*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ \ ۱۱ محرم ۱۴۴۰ \ Friday, September 21, 2018
چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷  -  ۰۸:۱۵
یادگاه شهیدان علم؛ خيلي ترس دارم پول صاحب الزمان را مصرف كرده باشم و حق را ادا نكرده باشم حوزه/ شهيد و تقدس به هم تلفيق مي شوند و «جاودان حيات» را بنا مي‌كنند، وقار شهيد به وقار و عظمت شهادت است.
یادگاه شهیدان علم(89) طلبه شهید: کفران نعمت انقلاب نابخشودنی است خبرگزاری حوزه/ تلالو پیشانی اش هر گلوله سرگران را مدهوش می کرد. او مرد رفتن بود. برای ماندن نیامده بود؛ اما سهم زمین چه می شد؟
۱۳۹۳/۵/۲۶ - ۱۰:۲۴
یادگاه شهیدان علم-88 حکایت روزه های استیجاری و طواف پیکر شهید بر گرد ضریح مادرش اینچنین روایت می کند، فرزندم يوسف چه در هنگام تحصيل و چه قبل از تحصيل، دمي از ياد ما غافل نبود، بدون اينكه كسي متوجه شود روزه استيجاري مي‌گرفت و پول آن را براي كمك خرج به من مي‌داد.
۱۳۹۳/۵/۲۱ - ۱۱:۲۳
یادگاه شهیدان علم(87) از بی سیم تا لودر؛ هرجا که لازم بود مخلصانه حضور می یافت در روحیات و ویژگی های اخلاقی شهید محمد اصفهانی وطن مشاهده می کنیم که او دارای روح بزرگی بود. رعایت دقیق احکام الهی، گشاده‌رویی و محبت به دیگران از دیگر خصال نیکویش بود که همیشه به آنها مقید و برانجامشان متعهد بود.
۱۳۹۳/۵/۱۸ - ۰۹:۴۰
یادگاه شهیدان علم-86 دلاوری‌های شهیدی از چزابه و شهدای روحانی که جانفشانی در راه خدا را با جهاد علمی و رشادت فکری درآمیختند و تابلوی سبز زندگی را نقشی سرخ زدند تلألویی ماندگار و تابنده را در همارة تاریخ هنر و مردانگی و خدایی شدن رقم زدند.
۱۳۹۳/۵/۱۱ - ۱۱:۳۴
یادگاه شهیدان علم-(85) صحیفه‌ای از بارقه‌های عشق و امید شهدای ما همه مملوند از زیبایی ها و رمز و رازها و لیاقتها؛ سرشارند از روشنان روز آزادی از قفس تن؛ و جان و جهانشان این گونه بود که توانستند از دنیا و مافیها بریده و به قرب حق نایل شوند و گرنه که یکی می شدند مثل اهالی دنیا؛ خزیده در عادات سخیف زندگی و لولیده در پستی و رذالت دنیاپرستی؛ آدمهایی حقیر که مثل اختاپوس بر جیفه نجس دنیا چنبره زده و آنوقت دم از دین و خدا و تقوا می زنند!
۱۳۹۳/۵/۲ - ۱۱:۲۶
یادگاه شهیدان علم-84 شهیدی که صلابت و ایمان از قلمش می بارید شهیدی از نام آوران آسمان و گمنامان زمین و از جرگه طلاب و روحانیون, شهید سيد مهدي اسلامي‌خواه است که در اول شهريور 1336 در يكي از روستاهاي شهرستان سبزوار به دنيا آمد. او که با یقین به وصال الهی در بهشت اعلی و مهم تر از آن، نوشیدن شهد مصفای رضای حق در ملکوت قرب، آرمید.
۱۳۹۳/۴/۲۵ - ۱۲:۱۰
یادگاه شهیدان علم-83 این خودکار بیت‌المال است؛ با آن نمی‌نویسم! روحانی که زندگیش شاید از دریچه نگاه عادی، چندان اتفاقات خطیر و خاص در بر نداشته باشد اما از نظرگاه دیدة حقیقت بین، پر است از کوچک های بزرگ و وقایع عظیم؛ عظمتی مثل همین مراقبت از بیت المال!
۱۳۹۳/۴/۱ - ۰۹:۲۹
یادگاه شهیدان علم-(82) شهیدی که با مهر و لبخند به دیدار فرزندش آمد شهدای روحانی که با دو بال ربانی علم و عمل، در آستان ایمانیِ مجاهدت در راه خدا، بال و پر گشودند و راهی جبهه‌های حق علیه باطل شدند، نشانه های وشن راه و ستاره های فروزان مسیر تکمال اند.
۱۳۹۳/۳/۲۵ - ۱۵:۰۷
یادگاه شهیدان علم-81 چشمان اشک آلود مستضعفان، منتظر من و توست! خبرگزاری حوزه/ مطالعه، تفریح او بود و همنشین شب های خستگی اش. صبر و پشتکار زیبایی بخش، کارنامه زندگی او بود و لبخند لبان ذاکرش نمک را از سکه می انداخت.
۱۳۹۳/۳/۱۹ - ۱۲:۱۰
یادگاه شهیدان علم(80) عروسی ام را با شهادتم جشن بگیرید! هنوز هم می توان زیر باران رشادتها و صفای آن پرندگان آسمان عشق و آستان ملکوت، بالهای خسته و رنجور حیات را مرتب کرد و در اوج خرد و روشنی و ایمان، به پرواز درآمد.
۱۳۹۳/۳/۸ - ۱۰:۳۵
یادگاه شهیدان علم(79) هنگام شهادتم سجده کنید همیشه وقتی وصیت نامه شهدا را می خوانم و چشمانم روی واژه های آفتابی و نمناک وصیت نامه شهدا به سیر و سلوکی حسرت بار و غبطه آور می رود.
۱۳۹۳/۲/۳۰ - ۱۲:۲۸
یادگاه شهیدان علم(78) طلبه شهید: اگر امروزمان بهتر از دیروز بود تغییر کرده‌ایم جان و جهانش آنقدر زلال و زیبا بود که از همان نورستگی با نماز و راز و نیاز به ذات اقدس حق تعالی همراه و همنفس شد. این موانست باعث شد تا محمدرضا راهی حوزه علمیه شود.
۱۳۹۳/۲/۱۶ - ۰۸:۴۴
یادگاه شهیدان علم(77) او که پاره تن امام بود و شهید راه علم و ایمان شهید مرتضی مطهری که براستی و درستی از محورهای اصلی و اصیل فکر و فرهنگ نهضت اسلامی امام خمینی و از ستون های جدی و مستحکم دین و آیین در مرزهای عقیدتی اسلام عزیز بود، در طول سالهای حیات طیبه اش به جان کوشید تا در شمایل یک مرزبان فکری و نگهبان اندیشه مکتب تشیع عمل کند.
۱۳۹۳/۲/۱۰ - ۱۵:۲۷
یادگاه شهیدان علم(76) مردم! اگر از جانتان گذشتيد از روحانيت نگذريد! شهدای روحانی با قدرت معنویت باطن و جلوه های عرفانی که در باورشان موج می زد و آنانرا به سمت زیبایی و رهایی از زمین و تعلقاتش می برد، نام آوران آسمانی و گمنامان زمینی بودند.
۱۳۹۳/۲/۶ - ۰۸:۳۹
یادگاه شهیدان علم(75) این رهبر ماست؛ دنیا را با او فتح می­کنیم! خبرگزاری حوزه/ طلبه شهید اردشیر اجارستاقی؛ او که در فقر و تنگدستی خانواده ای صبور و نجیب روزگار گذراند؛ به دوران انقلاب رسید و در قامت مجاهدی مبارز، جامه نجات بر تن و جان کرد.
۱۳۹۳/۱/۲۷ - ۰۸:۴۲
یادگاه شهیدان علم(73) دست گذاشت روی قلبش و گفت: اینجا مهر عشق می کوبند! چهره جوان و معصومانه اش، دل از دل انسان می برد و در جوار امن ایمان و اعتقادی پهلو می گیرد که تنها مجاهدان راه خدا را در آن بارگاه، راه است. کسی که در اوج جوانی و شور و شیداییش، عاشق خدا بود و منشأ الهام های آسمانیان.
۱۳۹۳/۱/۲۱ - ۰۹:۲۰
یادگاه شهیدان علم(72) حجله گاهم سنگرم، شهادت آرمانم و مشتریم خداست! یکی از ستاره های درخشان آسمان بلند و زیبای ایمان و عمل، طلبة شهید عباس ابوترابی است. پدر و مادرش، نام او را عباس گذاردند تا با اقتدا به این نماد پاکی و آزادگی و رشادت و پایمردی، در راه حفظ دین و صیانت از آیین گام نهد و مردانه بایستد.
۱۳۹۳/۱/۴ - ۱۴:۵۰
یادگاه شهیدان علم(71) طلبه ای که غواصی را برگزید تا ...! شاید دیگر دستمان به جسم مطهر و بوی معطر شهدا نرسد؛ اما جان و جهانمان، فکر و ذکرمان، و روح و روانمان می‌تواند زیر باران یاد، وصیت، زندگی و سیره­شان، خیس امید و انتظار شود.
۱۳۹۲/۱۲/۲۸ - ۱۰:۲۷
یادگاه شهیدان علم(70) وقتی «وجعلنا...» چشم ساواک را کور کرد! طلبه شهيد كريم ابراهيم‌‌پور‌احمدي، از اهالی استان آذربایجان شرقی و شهرستان تبریز که تاریخ زندگیش سرشار بود از لحظات سخت و شیرین مبارزه و خطرات خطیر، از مبارزات انقلابی تا حضور در جنگ مقدسی که او را در دریای معرفت و معنویت و رهایی غرقه کرده بود.
۱۳۹۲/۱۲/۱۹ - ۱۸:۰۵
یادگاه شهدا شهیدان علم(69) وقتی ازدواج شرط شهادت می‌شود! مادر شهید آهنگری می گوید: من و پدر غلامرضا، علاقه بسياري به ازدواج او داشتيم و به خيال خود مي‌خواستيم با درگیر کردن او به امر ازدواج، دست او را در شهر بند كرده و از رفتن به جبهه منصرف كنيم.
۱۳۹۲/۱۲/۱۰ - ۱۰:۲۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس