*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ \ السبت ٠ رجب ١٤٣٩ \ Saturday, March 17, 2018
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶  -  ۱۱:۰۹
خطبای جمعه لبنان: برخی سفارت ها و کشور ها برای مخدوش کردن چهره حزب الله تلاش می کنند حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های نماز جمعه بیشتر به مسئله انتخابات پرداختند و اشاره کردند: این روز ها حملات سیاسی و رسانه ای علیه حزب الله از سوی طرف ها، سفارت ها و کشور ها برای مخدوش کردن چهره حزب الله انجام می شود.
رئیس هیئت علمای پیروان مذهب اهل بیت(ع) در سوریه: دشمن برای شکست دادن حزب الله سه توطئه را در نظر دارد حوزه/ رئیس هیئت علمای پیروان مذهب اهل بیت(ع) در سوریه با اشاره به برنامه های دشمن برای شکست محور مقاومت گفت: دشمن برای شکست دادن حزب الله سه توطئه فساد اخلاقی، فساد تربیتی و فساد اجتماعی را در نظر دارد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۹:۳۵
وزیر اوقاف سوریه: همایش گرامیداشت دستاوردهای مقاومت در دمشق برگزار می شود حوزه/ شیخ محمد عبدالستار السید با اشاره به تاثیر خون شهدا در پیروزی سوریه گفت: در تاریخ ۲۷ رجب همایشی به مناسبت گرامیداشت دستاوردهای مقاومت در دمشق برگزار خواهد شد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۹:۲۰
سیزدهمین نشست علمائی سوریه با صدور بیانیه ای به کار خود پایان داد حوزه/ علمای شرکت کننده در سیزدهمین نشست علمائی سوریه ضمن تاکید بر ضرورت پرداختن به پژوهش های تقریبی و وحدوی میان مذاهب افزودند: مهم این است که همه ما به مشترکات میان مذاهب پایبند بوده و با تفرقه مبارزه کنیم.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۹:۰۴
آیت الله طباطبایی اشکذری در گفت‌وگو با حوزه: علمای مسلمان پایه گذار اتحاد عملی در جوامع هستند حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین طباطبائی اشکذری گفت: دانشمندان و علما اندیشه عملی اتحاد در میان جامعه را پایه گذاری می کنند و مردم در جامعه به این اندیشه عمل می کنند و از این رو می توان گفت مبدا وحدت در ملاقات های علما و مقصد در میان جوامع اسلامی و مردم است.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۷:۲۹
رئیس شورای علمای نهضت منهاج القرآن کراچی: تجاوز عربستان به یمن،در جهت منافع آل سعود است/ آمریکا پدر تمام تروریست ها است حوزه/ مولوی سید محمد مسعود شاه ترمذی قادری در یک مصاحبه گفت: مداخله نظامی در یمن به رهبری عربستان سعودی و کشتار مسلمانان یمنی تنها مفاد شخصی پادشاه آل سعود است و هیچ ربطی با دفاع از مقدسات ندارد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۷:۱۱
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی: اسرائیل نه ملت دارد، نه تاریخ دارد و نه هویت حوزه/ آیت الله اراکی گفت: اسرائیل نیز یک رژیم ساختگی و غاصب است که نه ملت دارد و نه تاریخ دارد و نه هویت و این رژیم هفتاد سال است که نتوانسته مستقر شود و ادامه هم نخواهد یافت، زیرا زوال آن حتمی است و این مسئله از طبیعت اسرائیل منفک نخواهد شد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۶:۴۱
رئیس اتحاد علمای بلاد شام: حال که دشمنان ما متحد هستند، چرا ما مسلمانان متحد نباشیم حوزه/ شیخ محمد توفیق رمضان البوطی با تاکید بر ضرورت وحدت مسلمانان گفت: اگر پیوند مسلمانان در مسیر طغیان، دشمنی و مصالح دنیوی باشد، آغاز تشتت و درگیری خواهد بود.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۶:۲۸
نماینده ولی فقیه در سوریه: حامیان داعش در مرحله پساداعش هم راه به جایی نخواهند برد حوزه/ حجت الاسلام اشکذری گفت: سوریه همواره در خط مقاومت بوده و فلسطین نیز با مقاومت به تجربه های خوبی رسیده است و حامیان داعش در مرحله پساداعش هم راه به جایی نخواهند برد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۵:۳۵
سیزدهمین نشست علمائی سوریه آغاز به کار کرد حوزه/ سیزدهمین نشست علمایی در کشور سوریه با حضور وزیر اوقاف سوریه، ‌آیت الله محسن اراکی دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین طباطبائی اشکذری نمایند رهبری در سوریه. علما و اندیشمندان شیعه و سنی روسای مراکز دینی آغاز به کار کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۵:۰۲
۴۰ % گورستان های اسرائیلی بر روی املاک خصوصی فلسطینیان بنا شده حوزه/براساس تحقیقاتی که اخیرا انجام گرفته، حداقل ۴۰% گورستان های متعلق به شهرک نشینان صهیونیستی در سرزمین های اشغالی، بر روی زمین های خصوصی فلسطینیان که به بهانه های مختلف مصادره شده بنا گردیده اند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۲:۱۲
نشست «ملاقات با همسایه مسلمان» در شهر کلمبوس در آمریکا برگزار شد حوزه/ در نشست «ملاقات با همسایه مسلمان» که در شهر کلمبوس برگزار شد، هدف «ایجاد پل ارتباطی» و گفتگوی «میان ادیانی» برای افزایش انسجام و مدارا در جامعه از هم پاشیده آمریکا اعلام شد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۱:۵۱
سید عمار حکیم: تمایل کشورها برای رابطه با عراق از برکات فداکاری مردم است حوزه/ سید عمار حکیم از نگاه مثبت کشورهای جهان برای برقراری رابطه با عراق اظهار خوشحالی کرد و گفت: این دستاورد از برکات پیروزی و فداکاری ملت عراق است.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۰:۰۰
نشست حمایت از انقلاب بحرین در تونس برگزار شد حوزه/ نشستی حقوقی با عنوان بحرین؛ هفت سال از انقلابی فراموش شده در مرکز صلح محمد براهمی در تونس و با هدف حمایت از انقلاب مردم بحرین برگزار شد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۰۹:۴۱
عضو ارشد جریان وفاء الاسلامی بحرین در گفت‌وگو با حوزه: شهدای بحرین صدای مظلومیت ملتشان را در آب های خلیج فارس به گوش جهان رساندند حوزه/ حجت الاسلام سید مرتضی سندی گفت: هر مؤمنی در مقابلش دو انتخاب دارد ؛ یکی مقاومت در مقابل ظلم و زندگی عزتمندانه و دوم هجرت و دور شدن از ظلم و عدم تسلیم در برابر ظالم که این امر سنگین و مهمی است.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۰۹:۳۸
نخستین نشست «دختران ابراهیمی» در تگزاس برگزار شد حوزه/ نشست دختران ابراهیمی، متشکل از زنان مسلمان، مسیحی و یهودی در شهر دنتون واقع در ایالت تگزاس برگزار شده هدف از برپایی این جلسه افزایش ادراک میان ادیانی و آشنایی با فرهنگ یک دیگر اعلام شد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۰۸:۵۵
همایش بین المللی «مطالعه اسلام هراسی» در استانبول برگزار خواهد شد حوزه/دانشگاه صباح الدین زعیم در استانبول ترکیه با همکاری مرکز امور اسلامی و فرهنگی، همایش بین المللی سه روزه ای با عنوان«مطالعه اسلام هراسی و تاثیر آن بر فرهنگ و سیاست جهانی» برگزار می کنند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۰۸:۰۱
مسلمانان هندی به تخریب مسجد تاریخی ۴۰۰ ساله اعتراض کردند حوزه/سازمان های اسلامی در منطقه کریشنای هند، تصمیم دولت برای تخریب مسجد تاریخی ۴۰۰ ساله تانیشا را محکوم کرده و اعلام کردند توسعه بزرگراه ملی بدون حذف این بنای اسلامی نیز امکان پذیر است.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۰۷:۴۰
کمپین بزرگداشت موفقیت زنان در آمریکا تشکیل شد حوزه/در حالی که در ۲۷ مارس، ماه تاریخ زنان آمریکا می باشد، شورای روابط اسلامی آمریکایی کمپینی به منظور بزرگداشت موفقیت زنان مسلمان در آمریکا تشکیل داده و آن ها را برای برگزاری «روز زن مسلمان» در ۲۷ مارس آماده می کند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۰۷:۲۶
دولت محلی ایالت خیبرپختونخواه پاکستان از هفته جاری به ائمه مساجد حقوق پرداخت می‌کند حوزه/ دولت محلی ایالت خیبرپختونخواه که پیش از این پرداخت حقوق به ائمه مساجد را تصویب کرده بود، اعلام کرد که طی هفته آینده این مصوبه اجرائی خواهد شد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۰۳:۳۵
برگزاری مرحله مقدماتی المپیاد قرآن و حدیث در اندونزی مرحله مقدماتی المپیاد قرآن و حدیث با شرکت ده ها داوطلب از دانشجویان کالج اسلامی صدرا در رشته هایی از جمله تحفیظ، صوت قرآن کریم و همچنین روخوانی کتاب عربی در محل سالن اجتماعات المصطفی برگزار شد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۰۳:۳۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس