*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۶ \ السبت ٢٨ صفر ١٤٣٩ \ Saturday, November 18, 2017
جمعه ۲۶ آیان ۱۳۹۶  -  ۱۶:۵۰
از فتوای قتل شاه تا آزادی متحیرانه همراه با استاد انصاریان حوزه/ آقای ازغندی برای بازدید آمد، وارد اتاق ما که شد، من گوشه ای نشسته بودم و حتی سرم را بالا نکردم. با لحن تندی گفت: «بلند شو بیا جلو ببینم» مرا از اتاق بیرون برد و ...
علی‌رام نورایی در مصاحبه با حوزه نیوز مطرح کرد : نقش اخلاق در ماندگاری بازیگران و هنرمندان حوزه/بازیگر سینما و تلویزیون گفت: اکثر هنرمندانی که در کشور ما ماندگار شدند، در کارهایشان توجه به اخلاقیات، نقش اساسی داشته است.
۱۳۹۶/۸/۷ - ۲۳:۲۵
نوار سخنرانی که ماشین دزدی را به صاحبش بازگرداند حوزه/ من ماشین را دزدیدم تا ببرم اوراق کنم که به آن نوارها برخوردم . آنها را به خانه بردم و همه را گوش دادم. اصلا نمی دانم گوینده اش کیست؛ ولی به قدری در من اثر کرد که به کلی زندگی ام را از این رو به آن رو کرد.
۱۳۹۶/۸/۷ - ۰۹:۱۳
عذر خواهی دیگران را بپذیریم حوزه/ امام سجاد(علیه السلام) در روایتی انسان ها را به پذیرش عذر دیگران دعوت کردند.
۱۳۹۶/۸/۷ - ۰۸:۰۵
توصیه امام سجاد(ع) به فرزندان خود حوزه/ امام باقر(ع) فرمود: امام سجاد(ع) فرزندان خود را از دروغ گفتن در امور بزرگ و کوچک و به صورت شوخی و جدی نهی می کرد.
۱۳۹۶/۸/۶ - ۰۸:۰۰
خاطرات طلبگی (۲) از آق قلا تا سوته همراه با سختی های تبلیغی یک طلبه (بخش دوم) حوزه/ علی پسر شیطانی بود و راستش را بخواهید مردم روستا خیلی وقت ها از دست علی به من شکایت می کردند؛ اما معلوم بود که خانم، بیشتر از من تحت فشار است؛ چون بارها به من گفته بود که چون علی پسر آخوند است همه توقع دارند که اون هم ...
۱۳۹۶/۸/۶ - ۰۷:۴۷
آیت الله ناصری بیان کرد: چرا به امام زمان(عج) منصور گفته می شود؟ حوزه/ أباعبدالله(عليه السلام) مظلومانه کشته و شهید شد و ولی دم ایشان) امام زمان (عليه السلام) است؛ خداوند به او قدرتی داده که تا از افراد انتقام بگیرد.
۱۳۹۶/۸/۵ - ۱۴:۵۶
با تخفیف ۷۵ درصدی از سوی مؤلف و ناشر؛ کتاب زیارت الحسین چاپ و روانه بازار شد حوزه/ کتاب زیارت الحسین علیه السلام با تخفیف ۷۵ درصدی از سوی مؤلف و ناشراز سوی مرکز نشر هاجر چاپ و روانه بازار شد.
۱۳۹۶/۸/۴ - ۱۰:۴۶
تعجب امام سجاد علیه السلام از رفتار برخی افراد حوزه/ امام سجاد علیه السلام در روایتی از چند دسته از انسان ها و کردار آنها اظهار شگفتی می کند.
۱۳۹۶/۸/۴ - ۰۸:۱۰
ستاره اسکندری: فیلم های ارزشی در شرایط بد اکران می شوند حوزه/ وقتی سخن از سینمای دفاع مقدس می شود، این تصور در ذهن به وجود می آید که حتماً باید فیلمی را شاهد باشیم که در آن صدای شلیک می آید، درصورتی که این گونه آثار تنها بخشی از سینمای جنگ را در در بر می گیرند.
۱۳۹۶/۸/۳ - ۲۳:۵۵
بیانات آیت الله ناصری در خصوص جایگاه نعمت های دنیوی حوزه/ همه کارهای اولیاي الهی، عبادت است. غذا خوردن آن‌ها هم عبادت است؛ چون غذا می خورد براي اينکه قدرت پیدا کند تا اطاعت حق را بکند. اگر اين طوري غذا می‌خوری، ثواب برای تو می نویسند.
۱۳۹۶/۸/۳ - ۱۶:۵۹
پیامبر(ص) برای چه موضوعی ام‌سلمه را شاهد گرفتند؟ حوزه/ پیامبر اسلام(ص) در روایتی خطاب به ام سلمه، برخی ویژگی ها و مناقب امیرالمؤمنین(ع) را بیان فرمودند.
۱۳۹۶/۸/۳ - ۰۷:۵۲
آیه ها و آینه ها (۳۵۳) تواضع علمی میرزای قمی در باقی ماندن قوه اجتهاد حوزه/ از مسائل بسیار مهم و مورد تأکید در اسلام تواضع و فروتنی می‌باشد که در قرآن هم چند مرتبه به آن اشاره شده است و حتی به پیامبر گرامی اسلام (ص) امر به تواضع و فروتنی شده است و چه زیباست این خضوع در هنگام بزرگی و قدرت.
۱۳۹۶/۸/۳ - ۰۱:۲۰
کتاب رابطه دین و فناوری منتشر شد حوزه/ کتاب «رابطه دین و فناوری» محصول چندین سال پژوهش نویسنده درباره مسأله رابطه دین و فناوری (تکنولوژی) است که از پنج فصل تشکیل شده است
۱۳۹۶/۸/۲ - ۲۳:۲۰
خاطرات طلبگی (۱) از آق قلا تا سوته همراه با سختی های تبلیغی یک طلبه (بخش نخست) حوزه/ به خانه که آمدم از مِن مِن کردن مَن معلوم بود که می خواهم چیزی بگویم، مخصوصاً ما طلبه ها که اصلاً نمی توانیم پیش خانم چیزی را پنهان کنیم . همین طور که موضوع را گفتم، خودم را مشغول کردم به ورق زدن کتاب انگار که موضوع خیلی مهمی نیس . خانم از من پرسید ...
۱۳۹۶/۸/۲ - ۱۵:۰۸
پرسش و رویش (۶) پیروزتر از حضرت سیدالشهدا (س) کیست؟ حوزه/ پيروزى آن نيست كه انسان، از ميدان نبرد سالم به درآيد، يا دشمن خود را به خاك هلاكت افكند، بلكه پيروزى آن است كه انسان «هدف» خود را پيش ببرد و دشمن را از رسيدن به مقصود خود باز دارد.
۱۳۹۶/۸/۲ - ۱۰:۰۰
هفت شیوه تبیین اهمیت حجاب به دیگران حوزه/ وظيفه اصلي و اساسي نهي از منكر است؛ ولي اين مسئوليت بايد به طور شايسته و صحيح انجام گيرد تا نتيجه مطلوب حاصل شود.
۱۳۹۶/۸/۲ - ۰۸:۲۹
اثر زیارت حرم امام حسین (ع) حوزه/ امام صادق (علیه السلام) از امام حسین(علیه السلام) روایت کرد که فرمود: هیچ غم‌دیده ای نزد من نمی آید، مگر آن که خداوند او را شادمان به سوی خانواده‌اش بازگرداند.
۱۳۹۶/۸/۲ - ۰۸:۲۲
کتاب «فلسفه شناخت» منتشر شد حوزه/ کتاب «فلسفه شناخت»، علاوه بر تبیین یک دوره مباحث معرفت‌شناسی با رویکرد و ساختاری جدید و ارزیابی دیدگاه‌های دیگران، در نهایت به نظریه برگزیده نگارنده پرداخته است.
۱۳۹۶/۸/۱ - ۱۵:۵۲
شیعیان عصر ظهور چگونه‌اند حوزه/ امام سجاد(علیه السلام) در روایتی ویژگی های شیعیان پس از ظهور امام زمان علیه السلام را بیان کردند .
۱۳۹۶/۸/۱ - ۰۷:۵۶
آسمان ها و زمین در خدمت چنین کسی است حوزه/ امام سجاد علیه السلام در روایتی اثر دنیوی و اخروی بندگی خدا و ترجیح دادن خواست خداوند بر خواست خود را بیان کردند.
۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۰۸:۵۹
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس