*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ \ ۷ صفر ۱۴۴۰ \ Tuesday, October 16, 2018
چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷  -  ۰۸:۱۵
یادگاه شهیدان علم؛ خيلي ترس دارم پول صاحب الزمان را مصرف كرده باشم و حق را ادا نكرده باشم حوزه/ شهيد و تقدس به هم تلفيق مي شوند و «جاودان حيات» را بنا مي‌كنند، وقار شهيد به وقار و عظمت شهادت است.
یادگاه شهیدان علم (۱۶۵) طلبه شهیدی که هزینه تحصیل را با قالی بافی تامین می کرد حوزه/ شهید عامری از شخصیت‌ های مطرح و فعال آن روزهای کرمان و تکلیف ‌محور بود؛ وی در زمان جنگ و جبهه، وجودش را وقف جبهه کرد.
۱۳۹۵/۳/۹ - ۱۵:۴۳
یادگاه شهیدان علم (۱۶۴) رمز سعادتمندی از نگاه طلبه شهید حوزه/ از اسلام روی نگردانید و از اهل بیت (ع) جدا نشوید. سعادت دو جهان در مکتب اسلام و اهل بیت (ع) یافت می شود... از روحانیت پشتیبانی کنید و بدانید تنها حامی و حافظ اسلام اینانند.
۱۳۹۵/۳/۵ - ۱۵:۵۹
یادگاه شهیدان علم (۱۶۳) روحانی شهیدی که دامادش را به فیض شهادت دعوت کرد حوزه/ داماد شهید روحانی نژاد به نام شهید علی کائنی خطاب به مادرش از او پرسیده بود؛ چرا به جبهه می روی؟، جواب داد: شهید حاج شیخ محمد را به خواب دیدم که به من می گفت:...
۱۳۹۵/۲/۲۷ - ۱۲:۴۱
یادگاه شهیدان علم (۱۶۲) شکنجه به خاطر توهین نکردن به امام راحل حوزه/ در مرداد ماه ۱۳۵۰ شمسی به اتهام تکثیر و پخش و بیانیه های امام خمینی (ره) در تحریم جشن های ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی به زندان افتاد و به جرم توهین نکردن به امام خمینی (ره) و لو ندادن همرزمانش، شکنجه های قرون وسطائی را تا مرز شهادت تحمل کرد.
۱۳۹۵/۲/۱۸ - ۱۷:۲۲
یادگاه شهیدان علم(۱۶۱) به یاد طلبه ای که پدرش از کودکی او را فدایی عباس(ع) می نامید حوزه/ پدر جان! تو خود گفتی تو را از کوچکی فدای ابوالفضل(ع) کردم، پس دعا کن همان طوری که ابوالفضل(ع) شهید شد من هم آن گونه به پیش معبودم بروم. ناراحت مباش و خدا را شکرگزار باش.
۱۳۹۵/۲/۸ - ۱۰:۳۵
یادگاه شهیدان علم (۱۶۰) روز جشن ابرقدرت ها از نگاه یک طلبه شهید حوزه/ برادران! هرگز دشمنان بین شما تفرقه نیاندازند و شما را از روحانیت متعهد جدا نکنند، که اگر چنین کردند روز بدبختیِ مسلمانان و روز جشن ابرقدرت هاست.
۱۳۹۵/۱/۳۰ - ۰۹:۵۴
یادگاه شهیدان علم(۱۵۹) طلبه ای که عاشق عبادت در کنار تربت شهداء بود حوزه/ از محمد حسین سؤال کردم؛ نام فرمانده شما چیست؟ جوابی نداد. گفتم: چه آموزش هایی دیده ای؟ در گردان چکار می کنی؟ اینجا برای چه آمده ای؟ هر چه سؤال کردم، جوابی نداد. ناراحت شدم، گفت: این سؤالات از اسرار نظامی است از من سؤال نکن که جوابت را نمی دهم.
۱۳۹۵/۱/۲۲ - ۱۵:۱۶
یادگاه شهیدان علم (۱۵۸) طلبه شهیدی که زندگی یک معتاد را نجات داد حوزه/ در روزهایی که در محل حضور داشت، شخصی از افراد محل معتاد شده و زندگی اش نزدیک به فروپاشی بود. شهید بدون این که زبان به سرزنش بگشاید، به او کمک کرد تا اعتیادش را ترک کند؛ در هنگام درمانش مدام به...
۱۳۹۵/۱/۱۱ - ۱۲:۴۷
یادگاه شهیدان علم(۱۵۷) تقید طلبه شهید به حفظ بیت المال حوزه / موتور سیکلت بسیج را به خانه آورد. نصف شب یکی از اقوام می خواست به خانه اش برگردد، به شفیع گفت با موتور مرا برسان گفت: نمی توانم موتورسیلکت بیت المال است. یک ربع دیگر دوچرخه ای با خودش آورد و گفت بیا با این برو از دوستم امانت گرفتم.
۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۹:۰۰
یادگاه شهیدان علم (۱۵۶) پیام طلبه شهید به بازاری ها حوزه/ امام به عنوان قلب امت حزب اللّه می باشد و وقتی قلب از کار بیافتد، تمام اعضای بدن از کار می افتد. پس وقتی امام نباشد، امت هم نیست.
۱۳۹۴/۱۲/۲۷ - ۰۰:۲۷
یادگاه شهیدان علم(۱۵۵) لباس شهادت بر تن دو برادر طلبه حوزه/ ای مردم حزب الله و قهرمان ایران که با افتخار، انقلاب را به پیروزی رساندید؛ با وحدت خود سعی کنید از دستآوردهای انقلاب با تمام امکان حراست کنید، چون این انقلاب ودیعه الهی است.
۱۳۹۴/۱۲/۱۹ - ۰۸:۲۲
یادگاه شهیدان علم(۱۵۴) دلگویه های خواندنی طلبه شهید با مردم حوزه/ برادران و خواهران! قدرى به فكر فرو رويد، براى چه متولد شده ايم، براى چه زندگى مى كنيم، چرا بعضى ها اين قدر در معنويات هستند؛ مگر آنها چه مى بينند، اصلاً هدف از خلقت بشر چه بود؟ چرا بايد از هدف خلقت..
۱۳۹۴/۱۲/۱۱ - ۱۵:۵۸
یادگاه شهیدان علم (۱۵۳) پیام جالب طلبه شهید به زورگویان شرق و غرب حوزه/ به جهان خواران شرق و غرب بگویید: اگر خانه و کاشانه ام را به آتش بکشید و اگر گلوله های شما قلبم را سوراخ کند، آرزوی شنیدن یک کلمة ضعف و زبونی و آرزوی فروختن دینم را به گور خواهید برد.
۱۳۹۴/۱۲/۲ - ۱۵:۲۱
یادگاه شهیدان علم(۱۵۲)؛ شهد شیرین شهادت در جوار بارگاه فاطمه ثانی(س) حوزه/ بارالها! از این که توفیق قدم گذاشتن در راه دین و همچنین پیوستن به یاری کنندگان آئین اسلامی را به من عطا فرمودی، بسیار خرسند و مسرورم ...
۱۳۹۴/۱۱/۲۷ - ۱۶:۳۷
یادگاه شهیدان علم(۱۵۱) الهی خجلم از نوشتن وصیت! حوزه/ زمانی که جنگ تحمیلی در مرزهای میهن اسلامی به اوج خود رسیده بود با حضور در جبهه به ندای رهبر خویش لبیک گفت.
۱۳۹۴/۱۱/۱۲ - ۱۵:۰۲
یادگاه شهیدان علم(۱۵۰) شهید حقانی: پیراهن خون آلودم را با من دفن کنید! حوزه/ اين شهيد مظلوم، بي سر و صدا و در نهايت اخلاص در مجلس فعّاليت مي كرد و حقيقتاً به جاي چهار نفر در كميسيون كار مي كرد و از آنجا كه ما در جبهه حضور داشتيم وظايف بنده و شهيد چمران را هم ايشان انجام مي داد.
۱۳۹۴/۱۱/۶ - ۱۱:۰۰
به بهانه تشییع طلبه مدافع حرم شهیدان می رسند نوبت به نوبت... حوزه/ بی گمان هر گاه که ما یاد شهدا را به خوبی زنده نگاه داشته ایم، موازنه قدرت در مواجهه با قطب استکبار به سود ما بوده چه آن که از امام عزیزمان یاد گرفته ایم که با فرهنگ شهادت طلبی ، اسارتی برای ما متصور نخواهد بود و فتح و ظفر در نهایت در انتظار شهادت طلبانِ راه حقیقت و فضیلت است.
۱۳۹۴/۱۰/۲۸ - ۱۰:۵۸
یادگاه شهیدان علم(۱۴۹) تمثیل زیبای طلبه شهید از دنیای حق گریزان حوزه/ روش این دنیا برای آنها که تسلیمِ حق نمی شوند مثل یک قفس آینه ایست که تمام شش طرفش را از آینه درست کرده اند؛ وقتی که شخص خود را در این قفس محصور می کند به هر طرف که نگاه می کند، تا بی نهایت به غیر از آن چیزهایی که داخل قفس است، نمی بیند.
۱۳۹۴/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۳
دلنوشته جانسوز دختر یک شهید روحانی در فراق پدر حوزه /روحانی شهیدجمشید آقاجانی با حضور در عملیات خیبر و با رمز یا رسول الله (ص) همراه سایر رزمندگان در جزایر مجنون و هورالهویزه به قلب نیروهای دشمن حمله‌ور شد و بعد ازگذشت ۱۲ روز از آغاز عملیات در ۱۵ اسفند ۶۲ لباس زیبا و برازنده شهادت را به تن کرد و پیکر پاکش میهمان خاک شد و تا به امروز نیز هیچ خبر و اثری از او به دست نیامده است .
۱۳۹۴/۱۰/۲۳ - ۱۶:۱۶
یادگاه شهیدان علم( ۱۴۸ ) فرازی از شهادتنامه روحانی رزمنده حوزه/ آن قدر در وجود خود شور، شوق و علاقه طلبگی داشت که توانست مدارج علمی حوزه را یک به یک پشت سر بگذارد و تا سطح چهار حوزه تحصیل کند.
۱۳۹۴/۱۰/۱۹ - ۱۶:۲۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس