*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۰ رمضان ۱۴۴۰ \ Sunday, May 26, 2019
یادگاه شهیدان علم(۲۲۸): طلبه ای که معشوق واقعی را در جبهه یافت حوزه/ وقتی‌که مادرش گفته بود: تو هنوز کوچکی سیزده سال بیشتر نداری، چطور می‌خواهی به جبهه بروی؟ پاسخ داد: همانطورکه شهید حسین فهمیده سیزده‌ساله بود، من هم می‌روم.
۱۳۹۶/۱۲/۹ - ۰۹:۳۱
یادگاه شهیدان علم؛(۲۲۷) هرچه توان دارید، آن را برای اسلام صرف کنید و بس حوزه/ طلبه با بصیرت سید محمد طباطبایی از سالکان انقلاب خمینی(ره) بود که در وصیت نامه اش نوشت :«هرچه توان دارید، آن را برای اسلام صرف کنید و بس»
۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۸:۰۳
یادگاه شهیدان علم؛(۲۲۶) اگر در این راه شهید شویم، ره صدساله را یک شبه طی کرده ایم حوزه/ عاشق رفتن از نوع شهادت بود، در وصیت نامه اش نوشت؛ «خدایا! دوست ندارم که مجروح شوم، بلکه دعای من و همسنگرانم این است که یا پیروز شویم و یا شهید.»
۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۸:۰۲
معرفی پنج طلبه شهیده جامعه‌الزهرا(س) حوزه/ پنج بانوی طلبه جامعه‌الزهرا(س) در راه حفظ ارزش‌های اسلام و آرمان‌های انقلاب به درجه رفیع شهادت نائل شدند.
۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۸:۵۹
شهید روحانی خطاب به ملت ایران: همچنین در صحنه انقلاب باشید،نیروهای کفر دیگر تا ابد آسوده خاطر نخواهند بود حوزه/ ای ملت ایران، همچنین در صحنه انقلاب باشید تا تداوم بخش آن دین و مکتب حسین(علیه السلام) باشیم.
۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۰۱:۰۵
یادگاه شهیدان علم(۲۲۴) دوست ندارم پس از شهادتم به نام من شعار و شعری بخوانند حوزه/ عمامه ام را بالای جنازه ام نگذارید؛ زیرا که من لیاقت این عمامه را ندارم و نمی خواهم بزرگ شوم. دوست ندارم پس از شهادتم به نام من شعار و شعری بخوانند، بلکه به نفع روحانیت شعار دهید.
۱۳۹۶/۹/۲۳ - ۰۳:۲۰
یادگاه شهیدان علم(۲۲۳) به نماز نگوئید کار دارم، بلکه بگوئید وقت نماز است حوزه/ روحانی شهید در وصیت نامه اش نوشت: دشمنان اسلام بدانند که از هر قطره خونی که ریخته می شود، یک مبارزی برخواهد خاست و اسلحه افتاده را برخواهد داشت و منافقین ابرقدرتهای شرق و غرب را نابود خواهد کرد.
۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۰۹:۳۹
یادگاه شهیدا ن علم: شهیدی که بصیرت افزایی جامعه را یک اصل می دانست حوزه/ برایتان سفارش می کنم که آزاد باشید، جامعه مانند بچه ای است که صلاح و فسادش را نمی داند، باید آگاهانه مردم را بیدار کرد.
۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۰:۴۹
نقش هدایتگری روحانیت در دفاع مقدس مشهود بود حوزه/ سردار شهید حسین همدانی، پیرامون نقش روحانیت در جنگ گفت: جامعه روحانیت در دفاع مقدس، هم نقش تبلیغی داشته و هم در کنار رزمندگان به‌ عنوان راهنمای آنها نقش ارزنده‌‌ای داشتند و هم این که در پست و جایگاه فرماندهی جنگ، نقش‌آفرین بودند.
۱۳۹۶/۷/۳ - ۰۱:۲۰
یادگاه شهیدان علم(۲۲۱) شهیدی که راه بزرگان حوزه دینی را پیش گرفت حوزه/شهادت را در چشم دیدم. آنچنان زندگی را بر خویشتن تنگ دیدم که انگار وجودم شهادت شد و من شهید وجود گشتم.
۱۳۹۶/۶/۲۹ - ۱۹:۱۹
یادگاه شهیدان علم (۲۲۰): از تدریس تا عمل به آموزه های قرآن حوزه/ عشق، نعمتی است كه به هركس هدیه نمی‌كنند: چه آنكه وسیله‌ای است که انسان را از صراط مستقیم به وصال دوست رهنمون می سازد.
۱۳۹۶/۴/۲۸ - ۱۴:۰۸
یادگاه شهیدان علم (۲۱۹) «الهی نامه» طلبه شهید حوزه/ الهى! شكرت كه نعمت را بر حقير تمام كردى، توفيق استغناء نيز عنايت بفرما.
۱۳۹۶/۴/۱۸ - ۱۴:۴۹
یادگاه شهیدان علم (۲۱۸) بشارت شهادت از سوی استاد حوزه /کلاس سوم ابتدایی بود معلم از دانش آموزان خواسته بود که شغل مورد نظر آینده شان را بگویند. محمد گفته بود من می خواهم روحانی شوم، می خواهم در مکتب خانه امام صادق(ع) درس طلبگی بخوانم.
۱۳۹۶/۴/۱۲ - ۱۵:۰۲
یادگاه شهیدان علم ( ۲۱۷) شجاعت او در جبهه روحیه بخش رزمندگان بود حوزه/ رزمندگان با دیدن او روحیه می گرفتند و آن در حالی بود که عمامه سفیدش را نیز در سر داشت.
۱۳۹۶/۳/۲۹ - ۰۹:۲۳
یادگاه شهیدان علم ( ۲۱۶ ) به یاد فرمانده عملیات مطلع الفجر حوزه /روحانی وارسته ای که در وصیت نامه اش نوشت: امیدوارم مرگم بتواند خدمتی به اسلام کرده باشد. پس از آنکه با شهادتش خدمت گذار اسلام شد به یاد ش روستا را به نام او نامگذاری کردند.
۱۳۹۶/۳/۲۰ - ۱۶:۴۰
ناگفته هایی از عاشقانه های طلبه شهید مدافع حرم؛ از لحظه شماری برای حضور در حلقه محافظان حرم تا آخرین تماس قبل از شهادت حوزه/ هر وقت تلویزیون سوریه را نشان می داد، می گفت: ما هم باید برویم. خیلی به امام حسین ارادت داشت. نسبت به ائمه معصومین غیرت خاصی داشت. خودش هم از سادات بود. ائمه را واقعا پدران خودش می دانست. یک مرتبه ...
۱۳۹۶/۳/۱۷ - ۱۲:۵۰
یادگاه شهیدان علم (۲۱۴ ) وصیت طلبه شهید به پدر حوزه / شیخ عبدالرسول علیزاده مجاهدی از شهر خلخال که مرور حیات طیبه اش جان های آماده را آسمانی می کند.
۱۳۹۶/۳/۱ - ۱۶:۲۰
یادگاه شهیدان علم ( ۲۱۳) اولین شهید اردبیلی درکربلای ۵ حوزه /می خواست در سن ۱۳ سالگی به جبهه برود که مسئولین او را به خاطر قد کوچک و سن کم ، از اعزام منع کردند و گفتند، نمی شود. ناراحت و سرگردان بود که ناگهان یکی از هم سن و سالانش او را دید و گفت: ناراحت نباش درستش می کنم.
۱۳۹۶/۲/۲۶ - ۱۷:۰۹
یادگاه شهیدان علم( ۲۱۲) عاشقم و سوخته ام تنها بگذارید مرا حوزه/ یکی از نزدیکانش می گفت: او جوانی با وقار و خوش برخورد بود و به همین خاطر افراد را شیفته خود می نمود. در نزد اساتید از احترام خاص برخوردار بود.
۱۳۹۶/۲/۲۳ - ۰۸:۲۲
یادگاه شهیدان علم( ۲۱۱) طلبه شهید؛ تحرک را از موج های خروشان بیاموزیم حوزه/ در سال تحصیلی ۱۳۵۶ آن زمان که تمام دانش آموزان بجز ورزش و کتاب های درسی اوقات فراغت دیگری نداشتند من به این فکر افتادم تا آگاهی در بین بچه ها بوجود بیاورم.
۱۳۹۶/۲/۱۴ - ۰۹:۲۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس