*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ \ الثلاثاء ٢٥ ربيع الثاني ١٤٣٨ \ Tuesday, January 24, 2017
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵  -  ۱۰:۴۲
ایراد آیت الله العظمی مکارم به مصوبه شورای نگهبان: شرکت های هرمی باطل و غیر شرعی است/ گلدکوئیست لباس عوض کرده است حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی گفتند: شرکت های هرمی باطل و غیر شرعی هستند، به تصدیق محققان، اداره کنندگان بازاریابی شبکه ای، غالبا همان هرمی ها و گلدکوئیست ها هستند که لباس عوض کرده اند.
حضرت آیت الله علوی گرگانی: مسئولین قدردان نعمت ولایت و امنیت باشند / جوانی فرصت طلائی برای رسیدن به مراحل کمال است حوزه/ نباید از نعمت ولایت و هدایت و جوانی لحظه ای غفلت کرد؛ غفلت از این نعمت ها جزء حسرت چیزی را به همراه نخواهد داشت.
۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۱۳:۲۲
ایراد آیت الله العظمی مکارم به مصوبه شورای نگهبان: شرکت های هرمی باطل و غیر شرعی است/ گلدکوئیست لباس عوض کرده است حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی گفتند: شرکت های هرمی باطل و غیر شرعی هستند، به تصدیق محققان، اداره کنندگان بازاریابی شبکه ای، غالبا همان هرمی ها و گلدکوئیست ها هستند که لباس عوض کرده اند.
۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۱۰:۴۲
حضرت آیت‌الله علوی گرگانی: چه وقت می‌شود فرمایش رهبری را عملی کنیم/ بانک ها اصلاح نشوند اقتصاد جامعه درست نخواهد شد/برخی بانک ها ربای آشکار می گیرند حوزه/ حضرت آیت الله علوی گرگانی به سیستم بانک‌داری در داخل کشور انتقاد کردند و گفتند: متاسفانه برخی بانک‌ها به شیوه اسلامی کار نمی‌کنند و ربای آشکار می‌گیرند.
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۱۹:۳۶
آیت الله العظمی نوری همدانی در دیدار دبیرکل مجمع جهانی تقریب : هویت دروغین تشیع لندنی را برملا کنید حوزه/باید باب مناظره را با شیعیان لندنی باز کرد و بگوییم اگر واقعا شما شیعه هستید پس چرا در دفاع از حرم اهل بیت(ع) در سوریه به میدان نمی آیید، پس ملعوم است حرف های شما دروغ است.
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۱۳:۳۸
آیت الله العظمی مکارم در دیدار مفتی های گرجستان : علما از نفوذ وهابیت در گرجستان جلوگیری کنند/ اسلام به سرعت در حال پیشروی است حوزه/ اسلام به سرعت در حال پیشروی است و اگر مسلمانان اختلاف را کنار بگذارند این دین همه جا را فرا خواهد گرفت و آن وقت است که شاهد از بین رفتن مشکلات وکوتاه شدن نفوذ بیگانگان خواهیم شد.
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۱۲:۰۰
حضرت آیت الله علوی گرگانی؛ جامعه امروز نیازمند معارف اخلاقی صحیفه سجادیه است حوزه/ با توجه به هجمه های دشمن نسبت به جامعه اسلامی و هدف گرفتن نسل جوان جامعه امروز بیش از گذشته نیازمند معارف اخلاقی و بلند صحیفه سجادیه است.
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۲۲:۴۴
آیت الله مقتدایی خبرداد؛ آمادگی شورای عالی حوزه جهت اعطای مجوز رشته تخصصی صحیفه سجادیه حوزه/ دبیردوم شورای عالی حوزه های علمیه گفت: این شورا، جهت اعطای مجوز رشته‌های تخصصی صحیفه سجادیه آمادگی خود را اعلام می‌کند.
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۲۲:۴۱
آیت‌الله العظمی مکارم‌شیرازی: تکیه کشور به برجام و ناتوانی در برابر تحریم‌ها واقعیت ندارد حوزه / حضرت آیت الله مکارم شیرازی گفتند: تکیه کشور به برجام و ناتوانی در برابر تحریم‌ها واقعیت ندارد، اگرچه برجام اتفاق خوبی بود و عده‌ای در این زمینه زحمت کشیدند، اما اگر بخواهیم بگوییم بدون آن زندگی برای مردم ممکن نیست، اشتباه است.
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۲۰:۲۲
آیت الله العظمی نوری همدانی تاکید کردند: دریاچه نمک قم تبدیل به جاذبه گردشگری شود/ رفع مشکلات آلودگی هوا و محیط زیست از برنامه‌های جدی مسئولین باشد حوزه/ دریاچه نمک استان قم از موضوعات قابل توجه است لازم است به این دریاچه رسیدگی شود تا جاذبه گردشگری خوبی برای حضور مردم ایجاد شود.
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۳:۰۲
آیت الله العظمی سبحانی: درگذشت شهادت گونه آتش نشانان دلها را تکان داد/ ضرر مالی به خسارت دیدگان جبران شود حوزه/ حضرت آیت الله سبحانی در پیامی ضمن تسلیت جانباختن عدهای از هموطنان و آتش نشانان در حادثه ناگوار ساختمان پلاسکو از مسئولان خواستند کسانی که در این حادثه ضرر مالی دیده اند، جبران شود.
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۲:۴۵
پیام تسلیت رهبر معطم انقلاب در پی درگذشت آیت الله خسروشاهی حوزه/ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی درگذشت «عالم پارسا» و «سالک الی الله»، مرحوم آیت‌ الله آقای حاج سید ابراهیم خسروشاهی رضوان‌الله‌علیه را تسلیت گفتند.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۲۱:۳۸
آیت الله حائری شیرازی در مقوله امنیت از دین بهره ای نبرده ایم/ علوم انسانی غربی مشکلی از جامعه برطرف نمی کند حوزه/ غرب معتقد است برای حفظ جامعه، لازم است بمب اتمی تولیدکرد، چون بمب اتم را بازدارنده می دانند.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۷:۰۴
آیت الله العظمی صافی: جان‌فِشانی آتش‌نشانان غمی بزرگ بر ملّت ایران وارد نمود/ حوادث پلاسکو عبرت برای مسئولان باشد حوزه / حضرت آیت الله صافی گلپایگانی در پیامی با تسلیت حادثه ناگوار آتش‌سوزی ساختمان پلاسکو گفتند: جان‌فِشانی تعدادی از آتش‌نشانان غیور و فداکار و از خودگذشته، اندوهی عمیق و غمی بزرگ را بر ملّت ایران وارد نمود.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۵:۰۳
آیت الله العظمی نوری همدانی: با نوشتن چند مقاله نمی توان انقلاب را شناخت و شناساند حوزه/ اگر شناخت از ارکان انقلاب ایجاد شود، موضوعات دیگر که فرع بر ارکان است، شناخته و احیاء می شود.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۳:۳۸
حضرت آیت الله علوی گرگانی: مسئولین در حفظ اموال بیت المال تلاش بیشتری کنند حوزه/ کسانی که مسئولیتی در ادارات دولتی و گمرگی دارند و اموال بیت المال در دست آنها قرار دارد، باید در حفظ اموال مردم سعی تلاش فراوانی کنند و نگذارند اموال مردم چپاول شود.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۳:۳۸
آیت الله یزدی: شجاعت و شهامت آتش نشانان در حادثه پلاسکو نشان از غیرت وجان گذشتگی آنان داشت حوزه/ در این حادثه غم‌انگیز، شجاعت و شهامت مردانی فداکار که در عمق حادثه و شعله‌های آتش مجاهدت می‌کردند نشان از غیرت و ایمان و از جان گذشتگی آتش‌نشانان دلاور این سرزمین داشت.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۳:۰۱
آیت الله العظمی مکارم با ابراز همدری با بازماندگان حادثه پلاسکو: مسئولان به فکر جبران خسارات حادثه دیدگان باشند/ بافت های فرسوده بازسازی و مکان هایی که قابل استفاده نیست تخریب شود حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی با ابراز همدری و تسلیت به خانواده های بازماندگان حادثه ساختمان پلاسکو گفتند: مسئولان علاوه بر این که ابراز همدردی می کنند، باید به فکر جبران خسارات حادثه دیدگان نیز باشند.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۰:۳۸
آیت الله العظمی شبیری زنجانی: حادثه دلخراش ساختمان پلاسکو بر قلب همگان سنگینی می کند حوزه/ حضرت آیت الله شبیری زنجانی در پیام تسلیتی گفتند:حادثه دلخراش ساختمان پلاسکو که در آن گروهی از بهترین فرزندان این مرز و بوم جان خویش را از دست دادند بر قلب همگان سنگینی می کند.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۰:۲۵
آیت الله العظمی نوری همدانی: مبلغین هجرت کنند/ حوزه فقیه تربیت کند حوزه/ باید طوری برنامه ریزی کرد تا مشکل حضور روحانیون اثرگذار و توانمند برای رفتن از قم به روستا و شهرها برای پاسخ گویی به احکام دینی برطرف شود.
۱۳۹۵/۱۱/۱ - ۱۴:۴۰
آیت الله العظمی نوری همدانی: اجر شهید نصیب آتش نشانان حادثه تهران خواهد شد حوزه/ حضرت آیت الله نوری همدانی در پیامی ضمن ابراز تاسف از حادثه دردناک آتش سوزی ساختمان پلاسکو، جانباختن عده ای از هموطنان در این حادثه را تسلیت گفتند.
۱۳۹۵/۱۱/۱ - ۱۴:۲۲
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس