*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ \ ۱۴ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Sunday, January 20, 2019
سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۷  -  ۱۲:۴۵
پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی حادثه تلخ سقوط هواپیما مسئولان، نقاط ضعف و خطاهای احتمالی را شناسایی و پیگیری کنند حوزه/ حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی حادثه تلخ سقوط هواپیمای حامل کارکنان نیروی هوایی ارتش را تسلیت گفتند.
آیت الله العظمی سبحانی در دیداردبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی : متاسفانه برخی به مفاهیم اسلامی اعتقاد ندارند ولی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی هستند حوزه/ حضرت آیت‌الله سبحانی گفتند: گاهی پدر و مادرها گله می‌کنند که ما فرزندمان را متدین به دانشگاه می‌فرستیم اما در زمان خروج آن‌ها از دانشگاه پایبدی دینی آن‌ها کاهش می‌یابد و شورای انقلاب فرهنگی می‌تواند در حل این معضل نقش مهمی ایفا کند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۸:۱۸
آیت‌الله العظمی نوری همدانی: حوزه علمیه باید در جریانات سیاسی بیدار باشد/ دشمنان هیچگاه خیرخواه ما نبودند حوزه / حضرت آیت‌الله نوری همدانی تاکید کردند: حوزه علمیه در جریانات سیاسی باید بیدار باشد و تمام حرکات خود را بر اساس قانون و بدون ایجاد تشنج انجام دهد، امروز وظیفه طلاب بسیار سنگین است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۸
آیت الله العظمی نوری همدانی در جمع طلاب معترض : تصویب کنوانسیون پالرمو به صلاح کشور نیست حوزه/حضرت آیت الله نوری همدانی با بیان اینکه کنوانسیون پالرمو به صلاح کشور نیست گفتند: باید بر اساس شاخص های انقلاب و قرآن حرکت کنیم. ممکن است بعضی بندها خوب باشد، ولی این قانون به صلاح کشور نیست و مرحوم حضرت آیت الله هاشمی شاهرودی در اواخر عمر نامه نوشتندکه با قانون اساسی کشور منافات دارد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۱:۳۹
آیت الله العظمی مکارم شیرازی: فضای مجازی برخی افراد کم مایه را صاحب تریبون کرده است حوزه/ سابقا تریبون ها در اختیار امامان جمعه و خطبای مساجد بود، اما این فضای مجازی برای همه و برای افراد بی مایه تریبون درست کرده است، به طور مثال این فردی که اخیرا خلع لباس شده بیش از یک میلیون پیگیرکننده و مخاطب داشته و متاسفانه اجازه نداده اند سالم سازی درستی در فضای مجازی ایجاد شود.
۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۱:۳۵
آیت الله العظمی نوری همدانی: حق شهید نواب صفوی ادا نشده است حوزه / هنوز این مجاهد عظیم الشان(نواب صفوی) را آن‏طور که باید نشناختند و حق اش را ادا نکردند . او بی محابا به مقابله‏ی شاه و اذنابش می‏پرداخت و در این مبارزه و حذف چهره‏های پلید ستمشاهی كه آلت دست دشمنان اسلام بودند،هیچ خوف و هراسى نداشت.
۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۸:۳۰
آیت الله العظمی وحید خراسانی در توصیه به استاندارقم: ایام فاطمیه، همه‌ی شهر را سیاه‌پوش کنید حوزه/ حضرت آیت الله وحید خراسانی در توصیه به استاندار قم گفتند: ایّام فاطمیّه هیئات را تشویق کنید بیرون بیایند و همه‌ی شهر را سیاه‌پوش کنید.
۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۶:۵۸
آیت الله العظمی وحید خراسانی: روحانیت و شیعه و هیئات اجر رسالت را در روز شهادت حضرت زهرا (س) ادا کنند حوزه/ حضرت آیت الله وحید با بیان این که ایام فاطمیه قابل وصف نیست، از همه روحانیت، شیعیان و هیأت ها خواست اجر رسالت را در روز شهادت حضرت زهرا(س) ادا کنند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۵:۱۰
آیت الله العظمی نوری همدانی در دیدار استاندار همدان: آمار دادن، مشکلات بیکاری را حل نمی کند حوزه/ امروز مردم مشکلات زیادی درمسائل مختلف معیشتی و کار دارند، مسئولین آمار خوب می دهند، ولی در عمل مشکلات معیشتی مردم از بین نرفته و اشتغال فراهم نشده است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۹:۱۰
چهارشنبه های حوزوی (۸)؛ فریاد بلند مراجع از تخریب حوزه، بدحجابی و فساد حوزه/ با «چهارشنبه های حوزوی» رسانه رسمی حوزه در قالب گزارشی از بیانات مراجع عظام تقلید در دروس خارج روز چهارشنبه این هفته همراه شوید.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۹
انتقاد چند باره آیت الله العظمی نوری همدانی از بی توجهی بانک ها نسبت به هشدار مراجع در خصوص اخذ دیرکرد حوزه/مسئولین بدانند معیشت مردم بر همه چیز مقدم است، ولی در عمل تنها به دادن آمار بسنده کردند و می گویند ما چنین و چنان کردیم.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۱
توصیه حضرت آیت الله علوی گرگانی به توسعه درس اخلاق در حوزه حوزه/ حضرت آیت‌الله علوی گرگانی گفت: یکی از خلأهایی که در حوزه علمیه وجود دارد، ضعف عبارت واتقوالله بوده و علماء اخلاق در حوزه کم به چشم می‌خورد و باید جلسات اخلاق در حوزه بیش از مقدار موجود باشد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۴:۳۴
تاکید آیت الله العظمی مکارم شیرازی بر رعایت عدالت از سوی داوران همایش کتاب سال حوزه حوزه/ نویسندگی باید در حوزه های علمیه تقویت شود، همه در شرایط کنونی باید افزون بر تسلط به خطابه و سخنرانی، دست به قلم شوند و از این ظرفیت برای نشر معارف اهل بیت بهره بگیرند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۳:۲۵
آیت الله العظمی نوری همدانی: بدحجابی فاجعه ای بزرگ در ایران است/ نهی از منکر فراموش نشود حوزه/ مسئله بدحجابی یکی از فاجعه های بزرگی است که امروز در ایران به وجود آمده و متأسفانه در حال عادی شدن است؛ مع الاسف این مسئله در قم نیز وجود داشته و در حال گسترش است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۱۵
آیت الله العظمی مکارم شیرازی: روز یا هفته ای به نام حوزه نامگذاری شود/ بیان خدمات حوزه ریاکاری نیست حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی گفتند: اخیرا در این فکر فرو رفتم که باید خدمات حوزه را به جامعه بیان کنیم تا بدکاران و بد اندیشانی که به فکر تخریب حوزه هستند، واقعیت ها را بدانند؛ بیان نمودن خدمات حوزه ریاکاری نیست.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۳
آیت الله العظمی سبحانی: دولت نمی تواند به تنهایی با تمام مفاسد مبارزه کند/ روحانیون و مبلغین هم مسئولیت دارند حوزه/ دولت نمی تواند به تنهایی با تمام فساد مبارزه کند؛ روحانیت و مبلغین هم مسئولیت دارند و باید تلاش کنند که با این کار هم بار دولت سبک شده و هم جامعه بیشتر در مسیر اصلی خود قرار می گیرد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۰۹
آیت الله العظمی جوادی آملی: عقل وحیانی باید در حوزه حرف اول را بزند/ در حوزه مهدویت باید بیش از پیش به علم کلام توجه شود حوزه/ حضرت آیت الله جوادی آملی اظهار داشتند: جریان مهدویت یکی از اضلاع وحی و نبوت است؛ حوزه وقتی می تواند در جریان مهدویت کارآمد شود که در اصل توحید، وحی و نبوت کارآمد شود.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۹:۳۵
حضرت آیت الله علوی گرگانی : مهدویت و رجعت به درستی در جامعه تبیین شود حوزه/ یکی از رسالت های مهم اهل علم و حوزه این است باید در موضوع مهدویت، ظهور و رجعت برای مردم و جامعه اطلاع رسانی شود تا بیش از این جامعه در بحث مهدویت دچار تردید و گمراهی نشود.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۰۳
پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی حادثه تلخ سقوط هواپیما مسئولان، نقاط ضعف و خطاهای احتمالی را شناسایی و پیگیری کنند حوزه/ حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی حادثه تلخ سقوط هواپیمای حامل کارکنان نیروی هوایی ارتش را تسلیت گفتند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۴۵
در دیدار استاندار جدید قم: مراجع تقلید و علما بر ارتقاء وضعيت فرهنگي اقتصادي و عمراني استان قم تاكيد کردند حوزه/ مراجع تقليد در ديدار استاندارجدید قم، بر ارتقاء وضعيت فرهنگي اقتصادي و عمراني استان قم تاكيد كردند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۰:۰۵
به نمایندگی از رهبر معظم انقلاب اسلامی؛ حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی‌گلپایگانی از آیت الله مؤمن عیادت کرد حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی از طرف رهبر معظم انقلاب در بیمارستان محل بستری آیت الله محمد مؤمن حضور یافت.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۲۱:۱۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس