*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ \ ۱۰ ربيع الثاني ۱۴۴۰ \ Monday, December 17, 2018
یادگاه شهیدان علم(110) به یاد او که منافقین را کلافه کرده بود حوزه/ توفیق شهادت از جمله افتخاراتی است که راهیان کوی دوست به آن دست یافته و از سرچشمۀ پاک و مطهر آن سیراب گشته اند.
۱۳۹۳/۱۲/۹ - ۰۹:۰۱
یادنامه شهید محلاتی + قاب تصاویر ولي قلم را رسالتي است بس عظيم، كه « ما‌يسطرون اش»، خونين‌ترين واژه‌هاي تاريخ است كه آيندگان را برگزيد ناگفتني‌هاي سال‌هاي انقلاب و جنگ را ...
۱۳۹۳/۱۱/۲۸ - ۱۵:۳۴
یادگاه شهیدان علم(109) مادرطلبه شهید: دوازده سال چشم انتظار فرزندم بودم مصطفی خونگرم و شیرین زبان بود. خیلی راحت با همه صمیمی می شد؛ از حوزه علمیه که به روستا می آمد به او می گفتم: نماز من و پدرت را باید تو بخوانی.
۱۳۹۳/۱۱/۲۳ - ۱۰:۲۴
به مناسبت سالروز شهادت تکرار عدد ۳۰ در زندگی شهید میثمی حوزه / مگر نمی دانید که پیغمبر خدا ما را به دست اهل بیتش سپرده و امام زمان(عج) ما را به دست فقها سپردند. مبادا در راهی به جز راه مراجع تقلید قدمی بردارید که در این صورت در مقابل خدای تبارک و تعالی هیچ حجتی ندارید.
۱۳۹۳/۱۱/۱۱ - ۱۶:۱۳
یادگاه شهیدان علم(108) به یاد مکبّر آیت‌ الله مدنی خدایا! من به جبهه آمده ام تا جان خود را بفروشم؛ امیدوارم خریدار جان من تو باشی نه کس دیگر. خدایا! آن قدر به جبهه می آیم تا شهید شوم.
۱۳۹۳/۱۱/۷ - ۱۱:۰۴
یادگاه شهیدان علم(107) طلبه ها به او بلال حبشی می‌گفتند حوزه/شهادت موهبتی است که در راه رسیدن آن باید از مسائل مادی دست شُسته و با سلاح ایمان و عمل صالح، در پی کسب آن بود .
۱۳۹۳/۱۰/۳۰ - ۱۰:۲۰
یادگاه شهیدان علم(106) شهیدی از مدرسه علمیه الهادی قم در مکتب علم آموزی، انسان می آموزد تا آنچه در آن یاد گرفته در میدان عمل به مرحله ظهور برساند؛ اگر مکتب علم آموزی چنین اکسیری نداشته باشد، انسان به خطا رفته است
۱۳۹۳/۱۰/۲۵ - ۱۲:۱۶
یادگاه شهیدان علم(105) روحانی شهید در آخرین ساعات عمر: با تمام وجود می‌گویم مرگ بر آمریکا حوزه/اکنون که توفيق شهادت در جبهه جنگ نصيبم شده با شهداي خونين کفن اسلام هم صدا شده فرياد مي زنم: مرگ بر آمريکا.
۱۳۹۳/۱۰/۱۳ - ۱۱:۵۱
یادگاه شهیدان علم(104) روحانی شهیدی که بر فراز منبر به شهادت رسید حوزه/ وقتی علم و عمل در هم آمیخته شود، هیچ سدی که از سوی کوردلان در مسیر راه مردان الهی گذاشته شود، قادر نیست در ارادۀ آنان خِللی ایجاد نماید.
۱۳۹۳/۱۰/۳ - ۱۷:۱۱
یادگاه شهیدان علم(103) مرا در لشگر خود ثبت‌نام کن! حوزه / والدین شهداء باید افتخار کنند که فرزندی را تربیت کرده تا همه عمرش را و تمام وجودش را در اختیار اسلام و قرآن گذاشته و به خاطر قرآن، جهاد کرده و شهید شده است.
۱۳۹۳/۹/۲۵ - ۱۱:۳۳
یادگاه شهیدان علم(102) حجت الاسلام عسگری شهید شاهد واقعه فیضیه حوزه / شهدای روحانی علم و عمل را در هم آمیخته و با سلاح ایمان به مبارزه با طاغوت پرداخته و چراغ راهی برای آیندگان هستند
۱۳۹۳/۹/۱۵ - ۰۹:۳۱
یادگاه شهیدان علم(101) روحانی که پس از سخنرانی ختم شهیدان رجایی و باهنر ترور شد حوزه/ شهيد حجت‌الاسلام سید صادق حبيب زاده از شهداي روحاني شهرستان رشت و امام جماعت «مسجد نقره» دشت بود که در اثر مبارزات انقلابی به دست کوردلان منافق به شهادت رسید.
۱۳۹۳/۸/۲۶ - ۱۱:۵۴
یادگاه شهیدان علم(100) شهیدی که مصداق« اشداء علي‌الكفار و رحماء بينهم» بود حوزه/حجت الاسلام عبدالحسین اکبری شهیدی که مصداق بارز آيه شريفه « اشداء علي‌الكفار و رحماء بينهم» بود، در برابر دشمنان دين و انقلاب اسلامي همچون كوهي مقاوم، ايستادگي مي‌كرد. هرگز از حق چشم‌پوشي نکرد و مزدوران داخلي استكبار جهاني را به ستوه آورده بود.
۱۳۹۳/۸/۱۷ - ۱۵:۲۵
یادگاه شهیدان علم(99) روحانی شهیدی که درتربیت دینی نسل جوان سرآمد بود حوزه/ «مسجد حسینی»، که شهید حجت الاسلام دانشجو درآنجا به فعالیت های مبارزاتی خود اقدام می کرد، مرکزیت داشت و پیوسته درهایش بر روی همگان به ویژه نسل جوان باز بود و جوانان پر شوری تربیت می کرد و تحویل جامعه می داد.
۱۳۹۳/۸/۷ - ۰۸:۵۹
یادگاه شهیدان علم(98) مدال افتخار امام(ره) در سینه روحانی شهید سرویس علمی فرهنگی خبرگزاری «حوزه»: شهید حجت الاسلام والمسلمین علی هاشمی سنجانی در سال ۱۲۹۰ در روستای «سنجان» از توابع شهرستان اراک دیده به جهان گشود.
۱۳۹۳/۷/۲۸ - ۱۵:۲۰
یادگاه شهیدان علم(97) اشک شوق آیت‌الله بهاءالدینی برای شهادت یک روحانی پس از شهادت عکسش محضر آیت‌الله بهاءالدینی تقدیم شد، بی‌اختیار اشک از چشمان آقا جاری شد، و فرمودند: «امام زمان (عج) از من یک سرباز خواست، من هم صاحب این عکس را معرفی کردم. اشک من، اشک شوق است.»
۱۳۹۳/۷/۲۲ - ۱۱:۲۴
یادگاه شهیدان علم(96) شهید مبشر ساواک را کلافه کرده بود حوزه/ شهید حجت‌الاسلام والمسلمین مبشرخرم آبادی، از بُعد عشق به شهادت در راه خدا و نترسیدن از مرگ سرآمد و ممتاز بود؛ به نحوی که در بحبوحه ترورهای کور منافقین در سال 60 چند بار تهدیدبه مرگ شده بود، اما ...
۱۳۹۳/۷/۱۴ - ۰۸:۳۴
یادگاه شهیدان علم(95) شهید ردانی‌پور از نگاه همرزمان حوزه/ وی به قدری به دعا و زیارت اهمیت می‌داد که حتی در وصیت‌نامه‌اش نیز سفارش کرده به هنگام دفنم زیارت عاشورا و روضه حضرت زهرا (س) بخوانید.
۱۳۹۳/۷/۸ - ۱۰:۲۹
یادگاه شهیدان علم(94) روحانی شهیدی که دغدغه کار رسانه‌ای در حوزه داشت شهید حجت‌الاسلام سید ناصر بنی‌جمال در صدد بود اندیشه های انقلابی خود را در حوزه منتشر کند لذا دست به انتشار نشریه ای به نام «فتح» زد که در آن اندیشه های دینی و انقلابی خود و راه های پاسداری از دستاوردهای عظیم نهضت اسلامی را می نوشت.
۱۳۹۳/۶/۳۱ - ۱۱:۳۴
یادگاه شهیدان علم(93) شیدایی مدرسی دیگر از خطه کاشمر روحانی شهید محمد بهبودی، یکی از طلاب وفادار به امام و انقلاب بود که تعهدی وافر نسبت به انقلاب داشت واز کادر اصلی انقلابیون کاشمر به شمار می رفت.
۱۳۹۳/۶/۲۵ - ۰۹:۱۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس