۵۰) شهید حقانی: پیراهن خون آلودم را با من دفن کنید! حوزه/ اين شهيد مظلوم، بي سر و صدا و در نهايت اخلاص در مجلس فعّاليت مي كرد و حقيقتاً به جاي چهار نفر در كميسيون كار مي كرد و از آنجا كه ما در جبهه حضور داشتيم وظايف بنده و شهيد چمران را هم ايشان انجام مي داد.
۱۳۹۴/۱۱/۶ - ۱۱:۰۰
به بهانه تشییع طلبه مدافع حرم شهیدان می رسند نوبت به نوبت... حوزه/ بی گمان هر گاه که ما یاد شهدا را به خوبی زنده نگاه داشته ایم، موازنه قدرت در مواجهه با قطب استکبار به سود ما بوده چه آن که از امام عزیزمان یاد گرفته ایم که با فرهنگ شهادت طلبی ، اسارتی برای ما متصور نخواهد بود و فتح و ظفر در نهایت در انتظار شهادت طلبانِ راه حقیقت و فضیلت است.
۱۳۹۴/۱۰/۲۸ - ۱۰:۵۸
یادگاه شهیدان علم(۱۴۹) تمثیل زیبای طلبه شهید از دنیای حق گریزان حوزه/ روش این دنیا برای آنها که تسلیمِ حق نمی شوند مثل یک قفس آینه ایست که تمام شش طرفش را از آینه درست کرده اند؛ وقتی که شخص خود را در این قفس محصور می کند به هر طرف که نگاه می کند، تا بی نهایت به غیر از آن چیزهایی که داخل قفس است، نمی بیند.
۱۳۹۴/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۳
دلنوشته جانسوز دختر یک شهید روحانی در فراق پدر حوزه /روحانی شهیدجمشید آقاجانی با حضور در عملیات خیبر و با رمز یا رسول الله (ص) همراه سایر رزمندگان در جزایر مجنون و هورالهویزه به قلب نیروهای دشمن حمله‌ور شد و بعد ازگذشت ۱۲ روز از آغاز عملیات در ۱۵ اسفند ۶۲ لباس زیبا و برازنده شهادت را به تن کرد و پیکر پاکش میهمان خاک شد و تا به امروز نیز هیچ خبر و اثری از او به دست نیامده است .
۱۳۹۴/۱۰/۲۳ - ۱۶:۱۶
یادگاه شهیدان علم( ۱۴۸ ) فرازی از شهادتنامه روحانی رزمنده حوزه/ آن قدر در وجود خود شور، شوق و علاقه طلبگی داشت که توانست مدارج علمی حوزه را یک به یک پشت سر بگذارد و تا سطح چهار حوزه تحصیل کند.
۱۳۹۴/۱۰/۱۹ - ۱۶:۲۶
یادگاه شهیدان علم (۱۴۷) اگر فرزندم شفا یابد او را طلبه می کنم حوزه/ در کودکی به بیماری سختی مبتلا شد که والد او نذری برای امام زمان (عج) کرد که اگر خوب شود او را شاگرد مکتب امام صادق (ع) کند.
۱۳۹۴/۱۰/۹ - ۱۴:۰۶
یادگاه شهیدان علم (۱۴۶) تا پایان ظلم باید جان داد حوزه/ از خط امام دست برندارید؛ از روحانیت دست برندارید، روحانیت بود که انقلاب را تا به اینجا رسانید و اگر تاریخ را نظاره کنیم، می بینم این روحانیت بود که علیه استکبار و استعمار مبارزه کرد.
۱۳۹۴/۱۰/۱ - ۰۰:۱۹
یادگاه شهیدان علم(۱۴۵) طلبه شهیدی که هر روز پای مادرش را می بوسید حوزه/ اصغر هميشه با روي خوش با مردم برخورد مي کرد و هنگامي كه به منزل مي آمد، ابتدا پاي مادر را مي بوسيد و ايشان را تكريم مي كرد، به همين خاطر مادرم هميشه او را دعا مي كرد.
۱۳۹۴/۹/۲۵ - ۱۱:۴۱
یادگاه شهیدان علم (۱۴۴) پدر شهید: در مقابل منطق فرزند شهیدم حرفی برای گفتن نداشتم حوزه/ پدرو مادرم! امیدوارم که صبور و مقاوم باشید؛ زیرا که من راه امام حسین را پیموده و از شما می خواهم شیون و زاری نکنید. از خداوند برای اینجانب طلب آمرزش بخواهید و امیدوارم حلالم کنید.
۱۳۹۴/۹/۱۸ - ۱۳:۵۶
یادگاه شهیدان علم (۱۴۳) دل گویه های طلبه شهید با مادرش حوزه/ مادرم! ای که احساسات تو را هیچ کس جز خودت درک نمی کند! از چه بگویم؟ از زحمات شبانه روزی ات که برایم کشیدی؛! یا از دامان پر مهرت، که من گرمیِ آن را اکنون احساس می کنم؛ یا...
۱۳۹۴/۹/۱۴ - ۱۵:۱۲
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس