*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۸ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Monday, July 22, 2019
یادگاه شهیدان علم (۱۷۵) این طلبه در کربلای ۴ آسمانی شد حوزه / عملیات کربلای ۴ عملیاتی بود که تعداد زیادی از فرشتگان زمینی ما را به اوج آسمان برد که یکی از آنها شهید محمود قطب الدین بود او زمین را با همه ی جاذبه هایش رها ساخت و به سوی معشوق خودپرواز کرد.
۱۳۹۵/۵/۱۷ - ۰۹:۵۸
یادگاه شهیدان علم(۱۷۴) شاگرد شهید امام خمینی و آیت‌الله خویی حوزه/ حجت‌الاسلام‌والمسلمین بخردیان، یک روحانی توانمند انقلابی بود که توانست با نفوذ در قلوب اقشار مختلف اقدامات بزرگی همچون عدم صدور نفت به کشورهای خارجی، انجام دهد و پس از انقلاب در جریان مبارزه فرهنگی با دشمن، توسط گروهک منافقین به شهادت رسید.
۱۳۹۵/۵/۶ - ۱۸:۱۱
یادگاه شهیدان علم (۱۷۳) برای شهادتم دعا کنید تا شما را شفاعت کنم حوزه/ من فکرم برای درس خواندن راحت نیست. من نمی توانم ببینم که برادران خوزستانی و غریبم در جبهه های جنگ به خاک و خون می افتند و من اینجا نشسته باشم. لذا اگر صلاح می بینید به جبهه بروم.
۱۳۹۵/۵/۴ - ۲۲:۴۰
یادگاه شهیدان علم (۱۷۲) توصیه روحانی شهید به بانوان مسلمان حوزه/ ای خواهران عزیز! شما بعد از شهادتم باید کار زینبی کنید. مثل حضرت زینب(س) مبلغ خون من باشید. با چادر خودتان که بُرنده تر از خون من است از خون من دفاع کنید.
۱۳۹۵/۴/۲۸ - ۱۸:۵۲
یادگاه شهیدان علم(۱۷۱) روحانی که همراه فرزندش به دست منافقین شهید شد حوزه/ اگر شما به دلیل بارانی بودن هوا یا گرما و سرما در خانه بمانید و در این برنامه ها شرکت نکنید، پس این شهدا هم باید به همین بهانه ها در خانه می ماندند و از ناموس و میهن خود دفاع نمی کردند.
۱۳۹۵/۴/۲۱ - ۱۷:۰۸
یادگاه شهیدان علم(۱۷۰) وصیت نامه خواندنی طلبه شهید حوزه / آنچه به یاد دارم از حقوق الهی که شما می توانید از نیابت اینجانب انجام دهید، سه الی چهار هزار تومان سهم امام، ۳۳ روز، روزه نذری و یک هفته نماز کامل است که باید اعاده شود...
۱۳۹۵/۴/۱۲ - ۱۲:۵۴
یادگاه شهیدان علم( ۱۶۹ ) برماست که از خون ها عبرت بگیریم حوزه / برماست که از خون ها عبرت بگیریم و از بی تفاوتی بیرون آییم ،انسان والاترین مراتب هستی را با شهادت به دست می آورد.
۱۳۹۵/۴/۳ - ۱۵:۵۳
یادگاه شهیدان علم(۱۶۸) وقتی منافقین پیکان را با بنز اشتباه می گیرند! حوزه/ روز ۲۲ بهمن سخنرانی مهمی داشت و ۲۲ ویژگی انقلاب اسلامی را بیان کرد. ظاهرا منافقین از این سخنرانی خیلی عصبانی شده بودند. نامه ای برای شیخ فرستادند و در آن تهدید کردند؛ اگر راست می گویی از...
۱۳۹۵/۳/۲۵ - ۱۲:۴۸
یادگاه شهیدان علم (۱۶۷) طلبه شهیدی که جزو نخستین نیروهایی بود که وارد خرمشهر شد حوزه / برادران و خواهران عزیز در نعمات الهی تفکر کنید و قبل از انقلاب خود را با بعد از انقلاب مقایسه کنید و بدانید که خداوند قادر و متعال در یک لحظه همه چیز را عوض می کند .
۱۳۹۵/۳/۲۲ - ۱۲:۳۵
یادگاه شهیدان علم (۱۶۶) وصیت طلبه شهید به مادرش حوزه/ مگر ما نيستيم و نبوديم كه سال ‌هاي سال بر سر و سينة خود مي ‌زديم و مي ‌گفتيم: اي سيدالشهدا حسين جان! كاش با شما بوديم. اي کاش حسين (ع) فرمانده مي ‌شد و جان خود در راه خدا براي رضاي او هديه مي ‌كرديم و به توفيق شهادت نايل مي ‌گشتيم؟ آيا..
۱۳۹۵/۳/۱۶ - ۱۲:۱۶
یادگاه شهیدان علم (۱۶۵) طلبه شهیدی که هزینه تحصیل را با قالی بافی تامین می کرد حوزه/ شهید عامری از شخصیت‌ های مطرح و فعال آن روزهای کرمان و تکلیف ‌محور بود؛ وی در زمان جنگ و جبهه، وجودش را وقف جبهه کرد.
۱۳۹۵/۳/۹ - ۱۵:۴۳
یادگاه شهیدان علم (۱۶۴) رمز سعادتمندی از نگاه طلبه شهید حوزه/ از اسلام روی نگردانید و از اهل بیت (ع) جدا نشوید. سعادت دو جهان در مکتب اسلام و اهل بیت (ع) یافت می شود... از روحانیت پشتیبانی کنید و بدانید تنها حامی و حافظ اسلام اینانند.
۱۳۹۵/۳/۵ - ۱۵:۵۹
یادگاه شهیدان علم (۱۶۳) روحانی شهیدی که دامادش را به فیض شهادت دعوت کرد حوزه/ داماد شهید روحانی نژاد به نام شهید علی کائنی خطاب به مادرش از او پرسیده بود؛ چرا به جبهه می روی؟، جواب داد: شهید حاج شیخ محمد را به خواب دیدم که به من می گفت:...
۱۳۹۵/۲/۲۷ - ۱۲:۴۱
یادگاه شهیدان علم (۱۶۲) شکنجه به خاطر توهین نکردن به امام راحل حوزه/ در مرداد ماه ۱۳۵۰ شمسی به اتهام تکثیر و پخش و بیانیه های امام خمینی (ره) در تحریم جشن های ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی به زندان افتاد و به جرم توهین نکردن به امام خمینی (ره) و لو ندادن همرزمانش، شکنجه های قرون وسطائی را تا مرز شهادت تحمل کرد.
۱۳۹۵/۲/۱۸ - ۱۷:۲۲
یادگاه شهیدان علم(۱۶۱) به یاد طلبه ای که پدرش از کودکی او را فدایی عباس(ع) می نامید حوزه/ پدر جان! تو خود گفتی تو را از کوچکی فدای ابوالفضل(ع) کردم، پس دعا کن همان طوری که ابوالفضل(ع) شهید شد من هم آن گونه به پیش معبودم بروم. ناراحت مباش و خدا را شکرگزار باش.
۱۳۹۵/۲/۸ - ۱۰:۳۵
یادگاه شهیدان علم (۱۶۰) روز جشن ابرقدرت ها از نگاه یک طلبه شهید حوزه/ برادران! هرگز دشمنان بین شما تفرقه نیاندازند و شما را از روحانیت متعهد جدا نکنند، که اگر چنین کردند روز بدبختیِ مسلمانان و روز جشن ابرقدرت هاست.
۱۳۹۵/۱/۳۰ - ۰۹:۵۴
یادگاه شهیدان علم(۱۵۹) طلبه ای که عاشق عبادت در کنار تربت شهداء بود حوزه/ از محمد حسین سؤال کردم؛ نام فرمانده شما چیست؟ جوابی نداد. گفتم: چه آموزش هایی دیده ای؟ در گردان چکار می کنی؟ اینجا برای چه آمده ای؟ هر چه سؤال کردم، جوابی نداد. ناراحت شدم، گفت: این سؤالات از اسرار نظامی است از من سؤال نکن که جوابت را نمی دهم.
۱۳۹۵/۱/۲۲ - ۱۵:۱۶
یادگاه شهیدان علم (۱۵۸) طلبه شهیدی که زندگی یک معتاد را نجات داد حوزه/ در روزهایی که در محل حضور داشت، شخصی از افراد محل معتاد شده و زندگی اش نزدیک به فروپاشی بود. شهید بدون این که زبان به سرزنش بگشاید، به او کمک کرد تا اعتیادش را ترک کند؛ در هنگام درمانش مدام به...
۱۳۹۵/۱/۱۱ - ۱۲:۴۷
یادگاه شهیدان علم(۱۵۷) تقید طلبه شهید به حفظ بیت المال حوزه / موتور سیکلت بسیج را به خانه آورد. نصف شب یکی از اقوام می خواست به خانه اش برگردد، به شفیع گفت با موتور مرا برسان گفت: نمی توانم موتورسیلکت بیت المال است. یک ربع دیگر دوچرخه ای با خودش آورد و گفت بیا با این برو از دوستم امانت گرفتم.
۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۹:۰۰
یادگاه شهیدان علم (۱۵۶) پیام طلبه شهید به بازاری ها حوزه/ امام به عنوان قلب امت حزب اللّه می باشد و وقتی قلب از کار بیافتد، تمام اعضای بدن از کار می افتد. پس وقتی امام نباشد، امت هم نیست.
۱۳۹۴/۱۲/۲۷ - ۰۰:۲۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس