*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ \ الثلاثاء ١٨ ربيع الثاني ١٤٣٨ \ Tuesday, January 17, 2017
یادگاه شهیدان علم(38) شهیدی که در تابوت لبخند زد حوزه نیوز؛ وقتی تابوت را باز کردم، دیدم که شهید دست بر سینه دارد و با حالت تبسم، لبخند می زند. شب، شهید بزرگوار را در خواب دیدم که گفت: «می دانی چرا لبخند زدم؟...
۱۳۹۰/۱۰/۲۱ - ۱۰:۳۷
یادگاه شهیدان علم(37) روحانی شهید چه کسانی را نفرین کرد؟! حوزه نیوز؛ انقلاب که به ثمر نشست، از هیچ کوششی برای حفظ و حراست از آن دریغ نکرد. تعصب غیرتمندانه ای نسبت به نهال نوپای نظام جمهوری اسلامی داشت و ...
۱۳۹۰/۱۰/۱۸ - ۰۲:۲۴
یادگاه شهیدان علم(36) تنها آرزوی طلبه شهید چه بود؟ حوزه نیوز؛ از قدیم و ندیم گفته اند که آرزو بر جوانان عیب نیست. بالاخره هر کسی آرزویی دارد؛ حالا مادی یا معنوی، در اصل وجودش که شکی نیست.
۱۳۹۰/۱۰/۱۵ - ۰۶:۱۴
یادگاه شهیدان علم(35) عبای امام(ره) بر دوش روحانی شهید حوزه‌نیوز؛ دلش با آقا بود درست، عشقش خمینی بود درست، اما شاید فکرش را هم نمی کرد روزی عبای امام (ره) را بر دوش بیندازد آن هم به واسطه شهید حاج آقا مصطفی(ره).
۱۳۹۰/۱۰/۱۲ - ۱۰:۳۳
یادگاه شهیدان علم(34) ای کاش هزاران جان داشتم..! حوزه نیوز؛ نزدیک به 14 قرن است که از اعلام وفاداری تاریخی زهیر بن قین(ع) به سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) می گذرد ، اما 8 سال جنگ تحمیلی نشان داد که امام خمینی(ره) نه یک زهیر که ده ها و صدها زهیر دارد که حاضرند جان خویش را فدای راه او و اسلام عزیز کنند.
۱۳۹۰/۱۰/۱۰ - ۱۳:۳۱
یادگاه شهیدان علم(33) هیچ گاه دست از حوزه برنمی دارم حوزه نیوز؛ «كوردلاني كه بسياري حرفها مي‌گفتند و ما به روي خود نياورديم، بدانند من مقلد حضرت امام(ره) هستم و ... هيچ‌گاه از درس حوزه روي گردان نيستم و نخواهم بود»
۱۳۹۰/۱۰/۷ - ۱۴:۳۰
یادگاه شهیدان علم(32) درسی از شیوه تربیتی یک روحانی شهید حوزه نیوز؛ اهتمام خاصی به اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر داشت؛ با این حال معتقد بود باید با مهربانی و سعه صدر و اخلاق کریمانه در این عرصه جلو آمد. حتی در ظریف ترین و خصوصی ترین مسایل نیز این روحیه همواره با او بود.
۱۳۹۰/۱۰/۵ - ۰۳:۱۸
یادگاه شهیدان علم (31) بهای بهشت در نگاه طلبه شهید حوزه نیوز؛ «جز تذکري که نمي‌دانم لياقت آن را دارم يا نه، سخني ندارم و آن اين است که علم را خوب تحصيل کنيد و عمل خود را خوب تهذيب کنيد و آنچه اهميت دارد عمل است که بهشت را به ما کنتم تعملون مي دهند نه به ما کنتم تعلمون.»
۱۳۹۰/۱۰/۳ - ۰۹:۲۴
یادگاه شهیدان علم(30) ماجرای توسل یک طلبه شهید به امام زمان (عج) حوزه نیوز؛ براي اولين بار در نماز جمعه تهران بر اثرسانحه بمب گذاري از ناحيه شکم آسيب ديد،به طوري که تا مدت ها از اعزام به جبهه منع می شد ...
۱۳۹۰/۹/۲۹ - ۲۲:۰۲
یادگاه شهیدان علم (28) دلیری از دیار فاطمیون حوزه نیوز؛ «می روم تا انتقام سیلی مادر بگیرم...» ؛ خیلی از رزمندگان در جبهه هایی که مرد را از نامرد متمایز می کرد، این نوشته را بر پشت لباس های خاکی بسیجی شان می نوشتند تا ...
۱۳۹۰/۹/۲۷ - ۰۱:۵۷
یادگاه شهیدان علم(27) توصیه یک روحانی شهید به دولتمردان حوزه نیوز؛ برخی رزمندگان گو این که می دانسته اند در مکتب عشق به خمینی (ره) که عشق به همه خوبی هاست، به خیل شهدا می پیوندند در وصیت نامه هاشان ، علاوه بر سفارشاتی متعارف به خانواده و اطرافیان، توصیه هایی شنیدنی هم برای مسئولان داشته اند؛ ...
۱۳۹۰/۹/۲۳ - ۲۲:۲۷
یادگاه شهیدان علم(26) سربلند در کنکور الهی حوزه نیوز؛ همه جهد و کوشش برخی ها این است که در آزمون های دنیوی پیروز باشند و گوی سبقت را از دیگران بربایند؛ حالا این آزمون در عرصه مال و ثروت باشد یا پست و مقام یا شهرت و محبوبیت یا هر چیز دیگری، در اصل قضیه چندان تفاوتی نمی کند.
۱۳۹۰/۹/۲۱ - ۱۹:۴۸
یادگاه شهیدان علم(25) مبارزی از تبار «لوح و قلم» هم جلسات قرآن و عقاید را برای جوانان دایر می کرد، هم دستی در نشر کتب اسلامی و ترجمه آثار عربی داشت؛ آری! مجاهدی که چه در دوران قبل از انقلاب و چه پس از پیروزی، در مقابله با نظام طاغوت و دشمنان اسلام و قرآن، به سان سرو، مقاوم و استوار بود، رسالت خود به عنوان یک روحانی را در عرصه علم و فرهنگ ، یک رسالت جهادگرانه می دانست.
۱۳۹۰/۹/۱۹ - ۲۰:۲۱
یادگاه شهیدان علم(24) بنده ‌خدا؛ فدایی خون خدا برخی ها چقدر اسمشان هم بامسماست؛ گو این که نیاز به تعریف و شناساندن هم ندارند!
۱۳۹۰/۹/۱۲ - ۰۵:۱۱
یادگاه شهیدان علم(23) هموطن صدام سرباز خمینی شد حوزه نیوز؛ ایرانی نبود و هرچند که در خانواده ای در بصره عراق به دنیا آمد، اما روحیه عدالت طلبانه و حق مدارانه فراتر از ملیت و آب و خاک از ابتدای زندگی در او موج می زد و...
۱۳۹۰/۹/۸ - ۱۶:۴۲
یادگاه شهیدان علم(22) عروج در سالگرد تولد حوزه نیوز؛ شب عید قربان در شهری به دنیا آمد که بعدها به قربانگاه بسیاری از یاران و سربازان روح خدا تبدیل شد و او که خود در همین سلک بود و دلباخته خون خدا، سرانجام در شب عید قربان 20 سالگی اش، به فیض عظیم شهادت و لبیک به ندای هل من ناصر ارباب بی کفن، نائل آمد.
۱۳۹۰/۹/۶ - ۰۰:۱۶
یادگاه شهیدان علم(21) فکه باند پرواز بود! عاشق شهادت و وصال معبود که باشی، چه فرق می کند در قلب تل آویو و واشنگتن شهید شوی یا در خانه خدا!
۱۳۹۰/۹/۳ - ۱۳:۰۶
یادگاه شهیدان علم(20) ... و خود را به خدا فروخت عشق به فرزند در وجودش موج می زد، اما این عشق و علاقه هیچ گاه مانع از انجام تکلیف نبود؛ با پسر دلبندش اما در وصیت نامه چنین گفت:« مهدي ! پدرت مقلد امام ـ رهبر بزرگ انقلاب اسلامي ـ بود. او خويشتن را به خدا فروخت و چيزي ازخود در دار فاني نداشت.»
۱۳۹۰/۹/۱ - ۰۶:۳۲
یادگاه شهیدان علم(19) مناجات عارفانه با خدا حوزه نیوز؛ چندان سن و سالی نداشت که به زیبایی هر چه تمام تر با خدایش خلوت می کرد و در این راز و نیاز به مناجات عارفانه می پرداخت.
۱۳۹۰/۸/۲۸ - ۰۰:۴۲
یادگاه شهیدان علم(18) دلداده روح خدا!/ سرباز گهواره ای خمینی! گرچه در نخستین روز از دی ماه سال 41 به دنیا آمد، اما همیشه می گفت که من فرزند 15 خرداد 42 هستم؛ از نسل همان ها که امام می گفت« سربازهای من در قنداقه ها هستند»
۱۳۹۰/۸/۲۳ - ۰۰:۰۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس