*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶ \ الاثنين ٢٨ جمادى الثانية ١٤٣٨ \ Monday, March 27, 2017
یادگاه شهیدان علم(27) توصیه یک روحانی شهید به دولتمردان حوزه نیوز؛ برخی رزمندگان گو این که می دانسته اند در مکتب عشق به خمینی (ره) که عشق به همه خوبی هاست، به خیل شهدا می پیوندند در وصیت نامه هاشان ، علاوه بر سفارشاتی متعارف به خانواده و اطرافیان، توصیه هایی شنیدنی هم برای مسئولان داشته اند؛ ...
۱۳۹۰/۹/۲۳ - ۲۲:۲۷
یادگاه شهیدان علم(26) سربلند در کنکور الهی حوزه نیوز؛ همه جهد و کوشش برخی ها این است که در آزمون های دنیوی پیروز باشند و گوی سبقت را از دیگران بربایند؛ حالا این آزمون در عرصه مال و ثروت باشد یا پست و مقام یا شهرت و محبوبیت یا هر چیز دیگری، در اصل قضیه چندان تفاوتی نمی کند.
۱۳۹۰/۹/۲۱ - ۱۹:۴۸
یادگاه شهیدان علم(25) مبارزی از تبار «لوح و قلم» هم جلسات قرآن و عقاید را برای جوانان دایر می کرد، هم دستی در نشر کتب اسلامی و ترجمه آثار عربی داشت؛ آری! مجاهدی که چه در دوران قبل از انقلاب و چه پس از پیروزی، در مقابله با نظام طاغوت و دشمنان اسلام و قرآن، به سان سرو، مقاوم و استوار بود، رسالت خود به عنوان یک روحانی را در عرصه علم و فرهنگ ، یک رسالت جهادگرانه می دانست.
۱۳۹۰/۹/۱۹ - ۲۰:۲۱
یادگاه شهیدان علم(24) بنده ‌خدا؛ فدایی خون خدا برخی ها چقدر اسمشان هم بامسماست؛ گو این که نیاز به تعریف و شناساندن هم ندارند!
۱۳۹۰/۹/۱۲ - ۰۵:۱۱
یادگاه شهیدان علم(23) هموطن صدام سرباز خمینی شد حوزه نیوز؛ ایرانی نبود و هرچند که در خانواده ای در بصره عراق به دنیا آمد، اما روحیه عدالت طلبانه و حق مدارانه فراتر از ملیت و آب و خاک از ابتدای زندگی در او موج می زد و...
۱۳۹۰/۹/۸ - ۱۶:۴۲
یادگاه شهیدان علم(22) عروج در سالگرد تولد حوزه نیوز؛ شب عید قربان در شهری به دنیا آمد که بعدها به قربانگاه بسیاری از یاران و سربازان روح خدا تبدیل شد و او که خود در همین سلک بود و دلباخته خون خدا، سرانجام در شب عید قربان 20 سالگی اش، به فیض عظیم شهادت و لبیک به ندای هل من ناصر ارباب بی کفن، نائل آمد.
۱۳۹۰/۹/۶ - ۰۰:۱۶
یادگاه شهیدان علم(21) فکه باند پرواز بود! عاشق شهادت و وصال معبود که باشی، چه فرق می کند در قلب تل آویو و واشنگتن شهید شوی یا در خانه خدا!
۱۳۹۰/۹/۳ - ۱۳:۰۶
یادگاه شهیدان علم(20) ... و خود را به خدا فروخت عشق به فرزند در وجودش موج می زد، اما این عشق و علاقه هیچ گاه مانع از انجام تکلیف نبود؛ با پسر دلبندش اما در وصیت نامه چنین گفت:« مهدي ! پدرت مقلد امام ـ رهبر بزرگ انقلاب اسلامي ـ بود. او خويشتن را به خدا فروخت و چيزي ازخود در دار فاني نداشت.»
۱۳۹۰/۹/۱ - ۰۶:۳۲
یادگاه شهیدان علم(19) مناجات عارفانه با خدا حوزه نیوز؛ چندان سن و سالی نداشت که به زیبایی هر چه تمام تر با خدایش خلوت می کرد و در این راز و نیاز به مناجات عارفانه می پرداخت.
۱۳۹۰/۸/۲۸ - ۰۰:۴۲
یادگاه شهیدان علم(18) دلداده روح خدا!/ سرباز گهواره ای خمینی! گرچه در نخستین روز از دی ماه سال 41 به دنیا آمد، اما همیشه می گفت که من فرزند 15 خرداد 42 هستم؛ از نسل همان ها که امام می گفت« سربازهای من در قنداقه ها هستند»
۱۳۹۰/۸/۲۳ - ۰۰:۰۰
یادگاه شهیدان علم(17) تک تیرانداز جبهه ایمان حوزه نیوز؛ به جبهه که می رفت، انگار آرامشی دیگر به او دست می داد؛ هم روحانی تبلیغی بود و هم در خط رزم علیه خصم بعثی، تک تیرانداز سپاهیان پیر جماران بود.
۱۳۹۰/۸/۲۱ - ۰۹:۳۸
یادگاه شهیدان علم(16) آموزگار مدرسه عشق حوزه نیوز؛ انقلاب که به پیروزی رسید، به عضویت بسیج درآمد و هم‌نوا با لشکریان مخلص خدا در مدرسه عشق، نغمه ایثار و شهادت را سرود و سال ها بعد از پی این سرایش معنوی، در مکتب فنا فی الله ،به عشق حقیقی دست یافت.
۱۳۹۰/۸/۱۷ - ۰۵:۴۰
یادگاه شهیدان علم(15) از بیت الله به سوی الله پرکشید حوزه نیوز؛ بنده الله را چه سعادتی بالاتر از این که عاقبت در جوار بیت الله، روحش از این دنیا به سوی مولا و معبودش پرکشد.
۱۳۹۰/۸/۱۲ - ۱۹:۱۱
یادگاه شهیدان علم توصیه یک طلبه شهید؛ هرگز روحانیت مبارز را فراموش نکنید در طول زندگی کوتاهش، همواره دغدغه ترویج اخلاق اسلامی را داشت؛ این دغدغه تا پایان عمر او را رها نکرد ...
۱۳۹۰/۸/۱ - ۲۲:۵۹
یادگاه شهیدان علم(14) چه کسی اولین بار رهبر کبیر انقلاب را «امام خمینی» خواند حوزه نیوز؛ اولين کسي بود که قبل از شهادت حاج آقا مصطفي، در يک سخنراني در صحن حضرت عبدالعظيم(ع) رسما از رهبري انقلاب به عنوان (امام خميني) ياد کرد؛ ...
۱۳۹۰/۷/۲۸ - ۲۲:۵۵
یادگاه شهیدان علم الفبای فقه نخوانده، استاد عشق شد! حوزه نیوز: از حضور او در حوزه کمتر از يکسال مي‌گذشت؛ قبل از آنکه سه حرف فقه را بياموزد، يك حرف عشق را آموخت. گرچه الفباي فقه را هم نخواند ولي کتاب عشق را به پايان رسانيد و بدین سان او از همان نقطه شروع کرد که پدر آغازگر آن بود و به همانجا رسيد که پدر رسيده بود.
۱۳۹۰/۷/۲۶ - ۱۴:۳۵
یادگاه شهیدان علم(12) توصیه های یک شهید؛ جلوی بدحجابی را بگیرید حوزه نیوز؛ خیلی دوست داشت به دانشگاه برود، اما هر چقدر با خودش کلنجار رفت، دید حوزه چیز دیگری است؛ این گونه بود که تحصیل طلبگی را به افتخار دانشگاهی شدن ترجیح داد و در سلک یکی از یاران بی ادعای حضرت حجت (عج)، راه خدمت به دین خدا و خلق او را انتخاب کرد.
۱۳۹۰/۷/۲۴ - ۱۸:۱۹
یادگاه شهیدان علم(11) در بهشت را باز نگه دارید آن قدر عاشق و دلباخته حضرت روح الله بود که پدرش می گفت؛« هر گاه از قم به تهران باز مي‌گشت، ابتدا به جماران مي‌رفت و پس از زيارت امام(ره) به منزل و ديدار خانواده مي‌آمد.»
۱۳۹۰/۷/۲۳ - ۰۲:۰۰
یادگاه شهیدان علم(10) وکیلی از تبار بهشتیان حوزه‌نیوز؛ انقلاب که پیروز شد ، «سید» دغدغه اصلی اش به دغدغه امام امت (ره) گره خورد و آن هم چیزی نبود جز حراست از دستاوردها و آرمان های نظام نوپای اسلامی.
۱۳۹۰/۷/۲۰ - ۱۷:۳۷
یادگاه شهیدان علم(9) حاجتش را از امام رضا(ع) گرفت مگر می‌شود از در خانه چنین امام رئوفی ناامید بازگشت؛ وقتی هر بار که به زیارت می‌روی، آرزویت نه تحقق حوایج دنیوی و شفا یافتن خود یا دیگران، بلکه دست یابی به فیض عظیم شهادت باشد...
۱۳۹۰/۷/۱۸ - ۰۴:۵۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس