*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۸ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Monday, July 22, 2019
یادگاه شهیدان علم: عالم شهیدی که شایسته سالاری را سرلوحه پذیرش مسئولیت کرده بود حوزه/ او کسی بود که حاضر به قبول مسئولیت های سنگین انقلابی نشد، چرا که اعتقادش این بود که شایسته تر از او وجود دارد. تا پاسی از شب به مطالعه و نوشتن می پرداخت و حاصل تلاش های چندین ساله او که در واقع ثروت دنیایی اش محسوب می شود، تعداد زیادی کتاب است.
۱۳۹۷/۱/۱۴ - ۰۸:۵۵
یادگاه شهیدان علم (۲۳۱) وصیت روحانی شهید: دل به این دنیا نبندید، تقوا و صبر را پیشه خود سازید حوزه/ عزیزانم بدانید که این دنیا محل گذر و امتحانی بیش نیست، پس دل به این دنیا نبندید و تقوا و صبر را در همه مراحل زندگی پیشه خود سازید.
۱۳۹۷/۱/۹ - ۰۹:۰۲
یادگاه شهیدان علم(۲۳۰) شهیدی که به همه اطمینان داد این بار شهد شیرین شهادت را خواهد نوشید حوزه/ خانواده اش می گویند: " او می دانست شهید می شود. آخرین باری که می خواست به جبهه برود، ۱۲ عدد عکس از خود تهیه کرد و آنها را به عنوان یادگاری به فامیل ها و آشنایان تقدیم کرد و به همه اطمینان داد که این بار شهد شیرین شهادت را خواهد نوشید.
۱۳۹۷/۱/۶ - ۰۴:۲۵
یادگاه شهیدان علم(۲۲۹) روحانی شهیدی که نوافل‌اش ترک نمی‌شد حوزه/ خودم مشاهده کردم که نوافل شب ایشان ترک نمی ­شد. در زندگی بسیار باحیا و باوقار می ­زیست به قدری که در میان روحانیون رودسر و حومه نمونه و ممتاز بود. به اهل­ بیت عصمت و طهارت (علیهم ­السلام) محبت ویژه­ ای داشت و مقررات و نظم خوبی در زندگی­ اش وجود داشت.
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۴:۵۳
یادگاه شهیدان علم(۲۲۸): طلبه ای که معشوق واقعی را در جبهه یافت حوزه/ وقتی‌که مادرش گفته بود: تو هنوز کوچکی سیزده سال بیشتر نداری، چطور می‌خواهی به جبهه بروی؟ پاسخ داد: همانطورکه شهید حسین فهمیده سیزده‌ساله بود، من هم می‌روم.
۱۳۹۶/۱۲/۹ - ۰۹:۳۱
یادگاه شهیدان علم؛(۲۲۷) هرچه توان دارید، آن را برای اسلام صرف کنید و بس حوزه/ طلبه با بصیرت سید محمد طباطبایی از سالکان انقلاب خمینی(ره) بود که در وصیت نامه اش نوشت :«هرچه توان دارید، آن را برای اسلام صرف کنید و بس»
۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۸:۰۳
یادگاه شهیدان علم؛(۲۲۶) اگر در این راه شهید شویم، ره صدساله را یک شبه طی کرده ایم حوزه/ عاشق رفتن از نوع شهادت بود، در وصیت نامه اش نوشت؛ «خدایا! دوست ندارم که مجروح شوم، بلکه دعای من و همسنگرانم این است که یا پیروز شویم و یا شهید.»
۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۸:۰۲
معرفی پنج طلبه شهیده جامعه‌الزهرا(س) حوزه/ پنج بانوی طلبه جامعه‌الزهرا(س) در راه حفظ ارزش‌های اسلام و آرمان‌های انقلاب به درجه رفیع شهادت نائل شدند.
۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۸:۵۹
شهید روحانی خطاب به ملت ایران: همچنین در صحنه انقلاب باشید،نیروهای کفر دیگر تا ابد آسوده خاطر نخواهند بود حوزه/ ای ملت ایران، همچنین در صحنه انقلاب باشید تا تداوم بخش آن دین و مکتب حسین(علیه السلام) باشیم.
۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۰۱:۰۵
یادگاه شهیدان علم(۲۲۴) دوست ندارم پس از شهادتم به نام من شعار و شعری بخوانند حوزه/ عمامه ام را بالای جنازه ام نگذارید؛ زیرا که من لیاقت این عمامه را ندارم و نمی خواهم بزرگ شوم. دوست ندارم پس از شهادتم به نام من شعار و شعری بخوانند، بلکه به نفع روحانیت شعار دهید.
۱۳۹۶/۹/۲۳ - ۰۳:۲۰
یادگاه شهیدان علم(۲۲۳) به نماز نگوئید کار دارم، بلکه بگوئید وقت نماز است حوزه/ روحانی شهید در وصیت نامه اش نوشت: دشمنان اسلام بدانند که از هر قطره خونی که ریخته می شود، یک مبارزی برخواهد خاست و اسلحه افتاده را برخواهد داشت و منافقین ابرقدرتهای شرق و غرب را نابود خواهد کرد.
۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۰۹:۳۹
یادگاه شهیدا ن علم: شهیدی که بصیرت افزایی جامعه را یک اصل می دانست حوزه/ برایتان سفارش می کنم که آزاد باشید، جامعه مانند بچه ای است که صلاح و فسادش را نمی داند، باید آگاهانه مردم را بیدار کرد.
۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۰:۴۹
نقش هدایتگری روحانیت در دفاع مقدس مشهود بود حوزه/ سردار شهید حسین همدانی، پیرامون نقش روحانیت در جنگ گفت: جامعه روحانیت در دفاع مقدس، هم نقش تبلیغی داشته و هم در کنار رزمندگان به‌ عنوان راهنمای آنها نقش ارزنده‌‌ای داشتند و هم این که در پست و جایگاه فرماندهی جنگ، نقش‌آفرین بودند.
۱۳۹۶/۷/۳ - ۰۱:۲۰
یادگاه شهیدان علم(۲۲۱) شهیدی که راه بزرگان حوزه دینی را پیش گرفت حوزه/شهادت را در چشم دیدم. آنچنان زندگی را بر خویشتن تنگ دیدم که انگار وجودم شهادت شد و من شهید وجود گشتم.
۱۳۹۶/۶/۲۹ - ۱۹:۱۹
یادگاه شهیدان علم (۲۲۰): از تدریس تا عمل به آموزه های قرآن حوزه/ عشق، نعمتی است كه به هركس هدیه نمی‌كنند: چه آنكه وسیله‌ای است که انسان را از صراط مستقیم به وصال دوست رهنمون می سازد.
۱۳۹۶/۴/۲۸ - ۱۴:۰۸
یادگاه شهیدان علم (۲۱۹) «الهی نامه» طلبه شهید حوزه/ الهى! شكرت كه نعمت را بر حقير تمام كردى، توفيق استغناء نيز عنايت بفرما.
۱۳۹۶/۴/۱۸ - ۱۴:۴۹
یادگاه شهیدان علم (۲۱۸) بشارت شهادت از سوی استاد حوزه /کلاس سوم ابتدایی بود معلم از دانش آموزان خواسته بود که شغل مورد نظر آینده شان را بگویند. محمد گفته بود من می خواهم روحانی شوم، می خواهم در مکتب خانه امام صادق(ع) درس طلبگی بخوانم.
۱۳۹۶/۴/۱۲ - ۱۵:۰۲
یادگاه شهیدان علم ( ۲۱۷) شجاعت او در جبهه روحیه بخش رزمندگان بود حوزه/ رزمندگان با دیدن او روحیه می گرفتند و آن در حالی بود که عمامه سفیدش را نیز در سر داشت.
۱۳۹۶/۳/۲۹ - ۰۹:۲۳
یادگاه شهیدان علم ( ۲۱۶ ) به یاد فرمانده عملیات مطلع الفجر حوزه /روحانی وارسته ای که در وصیت نامه اش نوشت: امیدوارم مرگم بتواند خدمتی به اسلام کرده باشد. پس از آنکه با شهادتش خدمت گذار اسلام شد به یاد ش روستا را به نام او نامگذاری کردند.
۱۳۹۶/۳/۲۰ - ۱۶:۴۰
ناگفته هایی از عاشقانه های طلبه شهید مدافع حرم؛ از لحظه شماری برای حضور در حلقه محافظان حرم تا آخرین تماس قبل از شهادت حوزه/ هر وقت تلویزیون سوریه را نشان می داد، می گفت: ما هم باید برویم. خیلی به امام حسین ارادت داشت. نسبت به ائمه معصومین غیرت خاصی داشت. خودش هم از سادات بود. ائمه را واقعا پدران خودش می دانست. یک مرتبه ...
۱۳۹۶/۳/۱۷ - ۱۲:۵۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس