*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ \ الخميس ٢٨ المحرّم ١٤٣٩ \ Thursday, October 19, 2017
پنج شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶  -  ۱۱:۳۴
در سلسله جنایت های آل سعود نسبت به شیعیان پس از قطیف و عوامیه؛ نوبت به قلعه تاروت رسید حوزه/ سیاست ویرانگری بناهای تاریخی و فرهنگی و اجتماعی منطقه شیع نشین شرقیه توسط آل سعود هنوز متوقف نشده است و این نظام حلقه جنایت های خود نسبت به مردم این منطقه را روز به روز تکمیل می کند و از روستایی به روستای دیگر و از شهری به شهر دیگر می رود بدون اینکه به کسی پاسخگو باشد.
تلاش میان‌ادیانی برای پاکسازی آثار خرابکاری در کلیسای سنت‌پل فرانسه حوزه/ مسلمانان، مسیحیان و یهودیان در پاکسازی آثار خرابکاری در کلیسای سنت پل در منطقه موسون فرانسه با یکدیگر مشارکت می کنند.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۳:۵۶
با هدف خدمات رسانی به زائران؛ مسجد و حسینیه حضرت نرجس(ع) در سامرا ساخته می شود حوزه/ سنگ بنای مسجد و حسینیه نرجس خاتون علیها السلام امروز توسط حجت الاسلام والمسلمین سید علاء الموسوی رئیس اداره اوقاف شیعیان عراق گذاشته شد تا با ساخته شدن این مکان مقدس از آن برای خدمات رسانی به زائران شهر مقدس سامرا استفاده شود.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۲:۲۸
در کنفرانس "نقش فتوا در ثبات جوامع" قاهره مطرح شد: تا زمانی که جاهلان فتوا می دهند، نمی توانیم در برابر حملات ضد اسلامی بایستیم حوزه/ مفتی لبنان گفت: ما تا زمانی که گرفتار تفرقه هستیم و انسان های نادان بر کرسی فتوا تکیه زده اند نمی توانیم در برابر حملات ضد اسلامی بایستیم.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۱:۳۰
در شب و روز گذشته؛ مردم بحرین در حمایت از شهدا تظاهرات کرده و خواستار سرنگونی آل خلیفه شدند حوزه/ در شب و روز گذشته مردم مناطق مختلف بحرین با برپایی تظاهرات همبستگی خود را با شهدا، زندانیان انقلابی و شیخ عیسی قاسم اعلام کرده و خواستار پایان یافتن حکومت ظالمانه آل خلیفه شدند.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۰۹:۴۹
مجازات اعدام برای مردی که دختر ۱۷ ساله روزه‌دار را در راه مسجد به قتل رساند حوزه/ مردی که یک دختر ۱۷ ساله محجبه و مسلمان را در راه مسجدی در ایالت ویرجینیا، ربوده، به او تجاوز کرده و به طرزی وحشیانه به قتل رسانده بود، باید در انتظار مجازات اعدام باشد.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۰۳:۲۰
با بروز توفان اوفلیا در ایرلند: مسجد دوبلین درهایش را به روی بی‌خانمان‌ها گشود حوزه/درحالی که توفان اوفلیا، بزرگترین طوفان از ۱۹۳۹ تاکنوندر شرق اقیانوس اطلس به ایرلند می‌رسد، مسجد دوبلین، درهایش را به روی توفان زدگان و بی‌خانمان ها گشوده و از مردم خواسته مراقب همسایگان سالمند و آسیب پذیرشان باشند.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۰۱:۳۵
مراسم تقدیر از دستاوردهای مسلمانان در کانادا برگزار شد حوزه/ دومین مراسم سالانه جشن تقدیر از دستاوردهای مسلمانان کانادا با عنوان «جوایز تعالی مسلمانان»، امسال با حضور نزدیک به ۱ هزار شرکت کننده در تورنتو برگزار شده و از فعالیت‌های اجتماعی، حرفه‌ای و بشردوستانه مسلمانان تقدیر به عمل آمد.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۲۳:۵۰
الازهر اردوهای آموزشی فشرده ضد افراط‌گرایی برای امامان جماعت برگزار می کند حوزه/ دانشگاه الازهر با همکاری وزارت امور مذهبی این کشور قصد دارد اردوهای آموزشی فشرده‌ای برای امامان جماعت برگزار کنند. هدف از برگزاری این کلاس‌ها مبارزه با افراط‌گرایی دینی و تروریسم در استان های مصر به ویژه مناطق مرزی عنوان شده است.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۲۲:۳۰
پخش آگهی‌های اسلام‌هراسی در خانه مردم در مینه‌سوتا مردم را نگران کرد حوزه/ پخش آگهی‌های اسلام‌هراسی در خانه‌های مردم در ایالت مینه سوتای آمریکا نگرانی‌هایی را در میان جامعه برانگیخته است و آن‌ها معتقدند نباید به بهانه آزادی بیان ترویج نفرت کرد.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۲۱:۱۰
مسلمانان انگلیسی برای قربانیان بمب گذاری موگادیشو کمک مالی جمع می‌کنند حوزه/ خیریه اسلامی در انگلستان با ایجاد کمپینی قصد جمع آوری کمک‌های مالی برای بازماندگان و قربانیان فاجعه بمب‌گذاری در موگادیشو در سومالی را دارد که طی این فاجعه ۳۰۰ نفر جان خود را از دست داده و ساختمان‌ها و اتومبیل‌های زیادی منهدم شدند.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۲۰:۰۵
فرماندار کالیفرنیا قانون ضد اسلامی را لغو کرد حوزه/فرماندار کالیفرنیا با تصویب قانون آزادی مذهبی جدیدی، هر گونه ثبت نام دینی مسلمانان و تفتیش عقاید آن‌ها را که یکی از وعده‌های انتخاباتی رئیس جمهور آمریکا بود، در محدوده این ایالت ممنوع ساخت.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۹:۱۴
کشف نسخه ۵۰۰ ساله کتاب مقدس در ترکیه حوزه/ باقی مانده ای از کتاب مقدس، که متعلق به حداقل ۵۰۰ سال قبل است به همراه یک انگشتر توسط پلیس ترکیه کشف شد.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۸:۵۷
آیت الله العظمی حکیم: جوانان در برابر هدایت و نصیحت دوستان خود مسئولند حوزه/ حضرت آیت الله حکیم از جوانان خواستند به دستورات دین پایبند باشند و به مبانی و تعالیم اسلامی ایمان کامل داشته باشند و هر کدام از آنها خود را در برابر هدایت و نصیحت دوستان و همسایگان خود مسئول بداند تا آنها را نیز با خداوند متعال مرتبط کند.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۳:۵۱
مفتی مصر: علما باید در برابر فتواهای گمراه کننده بایستند/ فتواهای افراطی جهان را نا امن کرده است حوزه/ شوقی علام گفت: اگر امروز جهان برای مبارزه با تروریسم به پا خاسته، انتظار می رود اهل علم نیز در برابر افکار افراطی بایستند و تعالیم صحیح دینی را به جای آن در جهان منتشر کنند.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۳:۳۴
شیخ الازهر: هرچقدر فقر و محرومیت زیاد شود، جهان از امنیت و ثبات دور می شود حوزه/ شیخ الازهر گفت: جهان به سرعت به سمت تمدن و رفاه زدگی و پیشرفت صنعتی به پیش می رود، اما این در حالی است که بخش قابل توجهی از جمعیت جهان به همین سرعت به سوی باتلاق های فقر و جهالت و محرومیت و حاشیه نشینی به پیش می روند.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۱:۵۷
همایش مجتهده امین و شهیده بنت الهدی صدر در عراق برگزار مي‌شود حوزه/ همایش مشترک بانو مجتهده امین و شهیده بنت الهدی صدر با همكاري مؤسسه الشهدا عراق و مدیریت حوزه های علمیه خواهران ایران، برگزار مي‌شود.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۱:۳۸
سخنگوی رسمی نُجَباء: بارزانی بخاطر برافراشتن پرچم اسرائیل عذرخواهی کند/ باج سیاسی به اقلیم نمی‌دهیم! حوزه/ سید هاشم الموسوی با تاکید بر عدم اعطای امتیاز سیاسی به جدایی طلبان گفت: رئیس اقلیم کرستان پیش از مذاکره باید از ملت عراق بخاطر برافراشتن پرچم اسرائیل عذرخواهی کند.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۱:۱۱
مؤسسه اِلعاد، نهادی صهیونیستی برای یهودی سازی و تحریف تاریخ قدس حوزه/ مؤسسه صهیونیستی العاد مجری اصلی پروژه یهودی سازی قدس است که علاوه بر تصاحب زمین های قدس و ساخت و ساز گسترده شهرک های یهودی نشین، به جعل و تحریف تاریخ قدس نیز می پردازد.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۱:۰۴
بانوی فعال لبنانی در گفت‌وگو با حوزه: حزب‌الله لبنان فارغ‌التحصیل مکتب کربلا و امام راحل است / تهدیدهای حزب‌الله علیه حمله احتمالی اسراییل جدی است حوزه/ بانوی لبنانی گفت: حزب الله عزت و نیروی خود را از کربلا دارد و از مدرسه امام خمینی(ره) آموخته است و فارغ التحصیل شده و در راه مقام معظم رهبری قدم بر می دارد و حتما پیروز خواهد شدو ما یقیین داریم که در جنگ پیشرو با اسرائیل، او را از هستی محو خواهیم کرد.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۰:۰۷
عزاداری شهادت امام سجاد(ع) در حرم مطهر امام علی(ع)+ تصاویر حوزه/ روز گذشته کارکنان و خادمان حرم مطهر امیرالمؤمنین علیه السلام در سالروز شهادت امام سجاد علیه السلام در ۲۵ ماه محرم به عزاداری و سوگواری پرداختند.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۰۹:۳۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس