*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ \ ۹ شوال ۱۴۳۹ \ Sunday, June 24, 2018
یادگاه شهیدان علم-83 این خودکار بیت‌المال است؛ با آن نمی‌نویسم! روحانی که زندگیش شاید از دریچه نگاه عادی، چندان اتفاقات خطیر و خاص در بر نداشته باشد اما از نظرگاه دیدة حقیقت بین، پر است از کوچک های بزرگ و وقایع عظیم؛ عظمتی مثل همین مراقبت از بیت المال!
۱۳۹۳/۴/۱ - ۰۹:۲۹
یادگاه شهیدان علم-(82) شهیدی که با مهر و لبخند به دیدار فرزندش آمد شهدای روحانی که با دو بال ربانی علم و عمل، در آستان ایمانیِ مجاهدت در راه خدا، بال و پر گشودند و راهی جبهه‌های حق علیه باطل شدند، نشانه های وشن راه و ستاره های فروزان مسیر تکمال اند.
۱۳۹۳/۳/۲۵ - ۱۵:۰۷
یادگاه شهیدان علم-81 چشمان اشک آلود مستضعفان، منتظر من و توست! خبرگزاری حوزه/ مطالعه، تفریح او بود و همنشین شب های خستگی اش. صبر و پشتکار زیبایی بخش، کارنامه زندگی او بود و لبخند لبان ذاکرش نمک را از سکه می انداخت.
۱۳۹۳/۳/۱۹ - ۱۲:۱۰
یادگاه شهیدان علم(80) عروسی ام را با شهادتم جشن بگیرید! هنوز هم می توان زیر باران رشادتها و صفای آن پرندگان آسمان عشق و آستان ملکوت، بالهای خسته و رنجور حیات را مرتب کرد و در اوج خرد و روشنی و ایمان، به پرواز درآمد.
۱۳۹۳/۳/۸ - ۱۰:۳۵
یادگاه شهیدان علم(79) هنگام شهادتم سجده کنید همیشه وقتی وصیت نامه شهدا را می خوانم و چشمانم روی واژه های آفتابی و نمناک وصیت نامه شهدا به سیر و سلوکی حسرت بار و غبطه آور می رود.
۱۳۹۳/۲/۳۰ - ۱۲:۲۸
یادگاه شهیدان علم(78) طلبه شهید: اگر امروزمان بهتر از دیروز بود تغییر کرده‌ایم جان و جهانش آنقدر زلال و زیبا بود که از همان نورستگی با نماز و راز و نیاز به ذات اقدس حق تعالی همراه و همنفس شد. این موانست باعث شد تا محمدرضا راهی حوزه علمیه شود.
۱۳۹۳/۲/۱۶ - ۰۸:۴۴
یادگاه شهیدان علم(77) او که پاره تن امام بود و شهید راه علم و ایمان شهید مرتضی مطهری که براستی و درستی از محورهای اصلی و اصیل فکر و فرهنگ نهضت اسلامی امام خمینی و از ستون های جدی و مستحکم دین و آیین در مرزهای عقیدتی اسلام عزیز بود، در طول سالهای حیات طیبه اش به جان کوشید تا در شمایل یک مرزبان فکری و نگهبان اندیشه مکتب تشیع عمل کند.
۱۳۹۳/۲/۱۰ - ۱۵:۲۷
یادگاه شهیدان علم(76) مردم! اگر از جانتان گذشتيد از روحانيت نگذريد! شهدای روحانی با قدرت معنویت باطن و جلوه های عرفانی که در باورشان موج می زد و آنانرا به سمت زیبایی و رهایی از زمین و تعلقاتش می برد، نام آوران آسمانی و گمنامان زمینی بودند.
۱۳۹۳/۲/۶ - ۰۸:۳۹
یادگاه شهیدان علم(75) این رهبر ماست؛ دنیا را با او فتح می­کنیم! خبرگزاری حوزه/ طلبه شهید اردشیر اجارستاقی؛ او که در فقر و تنگدستی خانواده ای صبور و نجیب روزگار گذراند؛ به دوران انقلاب رسید و در قامت مجاهدی مبارز، جامه نجات بر تن و جان کرد.
۱۳۹۳/۱/۲۷ - ۰۸:۴۲
یادگاه شهیدان علم(73) دست گذاشت روی قلبش و گفت: اینجا مهر عشق می کوبند! چهره جوان و معصومانه اش، دل از دل انسان می برد و در جوار امن ایمان و اعتقادی پهلو می گیرد که تنها مجاهدان راه خدا را در آن بارگاه، راه است. کسی که در اوج جوانی و شور و شیداییش، عاشق خدا بود و منشأ الهام های آسمانیان.
۱۳۹۳/۱/۲۱ - ۰۹:۲۰
یادگاه شهیدان علم(72) حجله گاهم سنگرم، شهادت آرمانم و مشتریم خداست! یکی از ستاره های درخشان آسمان بلند و زیبای ایمان و عمل، طلبة شهید عباس ابوترابی است. پدر و مادرش، نام او را عباس گذاردند تا با اقتدا به این نماد پاکی و آزادگی و رشادت و پایمردی، در راه حفظ دین و صیانت از آیین گام نهد و مردانه بایستد.
۱۳۹۳/۱/۴ - ۱۴:۵۰
یادگاه شهیدان علم(71) طلبه ای که غواصی را برگزید تا ...! شاید دیگر دستمان به جسم مطهر و بوی معطر شهدا نرسد؛ اما جان و جهانمان، فکر و ذکرمان، و روح و روانمان می‌تواند زیر باران یاد، وصیت، زندگی و سیره­شان، خیس امید و انتظار شود.
۱۳۹۲/۱۲/۲۸ - ۱۰:۲۷
یادگاه شهیدان علم(70) وقتی «وجعلنا...» چشم ساواک را کور کرد! طلبه شهيد كريم ابراهيم‌‌پور‌احمدي، از اهالی استان آذربایجان شرقی و شهرستان تبریز که تاریخ زندگیش سرشار بود از لحظات سخت و شیرین مبارزه و خطرات خطیر، از مبارزات انقلابی تا حضور در جنگ مقدسی که او را در دریای معرفت و معنویت و رهایی غرقه کرده بود.
۱۳۹۲/۱۲/۱۹ - ۱۸:۰۵
یادگاه شهدا شهیدان علم(69) وقتی ازدواج شرط شهادت می‌شود! مادر شهید آهنگری می گوید: من و پدر غلامرضا، علاقه بسياري به ازدواج او داشتيم و به خيال خود مي‌خواستيم با درگیر کردن او به امر ازدواج، دست او را در شهر بند كرده و از رفتن به جبهه منصرف كنيم.
۱۳۹۲/۱۲/۱۰ - ۱۰:۲۱
یادگاه شهیدان علم(68) خواب طلبه شهیدی که تحقق یافت «خواب يک نهر آب را ديدم در حالي‌که جنازه‌ام در کنارش بود. جنازه‌ام را برداشتند و در نهر انداختند و من ناگهان زنده شدم».
۱۳۹۲/۱۲/۵ - ۱۶:۲۹
یادگاه شهیدان علم(67) سينه‏اى چون صبح صادق، باصفا دارد شهيد خبرگزاری حوزه/ در مرور زندگی شهیدانمان با مردانی روبرو می شویم که جان و جهانشان را در طبق اخلاص نهاده و با عشق و شور و شعوری توأمان، قدم در راه خدا گذاشتند ...
۱۳۹۲/۱۱/۲۳ - ۱۰:۵۲
یادگاه شهیدان علم(66) من عطش آلوده‌ام آبم دهید ... بزرگداشت نام شهیدان، پاسداشت مسیری است که آنها بر جاده سبزش گام نهادند و زنده نگهداشتن منش و روشی است که آن بزرگانِ عرصه عرفان عملی، بر آن صحه گذاردند؛ آنهم با خون سرخ خویش!
۱۳۹۲/۱۱/۳ - ۱۷:۳۲
یادگاه شهیدان علم (65) توصیه یک طلبه شهید به مادران شهدای روحانی، با جامه پیامبر به ردای جهاد نائل آمدند و این توفیق عمیق و عنایت دقیق الهی را با سلوکی عالمانه در عرصه عمل توأمان کردند و شهد نوشین شهادت سرکشیدند.
۱۳۹۲/۱۰/۲۴ - ۱۲:۳۴
یادگاه شهیدان علم (64) توفیق رستگاری در هجدهمین بهار زندگی نوجوانی بیش نبود که این توصیه ماندگار امیر بیان ، امام علی (ع) در جان و دلش رسوخ کرده بود ؛ " اوصیکما بتقوی الله و نظم امرکم".
۱۳۹۱/۱۰/۷ - ۲۱:۴۹
یادگاه شهیدان علم (63) از تبار زاهدان شب و شیران روز روح خدا چه زیبا می فرمود که" شهدا ره صدساله را یک شبه پیمودند."
۱۳۹۱/۹/۲۵ - ۱۴:۰۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس