*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ \ ۱۱ محرم ۱۴۴۰ \ Friday, September 21, 2018
دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۷  -  ۲۰:۳۸
آیت الله العظمی مکارم شیرازی: فرهنگ غربی و سکولار از کتاب های دانشگاهی حذف شود حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی گفتند: کتاب هایی ک جنبه ترجمه دارند و در دانشگاه ها تدریس می شوند را با دقت بررسی کنید و فرهنگ غربی و سکولار که در آن ها گنجانده شده است را حذف نمایید.
آیت الله مقتدایی در راهپیمایی روز قدس: امروز ملت ایران مقابل زیاده خواهی آمریکا ایستاده است/رژیم صهیونیستی از بین خواهد رفت حوزه/ دبیردوم شورای عالی حوزه های علمیه گفت: ملت ما امروز با محکومت کردن شدید رژیم صهیونیستی متجاوز و آمریکای خبیث، ثابت کردند که تحت هیچ شرایط حاضر نیستند دست از آرمان های خود بردارند و تا نابودی این رژیم ننگین کودک کشت راه امام (ره) را ادامه خواهند داد.
۱۳۹۷/۳/۱۸ - ۱۲:۵۱
آیت الله العظمی مکارم شیرازی: انزوای آمریکا و رژیم صهیونیستی بیش از هر دوره دیگر است حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی گفتند: امروز آمریکا و اسرائیل منفورتر از همیشه نزد ملت های جهان بوده و از هر زمانی منزوی تر هستند و در شورای امنیت فقط یک رای دارند و آن هم رای خودشان است و این نشان می دهد که آینده از آن اسلام است.
۱۳۹۷/۳/۱۸ - ۱۲:۳۷
آیت‌الله العظمی جوادی آملی در راهپیمایی روز قدس: برهمه ما لازم است از مظلوم حمایت کرده و دست ستم را کوتاه کنیم/ ملت‌های اسلامی ستم‌پذیر نیستند حوزه/ حضرت آیت الله جوادی آملی تاکید کردند: قریب به ۷۰ سال است که رژیم کودک کش صهیونیستی بر فلسطینیان مظلوم و بی دفاع مسلط است و بر همه ما لازم است که از مظلوم حمایت کرده و دست ستم را کوتاه کنیم.
۱۳۹۷/۳/۱۸ - ۱۲:۳۳
آیت‌الله جنتی در راهپیمایی روز قدس در قم: نابودی آمریکا، رژیم صهیونیستی و آل سعود نزدیک است حوزه/ رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: به زودی شاهد نابودی آمریکا، رژیم صهیونیستی و آل سعود خواهیم بود و این راهپیمایی‌ها قوت قلبی برای فلسطینیان است و اگر این راهپیمایی‌ها نبود فلسطینیان تسلیم شده و ذلت می کشیدند.
۱۳۹۷/۳/۱۸ - ۱۲:۲۱
آیت الله العظمی نوری همدانی در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس: نقشه آمریکایی، عربی و صهیونیستی محکوم به شکست بوده و راه به جدایی نخواهد برد حوزه/ حضرت آیت الله نوری همدانی با بیان اینکه نقشه آمریکایی، عربی و صهیونیستی راه به جایی نخواهد برد و شکست این نقشه حتمی است، تصریح کردند: امروز شاهد هستیم که رژیم کودک کش اسرائیل در حاضر احتضار است.
۱۳۹۷/۳/۱۸ - ۱۲:۲۰
آیت‌الله‌العظمی نوری همدانی در دیدار رئیس مرکز خدمات مطرح کردند: مرکز خدمات برای هجرت طلاب از قم برنامه‌ریزی کند/ روحانی باید اجتماعی و خدمتگزار مردم باشد حوزه/ حضرت آیت‌الله نوری همدانی ضمن انتقاد از تمرکز طلاب و روحانیان در شهر مقدس قم گفتند: بسیاری از روستاها و مساجد کشور، روحانی ندارد، درحالی‌که طلاب در قم تجمع کرده‌اند.
۱۳۹۷/۳/۱۸ - ۱۱:۳۴
آیت الله العظمی مکارم تبیین کردند: هشت خصلتی که امام علی(ع) برای بهشتی شدن بیان می فرمایند حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی، با اشاره به هشت خصلت مهم انسان،این ویژگی ها را باعث بهشتی شدن انسان معرفی می کردند.
۱۳۹۷/۳/۱۸ - ۱۰:۱۶
آیت الله العظمی مکارم شیرازی: خواب غفلت بلای بزرگی برای انسان است/ مرگ از واعظان خاموش است حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی با بیان اینکه خواب غفلت بلای بزرگی برای انسان است، تصریح کردند: گروهی از واعظان، خاموش هستند اما گویا با صدای رسا انسان را موعظه می کنند.
۱۳۹۷/۳/۱۷ - ۲۳:۲۵
آیت الله العظمی سبحانی: شرافت شب قدر به دلیل نزول قرآن است حوزه/ حضرت آیت الله سبحانی با بیان اینکه شرافت شب قدر به دلیل نزول قرآن است، گفتند: در شب قدر، ملائکه رحمت روی زمین می آیند و به امام زمان سلام می کنند. بر اساس روایات، هدف از نزول ملائکه و روح این است که خدمت حضرت برسند و حوادث و جریان ها را در اختیار ایشان بگذارند.
۱۳۹۷/۳/۱۷ - ۲۳:۲۴
آیت الله العظمی مکارم در پاسخ به نامه ای: دولتی کردن مساجد بر خلاف مصلحت مسلمین است حوزه / حضرت آیت الله مکارم شیرازی در پاسخ به نامه ای تصریح کردند: در مذهب شیعه مساجد همیشه مردمی بوده، امام جماعت و هیئت امناء از سوی مردم انتخاب می شده و لازم است همچنان مردمی بماند و هیچ کس حق مخالفت با این کار را ندارد، دولتی کردن مساجد بر خلاف مصلحت مسلمین است و باید از آن به شدت اجتناب شود.
۱۳۹۷/۳/۱۷ - ۱۷:۴۳
دعوت آیت الله العظمی جوادی آملی از آحاد مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس حوزه/ حضرت آیت الله جوادی آملی در پیامی ضمن توصیه به حضور حداکثری آحاد مردم در راهپیمایی روز قدس، اظهار داشتند: حضور همگان در اين راهپيمايي هم تقويت عدل است و هم تضعيف ظلم، هم تقويت مظلوم است و هم تضعيف ظالم.
۱۳۹۷/۳/۱۷ - ۱۷:۳۲
ابراز تاسف آیت الله العظمی سبحانی از عدم و جود رسانه ای قوی در جهان اسلام حوزه/ حضرت آیت الله سبحانی بیان کردند: متاسفانه باید بپذیریم که رسانه قوی نداریم و نمی توانیم این پیام ها را به درستی به اندیشمندان بزرگ در جهان برسانیم که قطعا اگر این معجزات را ببینند جذب قرآن می شوند.
۱۳۹۷/۳/۱۷ - ۱۷:۰۸
حضرت آیت الله علوی گرگانی در پیامی تاکید کردند: امسال هم همانند گذشته لزوم هوشیاری و بیداری ملت اسلامی احساس می شود حوزه/ حضرت آیت الله علوی گرگانی با صدور پیامی از آحاد مردم مومن و انقلابی ایران اسلامی برای حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس دعوت کردند.
۱۳۹۷/۳/۱۷ - ۱۳:۳۷
آیت‌الله مصباح یزدی در دیدار رئیس کمیته امداد: کمیته امداد کار یک دولت را انجام می‌دهد/ نظام جمهوری اسلامی باید به فکر فقرا باشد حوزه/ رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) گفت: آیا دولت موفق به رسیدگی به نیازمندان می‌شود و اگر هم انجام دهد تازه بعد از چند واسطه به این مأموریت دست می‌یابد اما کمیته امداد از روز نخست با کمترین هزینه به فقرا و نیازمندان کمک می‌کند.
۱۳۹۷/۳/۱۷ - ۱۲:۰۹
آیت الله العظمی مکارم شیرازی: مسئولان عهدنامه مالک اشتر را مقابل خود بگذارند و عمل کنند/ جوانان را در سایه نهج‌البلاغه تربیت کنیم حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی با تأکید بر اینکه نهج البلاغه امیرمؤمنان(ع) در کتاب های درسی معرفی شود، گفتند: چه خوب است مسئولان کشور ما، عهدنامه مالک اشتر را جلوی خود بگذارند و مطابق آن عمل کنند.
۱۳۹۷/۳/۱۶ - ۲۳:۴۶
آیت الله العظمی سبحانی: اگر باب توبه بسته بود افراد غرق گناه می‌شدند/ استغفار فقط به بیان نیست حوزه/ حضرت آیت الله سبحانی با بیان اینکه ماه رمضان، ماه رحمت و مغفرت است، تصریح کردند: راه مغفرت تنها با گفتن استغفرالله نیست؛ باید برای مغفرت کارهایی انجام دهیم که گناهان ما را از بین ببرد؛ اگر حقوق مردم بر گردن ماست، ادا کنیم و حقوق الهی و واجبات را نیز انجام دهیم.
۱۳۹۷/۳/۱۶ - ۲۳:۴۵
آیت الله العظمی نوری همدانی: نهج البلاغه کتاب درسی حوزه باشد/ماجرای آیت الله حائری ولیست فقرای قم حوزه/حضرت آیت الله نوری همدانی گفتند: اگر امروز در حوزه های علمیه بتوانیم، نهج البلاغه را به عنوان یک کتاب درسی تدریس کنیم، قطعا برکات بسیاری را درخواهیم یافت.
۱۳۹۷/۳/۱۶ - ۲۲:۴۶
آیت الله العظمی سبحانی تبیین کردند: انتخابی که باعث شد جهان اسلام گرفتار نزاع و دور از آرامش شود حوزه/ حضرت آیت‎الله سبحانی با اشاره به محروم شدن جهان اسلام از خلافت امام علی(ع) پس از پیامبر اکرم(ص) گفتند: یک انتخاب باعث شد که جهان اسلام این همه گرفتاری و دوری از آرامش را تجربه کند.
۱۳۹۷/۳/۱۶ - ۱۹:۰۱
آیت الله العظمی مکارم شیرازی: چرا برخی با این همه مفاسد، از فضای مجازی دفاع می کنند حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی با اشاره به فساد اخیر در یکی از مدارس تهران، این حادثه را ریشه در استفاده از فضای مجازی مسموم دانستند.
۱۳۹۷/۳/۱۶ - ۰۵:۱۸
آیت الله العظمی سبحانی: رعایت عدالت درباره قاتل نشان از روح بلند امیرمؤمنان(ع) دارد/ ادب حضرت علی(ع) نسبت به پیامبر اکرم(ص) نظیر ندارد حوزه/ حضرت آیت الله سبحانی بر لزوم توجه و اهتمام به وصیت نامه حضرت علی(ع) تأکید کردند و افزودند: امیرمؤمنان(ع)، توجه به ایتام، احترام کعبه و عدالت را سفارش می کند؛ ایشان به فرزندان خود تأکید می کند ابن ملجم به من یک ضربه زده و شما هم به او یک ضربه بزنید، یعنی عدالت را رعایت کنید؛ چقدر باید انسان دارای روح قوی و نیرومندی باشد که یکی از وصایای او رعایت عدالت درباره قاتلش باشد.
۱۳۹۷/۳/۱۶ - ۰۰:۰۲
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس