*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷ \ ۱۰ محرم ۱۴۴۰ \ Thursday, September 20, 2018
دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۷  -  ۲۰:۳۸
آیت الله العظمی مکارم شیرازی: فرهنگ غربی و سکولار از کتاب های دانشگاهی حذف شود حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی گفتند: کتاب هایی ک جنبه ترجمه دارند و در دانشگاه ها تدریس می شوند را با دقت بررسی کنید و فرهنگ غربی و سکولار که در آن ها گنجانده شده است را حذف نمایید.
آیت الله العظمی جوادی آملی در پیامی تبیین کردند: رسالت حسينيه‌ها، عباسيه‌ها، اباالفضليه‌ها حوزه/ حسينيه‌ها، عباسيه‌ها، اباالفضليه‌ها و هر مکاني که به نام مقدس و منزه اينها بنيانگذاري مي‌شود، مسئوليت اساسي‌ آن تبيين حق و آثار پُر برکت عدل، تبيين باطل و آثار مشئوم ظلم است و کساني که در عباسيه‌ها، اباالفضليه‌ها، حسينيه‌ها تلاش و کوشش مي‌کنند، بايد نموداري از حق و نموداري از عدل باشد.
۱۳۹۷/۶/۲۰ - ۱۹:۴۷
آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی: جناح‌ها از حلقه اتصال محرم و عاشورا برای اتحاد ملت و رفع مشکلات استفاده کنند حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی با بیان اینکه محرم فرصت بسیار خوبی برای آشتی گروه‌های مختلف است، گفتند: سزاوار است در این ماه، همه جناح‌ها از حلقه اتصال محرم و عاشورا استفاده کنند تا فاصله‌ها کم و ملت متحد شود و بتوانیم مشکلات و نگرانی‌ها را رفع کنیم.
۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۱۹:۲۱
از سوی دو مرجع تقلید انجام گرفت؛ کمک ۲۵ میلیون تومانی به جشن عاطفه ها حوزه/ آیات عظام سیستانی و مکارم شیرازی با کمک ۲۵ میلیون تومانی در تامین نیازهای تحصیلی دانش آموزان بی بضاعت و جهیزیه نوعروسان نیازمند مشارکت کردند.
۱۳۹۷/۶/۱۸ - ۲۱:۱۱
فرمانده کل قوا در مراسم دانش‌آموختگی دانشگاههای ارتش در نوشهر: ملت ایران از اخم آمریکا نهراسید و آن را به عقب‌نشینی و شکست کشاند حوزه/ جمهوری اسلامی و ملت ایران با ایستادگی در مقابل امریکا ثابت کرده است اگر ملتی از اخم و تشر زورگویان نترسد و به توانایی های خود اعتماد و اتکا کند، ابرقدرتها را به عقب نشینی و شکست می کشاند.
۱۳۹۷/۶/۱۸ - ۱۰:۳۴
آیت الله العظمی سبحانی: متاسفانه بدحجابی در برخی شهرها غوغا می کند/ منابر ما باید تقویت کننده عقاید، احکام و مباحث اخلاقی باشد حوزه/ حضرت آیت الله سبحانی تصریح کردند: منابر ماه محرم و نیز نوع فعالیت مبلغان باید به گونه ای باشد که زمینه تحول معنوی و اخلاقی مردم را به خوبی فراهم سازد.
۱۳۹۷/۶/۱۷ - ۱۴:۵۳
آیت الله العظمی نوری همدانی در جمع مبلغان: دشمن به دنبال حذف بیان مسائل سیاسی درمنابر است حوزه/ حضرت آیت الله نوری همدانی اظهارداشتند: نمی شود گفت در منابر از سیاست اسلامی سخن نگوییم؛ اتفاقا دشمن دنبال همین است که بی سر و صدا مجلسی گرفته شود و تمام.
۱۳۹۷/۶/۱۷ - ۱۲:۳۴
آیت‌الله العظمی سبحانی: حضور مبلغان در مناطق محروم در اولویت قرار گیرد حوزه/ حضرت آیت‌الله سبحانی گفتند: اعزام مبلغ به مناطق محروم و آسیب‌پذیر امری ضروری است و باید در اولویت قرار بگیرد.
۱۳۹۷/۶/۱۷ - ۱۱:۰۶
آیت‌الله العظمی صافی در توصیه ای به مبلغان: امر به معروف و نهی از منکر بزرگترین درس عاشوراست حوزه/ حضرت آیت‌الله صافی گلپایگانی گفتند: فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر بزرگترین درس عاشورا است که باید از سوی مبلغان دینی مورد توجه قرار گیرد.
۱۳۹۷/۶/۱۷ - ۱۱:۰۰
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس‌جمهوری روسیه: قضایای سوریه و شکست آمریکا در آن نشان داد آمریکا مهارشدنی است/اروپایی‌ها به وظایف خود در برجام عمل نکرده‌اند؛ این قابل قبول نیست حوزه/ همکاری ایران و روسیه در موضوع سوریه یک نمونه برجسته و یک تجربه بسیار خوب از همکاری دو جانبه است که به معنی واقعی کلمه، هم افزایی است.
۱۳۹۷/۶/۱۶ - ۲۱:۱۵
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رییس ‌جمهوری ترکیه: مهمترین نیاز امروز دنیای اسلام اتحاد کشورهای اسلامی است حوزه/ اتحاد و همکاری کشورهای اسلامی قطعاً زمینه‌ساز حل مشکلات منطقه خواهد بود و به همین دلیل استکبار و در رأس آن امریکا از همکاری و نزدیکی کشورهای اسلامی و شکل‌گیری یک قدرت اسلامی نگران است.
۱۳۹۷/۶/۱۶ - ۲۰:۲۱
رهبر انقلاب در دیدار اعضای مجلس خبرگان: هدف دشمن در جنگ رسانه‌ای ایجاد اضطراب، یأس و بدبینی در مردم است رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای مجلس خبرگان رهبری، گفتند: حساسیت شرایط از این جهت است که نظام اسلامی با قدم گذاشتن در یک راه نو و طرح دیدگاهها و نظریات متفاوت، در چهل سال گذشته، برخلاف جریان کلی استکبار و نظام سلطه حرکت کرده است و در چنین شرایطی، در جنگل پر از تعارض سیاست بین المللی، شرایط و اقتضائات گوناگونی به وجود می آید که باید در هر شرایطی به تناسب آن و با دقت کامل عمل کرد.
۱۳۹۷/۶/۱۵ - ۱۴:۲۸
صبح امروز؛ رئیس و اعضای مجلس خبرگان با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند حوزه/ رئیس و اعضای مجلس خبرگان رهبری صبح امروز با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
۱۳۹۷/۶/۱۵ - ۱۲:۳۶
حضرت آیت الله علوی گرگانی: غفلت از تبلیغ خسارت های جدّی به اعتقادات جوانان وارد می کند حوزه/حضرت آیت الله علوی گرگانی گفتند: همه بزرگان و علمای اهل علم که درامر تبلیغ توانایی دارند نباید، لحظه ای از پیام رسانی و رفتن به شهرها و روستا ها برای تبلیغ غافل شوند.
۱۳۹۷/۶/۱۴ - ۱۳:۵۷
آیت الله العظمی مکارم شیرازی: امروز گرانی ۲۰۰ درصدی در کشور داریم/ مسئولین مشکلات اقتصادی را جدی بگیرند؛ این مسائل شوخی نیست حوزه/ بحث روز مردم، گرانی است؛ کاش گرانی ۲۰ درصد و ۵۰ درصد بود؛ امروز گرانی ۱۰۰ درصد و ۲۰۰ درصد داریم و حقوق بگیران، کارمندان و کارگران ما بیچاره شده اند.
۱۳۹۷/۶/۱۴ - ۱۰:۵۲
آیت الله العظمی سبحانی: منبری های محرم مسائل سیاسی را با مباحث منبر مخلوط نکنند/ منبر باید در مردم تحول ایجاد کند حوزه/ روحانیون محترم مسائل سیاسی را با مسائل منبر مخلوط نکنند؛ باید به ارائه مباحث اخلاقی، ملاحظه قواعد شرع، احکام خانواده، عقائد و ... پرداخت.
۱۳۹۷/۶/۱۴ - ۱۰:۰۳
آیت الله مصباح یزدی: حوزه علمیه مسئول انحراف نسل های بعدی است/متاسفانه به جایی رسیده ایم که هیچ نهاد اقتصادی مصون از ربا نمانده است حوزه/ رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) گفت: بدون اصلاح جامعه نمی شود با هیچ برنامه ای نسل های بعدی را مسلمان نگاه داشت و اگر انحرافی در نسل های بعدی رخ دهد، حوزه علمیه مسئول است. اولین وظیفه ما نیز این است که در مقابل انحرافات سکوت نکنیم.
۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۲۱:۴۳
با حکم حضرت آیت‌الله خامنه‌ای؛ حجت‌الاسلام رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها شد حوزه/ آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی طی حکمی حجت‌الاسلام مصطفی رستمی را به‌عنوان رئیس نهاد نمایندگی در دانشگاه‌ها منصوب کردند.
۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۱۸:۴۸
آیت الله العظمی مکارم شیرازی: اختلاف سم مهلک جامعه اسلامی است/ مسلمانان با وحدت توطئه های دشمنان را خنثی کنند حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی جامعه اسلامی را بیش از هر زمانی نیازمند وحدت، انسجام و همدلی دانسته و تاکید کردند: اگر مسلمانان متحد باشند هیچ قدرتی نمی تواند بر آنها مسلط شود.
۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۱۲:۲۰
آیت الله العظمی مکارم شیرازی در دیدار مدیران رادیو معارف و رادیو محرم: نباید به نام مداحی، کارهای سیاسی و جناحی کرد/ دشمنان به دنبال ضربه زدن به مرجعیت و عاشورا هستند حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی با هشدار نسبت به وقوع برخی انحرافات در عزاداری ها گفتند: نباید به نام مداحی کارهای سیاسی و جناحی کرد؛ خطبای محترم نیز باید مراقبت های لازم را داشته باشند.
۱۳۹۷/۶/۱۱ - ۲۱:۵۷
پیام رهبر انقلاب به مدال‌آوران کاروان ورزشی ایران در بازی‌های آسیایی اندونزی حوزه/ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی خطاب به مدال‌آوران کاروان ورزشی جمهوری اسلامی ایران در هجدهمین دوره‌ی بازی‌های آسیایی که در کشور اندونزی برگزار شد، موفقیت آنان را تبریک گفته و از ایشان تقدیر کردند.
۱۳۹۷/۶/۱۱ - ۲۱:۴۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس