*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ \ ۷ ربيع الثاني ۱۴۴۰ \ Friday, December 14, 2018
چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷  -  ۱۳:۲۶
رهبر انقلاب در دیدار خانواده‌ شهدا مطرح کردند؛ شکست نقشه «تابستان داغ»/ جریان های سیاسی به دشمن میدان ندهند حوزه/ حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار جمعی از خانواده‌های شهیدان دفاع مقدس و مدافع حرم و دفاع از مرزها و امنیت کشور، بازآفرینی روحیه شجاعت و شهادت در نسل جوان مؤمنِ انقلابی امروز را «معجزه انقلاب» برشمردند و ...
آیت‌الله العظمی جوادی آملی در دیدار با مدیر حوزه علمیه سمنان: تأمین معاش و اقتصاد طلبه‌های مستعد در دستور کار باشد حوزه/ حضرت آیت‌الله‌ جوادی آملی با بیان اینکه حوزه‌های علمیه موظف هستند نهال فروشی نکنند، گفتند: تأمین معاش و اقتصاد طلبه‌های مستعد در دستور کار باشد.
۱۳۹۷/۹/۲۳ - ۱۳:۲۷
آیت الله العظمی جوادی آملی: با کمک روایات فلسفه را زنده کنیم حوزه/ حضرت آیت الله جوادی آملی در پیام خود به این مراسم با اشاره به جایگاه رفیع عقل بیان داشتند: ذات أقدس الهی نه تنها عقل را حجت می‌داند، مثل نقل؛ برای عقل آن قدر قداست قائل است که با عقل گفتگو می‌کند و اجازه می‌دهد که عقل با او گفتگو کند و با او احتجاج کند و احتیاج خود را به صورت احتجاج با خدا در میان بگذارد.
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۲۲:۱۱
آیت الله مصباح یزدی: انقلاب زمینه رشد علوم اسلامی را فراهم کرد/ فراموشی نعمت انقلاب، خطری که جامعه را تهدید می کند رئیس مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) گفت: از وقتی انقلاب در ایران پیروز شد، زمنیه رشد علوم اسلامی و عالم گیر شدن آن ها فراهم شد به گونه ای که همه مدارس و کشور های اسلامی به اینگونه تحقیقات و پژوهش ها احساس نیاز می کردند.
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۱۴:۰۵
آیت‌الله العظمی نوری‌همدانی در دیدار ائمه جمعه و مدیران مدارس علمیه آذربایجان غربی : تربیت طلبه فقیه در اولویت برنامه‌های مدارس علمیه باشد/ لزوم ساکن شدن علما در استان‌ها حوزه/ حضرت آیت الله نوری همدانی گفتند: طلاب باید فقیه تربیت شوند و گرنه نمی‌توانند پاسخگوی نیازهای جامعه باشند و طلبه‌ای که فقیه نباشد ضررش برای دین بیش از منفعتش است.
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۰۹:۴۰
رهبر انقلاب در دیدار خانواده‌ شهدا مطرح کردند؛ شکست نقشه «تابستان داغ»/ جریان های سیاسی به دشمن میدان ندهند حوزه/ حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار جمعی از خانواده‌های شهیدان دفاع مقدس و مدافع حرم و دفاع از مرزها و امنیت کشور، بازآفرینی روحیه شجاعت و شهادت در نسل جوان مؤمنِ انقلابی امروز را «معجزه انقلاب» برشمردند و ...
۱۳۹۷/۹/۲۱ - ۱۳:۲۶
آیت الله العظمی نوری همدانی: FATF برنامه ای برای نفوذ غرب و صهیونیسم در ایران است حوزه/ حضرت آیت الله نوری همدانی گفتند: FATF برنامه ای است برای نفوذ غرب و صهیونیست ها در کشور و علما، و حوزه علمیه در برابر تصویب این‌گونه طرح‌های نفوذی سکوت نخواهند کرد.
۱۳۹۷/۹/۲۱ - ۱۳:۰۲
آیت الله العظمی مکارم شیرازی: دولت مسئله کاغذ را حل کند/ با ارز دولتی کاغذ می خرند و با نرخ آزاد می فروشند ! حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی گفتند: گرانی و کم خواندن کتاب در جامعه باعث عقب ماندگی علمی و مذهبی می شود و باید دولت مسئله کاغذ را حل کند، چرا که خوراک روح مردم از خوارک جسم مقدم تر است.
۱۳۹۷/۹/۲۱ - ۱۱:۱۰
آیت الله العظمی سبحانی: برداشتن تکلیف از دانش ‌آموزان در مدارس اشتباه است/وزیر آموزش و پرورش رسیدگی کند حوزه/ حضرت آیت الله سبحانی با بیان اینکه با زحمت انسان به درجه بالا می رسد گفت: برداشتن تکلیف از دانش آموزان در مدارس اشتباه و بر خلاف سنت قرآن و سیره علما است و وزیر آموزش و پرورش باید به این مسئله رسیدگی کند.
۱۳۹۷/۹/۲۱ - ۱۰:۰۲
آیت الله العظمی جوادی آملی: اختلاف، بیماری بدخیمی است که ثمری جز ویرانی برای جامعه ندارد حوزه/ حضرت آیت الله جوادی آملی گفتند: همه باید به این موضوع توجه داشته باشند که اختلاف یک بیماری بدخیم است که ثمری جز ویرانی برای جامعه ندارد و هم دنیا و هم آخرت انسان را تهدید می کند، لذا باید با توجه به سرمایه های فراوانی که خداوند در اختیار ما قرار داده است، با همدلی امور را به پیش ببریم.
۱۳۹۷/۹/۲۰ - ۲۲:۱۷
آیت الله العظمی سبحانی: نباید بگذاریم غرب نخبگان ما را جذب کند/ بازیگری زنها با کلاه گیس در صحنه تئاتر شایسته نیست حوزه/حضرت آیت الله سبحانی گفت: ما در کشور نخبگان را پرورش می دهیم، ولی غرب با روش های مختلف آن ها را جذب می کند که باید برای آن فکری شود.
۱۳۹۷/۹/۲۰ - ۲۰:۴۲
رهبر معظم انقلاب در دیدار دست‌اندرکاران کنگره شهدای خراسان جنوبی: دفاع مقدس تمام‌شدنی نیست و یک حقیقت در حال پیشرفت است حوزه/ بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران کنگره‌ی شهدای استان خراسان جنوبی که در تاریخ ۱۴ آبان ۹۷ برگزار شده بود، صبح امروز (سه‌شنبه) در محل این همایش در بیرجند منتشر شد.
۱۳۹۷/۹/۲۰ - ۱۰:۲۱
آیت الله العظمی جوادی آملی تشریح کردند: نهایت گذشت و اخلاق در پاسخ خداوند به بی ادبی اعراب جاهلی حوزه/ حضرت آیت الله جوادی آملی بیان داشتند: در فضای مکه عده‌ای حضرت را متّهم به جنون می‌کردند؛ در سوره مبارکه قلم، ذات أقدس الهی به علم و نوشته‌های علمی قسم می‌خورد که تو ای پیامبر، عالم هستی!
۱۳۹۷/۹/۱۸ - ۱۸:۴۰
حضرت آیت الله علوی گرگانی: شعار «ما می توانیم» را عملی کنید/ مدارس پولی موجب بی عدالت اجتماعی شده است حوزه/ مدارس پولی، باعث از بین رفتن عدالت اجتماعی شده است. این مدارس موجب شده تا جوانی که نخبه است، ولی چون پول ندارد، نتواند به جایگاه خوب علمی برسد.
۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۱۵:۵۸
دبیر شورای عالی حوزه های علمیه: تصمیمات غیرکارشناسی به کشور ضربه می زند حوزه/ آیت الله حسینی بوشهری گفت:هر تصمیمی در کشور گرفته می شود تا کار کارشناسی دقیق و نقطه قوت ها و ضعف های آن مشخص نشده و به تصمیم قاطعی نرسیدیم، درجامعه مطرح نشود.
۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۱۴:۳۶
آیت الله العظمی نوری همدانی: مسئولان برای رفع عقب ماندگی های کشور تلاش کنند/ناشران در تولید و نشر مباحث ضد دینی مسئول هستند حوزه/ در میان مسئولین افرادی وجود دارند که غربگرا هستند وچشم شان به غرب است. ولی باید مبارزه با غرب گرایی رایاد بگیریم و چشممان به غربی ها نباشد.
۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۱۳:۰۹
روایتی متفاوت از حضور آیت الله العظمی مکارم در حرم فاطمه معصومه(س) حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی امروز که با حضور در حرم حضرت معصومه(س)، به زیارت مرقد این بانو مشرف شده بودند مورد استقبال مردم قرار گرفتند.
۱۳۹۷/۹/۱۶ - ۲۰:۳۳
آیت الله العظمی مکارم در درس اخلاق: نگاه به ازدواج به عنوان یک مقوله اقتصادی اشتباه است حوزه/ باید در امر ازدواج از افراط وتفریط پرهیز کرد. برخی در انتخاب همسر دچار یک نوع خیال پردازی می باشند و عده ای هم نگاه تجارتی دارند.
۱۳۹۷/۹/۱۵ - ۰۸:۳۵
چهارشنبه های حوزوی (۵)؛ چند درصد سخنان امروز مراجع تقلید اختصاص به مردم داشت؟ حوزه/ با «چهارشنبه های حوزوی» رسانه رسمی حوزه در قالب گزارشی از بیانات مراجع عظام تقلید در دروس خارج روز چهارشنبه این هفته همراه شوید.
۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۱۵:۳۴
آیت الله العظمی نوری همدانی : بی توجهی مسئولان به مردم برخلاف معارف قرآن است / مسئولان جلسات خود را خارج وقت اداری برگزار کنند حوزه/ اداره جات خانه ملت است و باید به مردم وقت داد و مشکل آنان را حل کرد؛ نه اینکه بگویند فلان مسئول در جلسه است و از ورود مردم جلوگیری کنند؛ مسئولان جلسات خود را در خارج از وقت اداری برگزار کنند.
۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۱۱:۰۲
پیام رهبر معظم انقلاب به اجلاس سراسری نماز: بخش مهمی از گرفتاری‌ها و آلودگی‌ها براثر نپرداختن به نماز است حوزه/ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیام به بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز، این اجلاس سالانه را نشانه‌ی حق‌گزاری در برابر فریضه نماز خواندند و درباره اهمیت نماز افزودند: نماز آنجا که با خشوع و حضور گزارده شود جامعه را به صلاح و سداد در زبان و عمل میکشاند و اعتلا میبخشد.
۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۱۰:۳۴
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس